1:0 3:1 0:1, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie, mimo walki trzy punkty pozostają w Toruniu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.
  • 60'
    4:2 (59:25) - Gula po dobrym dograniu Kapicy znalazł lukę przy słupku i pokonuje toruńskiego bramkarza.
  • 48'
    Najpierw Dudaś, a po kilku sekundach Jeżek opuszczają boks kar i gramy już w komplecie.
  • 48'
    Kuźniecow do Smirnowa, a ten posyła krążek obok bramki.
  • 47'
    Dwukrotnie Czwanczikow, ale wpierw Kowalówka zdążył się przemieścić na lewy słupek, a następnie toruński napastnik posłał gumę obok słupka.
  • 56'
    Nie minęło raptem 8 sekund, a do Dudaśa dołączył Jeżek za spóźniony atak ciałem. Przez blisko dwie minuty zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 56'
    Pasy w coraz gorszej sytuacji. Za uderzanie do boksu kar odesłany został Dudaś.
  • 55'
    Ferrara popędził na bramkę Energii, no ale niestety znów rywale odebrali mu krążek. Nie potrafimy złamać dobrze grającej toruńskiej defensywy. Do końca regulaminowego czasu gry 4,5 minuty.
  • 54'
    Kapica do Murphy'ego, ten próbował zmieścić krążek bekhendem między parkanami toruńskiego bramkarza, ale Svensson popisuje się wspaniałą interwencją.
  • 52'
    W sporym zamieszaniu z bliska w naszego bramkarza trafia Kalinowski. Rywale zamknęli nas teraz w naszej tercji.
  • 51'
    Uderzenie Welsha barkiem broni Svensson. Niecelnie dobijał Ferrara.
  • 51'
    Szabanow do Fieofanowa, ten odgrywa do Siergiuszkina, ale dobrze interweniuje Saur.
  • 50'
    Najpierw Goodwin pod bramką z pierwszego krążka w bramkarza, następnie Jeżek nad poprzeczką.
  • 49'
    Coraz częściej na lodzie obserwujemy czwartą formację, która jest najaktywniejsza.
  • 49'
    Gula z niebieskiej, ale Svensson mrozi gumę. Walczymy, ale rywale bezbłędnie spisują się w defensywie.
  • 47'
    Fieofanow nad poprzeczką.
  • 45'
    Atakujemy, ale rywale rozbijają nasze akcje.
  • 44'
    Po uderzeniu Nejezchleba najpierw Svensson wypuścił krążek, a później widząc, że najeżdża na niego Ferrara zamroził gumę i gra zostanie wznowiona pod toruńską bramką.
  • 43'
    Goodwin z bulika, ale Svensson odbija gumę i akcja przenosi się pod naszą bramkę.
  • 42'
    Odgwizdany spalony, ale po chwili sędziowie niejako przyznają się do błędu i gra zostanie wznowiona ze środka tafli.
  • 42'
    Na raty Bondaruk: Pierwsze strzał broni Kowalówki, a przy próbie drugiego uderzenia krążek mija słupek naszej bramki.
  • 41'
    Od razu ruszyliśmy do ataku, jednak w polu bramkowym jeden z naszych zawodników zagrał wysokim kijem i gra została przerwana.
  • 41'
    Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu od wygranego wznowienia.
  • 40'
    O drugiej tercji będziemy chcieli jak najszybciej zapomnieć. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 40'
    Drzewiecki z bekhendu, ale znów dobrze spisał się Svensson.
  • 39'
    Scamango z ostrego kąta, ale znów toruński bramkarz ratuje swój zespół.
  • 39'
    Mocne uderzenie Welsha, ale mimo, iż na bramkarzu pracował Doherty, ten zdołał złapać krążek do raka. W tym samym momencie zakończyła się kara Bondaruka i gramy już w komplecie.
  • 38'
    Zbyt czytelnie rozgrywamy przewagę i rywale bez problemy zabierają nam krążek.
  • 37'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar na dwie minuty odesłany został Bondaruk. To dobra okazja do strzelenia gola, co dałoby nadzieję na poprawę niekorzystnego wyniku.
  • 36'
    Bekhendem próbował Csamangó, ale bez powodzenia.
  • 34'
    4:1 (33:58, 5/4) - Nie minęło wiele czasu i rywale wykorzystują przewagę jednego zawodnika, podwyższając prowadzenie. Do bramki Pasów po odbiciu krążka od łyżwy Saura trafił Czwanczikow.
  • 34'
    3:1 (33:28, 5/3) - Na 9 sekund przed końcem dogranie Kowalówki wykorzystuje Kuźniecow.
  • 33'
    Kalinowski dograł w pole bramkowe i zrobiło się spore zamieszanie, jednak udaje się obronić świątynie Kowalówki.
  • 32'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany Saur i przez 1:44 zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 32'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty w boksie odpocznie Ferrara.
  • 31'
    Sygnalizowana kara dla jednego z zawodników Comarch Cracovii. Svensson zjeżdża do boksu.
  • 30'
    Za nami połowa regulaminowego czasu gry. Wynik to wciąż 2:1 dla KH Energii Toruń.
  • 30'
    Kąśliwe uderzenie Elomy, ale po raz kolejny dobrze spisał się nasz bramkarz.
  • 28'
    Csamango do Nemca, ale ten z bulika trafia wprost w golkipera rywali.
  • 28'
    Kolejny daleki wyjazd toruńskiego bramkarza zapobiega utracie gola.
  • 27'
