GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk
Mecz zakończony Wynik meczu : 0 : 5
0:1 0:0 0:4, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Spotkanie dobiega końca. O naszym zwycięstwie zadecydowała trzecia tercja, w której zdobyliśmy cztery gole. Gratulacje dla naszej drużyny, a już w niedzielę ostatni mecz przed przerwą, w którym zmierzymy się z mistrzem Polski GKS Tychy. Dobrej nocy!
  • 60'
    Na 8 sekund przed końcową syreną Kowalówka broni jeszcze uderzenie Sadowskiego.
  • 59'
    0:5 (58:49) - Po strzale Doherty'ego krążek do własnej bramki skierował Wala. Gol zostanie oczywiście zapisany na konto naszego obrońcy.
  • 58'
    W sporym zamieszaniu uderzenie naszego kapitana blokuje kapitan "Stoczni" Mateusz Rompkowski.
  • 57'
    Zakotłowało się pod bramką rywali i nieprzepisowo zachował się Maciej Rompkowski za co otrzymuje dwuminutowe wykluczenie.
  • 56'
    Nejezchleb na lewe skrzydło do Jeżka, a ten próbuje strzału bekhendem. Kieler jednak nie dał się zaskoczyć.
  • 55'
    Stasiewicz i kolejna dobra interwencja Kowalówki.
  • 54'
    Kapica sprzed bulika nad bramką.
  • 53'
    Szukamy kolejnych goli.
  • 51'
    Kowalówka popisuje się fenomenalną interwencją po uderzeniu Mocarskiego.
  • 50'
    0:4 (5/4) - Z niebieskiej huknał Ignatowicz i mamy już cztery gole na koncie!
  • 50'
    Dwuminutowe wykluczenie dla Macieja Rybaka, który odsiedzi karę za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
  • 48'
    Szukamy kolejnych trafień i często okupujemy rywali w ich tercji.
  • 46'
    0:3 (45:28) - Worek z bramkami się rozwiązał! Po precyzyjnym uderzeniu Csamango prowadzimy już 3:0!
  • 45'
    0:2 (44:25, 5/4) - Nemec huknął z okolic bulika z dystansu i podwyższamy prowadzenie. Brawo Pasy!
  • 45'
    Kara dla Pesty za atak kijem trzymanym oburącz.
  • 45'
    Wala blokuje łopatką kija podanie do Murphy'ego, który znalazł się na czystej pozycji.
  • 44'
    Stasiewicz zza bulika i pewnie do raka łapie Kowalówka.
  • 43'
    Drużyna Stoczniowca została zamknięta we własnej tercji i ma nawet problemy z wybiciem krążka na uwolnienie.
  • 43'
    Na bliższy słupek uderzał Jeżek, ale gdański golkiper wyczuł intencję naszego defensora.
  • 42'
    Dodajmy jeszcze, że po dwóch tercjach statystyki strzałów prezentują się następująco: 13 - 38.
  • 42'
    Mocne uderzenie Dudaśa spod niebieskiej ofiarnie broni Kieler.
  • 41'
    Na tafli zameldował się już Wołoszyk, który odsiadywał jeszcze wykluczenie z końcówki poprzedniej odsłony.
  • 41'
    Tym razem ze środka rozpoczęli gospodarze.
  • 40'
    Dźwięk syreny oznacza koniec drugiej odsłony. Hali "Olivia" oglądamy dziś spotkanie bramkarzy, którzy są pewnymi punktami swoich drużyn. Prowadzimy jednak 1:0 i liczymy na więcej goli już po przerwie.
  • 39'
    Za zahaczanie dwie minuty w boksie kar spędzi Wołoszyk. To pokłosie starcia z Kamińskim.
  • 39'
    Uderzenie Kamińskiego po lodzie spod bandy broni Kieler. Wcześniej jednak nasz napastnik został nieprzepisowo potraktowany przez Wołoszyka i zawodnik GKH zjeżdża już do boksu kar.
  • 38'
    Po chwili gra przenosi się pod naszą bramkę i groźne uderzenie Mocarskiego broni Kowalówka.
