Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim
Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 5
0:1, 0:2, 3:2, ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy to spotkanie, które wygrywamy 5:3! To udany początek roku 2021! Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    3:5 (59:12) - A więc sędziowie uznają gola, którego zdobył Oriechin.
  • 60'
    W sporym zamieszaniu gospodarze sygnalizują, że krążek wpadł do naszej bramki. Będzie weryfikacja wideo.
  • 58'
    Czas dla drużyny Unii.
  • 58'
    5:2 (57:16) - Murphy zdobywa swojego pierwszego gola strzałem do pustej. Tego nie możemy już przegrać!
  • 57'
    Saunders zjeżdża do boksu i oświęcimianie zagrają w sześciu.
  • 57'
    Za wysoki kij do boksu kar zostaje odesłany Nejezchleb.
  • 55'
    Tempo spotkania nieco spadło
  • 53'
    Nejezchleb ze slotu uderza obok słupka.
  • 51'
    2:4 (50:59) - GOOL! Dwadzieścia sekund po wznowieniu gry Nejezchleb po kontrze pokonuje Saundersa i znów prowadzimy dwoma golami. Brawo Pasy!
  • 51'
    Czas dla drużyny Pasów. Trener Rohćek reaguje na słabszy okres gry swojej drużyny.
  • 51'
    2:3 (50:39) - Uderzeniem po lodzie kontaktowe trafienie dla miejscowych zdobywa Patryk Noworyta.
  • 50'
    Szerbatow z bulika, ale pewnie łapie krążek do raka Kowalówka.
  • 48'
    1:3 (47:13) - Da Costa najpierw uderzył w Kowalówkę, następnie tuż pod naszą bramką minął kilku zawodników i mierzonym uderzeniem umieścił krążek między słupkami. Wciąż jednak prowadzimy dwoma golami!
  • 46'
    Unici walczą o choćby honorowe trafienie.
  • 44'
    Pretnar minął nasych defensorów, ale ie był w stanie oddać celnego strzału.
  • 43'
    Bartley ostro skasował Tialę przy bandzie. Naszemu zawodnikowi na szczęście nic poważnego się nie stało.
  • 41'
    Rozpoczęliśmy ostatnie dwadzieścia minut spotkania. Prowadzimy 3:0!
  • 40'
    Syrena kończy drugą tercję, którą zwyciężyliśmy 2:0. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 38'
    Trzeszczą bandy na Lodowisku w Oświęcimiu.
  • 38'
    Pretnar z bulika i broni Kowalówka.
  • 35'
    0:3 (34:28) - GOOL! Trzecie trafienie dla Pasów zdobywa Jeżek, który w zamieszaniu zmieścił gumę między parkanami bramkarza z Oświęcimia!
  • 34'
    Drugi gol dodał nam tylko animuszu i co rusz szukamy kolejnych trafień i okupujemy bramkę Unii!
  • 33'
    Uderzenie Nejezchleba broni Saunders.
  • 31'
    0:2 (30:09) - Murphy odegrał do Franka, a ten nie dał szans Saundersowi i prowadzimy 2:0! Brawo Pasy!
  • 29'
    Nejezchleb szukał podania pod bramką do partnera z ataku, ale jego dogranie po lodzie przecina Miłosz Noworyta.
  • 28'
    Brynkus do Widmara, ten uderza w bramkarza.
  • 27'
    Krążek poza lodowiskiem i będzie wznowienie ze środka tafli.
  • 26'
    Dalekie podanie do Kapicy przez pół tafli, ten zagrywa do Nemeca, ale środkowy pierwszej formacji nie trafia celnie w bramkę.
  • 25'
    Gutwald z niebieskiej, ale Saunders nie miał problemów z obroną.
  • 23'
    Gra toczy się teraz głównie w środku pola. Tempo gry nieco spadło.
  • 22'
    Murphy popędził na bramkę, odegrał do Franka, a ten przymierzył w okienko. Pewnie jednak łapie gumę Saunders.
  • 21'
    W sytuacji sam na sam napastnik Unii trafia jednak tylko w boczną siatkę.
  • 21'
    Wznowienie ze środka wygrywają gospodarze i już McKenzie popędził na bramkę Kowalówki.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę przy stanie 1:0 dla Pasów.
  • 20'
    Syrena kończy pierwsze dwadzieścia minut, po których prowadzimy jedną bramką. Czekamy na kolejną tercję.
  • 18'
    Penalty 14
    Zatko z kolei otrzymuje podwójną karę za ostrość oraz 10 minut za niesportowe zachowanie.
  • 18'
    Penalty 4
    Damian Kapica starł się z Miroslavem Zatko i w efekcie otrzymuje podwójną karę za ostrość.
  • 17'
    Wybroniliśmy osłabienie i gramy już w komplecie.
  • 15'
    Pierwsza kara dla Pasów. Dwie minuty w boksie spędzi Doherty za przeszkadzanie.
  • 15'
    Zatko próbował zmieścić gumę między parkanami Kowalówki, ale nasz bramkarz po raz kolejny popisał się niezłą interwencją.
  • 14'
    Ładne zachowanie Bretta Mckenziego. Wystrzeliliśmy krążek poza taflę, ale zawodnik gospodarzy przyznał, że musnął jeszcze gumę i w efekcie nie otrzymaliśmy wykluczenia.
  • 13'
    Kalan z bliska i wspaniała interwencja Kowalówki, który zdołał się przemieścić i zatrzymać krążek.
  • 11'
    0:1 (10:51) - GOOL! Csamango uderzeniem po długim rogu otwiera wynik spotkania!
  • 11'
    Rywale już w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie.
  • 9'
    Potężna bomba Śaura z niebieskiej i krążek obija słupek oświęcimskiej bramki!
  • 8'
    Pierwsze wykluczenie w meczu. Do boksu zjeżdża Pretnar za wysoki kij.
  • 7'
    Nemec ze slotu uderzył obok słupka.
  • 5'
    Teraz do głosu doszli gospodarze. W sporym zamieszaniu podbramkowym Kowalówka mrozi krążek i powstrzymuje rywali.
  • 4'
    McKenzie po lodzie i parkanami broni Kowalówka. Taki strzał jednak nie mógł zaskoczyć naszego bramkarza.
  • 3'
    Kapica nad poprzeczką. Będzie wznowienie pod bramką Unii.
  • 2'
    Dudaś z niebieskiej obił poprzeczkę. Dobry początek dla Pasów!
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie. Dziś w składzie Pasów zadebiutują David Goodwin, Jeremy Welsh oraz Darcy Murphy. W bramce dziś wystąpi Robert Kowalówka.
  • 16:56

Witamy z Hali Lodowej MOSiR w Oświęcimiu, gdzie już za nieco ponad godzinę zmierzymy się z Re-Plast Unią Oświęcim. Początek godz. 18:00.