1:3 1:1 0:1, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie! Zwyciężamy Zagłębie i dopisujemy do swego konta trzy punkty. Brawo drużyno!
  • 60'
    3:5 (59:36, do pustej) - Do pustej bramki trafia Ferrara, który zdobywa trzeciego gola w trzecim meczu! Brawo!
  • 60'
    Łapiemy karę techniczną za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Augustyniak.
  • 59'
    Porter zjeżdża do boksu. Rywale w sześciu na lodzie!
  • 59'
    Czas dla drużyny Zagłębia.
  • 57'
    Z klepy huknął Śaur, ale Porter odbija krążek do boku.
  • 56'
    Kontrolujemy wydarzenia na lodzie.
  • 55'
    Jeżek wycofał na niebieską do Gutwalda, a ten z klepy trafił wprost w bramkarza.
  • 53'
    Zablokowane uderzenie Csamangó.
  • 52'
    Pasy w pełnym zestawieniu.
  • 51'
    Naróg z bulika, ale krążek leci nad poprzeczką.
  • 50'
    I znów wykluczenie dla Pasów. Za zahaczanie dwie karne minuty otrzymuje Gula.
  • 50'
    Szurowski już zameldował się na lodzie.
  • 49'
    Syrojeżkin z bliska wprost w parkany Kowalówki.
  • 48'
    Sporo kar. Teraz za zahaczanie do boksu odesłany Szurowski.
  • 48'
    Zagłębie już w pełnym zestawieniu.
  • 46'
    Tiala uderzył z nadgarstka, ale krążek musnął poprzeczkę i opuścił taflę.
  • 45'
    Kapica podcięty pod bramką i Porter otrzymuje dwie karne minuty. Karę odsiadywał będzie Kozłowski.
  • 44'
    Przetrzymaliśmy osłabienie i gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 42'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany Brynkus.
  • 42'
    Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu.
  • Rozpoczęcie III tercji
  • 40'
    Po dwóch tercjach prowadzimy 4:2! Zapraszamy ponownie za kwadrans!
  • 40'
    Na 14 sekund przed końcem tej odsłony karę dwóch minut za atak kijem trzymanym oburącz otrzymuje Dudas.
  • 40'
    2:4 (39:10, 5/3) - Sędzia wskazuje na środek tafli, a więc szybko wykorzystujemy podwójną przewagę. Autorem gola jest Tiala!
  • 40'
    Krążek w bramce rywali, ale sędziowie decydują się jeszcze na analizę wideo.
  • 39'
    Za uderzanie kijem karę otrzymuje Kulas i przez kilkanaście sekund zagramy w podwójnej przewadze.
  • 39'
    Zagłębie już w komplecie.
  • 39'
    Nejezchleb obił parkany Portera.
  • 38'
    Jeżek z niebieskiej trafia wprost w bramkarza.
  • 37'
    Za uderzanie kijem dwie karne minuty otrzymuje Rodionow.
  • 37'
    Kapica dopadł do bezpańskiego krążka, ale nasz napastnik huknął obok prawego słupka bramki Zagłębia.
  • 36'
    2:3 (35:20) - Baszyrow otrzymał długie podanie od Nikiforowa i w sytuacji sam na sam bekhendem zdołał umieścić krążek w siatce.
  • 34'
    Gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 33'
    Franek tuż przed bramką otrzymał niespodziewane podanie, jednak z odległości mniejszej niż metr nie potrafił oddać celnego strzału...
  • 33'
    Za uderzanie kijem wykluczony na dwie minuty został Doherty.
  • 32'
    Baszyrow przedarł się przez obronę i z bliska oddał strzał. Kowalówka z najwyższym trudem odbił krążek przed siebie.
  • 31'
    Rywale wybronili osłabienie.
  • 30'
    Franek do Nejezchleba pod bramkę, ale ten nie trafił w krążek.
