1:2, 0:2, 1:1, ___ ___
GKS Katowice GKS Katowice
  • Koniec meczu
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie. Tym razem trzy punkty zapisują na swe konto rywale. Dziękujemy za uwagę.
  • 59'
    Penalty 2
    Dwie minuty kary dla Paszka w końcówce spotkania.
  • 58'
    180 sekund do końca. Jeszcze walczymy o odwrócenie losów tego spotkania.
  • 56'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 55'
    Trwa kanonada strzelecka na bramkę Katowic, ale w pierwszoplanowej roli występuje Śimboch, który broni uderzenia naszych zawodników.
  • 54'
    Penalty 2
    Za atak kolanem do boksu kar odesłany Kruczek.
  • 53'
    Goal
    2:5 (52:13, 5/4) - Fraszko dobił uderzenie Krężołka i zdobywa piątego gola dla swojego zespołu.
  • 52'
    Penalty 2
    Sporo kar dla Pasów. Teraz do boksu za przeszkadzanie trafił Tiala.
  • 51'
    Goal
    2:4 (50:40) - Murphy zmienia tor lotu krążka i zdobywa drugą bramkę dla Pasów.
  • 50'
    Penalty 2
    W boksie kar za ostrość znalazł się również Mateusz Adamus.
  • 50'
    Penalty 2
    To samo wykluczenie łapie też Doherty. Powód - nadmierna ostrość w grze.
  • 50'
    Penalty 2
    Zieliński starł się z Dohertym i w efekcie odesłany został na dwuminutowe wykluczenie.
  • 50'
    Z daleka huknął Kruczek, ale Petraśek łapie gumę do raka.
  • 49'
    Zakończyła się 10-minutowa kara Franka za niesportowe zachowanie.
  • 49'
    Welsh sprzed bulika, ale trafił tylko w parkany bramkarza gości.
  • 49'
    Dudaś próbował z niebieskiej, ale łydką odbija gumę Kuronen.
  • 48'
    Rywale na dłużej zadomowili się w naszej tercji.
  • 47'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 45'
    Po podaniu Adamusa Nahunko próbował pokonać Petraśka technicznym uderzeniem, ale nasz bramkarz mrozi krążek.
  • 44'
    Penalty 2
    Teraz za ostrość przez dwie minuty w boksie kar odpocznie Dudaś.
  • 43'
    Drużyny grają już w komplecie.
  • 41'
    Penalty 2
    Za to samo przewinienie w boksie kar znalazł się również Krężołek - to efekt starcia z końcówki poprzedniej tercji.
  • 41'
    Penalty 2
    Dwie minuty dla Doherty'ego za zbyteczną ostrość w grze.
  • Początek III tercji
  • 19:52
    Spiker poinformował o karach nałożonych na drużyny za starcie już po końcowej syrenie.
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Syrena kończy drugą tercję. W okolicach naszej bramki doszło jeszcze do przepychanek i sędziowie rozdzielają zawodników.
  • 40'
    Gutwald z ostrego kąta i pewnie łapie Śimboch.
  • 40'
    Penalty 2
    Za przeszkadzanie w końcówce drugiej tercji dwie karne minuty otrzymuje Ferrara.
  • 38'
    Goal
    1:4 (37:40, 5/4) - Katowice wykorzystują liczebną przewagę. Pasiut idealnie obsłużył Stiepanowa, a ten bezlitośnie wykorzystał dobrą sytuację.
  • 37'
    Penalty 12
    Kara 2+10 dla Franka za atak od tyłu i rzucenie na bandę.
  • 37'
    Petrasek wychodzi z bramki i minął się z krążkiem. Niewiele brakowało, a katowiczanie podwyższyliby prowadzenie!
  • 35'
    Nie potrafiliśmy zrobić użytku z przewagi. Katowice już w pełnym zestawieniu.
  • 33'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany Pasiut.
  • 30'
    Walczymy o wyrównanie, ale nie potrafimy znaleźć sposobu na Śimbocha.
  • 29'
    Obie drużyny już w komplecie. Wynik nie uległ zmianie.
