• Koniec dogrywki
  • 65'
    Dodatkowy czas nie przyniósł rezultatu i o wszystkim zadecydują najazdy!
  • 65'
    Nejezchleb przejechał całą taflę i niewiele brakowało, a na 17 sekund przed końcem dogrywki pokonałby Lewartowskiego.
  • 65'
    Z bliska próbował Nemec, ale Lewartowski mrozi krążek.
  • 64'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 64'
  • 63'
    Tiala trafia w poprzeczkę po kontrze. Było blisko!
  • 63'
    Trwa zacięta walka na buliku po wznowieniu.
  • 62'
    Komorski długo utrzymywał się przy krążku i ostatecznie został sfaulowany. Tyszanie wprowadzą zatem dodatkowego zawodnika do gry.
  • 62'
    Do boksu kar udał się już Kapica, który otrzymuje dwie karne minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.
  • 61'
    Zaczynamy pięciominutową dogrywkę po trzech zawodników z pola.
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Regulaminowy czas nie przyniósł rozstrzygnięcia, a więc czeka nas dogrywka.
  • 59'
    Pociecha z niebieskiej i na raty broni Kowalówka.
  • 58'
    Galant huknął z bulika i znów pewna interwencja naszego bramkarza.
  • 57'
    W zamieszaniu próbował Mroczkowski, ale Kowalówka zatrzymał krążek końcówką parkanu.
  • 56'
    Z bulika próbował Kapica, ale krążek trafił w łydkę obrońcy.
  • 55'
    Tempo spotkania nieco spadło.
  • 53'
    Kapica do Tiali, a ten w zamieszaniu próbował uderzać będąc odwróconym tyłem do bramki.
  • 51'
    Drzewiecki ze slotu, ale krążek mija prawy słupek tyskiej bramki.
  • 50'
    Brakuje stuprocentowych sytuacji z obu stron.
  • 48'
    Gra znów się wyrównała.
  • 46'
    4:4 (45:39) - Mroczkowski wykorzystuje podanie Bizackiego i doprowadza do wyrównania.
  • 44'
    Komorski tuż przy prawym słupku obił parkany Kowalówki.
  • 43'
    GKS już w pełnym zestawieniu.
  • 43'
    Trwa kanonada strzelecka na tyską bramkę.
  • 41'
    Już w 25. sekundzie tej tercji za zahaczanie do boksu kar odesłany Komorski.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Walczyć Pasy!
  • Koniec II odsłony
  • 40'
    Syrena kończy drugą odsłonę. Było ciężko, ale prowadzimy 4:3!
  • 40'
    W końcówce Csamangó próbował z bliska wepchnąć gumę do siatki, ale Lewartowski leżąc zatrzymał parkanem krążek.
  • 38'
    4:3 (37:50) - Widmar uderzył sprzed niebieskiej, a Csamango strącił krążek.
  • 34'
    Kapica z niebieskiej, ale dobrze broni Lewartowski.
  • 34'
    Musioł stracił krążek pod naszą bramką, ale Wronka nie był w stanie go opanować.
  • 33'
    Galant sam na sam z Kowalówką, ale dobrze kijem broni Kowalówka.
  • 33'
    Walczymy o czwarte trafienie, ale brakuje klarownych okazji.
  • 32'
    Po wznowieniu Tiala odegrał do Kapicy, ten popędził na bramkę tyszan i mimo asysty dwóch defensorów zdołał oddać strzał. Krążek poleciał jednak nad poprzeczką.
  • 31'
    Komorski ze slotu, ale wprost w bramkarza. Tyszanie przejęli kontrole nad meczem..
  • 29'
    3:3 (28:41) - Do wyrównania doprowadza Gościnski, który wykorzystał dogranie Mesikammena.
  • 28'
    Zza niebieskiej próbował Śaur, ale krążek po lodzie minął słupek.
  • 26'
    Spotkanie się wyrównało, jednak na lodzie obserwujemy sporo niedokładności.
  • 25'
    3:2 (24:49) - Z okolic bulika kontaktowe trafienie zdobywa Bizacki.
  • 23'
    Z bliska próbował Marzec, ale krążek minął bramkę.
  • 21'
