Mecz zakończony Wynik meczu : 8 : 1
5:1 3:0 0:0, ___ ___ ___ ___
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
  • 60'
    W trzeciej tercji nie oglądaliśmy goli, ale nasza wygrana jest bezapelacyjna. We wtorek czeka nas jednak trudniejsze zadanie, bowiem awansem zagramy z Re-Plast Unią Oświęcim. Dziękujemy za uwagę i życzymy dobrej nocy!
  • 59'
    Pasy już w komplecie.
  • 57'
    Dudas nieprzepisowo powstrzymał Baszirowa i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty za trzymanie.
  • 57'
    Gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 55'
    Zakończyła się pierwsza z kar dla Pasów.
  • 55'
    Rywale oddali kilka groźnych uderzeń, ale dobrze spisał się Kowalówka.
  • 55'
    Za niebezpieczne zagranie wysokim kijem do boksu kar odesłany został Drzewiecki.
  • 55'
    Po lodzie Rybczik, ale gra przerwana i otrzymujemy drugą karę. Przez 34 sekundy zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 54'
    Leszczkows z bulika trafia w słupek naszej bramki.
  • 53'
    Za uderzanie do boksu kar na dwie minuty trafił Nemec.
  • 51'
    Po wygranym wznowieniu ze środkowej tercji Nejezchleb popędził na bramkę rywali i z bliska obił parkany bramkarza.
  • 50'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 49'
    Rybczik z bulika obok słupka.
  • 49'
    Rywale wolno konstruują akcje i nie są w stanie nam zagrozić.
  • 48'
    Do boksu kar za przeszkadzanie zjeżdża Widmar. To pierwsze wykluczenie w meczu dla naszej drużyny.
  • 47'
    Sygnalizowana kara dla Pasów.
  • 45'
    Franek ze slotu uderzył nad poprzeczką.
  • 43'
    Z bliska Jeżek, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Czernika.
  • 42'
    Tiala po lodzie zza bulika, ale Czernik nie miał problemów z obroną.
  • 41'
    Wznowienie ze środka wygrywają gracze Zagłębia.
  • 40'
    Kończymy drugą odsłonę, w której po golach Jeżka, Gutwalda i Franka podwyższyliśmy prowadzenie na 8:1.
  • 39'
    8:1 (38:45) - Franek przejechał pół lodowiska i precyzyjnym strzałem z bliska zdobywa ósme trafienie dla Pasów.
  • 39'
    Syrokeżkin z bliska nie potrafił celnie uderzyć na naszą bramkę.
  • 38'
    Po wygraniu wznowienie mocne uderzenie na naszą bramkę oddał Baszirow, ale pewnie wybronił to Kowalówka.
  • 37'
    Po groźnej akcji Zagłębia Blanik uderzeniem z przestrzeni międzybulikowej obił poprzeczkę naszej bramki.
  • 35'
    7:1 (34:21) - Mamy siódme trafienie autorstwa Gutwalda, który precyzyjnym uderzeniem ze slotu pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi gości.
  • 32'
    Welsh z okolic bulika i rakiem odbija Czernik.
  • 31'
    Zagłębie w tej tercji jest bardziej aktywne i stwarza więcej sytuacji pod naszą bramką.
  • 30'
    Baszirow w dwójkowej akcji świetnie dograł na prawo do Nikiforowa, a ten uderzył bez przyjęcia. Nasz bramkarz również dobrze się spisał przy dobitce napastnika Zagłębia Sosnowiec.
  • 30'
    Za nami połowa regulaminowego czasu gry. Prowadzimy 6:1.
  • 30'
    Z bliska uderzał Nejezchleb, ale Czernik mimo, iż był naciskany przez Ferrarę, nie miał problemów ze złapaniem krążka.
  • 29'
    Blanik z ostrego kąta, ale dobrze ustawiony Kowalówka broni uderzenie rywala.
  • 27'
    Franek blokuje uderzenie Baszirowa sprzed niebieskiej.
  • 26'
    Okres spokojnej gry z obu stron.