  • 27'
    Penalty 2
    Tłoczno w boksach kar. Teraz za przeszkadzanie dwie minuty otrzymuje Saur.
  • 27'
    Penalty 2
    Siły na lodzie się równoważą. Za przeszkadzanie na dwie minuty wykluczony został Rohtla.
  • 26'
    Penalty 2
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Nejezchleb.
  • 25'
    Goal
    1:3 (24:41) - Rohtla uderzył nad rękawicą Petraśka i krążek zatrzepotał w siatce.
  • 24'
    Drugi z ukaranych zawodników już na lodzie. Gramy w komplecie.
  • 24'
  • 23'
    Zakończyła się pierwsza kara dla Cracovii.
  • 23'
    Pasiut ze slotu po lodzie i parkanem broni Śimboch.
  • 22'
    Penalty 2
    Goodwin otrzymuje dwie minuty za spowodowanie upadku. Zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 22'
    Śimboch opuszcza plac gry. Sygnalizowana druga kara dla Pasów.
  • 21'
    Penalty 2
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany został Welsh.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę. Liczymy na szybkie odwrócenie losów spotkania.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą część spotkania przy stanie 2:1 dla gości.
  • 18'
    Kapica z bulika, ale Śimboch skrócił kąt i zatrzymał gumę parkanami.
  • 18'
    Stiepanow uderza obok bramki.
  • 17'
    Franek zdecydował się na samotny rajd, ale został powstrzymany przez defensorów gości.
  • 16'
    Goal
    1:2 (15:12) - Nie minęło zbyt wiele czasu i goście obejmują prowadzenie. Precyzyjnym strzałem tuż przy słupku popisał się Michalski.
  • 15'
    Goal
    1:1 (14:11) - Stiepanow zagrał przed bramkę, krążek musnął jeszcze Petraśek, ale przy dobitce Zielińskiego, guma poleciała tuż pod poprzeczkę. "GieKsa" doprowadza do wyrównania.
  • 13'
    Goście dążą do wyrównania, ale póki co nasza defensywa spisuje się bez zarzutu.
  • 12'
    Franssila ze slotu, ale pewnie łapie do raka Petraśek.
  • 11'
    Goal
    1:0 (10:04) - Jeremy Welsh objechał bramkę i wpakował gumę do siatki. Brawo Pasy!
  • 8'
    Sporo walki i wyrównana gra na tafli przy Siedleckiego 7.
  • 7'
    Csamango z ostrego kąta, ale zbyt lekko i Śimboch broni kijem.
  • 6'
    Próbował Nahunko, ale Jeżek na buliku zatrzymuje uderzenie gracza Katowic.
  • 5'
    Pasy już w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie.
  • 4'
    Michalski z bliska, ale broni parkanami Petraśek.
  • 3'
    To jednak Pasy zaatakowały. Na bramke rywali po lodzie uderzał Goodwin, ale krążek odbił się tylko od łopatki kija jednego z katowickich defensorów.
  • 3'
    Penalty 2
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymał Doherty.
  • 2'
    Krążek opuścił taflę i gra będzie wznowiona ze środka.
  • 1'
    Próbował Nejezchleb tyłem, ale jego uderzenie było zbyt czytelne, by zaskoczyć Śimbocha.
  • 18:31
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie w meczu wygrywają Pasy!
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:30
    Spotkanie sędziować będą Krzysztof Kozłowski i Patryk Pyrskała, a na liniach pomagają im Michał Majkut i Jacek Szutta.
  • 18:29
    Dziś w bramce Pasów wystąpi Michal Petraśek, a jego zmiennikiem będzie Robert Kowalówka.
  • 18:03

Tafla jest już gotowa na pierwszy w tym roku mecz. Pierwsze rzucenie krążka nastąpi o godz. 18:30.

• 17:20
    Witamy z Lodowiska przy Siedleckiego 7, gdzie już o godz. 18:30 hokeiści Pasów skrzyżują kije z GKS Katowice w pierwszym tegorocznym meczu na naszym obiekcie. Liczymy na kolejne trzy punkty i pewne zwycięstwo 12-krotnych mistrzów Polski!