Mecz zakończony Wynik meczu : 8 : 1
2:0, 1:1, 5:0, ___ ___
GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 60'
    Koniec meczu! Wysoko pokonujemy Stoczniowca Gdańsk i dopisujemy trzy punkty do swego konta w tabeli. Gratulacje Pasy!
  • 59'
    8:1 (58:11) - Z okolic bulika strzałem pod poprzeczkę ósme trafienie dla Pasów zdobywa Csamangó!
  • 58'
    Cracovia w pełnym zestawieniu. Do końca pozostały niespełna trzy minuty.
  • 58'
  • 58'
  • 56'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany został Gosztyła.
  • 53'
    6:1 (52:26, 5/4) - Sprytnym uderzeniem popisał się kapitan Martin Dudaś i podwyższamy prowadzenie w liczebnej przewadze!
  • 54'
    7:1 (53:46) - Siódme trafienie dla Pasów zdobywa Nejezchleb. Brawo!
  • 52'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar na dwie minuty odesłany Rompkowski.
  • 52'
    Sygnalizowana kara dla Stoczniowca.
  • 50'
    5:1 (49:45) - Gula huknął z okolic bulika, a Bezwiński dostawił kij i wpakował gumę do siatki. To drugie trafienie naszego wychowanka w tym meczu!
  • 49'
    Franek z bliska bekhendem, ale guma obiła parkany golkipera przyjezdnych.
  • 47'
    Gramy już w komplecie. Wynik nie uległ zmianie.
  • 46'
    Franek popędził z kontrą i oddał strzał zza koła bulikowego, ale krążek odbił się od łopatki kija obrońcy i opuścił taflę.
  • 46'
    Dwie dobre interwencje Kowalówki.
  • 45'
    Dwie karne minuty dla Gutwalda za niebezpieczne zagranie wysoko uniesionym kijem.
  • 45'
    4:1(43:51, rzut karny) - Nejezchleb spokojnie podjechał pod bramkę i technicznym uderzeniem umieścił gumę pod poprzeczką!
  • 44'
    Penalty kicks
    Nejezchleb sam na sam, ale zamiast krążka w bramce znalazł się nasz napastnik po podcięciu. Będziemy mieć rzut karny!
  • 44'
    Gdańszczanie już w pełnym zestawieniu.
  • 43'
    Kapica dopadł do krążka i popędził na bramkę Stoczniowca, ale Kieler wysunął kij i wybił krążek. Dobra okazja na czwartego gola.
  • 42'
    Brynkus już na lodzie i teraz to Pasy zagrają w przewadze.
  • 42'
    Otwarte drzwi do boksu kar Stoczniowca. Dwuminutowe wykluczenie za trzymanie otrzymuje Maciej Rybak.
  • 41'
    Pierwszy krążek dla Pasów.
  • 41'
    Trzecią tercję rozpoczniemy w liczebnym osłabieniu. Jeszcze przez 1:46 w boksie kar przebywał będzie Sebastian Brynkus.
  • 20:34
    Statystyka strzałów po dwóch tercjach: 29 - 20
  • 40'
    Druga tercja zakończyła się remisem 1:1, ale na prowadzeniu wciąż Pasy. Zapraszamy na ostatnią tercję meczu za ok. piętnaście minut.
  • 40'
    Na 14 sekund do końca tej odsłony dwie karne minuty za wysoki kij otrzymuje Brynkus.
  • 39'
    Teraz z bliska uderzył Mocarski, ale Kowalówka zatrzymuje gumę parkanami.
  • 38'
    Trwa kanonada strzelecka na bramkę "Stoczni".
  • 37'
    Csamango na prawo do Nejezchleba, ale ten uderza wysoko nad poprzeczką.
  • 35'
    3:1 (34:48) - Kapica tuż pod bramką nagrał krążek do Franka, który nie miał problemów z pokonaniem Kielera i pewnie umieścił gumę w siatce!
  • 35'
    Po strzale Bezwińskiego z najbliższej odległości krążek musnął słupek!
  • 34'
    Szukamy trzeciego gola, ale rywale dobrze się bronią i blokują dostęp do własnej bramki.
  • 33'
    Stoczniowiec już w pełnym zestawieniu.
  • 33'
    Ferrara z przestrzeni międzybulikowej, ale krążek utknął gdzieś w ogromnym zamieszaniu podbramkowym.
  • 32'
    Próbujemy z bliska wepchnąć gumę do bramki, ale rywale zdołali ją wybić poza naszą tercję.
  • 32'
    Tiala z okolic bulika nad poprzeczką.
  • 31'
    Pierwsze wykluczenie dla Stoczniowca. Za niebezpieczną grę wysokim kijem dwie karne minuty otrzymuje Zając.
  • 31'
    Sygnalizowana kara dla gości. Kowalówka zjeżdża do boksu.
  • 30'
    Połowa spotkania za nami. Prowadzimy 2:1.
  • 30'
    Michał Rybak ze slotu po lodzie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Kowalówkę.
  • 29'
    Kapica z bliska i pewnie do raka łapie Kieler.
  • 29'
    2:1 (28:20, 5/4) - Sędziowie uznają gola, którego autorem jest Michał Zając.
  • 29'
    Pierwsza z kar zakończona. Wydawało się, że w zamieszaniu krążek przekroczył linię naszej bramki. Trwa analiza wideo.
  • 29'
    Mocno uderzył Vitek i z trudem broni Kowalówka.
  • 28'
    Do boksu odesłany zostaje też Gutwald za przeszkadzanie i przez 42 sekundy zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 28'