    Kowalówka mrozi gumę po sporym zamieszaniu pod bramką.
  • 21'
    Druga odsłona przed nami. Liczymy na kolejne trafienia Pasów.
  • 20'
    To była bardzo dobra tercja. Teraz naszych hokeistów czeka 15 minut odpoczynku. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 20'
    Obie drużyny już w komplecie.
  • 18'
    Również Doherty otrzymuje dwuminutowe wykluczenie za ostrość.
  • 18'
    Kara dla Marca za zbyteczną ostrość w grze.
  • 18'
    3:1 (17:36, 5/3) - Tyszanie szybko wykorzystują podwójną przewagę i do naszej bramki trafia Pociecha.
  • 18'
    Kolejna kara dla Pasów i przez 42 sekundy zagramy w podwójnym osłabieniu. Za uderzanie do boksu kar trafia Śaur.
  • 16'
    Teraz z kolei Dudas odesłany na dwuminutowe wykluczenie za ostrość.
  • 16'
    Replace
    Zmiana w bramce GKS-u: Johna Murray'a zmienia Kamil Lewartowski.
  • 15'
    3:0 (14:54, 5/4) - Saur huknął z niebieskiej i już po 14 sekundach przewagi prowadzimy trzema bramkami. Brawo Pasy!
  • 15'
    Pierwsze wykluczenie w meczu. Za ostrość dwie karne minuty otrzymuje Marzec.
  • 14'
    2:0 (13:19) - W sporym zamieszaniu krążek w siatce umieścił . Sędziowie sprawdzili jeszcze materiał wideo i ostatecznie uznali gola. Brawo!
  • 13'
    Wronka zza bramki do Witeckiego, a ten huknął wprost w bramkarza. To niemal kopia sytuacji Tiali sprzed kilku minut.
  • 13'
    Widmar wrzucił krążek pod bramkę, ale szybszy od naszych skrzydłowych był Murray.
  • 12'
    Komorski, ale krążek leci nad poprzeczką. Na wszelki wypadek Kowalówka złapał jeszcze gumę do raka. Będzie wznowienie pod naszą bramką.
  • 11'
    Nemec zza bramki do Tiali, a ten huknął tuż przy lewym słupku. Krążek trafił jednak wprost w tyskiego golkipera.
  • 10'
    Okres szarpanej gry bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 9'
    Jeżek z okolic lewego bulika, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką i opuszcza taflę.
  • 8'
    Nemec do Kapicy, ten uderzył z prawego bulika, ale kijem broni Murray.
  • 6'
    Jeziorski z nadgarstka, ale mocno niecelnie.
  • 5'
    Z niebieskiej huknął Kotlorz, ale Kowalówka bez problemu łapie krążek.
  • 5'
    Gra nieco się wyrównała.
  • 3'
    Pasy poczuły krew i co rusz atakują tyską bramkę!
  • 2'
    1:0 (1:55) - Gool! Franek po podaniu Bezwińskiego z przestrzeni międzybulikowej mierzonym uderzeniem pokonuje tyskiego bramkarza! Świetne otwarcie meczu!
  • 2'
    Próbujemy strzelać, ale guma trafia w obrońców.
  • 2'
    Brynkus z bulika trafił wprost w parkany Murray'a.
  • 1'
    Znakomita okazja! Murray wyszedł z bramki, a Nejezchleb próbował wpakować gumę między słupki od zakrystii.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 1'
    Obie drużyny już na lodzie, a więc zaczynamy. Do boju Pasy!
  • 18:13
    Arbitrami głównymi dzisiejszych zawodów będą: Bartosz Kaczmarek i Wojciech Wrycza.
  • 18:11
    Tyszanie wystąpią w następującym zestawieniu: Murray (Lewartowski) – Kotlorz, Pociecha; Jeziorski, Komorski, Gościński – Mesikammen, Seed; Dupuy, Ubowski, Marzec – Havlik, Ciura; Witecki, Wronka, Mroczkowski – Kogut, Bizacki, Gruźla, Galant, Krzyżek Trener: Krzysztof Majkowski
  • 17:41

Poznaliśmy skład naszej drużyny:

• 17:40

Witamy z Lodowiska przy Siedleckiego 7! Dziś ostatni ligowy mecz w roku i dlatego liczymy na zwycięstwo!