JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie
Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 1
0:0, 1:0, 0:1, 1:0, ___
  • 63'
    Dziękujemy za uwagę. Kolejny mecz już w niedzielę, kiedy to na naszym lodowisku podejmiemy GKS Katowice.
  • 63'
    2:1 (62:46, 4/3) - Bryk wysunął krążek Hovorce, a ten precyzyjnym uderzeniem z bulika zapewnia zwycięstwo swojej drużynie. Oznacza to, że z Jastrzębia wywozimy punkt.
  • 62'
    Za zahaczanie do boksu odesłany Goodwin, co oznacza, że rywale wprowadzą do gry czwartego gracza z pola.
  • 62'
    Hovorka objechał bramkę i dograł krążek do partnerów, jednak nikt nie zdołał go przejąć.
  • 61'
    Zaczynamy dogrywkę po trzech zawodników z pola.
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Syrena kończy regulaminowy czas. Po zaciętej walce doprowadziliśmy do wyrównania, a teraz powalczymy o zwycięstwo!
  • 59'
    Spokojna gra w ostatnich sekundach. Wydaje się, że oba zespoły czekają już na dogrywkę.
  • 57'
    1:1 (56:49) - Nejezchleb z bulika soczystym uderzeniem nie dał szans Nechwatalowi. Doprowadzamy do wyrównania!
  • 57'
    Ferrara niecelnie sprzed bulika po wygraniu wznowienia.
  • 56'
    Csamango sprzed bulika, ale pewnie Nechwatal. Wszystko wskazywało jednak na to, że guma i tak minie słupek. Do końca regulaminowego czasu gry pozostało niespełna pięć minut.
  • 55'
    Złe podanie Dudaśa przejął Sawicki odegrał do Kasperlika, ale skrzydłowy pierwszej formacji JKH fatalnie spudłował.
  • 54'
    Łukasz Nalewajka spod bandy, ale Kowalówka zachował czujność.
  • 53'
    Hovorka sam na sam, ale górą w tym starciu Kowalówka!
  • 52'
    Zdominowaliśmy rywali, ale wciąż nie potrafimy udokumentować tego golem.
  • 51'
    Kowalówka kijem odbija uderzenie Łukasza Nalewajki i krążek opuszcza taflę.
  • 50'
    Drużyna rywali już w komplecie. Nasza skuteczność pozostawia dziś wiele do życzenia.
  • 50'
    Okupujemy bramkę rywali, ale nie potrafimy oddać dobrego strzału.
  • 49'
    Z bliska Nemec, ale bez powodzenia.
  • 48'
    Kara dla JKH. Za zahaczanie do boksu odesłany został Dominik Paś.
  • 47'
    Trener Robert Kalaber poprosił o czas dla swojej drużyny.
  • 47'
    Bomba Dudasa po nagraniu Gutwalda i końcówką parkanu broni Nechwatal!
  • 46'
    Z niebieskiej uderzył Jeżek, ale obok słupka.
  • 44'
    Było blisko, ale Franek trafia w słupek. Szukamy wyrównania, ale krążek za nic nie chce wpaść do bramki Jastrzębia!
  • 44'
    Hovorka z okolic bulika obok słupka. Na dobitkę czekał tam jeszcze Phillips.
  • 43'
    Z bliska bekhendem próbował Nemec, ale dobrze ustawiony był Nechwatal.
  • 43'
    Sawicki po kiju Dudaśa i krążek nie trafia w naszą bramkę.
  • 42'
    Drzewiecki w dobrej sytuacji, ale krążek po jego uderzeniu pofrunął wysoko nad poprzeczkę.
  • 41'
    Wygrywamy wznowienie ze środka.
  • 41'
    Przed nami ostatnie dwadzieścia minut. Liczymy na przełamanie niemocy strzeleckiej i odwrócenie losów spotkania. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 40'
    Syrena kończy drugą odsłonę spotkania, w której to rywale otworzyli wynik meczu. Liczymy jednak na lepszą skuteczność już po przerwie!
  • 40'
    I znów nie udało się wykorzystać liczebnej przewagi. JKH już w komplecie.
  • 38'
    Teraz to gospodarze popełnili błąd przy zmianie i otrzymują karę techniczną za nadmierną liczbę zawodników na lodzie.
  • 37'
    1:0 (36:53) - Wróbel uderzeniem nad rakiem Kowalówki otwiera wynik spotkania.
  • 35'
    W dobrej sytuacji znalazł się Jarosz, ale zabrakło mu miejsca do oddania strzału.
  • 35'
    Gutwald miał szansę na otwarcie wyniku, ale strzał naszego defensora pewnie broni Nechwatal.
  • 34'
    Po dobrej akcji zespołu JKH, Kasperlik obija słupek naszej bramki.
