Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 5
1:1 1:3 1:1, ___ ___ ___ ___
  • Koniec meczu. Pasy zwyciężają!
  • 60'
    Syrena kończy mecz, ale gospodarze chyba nie chcą pogodzić się z porażką i trwają przepychanki na lodzie.
  • 59'
    Pusta bramka Unii!
  • 58'
    Ostre starcie przy bandzie i Diukow gubi kask.
  • 57'
    3:5 (56:47) - Solowa akcja Raski i podwyższamy prowadzenie!
  • 57'
    Pasy już w komplecie!
  • 56'
    Dobitka Karjalainena z bliska i krążek mija bramkę Pasów!
  • 55'
    Valtola z niebieskiej nad bramką.
  • 55'
    Penalty 22
    Krenżelok za spowodowanie upadku zjeżdża do boksu kar...
  • 53'
    Prawym skrzydłem pognał Bezwiński, ale ostatecznie rywale zabierają mu krążek na wysokości bramki.
  • 51'
    3:4 (50:48, 5/4) - Uderzenie z niebieskiej i krążek z bliska dobija do bramki Ahopelto.
  • 50'
    Podanie do Ackereda na lewe skrzydło, ale sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 50'
    Wybijamy krążek i zyskujemy kilka cennych sekund.
  • 50'
    Dwie karne minuty dla Mocarskiego za przeszkadzanie.
  • 48'
    Dziubiński z niebieskiej uderza wysoko nad poprzeczką.
  • 48'
    Ahopelto groźnie z lewego skrzydła, ale górą krakowski bramkarz!
  • 46'
    Vildumetz do Jalasvaary, ten dogrywa na lewo do Krenżeloka i nasz obrońca uderza z niebieskiej. Krążek trafia jednak wprost w Lundina.
  • 45'
    Nieskutecznie Raska z lewego bulika.
  • 44'
    Kunst sprzed bulików, ale pewnie broni Lundin.
  • 43'
    Kary ustalone, wracamy do gry!
  • 42'
    Za niesportowe zachowanie karę otrzymuje również Wanat.
  • 42'
    Za niesportowe zachowanie dwie karne minuty otrzymuje Motloch.
  • 42'
    Kara techniczna dla Pasów za opóźnianie gry.
  • 42'
    Penalty 25
    Do szatni zostaje odesłany też Spacek.
  • 42'
    Penalty 25
    Kara meczu dla Denyskyna.
  • 42'
    Mamy bójkę na lodzie Spacka z Denyskynem!
  • 42'
    Będzie kara za opóźnianie, ale mamy przepychanki na lodzie.
  • 42'
    Lorraine popędził prawym skrzydłem i uderzył bekhendem. Robson znów nie daje się pokonać!
  • 42'
    Kasperlik ze slotu, ale parkanami zatrzymuje krążek Lundin.
  • 41'
    Zaczynamy trzecią odsłonę przy prowadzeniu 4:2! Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 40'
    Valtola ze środka i znów górą bramkarz Pasów!
  • 39'
    Oświęcimianie rzucili się do ataków, ale świetnie spisuje się nasza defensywa i bramkarz!
  • 38'
    Lorraine pod bramkę do Olssona, ale dobrze spisali się nasi defensorzy, którzy zablokowali oświęcimskiego napastnika!
  • 36'
    Dziubiński do Denyskyna, ten wymanewrował obronę, ale krążek po jego uderzeniu trafia wprost w Robsona.
  • 35'
    Po mocnym uderzeniu krążek wylatuje z bramki, ale sędziowie nie przerywają gry i nie ma też weryfikacji wideo...
  • 35'
    Przycisnęliśmy rywali!
  • 35'
    Alapuranen do Younana, ale ten ze slotu trafia wprost w bramkarza.
  • 34'
    2:4 (33:06) - Lundgren wywalczył krążek na buliku i precyzyjnym strzałem zaskoczył bramkarza!
  • 32'
    Spacek minął obrońcę i z bliska próbował zmieścić krążek w bramce, ale na przeszkodzie stanął mu Lundin.
  • 31'
    2:3 (30:10, 5/4) - Szybko rozegrana przewaga gospodarzy i do bramki trafia Valtola.
  • 30'
    Za wysoki kij do boksu odesłany zostaje Spacek.
  • 29'
    Pod bramkę Diukow i Uimonen mógł strzelić na odsłoniętą bramkę, ale na nasze szczęście nie trafia w krążek.
  • 28'
    Z niebieskiej prosto w Robsona trafia Jakobsons.
  • 27'
    Po dwójkowej kontrze Unii po raz kolejny świetną interwencję zalicza krakowski bramkarz!
  • 26'
    1:3 (25:50) - GOOOL! Motloch z niebieskiej i mamy trzecie trafienie! Brawo Pasy!!!
  • 25'
    Trwa kanonada strzelecka na bramkę Pasów, ale Robson świetnie sobie radzi!
  • 24'
    Od zakrystii próbował Denyskin, ale górą Robson.
  • 23'
    1:2 (23:00) - Po świetnie rozegranej akcji strzałem na dalszy słupek umieszcza krążek w bramce Kasperlik. To jego drugi gol w tym meczu!
  • 22'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 22'
    Mocno, ale niecelnie uderzał Heikkinen z prawego bulika.
  • 21'
    Przypominamy, że tę tercję rozpoczniemy w osłabieniu po karze Żurka.
  • 20'
    Na pół minuty przed końcem tej tercji do boksu kar zostaje odesłany Żurek za wysoki kij.
  • 19'
    Raska zza niebieskiej i Lundin odbija krążek.
  • 18'
    1:1 (17:22, 5/4) - Szybko wykorzystana przewaga i po dobitce w zamieszaniu gola zdobywa Kaleinikovas.
  • 17'
    Nadmierna liczba zawodników na lodzie po stronie Pasów i otrzymujemy karę techniczną. Odsiedzi ją Alapuranen.
  • 16'
    Nieskutecznie Kapica z ostrego kąta.
  • 14'
    Sprzed prawego bulika po lodzie uderzał Karjalainen, ale krążek mija naszą bramkę.
  • 14'
    Sprzed bulików mocno huknął Jakobsons i końcówką łapaczki odbija krążek Robson!
  • 13'
    0:1 (12:14) - GOOOOL! Kasperlik spomiędzy bulików idealnie przymierza w okienko i obejmujemy prowadzenie!
  • 12'
    Po tej akcji zakotłowało się za bramką Pasów i mamy szarpaninę na lodzie.
  • 12'
    Olsson w solowej akcji dogrywa do Lorraina i kolejną świetną interwencję zalicza Robson!
  • 12'
    W sporym zamieszaniu Bezwiński próbował wepchnąć gumę do bramki, ale Lundin mrozi krążek.
  • 10'
    Po wznowieniu ze slotu uderzał Kasperlik, ale Lundin nie dał się pokonać.
  • 9'
    Robson zatrzymuje uderzenie Wanata.
  • 9'
    A po stronie Pasów dwie karne minuty za uderzanie kijem otrzymuje Kapica. Zawodnicy zagrają po pięciu w polu.
  • 9'
    Za atak kijem trzymanym oburącz Lorraine odesłany do boksu kar.
  • 9'
    Będzie wykluczenie z obu stron.
  • 8'
    Karjalainen z najbliższej odległości próbował minąć Robsona i wpakować gumę do bramki, ale nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć.