Do krążka podjeżdża Lundgren!
  • 57'
    Kasperlik sam na sam i będzie rzut karny!!!
  • 56'
    Krążek po uderzeniu Krenżeloka opuszcza taflę. Pasy atakują, ale torunianie póki co skutecznie się bronią.
  • 56'
    Spacek spod bandy nad poprzeczką.
  • 55'
    Kunst z niebieskiej, do dobitki nadjeżdżał Vildumetz, ale krążek po raz kolejny pada łupem golkipera miejscowych.
  • 54'
    Latal oddał niesygnalizowany strzał z prawego skrzydła, ale toruński bramkarz zachowuje czujność.
  • 54'
    Sawicki z bliska obok bramki, a po chwili Żurek trafia w słupek!
  • 53'
    Strzał Jeżka i krążek zatrzymany przez bramkarza Torunia.
  • 53'
    Nieskuteczne dwie próby Pasów.
  • 52'
    Spacek z okolic prawego bulika, ale Pohjankosa pewnie łapie krążek.
  • 52'
    Kunst z niebieskiej obija parkany bramkarza rywali i w zamieszaniu podbramkowym nikomu z naszych zawodników nie udało się skierować krążka do siatki.
  • 51'
    Szansa przed Kasperlikiem, ale zamiast krążka w bramce znalazł się nasz napastnik wespół z jednym z toruńskich defensorów.
  • 50'
    Kontra Pasów, ale Latal uderza obok bramki.
  • 50'
    Baszyrow z nadgarstka obok bramki. Po chwili uderzał Syty i poprawiał Djumić, ale bez powodzenia.
  • 49'
    Kapica minął kilku rywali, ale krążek po jego uderzeniu sprzed bulika pewnie łapie Pohjankosa.
  • 48'
    Jaworski z bulika i końcówką raka odbija krążek bramkarz Pasów!
  • 47'
    K. Kalinowski spod bandy, ale pewnie do raka łapie gumę Robson.
  • 46'
    Żurek z niebieskiej i bliski skierowania krążka do bramki był Mocarski.
  • 45'
    Baszyrow, Djumić i w zamieszaniu dobrze broni Robson, wsparty przez naszych defensorów.
  • 44'
    Gra przerwana pod bramką Torunia. Powód - zagranie wysokim kijem.
  • 43'
    Spacek sprzed bulika, Pohjankosa odbija. Po chwili krążek wraca do Spacka i skuteczna interwencja Jaworskiego zapobiega oddaniu strzału.
  • 42'
    Uderzał Lundgren i nieskutecznie dobijał Younan.
  • 41'
    Raszka wygrywa pojedynek z Sytym w pierwszym wznowieniu ze środka.
  • 41'
    Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut. Walczyć Pasy!
  • 40'
    Drugą tercję kończymy z jednobramkową stratą.
  • 40'
    Końcówka tej odsłony pod dyktando gospodarzy...
  • 39'
    Fjodorovs "od zakrystii", ale dobrze ustawiony był Robson.
  • 39'
    Tiainen i krążek pada łupem krakowskiego bramkarza.
  • 38'
    Jaworski ze slotu i broni to Robson!
  • 36'
    Johansson i skutecznie interweniuje Robson.
  • 35'
    Larionovs do Tiainena, ale tym razem dobrą interwencję zalicza Motloch, który przeciął podanie.
  • 34'
    1:0 (33:02) - Gimiński huknął spomiędzy bulików i zasłaniany Robson nie był w stanie zdziałać za wiele.
  • 33'
    Lundgren wycofał do Kunsta, ten huknął spod niebieskiej, ale krążek w bezpiecznej odległości mija bramkę gospodarzy.
  • 32'
    Spacek do Latala i znów dobrą interwencję zalicza Pohjankosa.
  • 32'
    Raszka z ostrego kąta, ale golkiper rywali odbija krążek.
  • 31'
    Żurek do Younana, ale ten po kiju uderza niecelnie. Po chwili szwedzki defensor trafia w boczną siatkę bramki torunian.
  • 30'
    Połowa regulaminowego czasu gry za nami, ale wciąż nie doczekaliśmy się goli.
  • 29'
    Rywale już w pełnym zestawieniu,
  • 28'
    Berling po zagraniu od Lundgrena, ale nieskutecznie. Po chwili po strzale Younana Pohjankosa mrozi krążek.
  • 27'
    Mocne uderzenie Latala, krążek wystrzelony, by po chwili akcja znów wróciła w tercję gospodarzy. Niestety Spacek zostaje zablokowany przez Sytego i będziemy mieć wznowienie na buliku.