  • 29'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany Bombardier. Szansa na czwartego gola!
  • 29'
    Csamango pod bramką, ale szybszy Porter, który mrozi krążek.
  • 28'
    Sporo chaosu teraz z obu stron.
  • 27'
    Nikiforow zza bulika i pewnie do raka łapie Kowalówka.
  • 27'
    Próbujemy grać z kontry.
  • 26'
    Przetrzymaliśmy osłabienie i gramy już w komplecie.
  • 25'
    Rywale cały czas w natarciu. Wybijamy krążek, ale Zagłębie szybko go opanowało i wróciło pod naszą bramkę.
  • 25'
    Lescovs sprzed bulika i Kowalówka odbija krążek kijem.
  • 24'
    Kapica podciął Baszyrowa i w efekcie zostaje odesłany do boksu kar na dwie minuty.
  • 23'
    Zamykamy rywali w ich tercji.
  • 23'
    Z bliska Brynkus, ale Porter odbija krążek. Nasz napastnik cały czas walczy o przejęcie gumy.
  • 22'
    Brynkus szukał sobie pozycji do oddania strzału, ale ostatecznie rywale odebrali mu krążek.
  • 22'
    Kowalówka łapie krążek do raka po uderzeniu Bernackiego.
  • 22'
    Rybczik do Naróga, ale ten trafia w łydkę Dudaśa.
  • 21'
    Wygrywamy pierwsze wznowienie w tej tercji.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę przy prowadzeniu 3:1.
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję, którą możemy zapisać zdecydowanie na plus na korzyść Pasów!
  • 19'
    Tiala pod bramkę, ale szybszy golkiper miejscowych.
  • 17'
    Dużo walki na lodzie po obu stronach tafli.
  • 15'
    Groźnie Ćsamangó i Porter odbija krążek.
  • 14'
    1:3 (13:20) - Syrojeżkin pakuje krążek do własnej bramki, a gol zostaje zapisany Doherty'emu.
  • 12'
  • 10'
    Dwie karne minuty dla Dudaśa za przeszkadzanie.
  • 10'
    1:2 ( 9:09)- Gole sypią się jak z rękawa. Niestety teraz Kapica popełnia błąd kierując krążek do własnej bramki. Trafienie zostaje zapisane Rybczikowi.
  • 9'
    0:2 (8:01) - Drugi gol dla Pasów staje się faktem! - Csmanagó idealnie obsłużył Widmara, któremu pozostało tylko umieścić gumę w siatce. Brawo!
  • 7'
    0:1 (6:07) - Szybko wykorzystana przewaga i do bramki trafia Augustyniak!
  • 6'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Nikiforow.
  • 4'
    Bernacki od zakrystii, ale szybsi defensorzy Pasów.
  • 3'
    Jeżek z ostrego kąta, ale Syrojeżkin przecina strzał i bramkarz mrozi gumę.
  • 3'
    Zarysowuje się lekka przewaga Pasów, choć jeszcze nie stworzyliśmy stuprocentowej sytuacji.
  • 2'
    Spokojna gra z obu stron.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 18:50
    Jesteśmy jeszcze winni Państwu informację o arbitrach - jako główni mecz poprowadzą Robert Długi i Mateusz Niznik, a na liniach pomagać im będą Kamil Korwin i Andrzej Nenko.
  • 18:49

Gospodarze wystąpią w następującym zestawieniu:

Porter (Czernik) – Ļeščovs, Rodionow; Baszyrow, Nikiforow, Dubinin – Naróg, Syrojeżkin; Bernacki, Kozłowski, Rybczik – Jākobsons, Luszniak; Bombardier, Sikora, Smal – Domogała, Khoperia; Blanik, Kulas, Stojek
    Trener: Grzegorz Klich

• 18:26

Poznaliśmy skład Pasów na dzisiejsze spotkanie:

• 18:23

Witamy ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Przed nami mecz z ostatnią drużyną tabeli i dziś liczymy tylko na trzy punkty, życząc jednocześnie powodzenia naszym piłkarzom w 200. Derbach Krakowa!