  • 38'
    Doherty huknął z niebieskiej po wznowieniu, ale utracie gola zapobiegł nie kto inny jak Kieler, który szybko doszedł do siebie.
  • 37'
    Wydaje się, że wszystko już w porządku i gdański bramkarz będzie mógł kontynuować grę.
  • 37'
    Kieler zderzył się ze Strużykiem i przez długi czas nie podnosi się z lodu. Oby tam nic poważnego się nie stało.
  • 37'
    Z bliska Kapica, ale znów broni Kieler. Golkiper Stoczniowca uwija się jak w ukropie, ale to dzięki niemu rywale przegrywają tylko jednym trafieniem.
  • 36'
    Ignatowicz na bulik do Kapicy, ten huknął z klepy, ale niecelnie. Chwilę później z bliska pomylił się Dudaś.
  • 36'
    Murphy po lodzie z okolic bulika, ale Kieler broni kijem.
  • 36'
    Kara dla Macieja Rybaka za zahaczanie.
  • 36'
    Strzał Sadowskiego z zaskoczenia i Kowalówka broni instynktownie kijem.
  • 35'
    Przepychanka pod bramką Stoczniowca, ale sędziowie ostatecznie nie zdecydowali się na nałożenie kar.
  • 34'
    Mocne uderzenie Strużyka z daleka i z trudem broni Kowalówka, na którego wpadł jeszcze rozpędzony Lehmann.
  • 33'
    Dobre podanie Murphy'ego do Kapicy na prawe skrzydło, ale ten stracił równowagę. Leżąc popularny "Kapi" próbował jeszcze wepchnąć gumę zza plecy Kielera. Gdański golkiper cały czas jednak zachowuje czujność w bramce.
  • 32'
    Z klepy spod niebieskiej huknął Nemec, ale znów gdański golkiper nie dał się zaskoczyć. W tej chwili mamy pojedynek: Comarch Cracovia kontra Michał Kieler.
  • 31'
    W sporym zamieszaniu gdański golkiper zalicza dwie dobre interwencje. Można pokusić się o stwierdzenie, że póki co jest to mecz bramkarzy.
  • 31'
    Mateusz Rompkowski blokuje uderzenie Kapicy.
  • 31'
    Z bliska tym razem spróbował Ignatowicz, ale znów górą Kieler.
  • 30'
    Pół godziny regulaminowego czasu gry za nami. Prowadzimy 1:0 po golu Murphy'ego z 38. sekundy pierwszej tercji.
  • 30'
    Michał Rybak, a następnie Wala i Kowalówka zalicza dwie dobre interwencje.
  • 29'
    Popularny "Drzewko" już na lodzie. Wynik nie uległ zmianie.
  • 28'
    Gdańszczanie przy próbie założenia zamka gubią krążek i zyskujemy cenne sekundy.
  • 28'
    W sporym zamieszaniu pod naszą bramką Kowalówka mrozi gumę.
  • 27'
    Niestety niezbyt długo cieszyliśmy się grą w komplecie. Za natarcie dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Drzewiecki.
  • 26'
    Obie drużyny grają już w pełnym zestawieniu.
  • 25'
    Atakujemy, ale dziś pewnym punktem w bramce "Stoczni" jest Michał Kieler.
  • 24'
    Dwie karne minuty otrzymuje również Strużyk za trzymanie. To pokłosie poprzedniej akcji i w efekcie zespoły zagrają 4/4.
  • 24'
    Do boksu kar odesłany Goodwin za zbyteczną ostrość w grze.
  • 24'
    Kapica uderza tuż przy słupku, ale Kieler zdołał się przemieścić. Trwają przepychanki na lodzie i sędziowie z pewnością nałożą kary na oba zespoły.
  • 23'
    Kowalówka łapie krążek do raka po uderzeniu Sadowskiego.
  • 22'
    Dobra okazja Nemeca, który z bliska bekhendem uderzył obok słupka.
  • 21'
    Dobra akcja Kapicy, ale nie udało się zakończyć tego strzałem.
