Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 4
2:0 0:3 0:1, ___ ___ ___ ___
Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim
  • 20:40
    Syrena kończy mecz, a więc tym razem w Derbach Małopolski lepsza Unia. Dziękujemy za uwagę.
  • 59'
    Ignatowicz niecelnie z niebieskiej.
  • 59'
    Kowalówka zjeżdża do boksu, a więc stawiamy wszystko na jedną kartę.
  • 58'
    Trener Rohacek prosi o czas.
  • 56'
    Noworyta z niebieskiej, ale Kowalówka zatrzymuje krążek.
  • 54'
    Sherbatov, Kowalówka odbija i dobitki na pustą bramkę próbował Koblar.
  • 53'
    Unici już w pełnym zestawieniu.
  • 52'
    2:4 (51:24, 4/5) - Goście mimo gry w osłabieniu zdobywają czwarte trafienie. Precyzyjnym uderzeniem z bulika popisał się Koblar.
  • 51'
    Za trzymanie do boksu kar trafia w Prusak. Musimy to wykorzystać!
  • 50'
    Tiala zostawił krążek Jeżkowi, ten huknął bez przyjęcia, ale krążek po lodzie minął słupek bramki Unii. Po chwili Kowalówka zjeżdża do boksu, ponieważ zostaje zasygnalizowana kara dla gości.
  • 50'
    Naciskany Kaminski uderza po lodzie i kijem odbija Saunders.
  • 49'
    Uderzał Nejezchleb, ale krążek odbija się od łopatki kija Zatki i opuszcza taflę.
  • 48'
    McKenzie z bulika trafia wprost w korpus Kowalówki. Uwidacznia się przewaga gości.
  • 47'
    Z bliska Koblar obija parkany Kowalówki.
  • 46'
    "Od zakrystii" próbował Da Costa.
  • 46'
    Unia w pełnym zestawieniu. Nie udało się pokonać bramkarza rywali w przewadze.
  • 45'
    Z najbliższej odległości pomylił się Przygodzki.
  • 44'
    Za ostrość dwie minuty w boksie kar spędzi Zatko. To doskonała okazja, by doprowadzić do wyrównania.
  • 42'
    Pasy już w komplecie.
  • 41'
    Z niebieskiej niecelnie uderzał Bartley.
  • 41'
    Przed nami ostatnie dwadzieścia minut. Przez 1 minutę i 15 sekund zagramy jeszcze w liczebnym osłabieniu.
  • 40'
    Tą tercję będziemy chcieli jak najszybciej wymazać z pamięci. Liczymy na to, że po przerwie odrobimy straty i zwyciężymy!
  • 40'
    Za spóźniony atak ciałem na Koblara Gutwald otrzymuje dwuminutowe wykluczenie, które jednak zostanie rozłożone też na drugą tercję.
  • 40'
    Ostro potraktowany pod bandą Koblar, który długo nie podnosi się z lodu. Będzie potrzebna pomoc służb medycznych.
  • 39'
    Murphy wjechał do tercji rywali, ale sędziowie odgwizdują spalonego. Sporo kontrowersji dziś na lodzie.
  • 38'
    Świetna obrona Kowalówki, który pewnie łapie krążek do raka po uderzeniu Brule.
  • 38'
    Krzemień ze slotu, Sebastian Kowalówka próbował jeszcze zmienić tor lotu krążka, ale napastnik gości ewidentnie zagrał wysokim kijem i gra zostaje przerwana.
  • 37'
    2:3 (36:43, 5/4) - Rywale szybko wykorzystują przewagę i po wznowieniu krążek w naszej bramce umieszcza Oriechin.
  • 37'
    Nasz napastnik Tomas Franek odpocznie w boksie kar przez dwie minuty, a powodem jest natarcie.
  • 37'
    Franek ze slotu próbował zmienić tor krążka, ale nie trafił czysto w gumę.
  • 36'
    Poruszona bramka Unii, gdy blisko przy krążku był Goodwin. Wydaje się, że Saunders zrobił to celowo... Będzie jednak wznowienie na buliku.
  • 35'
    Rywale mają ochotę na więcej. Ofiarna interwencja Kowalówki, który nakrył krążek własnym ciałem zapobiegła utracie trzeciego gola.
  • 35'
    2:2 (34:38) - Rywale wygrywają wznowienie i celnym strzałem do wyrównania doprowadza Brule. A wiec wszystko zaczyna się od początku.
  • 35'
    Chwila przymusowej przerwy. Krążek utknął gdzieś pod parkanem Kowalówki. Po chwili zguba zostaje odnaleziona i można kontynuować grę.
  • 35'
    Franek spod bandy i tylko zadźwięczał słupek bramki przyjezdnych. Dobrym podaniem popisał się Nemec.
  • 34'
    Bartley z bulika nad poprzeczką.
  • 32'
    Sherbatov starł się z Kapicą, ale sędziowie szybko wyjaśnili sytuację.
  • 32'
    Spore zamieszanie pod bramką Saundersa, który łapie krążek i będzie wznowienie na buliku.
  • 32'
    Ignatowicz huknął sprzed bulika, ale guma minęła prawy słupek bramki Unii.
  • 31'
    Gula z niebieskiej i krążek trafia w bark oświęcimskiego bramkarza.
  • 30'
    Połowa regulaminowego czasu gry za nami. Wynik na tablicy świetlnej to 2:1.
  • 29'
    2:1 (28:32, 5/4) - Tym razem rywale znaleźli w końcu sposób na pokonanie naszego bramkarza. Precyzyjnym strzałem popisał się Da Costa.