    Co za akcja! Nejezchleb dograł wzdłuż bramki do Ferrary, a ten miał tylko przyłożyć kij i wepchnąć gumę do siatki obok słupka. Niestety reprezentant Wlk. Brytanii sobie tylko znanym sposobem spudłował. Nic się nie stało i gramy dalej!
  • 26'
    Daleko wyjechał z bramki Svensson, ale ostatecznie udało mu się powstrzymać dobrze zapowiadającą się akcję Pasów.
  • 24'
    Jaworski próbował uruchomić długim podaniem Siegiuszkina, ale ten nie przejął krążka.
  • 24'
    Poczuliśmy krew i szukamy drugiego gola.
  • 24'
  • 23'
    2:1 (22:51) - Goodwin popędził lewą stroną i idealnie wysunął krążek Kapicy, który huknął bez przyjęcia. Fantastyczna akcja Pasów!
  • 22'
    2:0 (21:53) - Rywale zdominowali nas pod bramką i w efekcie celnym uderzeniem popisuje się Smirnow.
  • 22'
    Welsh z bulika i zasłonięty Svensson broni. Po chwili Nejezchleb trafia w boczną siatkę.
  • 21'
    Z daleka udrzył Ferrara i Svensson nie miał problemy z obroną.
  • 21'
    Rozpoczynamy II tercję przy stanie 1:0 dla KH Energii Toruń. Wygrywamy pierwsze wznowienie w tej odsłonie.
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której musieliśmy uznać jednak wyższość rywali. Liczymy na lepszą skuteczność i gole dla Pasów już po przerwie.
  • 20'
    Kowalówka odbija przed siebie strzał Jeofanowa.
  • 19'
    Osipow i znów dobrze spisał się nasz bramkarz.
  • 19'
    Energa już w pełnym zestawieniu.
  • 17'
    Kontra rywali, ale dobrze w bramce spisuje się Kowalówka.
  • 17'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany został Kuźniecow.
  • 17'
    1:0 (15:36) - Elomaa minął kilku naszych zawodników, Kowalówka z trudem broni, ale przy dobitce Jaakoli był już bezradny. Rywale otwierają wynik.
  • 16'
    Ferrara przecina dobre podanie Kalinowskiego w naszej tercji.
  • 15'
    Welsh nad bramką, próbował jeszcze uderzać Ferrara, ale toruński golkiper mrozi krążek.
  • 15'
    Okres niezbyt dokładnej gry z obu stron.
  • 14'
    Kamiński do Brynkusa, ten uderza bez przyjęcia, ale pewnie broni Svensson. Duże brawa dla naszych młodych zawodników!
  • 13'
    Nowożiłow tuż przy prawym słupku próbował zmieścić gumę w siatce, ale nasz bramkarz zdołał się przemieścić.
  • 13'
    Dołęga po błędzie Gutwalda znalazł się w sytuacji sam na sam a, ale po chwili nasz defensor zdołał powstrzymać rywala i zrehabilitować się za nieudane zagranie.
  • 12'
    Po niezłej akcji Gula huknął sprzed niebieskiej, ale krążek minął poprzeczkę.
  • 11'
    Dudaś uderzył z lewego koła bulikowego, ale pewnie broni toruński bramkarz.
  • 11'
    Saur opuszcza boks kar i otrzymuje w prezencie krążek od Osipowa. Nasz obrońca nie potrafił jednak zrobić z tego użytku.
  • 10'
    Osipow obija parkany Kowalówki.
  • 9'
    Spore zamieszanie pod naszą bramką. Krążek po strzale zawodnika gospodarzy opuszcza taflę.
  • 8'
    Za uderzanie podczas interwencji przy poprzedniej akcji dwie karne minuty otrzymuje Saur.
  • 8'
    Kowalówka po raz kolejny popisuje się dobrą interwencja po strzele Elomy.
  • 8'
    Gutwald z ostrego kąta, ale krążek mija słupek.
  • 8'
    Świetnie dogranie do Csamangi, ale ten z bliska obija tylko parkany Svenssona.
  • 8'
    Szkodienko pod bramkę, ale krążek odbija się od łyżwy Bondaruka.
  • 7'
    Jaakola z nadgarstka i pewnie łapie do raka Kowalówka.
  • 7'
    Okupujemy rywali w ich tercji. Dopiero po dłuższej chwili udało się torunianom przejąć gumę i wyprowadzić ją ze strefy obronnej.
  • 6'
    Z niebieskiej Saur, a pod bramką tor lotu krążka próbował zmienić Kapica.
  • 5'
    Kąśliwe uderzenie Jaakoli na raty broni Kowalówka.
  • 4'
    Nejezchleb do Welsha, ale ten na buliku traci krążek.
  • 3'
    Kowalówka interweniuje po uderzeniu Jaworskiego.
  • 3'
    Z bliska próbował Bondaruk, ale w porę nasi defensorzy uniemożliwili uderzenie rywalowi.
  • 2'
    Dwukrotnie do interwencji zmuszony Svensson, póki co jednak nie udało się otworzyć wyniku.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie ze środka wygrywają gospodarze.
  • 18:22
    W drużynie toruńskiej zadebiutują dziś Fin Elias Elomaa oraz Rosjanin Pawieł Nowożiłow.
  • 18:21

Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejsze spotkanie. Naszej bramki tym razem strzegł będzie Robert Kowalówka.

• 17:43
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Patryk Kasprzyk i Krzysztof Kozłowski, a na liniach pomagać im będą Piotr Matlakiewicz oraz Wiktor Zień.
  • 17:28

Dobry wieczór z Lodowiska "Tor-Tor" w Toruniu. Przed nami spotkanie 30. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym Comarch Cracovia zmierzy się z miejscową KH Energą. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej, gdzie będą Państwo na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami z lodowej tafli. Pierwsze rzucenie krążka nastąpi o godz. 18:30.