    Minuta kary za nami.
  • 27'
    Michał Rybak sprzed bulika trafił w Kowalówkę i krążek opuszcza taflę.
  • 27'
    Dwie karne minuty dla Gosztyły za atak kolanem.
  • 26'
    Doherty z bliska na lewo do Franka, a ten huknął wprost w bramkarza. Amerykanin próbował jeszcze dobijać na odsłoniętą część bramki, ale nie był w stanie przejąć krążka.
  • 25'
    Kontrolujemy wydarzenia na lodzie i szukamy kolejnych trafień.
  • 23'
    Dobre podanie do Augustyniaka, który mając obok siebie Franka zdecydował się na strzał. Kieler jednak dobrze skrócił kąt.
  • 21'
    W pierwszej tercji oddaliśmy 17 celnych strzałów przy 10 próbach gości.
  • 21'
    Gutwald na niebieskiej uderzył z dystansu wprost w bramkarza.
  • 21'
    Przy stanie 2:0 dla Comarch Cracovii rozpoczęliśmy drugą odsłonę.
  • 20'
    Po pierwszej tercji Pasy dzięki trafieniom Bezwińskiego i Franka prowadzą 2:0 ze Stoczniowcem Gdańsk. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 19'
    Musioł już na lodzie. Gramy w pełnym zestawieniu.
  • 18'
    Sprzed bulika uderzył Tiala, ale guma poleciała wysoko nad poprzeczką.
  • 18'
    Lehmann wzdłuż niebieskiej do Leśniaka, a ten uderza obok słupka.
  • 17'
    Za trzymanie do boksu kar odesłany Musioł. To drugie wykluczenie dla naszej drużyny w tym spotkaniu.
  • 16'
    Podanie do Ferrary, ale ten zderzył się z bramką, w efekcie czego została ona poruszona.
  • 16'
    Augustyniak pod bramkę do Tiali, ale ten minął się z krążkiem. Cały czas okupujemy rywali w ich tercji.
  • 15'
    2:0 (14:18) - Franek przejął krążek na buliku i pewnie umieścił go między słupkami bramki Stoczniowca!
  • 14'
    Pasy już w komplecie.
  • 13'
    Lehmann z niebieskiej i w ogromnym zamieszaniu podbramkowym refleksem wykazał się Kowalówka, który złapał krążek.
  • 13'
    Skutecznie się bronimy.
  • 12'
    Kapica z bliska, ale Kieler nie dał się zaskoczyć.
  • 12'
    Dwie karne minuty dla Drzewieckiego za spowodowanie upadku przeciwnika.
  • 10'
    Mocarski spod niebieskiej prosto w Kowalówkę.
  • 10'
    Brynkus do Csamangi, a ten ze slotu huknął bez przyjęcia. Krążek trafił jednak wprost w bramkarza.
  • 9'
    Csamangó z bulika nad poprzeczką.
  • 8'
    Dalekie wyjście Kowalówki przy sytuacji sam na sam z Mocarskim. Nasz bramkarz zapobiegł groźnej sytuacji.
  • 7'
    Przewaga Pasów nie podlega żadnej dyskusji.
  • 6'
    Jeżek po lodzie z bulika, ale bez problemu broni Kieler.
  • 6'
    Hokeiści Pasów poczuli krew i od razu ruszyli do ataku.
  • 5'
    1:0 (4:29) - GOOL! Drzewiecki nagrał pod bramkę do Bezwińskiego, a ten z bliska wpakował gumę do siatki!
  • 5'
    Po lodzie Zając, ale kijem odbija gumę Kowalówka. To jedna z nielicznych prób przyjezdnych.
  • 4'
    Jeżek spod bandy i kijem broni Kieler.
  • 3'
    Pesta sprzed bulika obok słupka.
  • 3'
    Bezwiński za bramką do Drzewieckiego, ten nagrał do Franka, ale czeski napastnik nie trafił w krążek.
  • 2'
    Zamykamy rywali w ich tercji. Sprzed bulika huknął Doherty, ale krążek odbił się od łydki Michała Rybaka.
  • 2'
    Po wygraniu wznowienia w bramkarza trafił Jeżek. Poruszenie bramki gości i przerwa w grze.
  • 1'
    Nejezchleb ze slotu, ale parkanami zatrzymuje gumę Kieler. Dwie dobre okazje Pasów już na początku meczu.
  • 1'
    Z niebieskiej po lodzie Śaur. Krążek próbował jeszcze z bliska skierować do bramki Tiala.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 1'
    Na Lodowisku przy Siedleckiego 7 wybrzmiał Hymn Cracovii autorstwa Macieja Maleńczuka. Obie drużyny już na tafli, a więc zaczynamy!
  • 18:51
    Dzisiejsze spotkanie sędziują Mateusz Krzywda i Dawid Mazur, a funkcję liniowych pełnić będą: Wojciech Czech oraz Michał Żak.
  • 18:49
    Skład gości: Kieler (Soliński) – Rompkowski, Liśkiewicz, Vitek, Mocarski, Zając – Lehmann, Strużyk, Stasiewicz, Pesta, Wołoszyk – Leśniak, Wala, Rybak Maciej, Drozd-Niekurzak, Rybak Michał – Zhurauski, Bandarenka, Drąg, Sadowski, Niedźwiecki Trener: Krzysztof Lehmann
  • 17:48

Poznaliśmy skład Comarch Cracovii. Jak można zauważyć w zestawieniu nastąpiły spore zmiany:

• 17:42

Witamy z Lodowiska przy Siedleckiego 7 w Krakowie. Dziś zawita do nas drużyna Stoczniowca Gdańsk, a więc beniaminek rozgrywek. Liczymy na pewne zwycięstwo Pasów!