d.
0:1 3:0 1:3, 0:1, ___ ___ ___
Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok
  • 65'
    4:5 (64:14, 3/3) - Elo w sytuacji sam na sam pokonuje Petraśka i zapewnia zwycięstwo swojej drużynie... Dziękujemy za uwagę!
  • 64'
    Franek, ale krążek po łopatce kija Olearczyka opuszcza taflę.
  • 64'
    Welsh do Jeżka, ten uderza z okolic bulika i rakiem odbija sanocki bramkarz.
  • 62'
    Gutwald z daleka obok bramki.
  • 62'
    Goście w komplecie. Mimo sporej przewagi nie udało się pokonać bramkarza rywali i tym samym zakończyć meczu.
  • 61'
    Gula obok bramki, po chwili Śaur z niebieskiej, ale pewnie broni Speśny.
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    A więc czeka nas dogrywka! Wynik po sześćdziesięciu minutach wciąż pozostaje nierozstrzygnięty!
  • 60'
    Dwie karne minuty za wybicie krążka poza taflę na 24 sekundy przed syreną kończącą regulaminowy czas gry!
  • 59'
    Kapica minimalnie obok słupka!
  • 58'
    Dobry strzał Murphy'ego i jeszcze lepsza obrona bramkarza STS-u.
  • 57'
    Goście już w pełnym zestawieniu. Wynik to wciąż 4:4.
  • 56'
    Speśny broni w sporym zamieszaniu podbramkowym.
  • 56'
    Gula pod bramkę i Saur nie trafił w krążek.
  • 55'
    Przy poprzedniej akcji sędzia dopatrzył się fauli i Florczak odpocznie przez dwie minuty w boksie kar za zahaczanie.
  • 55'
    Murphy po lodzie dograł na kij nadjeżdżającego pod bramkę Franka, jednak Speśny odważną interwencją powstrzymał naszego zawodnika.
  • 53'
    4:4 (53:00) - Sanok doprowadza do wyrównania! Gola strzałem z bliska Kamieniew. A więc mecz rozpoczyna się od nowa!
  • 51'
    4:3 (50:29, 5/4) - W momencie gdy Jeżek opuszczał ławkę kar strzałem z daleka gola zdobywa Łyko.
  • 49'
    Za spowodowanie upadku przeciwnika dwie karne minuty otrzymuje teraz Jeżek.
  • 47'
    4:2 (46:03) - Goodwin bez przyjęcia i mamy czwarte trafienie dla Pasów!
  • 46'
    Teraz z niebieskiej uderzył Gula, znów górą jednak Speśny.
  • 45'
    3:2 (44:36) - Witan otrzymał dobre podanie i z przestrzeni międzybulikowej nie dał szans Petraśkowi. To kontaktowy gol dla Sanoka.
  • 43'
    Tempo meczu nieco spadło.
  • 41'
    Doherty z niebieskiej, próbował dobijać Murphy i ofiarnie broni Speśny.
  • 41'
    Zakotłowało się przy wznowieniu, ale to my przejmujemy krążek.
  • 41'
    Drużyny już są na tafli i możemy zacząć ostatnią tercję.
  • 40'
    Nie ma gola! A więc kończymy drugą tercję wynikiem 3:1! Zapraszamy ponownie za niecałe 15 minut!
  • 40'
    Coś niesamowitego! Po rozegraniu bulika niemal równo z końcową syreną rywale trafiają do bramki Pasów! Znów potrzebna będzie weryfikacja wideo!
  • 40'
    Sporo chaosu na lodzie w ostatnich sekundach.
  • 40'
    Z bulika Goodwin, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką i opuszcza taflę.
  • 39'
    Ferrara już na lodzie, gramy w pełnym zestawieniu.
  • 38'
    Sanoczanie próbują wjechać z krążkiem do naszej bramki, dobrze się jednak bronimy.
  • 37'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Ferrara.
  • 35'
    Niezła próba Łyko, który z bliska minimalnie chybił. Sanoczanie szukają kontaktowego trafienia.
  • 34'
    Najpierw Murphy nad bramką, a chwilę później akcja przenosi się w tercje Pasów. Sihvonen dograł do Elo, ten uderza z pierwszego krążka, ale Petraśek zdążył się przemieścić i obronić uderzenie rywali!
  • 32'
    Strzyżowski z przestrzeni międzybulikowej decyduje się na strzał, ale uderzenie było zbyt lekkie, by zaskoczyć Petraśka.
  • 31'
    Goodwin próbował wrzucić krążek pod bramkę do nadjeżdżającego Murphy'ego, ale szybsi okazali się defensorzy rywali.
  • 29'
    3:1 (28:03, 5/4) - W zamieszaniu podbramkowym lukę przy prawym śłupku znalazł Csamango i podwyższamy prowadzenie!
  • 28'
    Pasy już w komplecie.
  • 28'
    Za zahaczanie do boksu kar trafia Witan i przez 16 sekund siły na lodzie będą wyrównane.
  • 28'
    Sihvonen po kontrze, ale Petraśek z trudem, ale broni uderzenie Fina.
  • 27'
    2:1 (26:17, 4/5) - Sanoczanie nie utrzymali krążka na niebieskiej. Przejął go Nejezchleb, który popędził na bramkę Speśnego i pewnym mierzonym strzałem dał prowadzenie naszej drużynie. Brawo Pasy!
  • 26'
    Za natarcie do boksu kar na dwie minuty odesłany został Kapica.
  • 26'
    Viikila sam na sam i po strzale krążek trafia w słupek. Sporo szczęścia teraz po stronie Pasów!
  • 25'
    Konta Sanoka, ale guma po uderzeniu Piippo opuszcza taflę.
  • 25'
    Zakotłowało się pod bramką Speśnego, ale mimo strzału i dobitki krążek nie znalazł drogi do siatki.