  • 32'
    Ferrara sam na sam, ale górą bramkarz miejscowych. Szkoda dobrej sytuacji.
  • 31'
    Po lodzie próbował Nemec, ale bramkarz JKH broni i szybko wznawia grę.
  • 29'
    W dobrej sytuacji znalazł się Franek, ale krążek po jego uderzeniu leci wysoko nad poprzeczką i opuszcza taflę.
  • 29'
    Welsh wjechał pod bramkę rywali, którzy mają problem z odebraniem mu krążka. Ostatecznie jednak nasz napastnik naciskany przez całą formację JKH nie był w stanie oddać strzału.
  • 28'
    JKH nie kwapiło się zbytnio, by zagrozić naszej bramce i gramy już w komplecie.
  • 27'
    Rywale w pełnym zestawieniu, teraz to my zmuszeni jesteśmy grać bez jednego zawodnika.
  • 26'
    Popełniamy błąd przy zmianie, ponieważ na lód wyjechało sześciu zawodników. Otrzymujemy karę techniczną, którą odsiedzi Franek.
  • 26'
    Po wygraniu wznowienie parkany Kowalówki obił Hovorka.
  • 25'
    Kolejna szansa na otwarcie wyniku przed Pasami. Za zahaczanie do boksu kar na dwie minuty odesłany został Szewczenko.
  • 23'
    Gospodarze już w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie.
  • 22'
    Uderzenie Dudaśa pewnie broni Nechwatal.
  • 21'
    Penalty 21
    Nieco ponad pół minuty po wznowieniu gry w tej tercji za trzymanie zostaje ukarany Wróbel. Kolejna dobra okazja przed Pasami.
  • 21'
    Zaczynamy drugą tercję przy stanie 0:0.
  • 21'
  • 18'
    Bez klarownych sytuacji z obu stron w końcówce.
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, w której nie oglądaliśmy goli.
  • 16'
    Mocno uderzył Gutwald, ale pewnie łapie gumę Nechwatal.
  • 15'
    Spore zamieszanie pod bramką JKH i sędziowie przerywają grę. Nastąpił spalony w polu bramkowym.
  • 15'
    Gramy już w komplecie.
  • 13'
    Bryk zderzył się z bramką i wpadł na Kowalówkę. Będzie przerwa w grze.
  • 13'
  • 13'
    Ferrara podciął Sołtysa i teraz to gospodarze zagrają w liczebnej przewadze.
  • 10'
    Pod naszą bramkę krążek wrzucał Horzelski, ale szybszy był Kowalówka, który złapał gumę do raka.
  • 10'
    W dobrej sytuacji znalazł się Hovorka, ale zawodnik JKH był o tempo za wolny i nie zdołał urwać się obronie.
  • 10'
    JKH również już w komplecie.
  • 8'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 6'
    Niestety dwie karne minuty łapie za zahaczanie Nejezchleb i siły na lodzie się zrównoważyły.
  • 6'
    W ogromnym zamieszaniu w polu bramkowym Jastrzębia Nechwatal mrozi gumę.
  • 5'
    Penalty 4
    Będzie kolejne wykluczenie dla Jassa. Kapitan miejscowych nieprzepisowo powstrzymał pod bramką naszego napastnika i otrzymuje podwójną karę mniejszą. Sędziowie zakwalifikowali to jako atak wysokim kijem.
  • 5'
    Uderzenie Goodwina z okolic bulika broni golkiper rywali.
  • 4'
    Rywale już w komplecie, ale wynik nie uległ zmianie. Na tablicy świetlnej wciąż 0:0.
  • 3'
    Póki co nie potrafimy poważnie zagrozić bramce Nechwatala.
  • 2'
    Za spowodowanie upadku przeciwnika dwie minuty w boksie kar spędzi Jass. To pierwsze wykluczenie w meczu.
  • 2'
    Kolejna dobra interwencja naszego bramkarza po próbie z bliska Radosława Nalewajki.
  • 2'
    Zablokowany strzał Dudaśa z niebieskiej po wygranym wznowieniu.
  • 1'
    Już od pierwszych sekund groźnie zrobiło się pod naszą bramką. Dwukrotnie uderzał Kasperlik, ale wpierw obronił Kowalówka, a później z linii bramkowej krążek wygarnął Śaur.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 1'
    Rozpoczynamy spotkanie w Jastrzębiu. Dziś w bramce Pasów wystąpi Robert Kowalówka.
  • 17:14

Dobry wieczór! Przed godziną drużyna dotarła do Jastrzębia, gdzie już za niespełna sześćdziesiąt minut skrzyżuje kije z miejscowym JKH. Witamy z Lodowiska Jastor i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.