  • 27'
    Błąd przy zmianie torunian i w efekcie rywale zostają ukarani dwoma minutami za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Jaakola.
  • 26'
    Berling przejął krążek po błędzie obrony, ale ostatecznie po objechaniu bramki nie udało mu się oddać strzału.
  • 25'
    Jeżek huknął po wznowieniu, ale znów świetnie interweniuje Pohjanoksa.
  • 25'
    Mocarski z bliska i do interwencji zostaje zmuszony Pohjankosa.
  • 25'
    Baszyrow zza bramki, ale przejmujemy krążek. Po chwili gra przenosi się w tercję rywali i niecelne uderzenie oddaje Sawicki.
  • 24'
    Gimiński i pewnie do raka łapie krążek golkiper Pasów!
  • 23'
    Jaakola z bulika i Robson odbija krążek.
  • 23'
    Znów Raszka po wznowieniu, ale tym razem nasz napastnik uderzył po lodzie i skuteczną interwencję parkanami zalicza Pohjanoksa.
  • 22'
    Raszka po wznowieniu i rękawicą odbija gumę toruński golkiper.
  • 22'
    Kontra Pasów i teraz to Pohjanoksa zalicza udaną interwencję przy próbie Sawickiego.
  • 22'
    Fjodorovs z bliska i kapitalną interwencję zalicza Robson, który łapie gumę do raka!
  • 21'
    Zamykamy rywali w ich tercji, ale niewiele z tego wynika.
  • 21'
    I już w pierwszych sekundach uderzał Spacek, ale Pohjanoksa nie daje się pokonać.
  • 20'
    Tiainen z okolic bulika i znów górą Robson! Jęk zawodu na trybunach i jednocześnie syrena kończy pierwszą odsłonę. Zapraszamy ponownie po przerwie!
  • 19'
    Nieudana kontra torunian.
  • 17'
    Świetna okazja Sytego, ale równie dobrze poradził sobie Robson po jego strzale z okolic prawego bulika!
  • 16'
    Rywale grają już w komplecie.
  • 16'
    Berling niecelnie z prawego bulika.
  • 15'
    Spacek, ale broni Pohjanoksa i rywale wybijają krążek. Szybko jednak znów wjeżdżamy w tercję gospodarzy.
  • 15'
    Krenżelok sprzed niebieskiej, ale niecelnie.
  • 14'
    Za zahaczanie do boksu kar zjeżdża Tiainen.
  • 14'
    Lundgren z bulika niecelnie.
  • 13'
    Younan do Bezwińskiego, ten uderza spomiędzy bulików, ale kolejną dobrą interwencję zalicza toruński bramkarz.
  • 12'
    Huhtela niecelnie z prawej.
  • 12'
    Lundgren i dobra interwencja Pohjanoksy.
  • 10'
    Prokurat z niebieskiej niecelnie, próbował jeszcze K. Kalinowski, ale szybszy był Robson.
  • 8'
    Kasperlik sam na sam i uderza bekhendem, ale krążek niestety leci nad poprzeczką.
  • 8'
    Kasperlik po wznowieniu i znów górą Pohjanoksa.
  • 8'
    Raszka sprzed bulika, ale toruński golkiper pewnie zatrzymuje gumę.
  • 6'
    Najpierw z bliska uderzał Mocarski, a chwilę później sprzed niebieskiej dobijał Żurek, ale górą w tych starciach Pohjanoksa.
  • 5'
    Kasperlik wycofał do Lundgrena, ten uderza po lodzie z bulika i krążek odbija toruński bramkarz.
  • 4'
    Wciąż mamy problem z oddaniem strzału, za to rywale zbyt łatwo wjeżdżają w naszą tercję...
  • 4'
    Kontra Pasów, ale Latal minimalnie znalazł się na spalonym.
  • 4'
    Po wznowieniu Robson łapie krążek do raka.
  • 4'
    Uderzenie Michała Kalinowskiego i krążek opuszcza taflę.
  • 3'
    Mocny początek gospodarzy, którzy zepchnęli naszą drużynę do defensywy.
  • 3'
    Teraz z bliska uderzał Prokurat i znów górą Robson!
  • 3'
    Johansson po kontrze z lewego bulika, ale Robson pewnie zatrzymuje krążek!
  • 2'
    Tiainen po kiju obok bramki.
  • 1'
    Pierwsze uderzenie na bramkę Pasów autorstwa Djumica. Zawodnik gospodarzy nie trafia jednak w bramkę.