  • 29'
    Sherbatov idealnie wysunął krążek Oriechinowi w okolice bulika, ten huknął bez przyjęcia, ale guma opuściła taflę.
  • 28'
    Unici zamykają nas w zamku, ale na nasze szczęście ich skuteczność pozostawia dziś wiele do życzenia.
  • 28'
    Saur powstrzymał pod bandą Sherbatova, który przewrócił się. Przedstawiciele mediów na trybunie prasowej są zgodni, że nic tutaj nie było. Decyzja sędziów jest jednak niepodważalna i nasz zawodnik odpocznie w boksie kar przez dwie minuty za spowodowanie upadku.
  • 27'
    Po wygraniu wznowienia gra przenosi się pod bramkę Unii i uderzenie Nejezchleba z bulika broni Saunders.
  • 27'
    Pretnar po lodzie ze slotu, ale guma minęła słupek bramki Kowalówki.
  • 26'
    Fenomenalna obrona Saundersa, który łapie do raka uderzenie Tiali z najbliższej odległości.
  • 25'
    Murphy zza niebieskiej, ale kijem odbija golkiper przyjezdnych.
  • 24'
    Kontra Unii i po lodzie uderza Oriechin, ale guma minęła słupek. Po chwili gra przenosi się pod bramkę Unii i niecelny strzał oddaje Drzewiecki.
  • 24'
    Ferrara i słupek ratuje gości!
  • 23'
    Kowalówka mrozi gumę po uderzeniu z bekhendu Krzemienia.
  • 22'
    Sporo walki pod bandami.
  • 21'
    Wrzucenie pod bramkę Ignatowicza z niebieskiej sprawiło sporo problemów Saundersowi.
  • 21'
    Przed nami druga tercja. Prowadzimy 2:0, ale liczymy na jeszcze więcej goli naszych zawodników. Do boju Pasy!
  • 20'
    Kończymy pierwszą odsłonę przy prowadzeniu 2:0 dla Pasów. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 19'
    Cracovia już w komplecie.
  • 18'
    Kowalówka zatrzymuje uderzenie Oriekina z okolic bulika.
  • 17'
    Za crosschecking do boksu odesłany Dudas. Trener Rohaćek nie może pogodzić się z tą decyzją i mocno poirytowany głośno krzyknął z boksu. Wydaje się, że nasz szkoleniowiec ma rację, ponieważ Dudas w ferworze walki niechcący zaatakował... naszego bramkarza. Nie będziemy komentować tej decyzji arbitrów.
  • 17'
    Niesamowita sytuacja pod naszą bramką! Bartley przejął bezpański krążek i Kowalówka w sobie tylko znany sposób obronił uderzenie rywala. Niestety sędziowie sygnalizują karę dla naszego zespołu.
  • 16'
    Welsh melduje się na lodzie i gramy w pełnym zestawieniu.
  • 16'
    Po dobrym dograniu Sherbatova Oriechin przestrzelił z najbliższej odległości.
  • 15'
    Po ładnej wymianie podań w naszej tercji krążek po strzale Bartley'a z niebieskiej odbił się od łopatki jednego z naszych defensorów i opuścił taflę.
  • 14'
    Za atak kijem trzymanym oburącz w okolicach naszej bramki dwie karne minuty otrzymuje Welsh. Szansa dla gości na wyrównanie.
  • 13'
    Goodwin po lodzie z bulika, ale zbyt czytelnie i lekko, by zaskoczyć Saundersa.
  • 12'
    2:0 (11:35) - Po kontrze drugą bramkę zdobywa Nejezchleb.
  • 12'
    Oriechin z ostrego kąta bekhendem i Kowalówka odbija krążek. Goście cały czas w ataku.
  • 11'
    Okres chaotycznej gry z obu stron.
  • 10'
    Franek sprzed bulika nad poprzeczką.
  • 9'
    Robert Kowalówka broni strzał swojego brata Sebastiana, który gra w przeciwnej drużynie.
  • 9'
    Pasy już w komplecie. Przetrzymaliśmy liczebne osłabienie.
  • 8'
    Rozpędzał się Kalan, ale przy wjeździe w naszą strefę jego koledzy doprowadzili do spalonego i w efekcie goście zepsuli nieźle zapowiadającą się akcję.
  • 8'
    Sprzed niebieskiej huknął Brule i Kowalówka z trudem wybija kijem gumę poza taflę.
  • 7'
    Będzie pierwsze wykluczenie dla naszej drużyny. Za trzymanie dwie minuty w boksie kar spędzi Murphy.
  • 5'
    Nemec z niebieskiej, ale kijem broni Saunders.
  • 5'
    Bartley pojawia się już na lodzie.
  • 4'
    Goodwin przed dobrą okazją do strzału ze slotu, ale nasz napastnik nie trafił czysto w krążek.
  • 3'
    Za crosschecking do boksu kar na dwie minuty odesłany został Bartley. Świetna okazja na podwyższenie wyniku!
  • 3'
    1:0 (2:30) - Już w trzeciej minucie otwieramy wynik spotkania! Z niebieskiej huknął Ignatowicz, Saunders odbił przed siebie i w sporym zamieszaniu tuz przy lewym słupku krążek do bramki wepchnął Kapica. Brawo Pasy!
  • 3'
    Obie drużyny stosują ostry pressing, brakuje jednak strzałów.
  • 2'
    Szybkie tempo spotkania już od pierwszych sekund, ale póki co bez klarownych okazji.