  • 24'
    Rywale próbują nieśmiało atakować, ale nasza defensywa spisuje się bez zarzutu.
  • 23'
    Rywale z najbliższej odległości uderzają wysoko nad poprzeczką.
  • 22'
    6:1 (21:19) - Precyzyjne uderzenie Jeżka daje nam szóstego gola. Brawo Pasy!
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej odsłonie dla gości.
  • 21'
    Replace
    Zmiana w bramce Zagłębia: Ramanauskasa zastępuje Czernik.
  • 20'
    Kończymy pierwszą tercję przy stanie 5:1. Zapraszamy ponownie za 15 minut.
  • 20'
    5:1 (19:29, 5/4) - I mamy kolejne trafienie. Gola precyzyjnym uderzeniem zdobył Doherty.
  • 19'
    Nemec z ostrego kąta trafia w słupek.
  • 18'
    Dwie karne minuty dla Domogały za atak kijem trzymanym oburącz. Szansa na piątego gola jeszcze przed przerwą.
  • 18'
    Naciskany Ferrara oddaje lekki strzał spod bandy i bramkarz Zagłębia mrozi gumę.
  • 17'
    4:1 (16:46) - Czwartą bramkę dla Pasów zdobył Murphy, który zmieścił krążek tuż przy słupku.
  • 16'
    Uderzenie Franka blokuje Gniewek i krążek opuszcza taflę.
  • 15'
    Ramanauskas zatrzymuje krążek po mocnym uderzeniu Nejezchleba.
  • 14'
    Rywale mają ochotę na więcej. Dwa niecelne uderzenia z bliska w sporym zamieszaniu. Nasi zawodnicy z pewnością muszą być bardziej skoncentrowani, bo ich przewaga nie podlega żadnej dyskusji.
  • 13'
    3:1 (13:00) - Pierwsze trafienie dla Sosnowca. Krążek z bliska umieścił w siatce Nikiforow.
  • 13'
    Nemec z okolic bulika po lodzie, ale guma mija słupek bramki Sosnowca.
  • 12'
    Goodwin z bliska, ale znów zbyt lekko i czytelnie.
  • 12'
    Kapica przed bramkę do Goodwina, a ten bekhendem trafia w bramkarza.
  • 11'
    Próba uderzenia z daleka Rybczika, ale krążek w znacznej odległości mija naszą bramkę.
  • 10'
    Kontrolujemy wydarzenia na lodzie.
  • 8'
    Jednostronne widowisko przy Siedleckiego 7. Rywale nie zmusili jeszcze Kowalówki do interwencji.
  • 8'
    Kamiński z bliska obił parkany golkipera przyjezdnych.
  • 7'
    Franek w sytuacji sam na sam trafia w Ramanauskasa.
  • 6'
    Dwa celne uderzenia Ferrary sprzed bulika, ale dobrze tym razem spisał się bramkarz Sosnowca.
  • 5'
    3:0 (4:48) - Trzecią bramkę dla Pasów zdobył Darcy Murphy po podaniu Martina Dudasa. Brawo Pasy!
  • 5'
    Goodwin przedarł się prawą stroną, ale uderzył nad poprzeczką.
  • 4'
    Zagłębie ma problem z opuszczeniem własnej tercji.
  • 4'
    2:0 (3:39) - Nie minęło wiele czasu, a prowadzimy już 2:0. Gola z bliska tuż przy słupku zdobył Nemec!
  • 3'
    1:0 (2:25) - W sporym zamieszaniu Goodwin przejmuje krążek i strzałem z przestrzeni międzybulikowej. Świetne otwarcie meczu!
  • 2'
    Póki co bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie. Dziś drużyna Pasów wystąpi wyjątkowo w wyjazdowych strojach.
  • 18:07

Dobry wieczór, po wyjazdowym spotkaniu w Toruniu, wracamy na Lodowisko przy Siedleckiego 7. Już o 18:30 podejmiemy Zagłębie Sosnowiec i liczymy na pewne zwycięstwo!