  • 21'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie w tej tercji.
  • 19:21
    Początek II tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję tego spotkania. Prowadzimy 1:0 po golu Murphy'ego z 33 sekundy.
  • 20'
    Niecelnie Vitek.
  • 19'
    Gula po kontrze naszego zespołu i końcówką kija broni bramkarz Stoczniowca.
  • 18'
    Kapica wjechał w tercję rywali i miał dogodną okazję, by zagrozić bramce Kielera, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
  • 17'
    Okres gry bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 16'
    Dobre zagranie Guli do Welsha pod bramkę, ale ostatecznie Kieler mrozi krążek.
  • 15'
    Zamykamy rywali w ich tercji, ale póki co ci dobrze się bronią.
  • 14'
    Uderzenie Drzewieckiego z bliska broni Kieler.
  • 13'
    Stoczniowiec już w komplecie.
  • 12'
    Doherty spod niebieskiej obok bramki.
  • 11'
    Franek pod bramkę z ostrego kąta, ale dobrze ustawiony jest Lehmann.
  • 11'
    Za spowodowanie upadku dwie minuty w boksie kar spędzi Pesta. Dobra okazja dla Pasów na podwyższenie wyniku.
  • 10'
    Najpierw Mateusz Rompkowski, następnie dobijał Stasiewicz, ale dobrze spisał się Kowalówka. Coraz groźniejsze są te akcje gdańskiego Stoczniowca.
  • 10'
    Gdańszczanie próbują wychodzić z kontrami, ale dobrze radzimy sobie w defensywie.
  • 9'
    Dudaś zablokował łopatką kija uderzenie Mateusza Rompkowskiego, który podłączył się do akcji ofensywnej.
  • 8'
    Zagranie wzdłuż bramki i niewiele brakowało, by Jeżek przeciął kijem krążek i umieścił go między słupkami.
  • 7'
    Mateusz Rompkowski blokuje kijem uderzenie z bliska Nejezchleba.
  • 7'
    Groźnie Welsh, ale Kieler zatrzymuje krążek.
  • 6'
    Doherty już na lodzie. Gramy w komplecie.
  • 6'
    Strzał Michała Zająca ze slotu parkanami zatrzymuje Kowalówka.
  • 5'
    Tiala dopadł do krążka pod bramką rywali, ale ostatecznie nie udało mu się oddać strzału.
  • 5'
    Wybijamy krążek po nieudanej akcji Stoczniowca.
  • 4'
    Doherty nieprzepisowo powstrzymał Strużyka i nasz obrońca zostaje odesłany na dwie minuty do boksu kar za spowodowanie upadku.
  • 4'
    Z niebieskiej obok słupka uderzał Jeżek.
  • 3'
    Groźne uderzenie Bandarenki broni Kowalówka.
  • 3'
    Kontrolujemy wydarzenia na lodzie i nie pozwalamy dojść rywalom do głosu.
  • 2'
    Teraz próbował Welsh z bliska, ale dobrze spisał się Kieler.
  • 1'
    0:1 (0:38) - Od początku przycisnęliśmy rywali i już w 33 sekundzie obejmujemy prowadzenie po strzale Murphy'ego. Świetny początek!
  • 1'
    Podanie zza bramki do Kapicy, ale Mateusz Rompkowski blokuje strzał.
  • 1'
    W końcu rozpoczynamy. Do boju drużyno!
  • 18:33
    Spotkanie nieco się opóźni ze względu na problemy techniczne w gdańskiej "Olivii".
  • 17:59

Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejsze spotkanie:

• 17:40
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Paweł Breske i Bartosz Kaczmarek, a na liniach pomagać im będą Michał Gerne i Mateusz Kucharewicz.
  • 16:30

Dobry wieczór! Witamy z Hali "Olivia" w Gdańsku, gdzie już za dwie godziny hokeiści Pasów skrzyżują kije z miejscowym GKH Stoczniowcem. Dziś wyjątkowo areną zmagań będzie druga, mniejsza tafla w gdańskim obiekcie. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.