  • 24'
    Florczak przed bramkę, ale nie było nikogo kto przeciąłby podanie.
  • 22'
    1:1 (21:40) - Nemec pod bramką dopadł do bezpańskiego krążka i strzałem bez przyjęcia tuż przy słupku doprowadza do remisu!
  • 21'
    Seria błędów pod swoją bramką drużyny STS, ale nie potrafimy zrobić z tego użytku.
  • 21'
    Ferrara popędził na bramkę STS, ale defensorzy w porę zabrali mu krążek.
  • 21'
    Tym razem wznowienie ze środka wygrywają sanoczanie.
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której to rywale, mimo przewagi Pasów, prowadzą jednym golem. Liczymy na lepszą skuteczność po przerwie!
  • 20'
    Dudaś w słupek!
  • 20'
    Bukowski z bulika, ale krążek trafia w łydkę Doherty'ego.
  • 19'
    Świetne podanie do Franka, ale ten z bulika uderza wprost w Speśnego. Wciąż nie mamy pomysłu na sforsowanie bramki Sanoka.
  • 17'
    Sihvonen bekhendem po kontrze, ale Fin trafia wprost w Petraśka.
  • 16'
    Murphy z bliska, jeszcze Franek próbował dojechać do dobitki. Bez powodzenia.
  • 15'
    Cały czas okupujemy rywali w ich tercji, ale na razie na niewiele się to zdało. Czekamy na pierwsze trafienie dla Pasów!
  • 14'
    Szukamy gola, ale mamy wyraźne problemy ze skutecznością.
  • 13'
    Doherty po wznowieniu z niebieskiej, ale odbija go Speśny i guma opuszcza taflę.
  • 13'
    Rywale w komplecie. Wynik to wciąż 0:1.
  • 13'
    Dalekie podanie Petraśka do Csamango, ten oddaje do Widmara i znów górą sanocki bramkarz.
  • 13'
    Śaur z niebieskiej, Speśny broni i wypuszcza gumę. Gra toczy się dalej.
  • 12'
    Po kilkuminutowej weryfikacji ostatecznie sędziowie nie uznają gola. Gramy dalej!
  • 12'
    Wciąż nie znamy ostatecznego werdyktu. Weryfikacja wideo przedłuża się...
  • 12'
    W ogromnym zamieszaniu krążek przetoczył się po linii bramkowej. Trwa weryfikacja wideo czy guma nie wtoczyła się do bramki.
  • 12'
    Z daleka huknął Gula, ale Speśny broni jak w transie i ma dziś sporo szczęścia.
  • 12'
    Zakończona pierwsza kara dla gości.
  • 12'
    Najpierw Franek, później Dudaś obijają słupek bramki STS!
  • 11'
    Dwie karne minuty dla Elo za spowodowanie upadku przeciwnika. Przez 55 sekund zagramy w podwójnej przewadze.
  • 11'
    Ferrara do Welsha, ten uderza z bliska w bramkarza. Trwa kanonada strzelecka Pasów.
  • 10'
    Najpierw Welsh, później przy słupku próbował Jeeżek, ale Speśny nie dał się zaskoczyć.
  • 10'
    W boksie kar znalazł się teraz Viikila, a powodem jest zahaczanie.
  • 9'
    Sanoczanie już w pełnym zestawieniu.
  • 9'
    Z niebieskiej huknął Gula, w zamieszaniu następuje dobitka, ale gra zostanie przerwana ze względu na poruszoną bramkę gości.
  • 8'
    Nie potrafimy sklecić składnej akcji.
  • 7'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Florczak.
  • 7'
    Okres chaotycznej gry w środku pola.
  • 6'
    Dwukrotnie Goodwin, potem Dudaś, ale gra cały czas jest kontynuowana. W pierwszoplanowej roli w tej chwili bramkarz Ciarko Patrik Speśny.
  • 5'
    Kapica wyjechał z boksu kar i popędził na bramkę Sanoka. Trójkowa akcja naszych graczy nie zakończyła się jednak powodzeniem.
  • 5'
    Gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 4'
    Strzyżowski delikatnie dograł pod bramkę, ale szybsi nasi defensorzy, którzy przejmują krążek.
  • 4'
    Minuta osłabienia za nami. Póki co rywale nie stworzyli zagrożenia pod naszą bramką.
  • 3'
    Za uderzanie do boksu kar powędrował Kapica. Ciężkie chwile dla Pasów już na początku spotkania.
  • 2'
    W odpowiedzi Kapica, który ze slotu trafia wprost w bramkarza.
  • 2'
    Zakotłowało się pod naszą bramką, ale rywale ostatecznie nie oddali celnego uderzenia.
  • 1'
    0:1 (0:30) - Niestety już w 30. sekundzie tracimy gola. Piippo idealnie obsłużył kolegę z ataku Elo, a ten w sytuacji sam na sam umieszcza krążek tuż przy prawym słupku naszej bramki. Zimny prysznic na początku spotkania!
  • 1'
    Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 1'
    Drużyny już gotowe i następuje pierwsze wznowienie ze środka tafli.
  • 18:29
    Z głośników słychać Hymn Cracovii autorstwa Macieja Maleńczuka, drużyny wychodzą na taflę i dosłownie za moment zaczynamy!
  • 18:03

Poznaliśmy skład Pasów:

• 17:25

Witamy z Lodowiska im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie, gdzie już za nieco ponad godzinę drużyna Comarch Cracovii podejmie beniaminka rozgrywek Ciarko STS Sanok. Mecz odbędzie się w ramach 29. kolejki Polskiej Hokej Ligi.