Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 4
1:1 0:3 1:0, ___ ___ ___ ___
  • Koniec meczu!
  • 60'
    Relację tekstową z Nowego Targu prowadził Łukasz Sikora. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia już w niedzielę przy Siedleckiego 7 w Krakowie podczas meczu z GKS Katowice!
  • 60'
    Kończymy spotkanie! Pasy zwyciężają po raz czwarty z rzędu!
  • 60'
    Czas dla drużyny Podhala.
  • 60'
    Kara dla Kasperlika za zahaczanie.
  • 60'
    Strzał Wronki z ostrego kąta broni Krasanovsky!
  • 60'
    Niecelne uderzenie Raski na pustą bramkę.
  • 59'
    Pusta bramka Podhala!
  • 59'
    Poruszona bramka przez Krasanovskyego. Gospodarze domagają się kary dla naszego bramkarza.
  • 57'
    Niepewna interwencja Krasanovskyego po wrzutce Kudzina.
  • 56'
    Vildumetz mocno z bulika i krążek minimalnie mija słupek bramki Podhala.
  • 55'
    Pasy zamykają rywali w ich tercji.
  • 53'
    Krenżelok po wznowieniu i Horawski mrozi krążek.
  • 52'
    Younan z niebieskiej, ale Horawski wybija krążek poza taflę.
  • 51'
    Wielkiewicz z pierwszego krążka i kolejną dobrą interwencję zalicza Krasanovsky.
  • 49'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 48'
    Krenżelok z niebieskiej obok słupka.
  • 48'
    Uderzenie Kasperlika broni Horawski.
  • 47'
    Nadmierna liczba graczy na lodzie w ekipie Podhala i dwuminutowe wykluczenie odsiedzi Szczechura.
  • 46'
    2"4 (45:33, 5/3) - Rywale wykorzystują podwójną przewagę i do bramki Pasów trafia Kiss.
  • 46'
    Uderzenie Szczechury broni Krasanovsky.
  • 46'
    Póki co skutecznie się bronimy.
  • 45'
    Niestety łapiemy kolejne wykluczenie. W boksie kar za wysoki kij znalazł się już Żurek.
  • 44'
    Za ostrość dwie karne minuty otrzymuje Krenżelok.
  • 44'
    Cichy ze slotu i dobrą interwencję zalicza Krasanovsky.
  • 44'
    kamiński bekhendem po lodzie obok słupka.
  • 43'
    Kilka prób w przewadze, ale krążek nie chce wpaść do bramki.
  • 41'
    Za zahaczanie do boksu kar zjeżdża Pangiełow-Jułdaszew.
  • 41'
    Dwójkowa kontra Pasów - Latal próbował zagrywać do Raski, ale akcja została przerwana przez obrońcę.
  • 40'
    Syrena kończy drugą tercję, w której zdobyliśmy trzy gole!
  • 39'
    Latal z bliska po lodzie, ale krążek mija słupek bramki Podhala.
  • 38'
    Wronka obok bramki.
  • 38'
    1:4 (37:24) - Lundgren po raz drugi! Krążek po uderzeniu Kunsta odbija się od bandy i trafia do szwedzkiego napastnika, który pewnie pokonuje nowotarskiego bramkarza!
  • 36'
    Uderzenie Latala broni Horawski.
  • 35'
    Za natarcie dwie karne minuty otrzymuje Lundgren.
  • 34'
    1:3 (33:21) - Uderzenie Latala i w zamieszaniu tor lotu krążka zmienia Raska i prowadzimy już dwoma golami!
  • 32'
    2:1 (31:34, 5/4) - Vildumetz zza bramki idealnie obsłużył Younana, a ten strzałem z bulika pokonuje bramkarza rywali!
  • 31'
    Krenżelok sprzed niebieskiej, ale krążek po rykoszecie mija bramkę "Szarotek".
  • 31'
    Spacek obok bramki.
  • 31'
    Pierwsze wykluczenie dla gracza Podhala. Do boksu kar za atak kijem trzymanym oburącz zjeżdża Kudin.
  • 30'
    Worwa pod bramkę do Lorraine'a. ale ten z najbliższej odległości przestrzelił.
  • 28'
    Teraz spod bandy nieskutecznie uderzał Krenżelok.
  • 28'
    Brynkus spod bandy, ale pewnie łapie gumę Horawski.
  • 27'
    Interwencja Krasanovskyego po strzale Saroki.
  • 26'
    Sporo niedokładności w grze obu zespołów.
  • 24'
    Uderzał Sawicki i kijem odbija krążek Horawski.
  • 22'
    Pasy już w komplecie.
  • 22'
    Worwa i parkanami zatrzymuje krążek Krasanovsky.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów. Cracovia jeszcze przez ponad 90 sekund będzie grać w liczebnym osłabieniu.
  • 20'
    Cichy z bliska nieznacznie się pomylił i po chwili syrena kończy pierwszą odsłonę meczu.
  • 20'
    Niestety, ale łapiemy karę techniczną za nadmierną liczbę graczy na lodzie na niespełna pół minuty do końca tej tercji.
  • 20'
    Kapica z bliska i niewiele brakowało, a rywale mogli strzelić gola do szatni.
  • 19'
    Tomasik huknął z niebieskiej, ale Krasanovsky pewnie łapie gumę do raka.
  • 18'
    W dogodnej sytuacji znalazł się Brynkus, ale ostatecznie zawodnik Pasów nie zdecydował się na strzał i w efekcie traci krążek.
  • 17'
    Niecelne uderzenie Vildumetza.
  • 17'
    Błąd defensywy Podhala, Kasperlik uderza z bliska, ale krążek trafia w Horawskiego. Po chwili bramkarz Podhala mrozi gumę po uderzeniu Żurka.
  • 16'
    Okres gry głównie w środkowej części tafli.
  • 14'
    1:1 (13:01) - Skuteczna dobitka Worwy po akcji Lorraine'a daje wyrównanie rywalom.
  • 13'
    Latal sprzed niebieskiej uderza obok słupka. Po chwili czeski napastnik uderza po raz drugi z bliska, ale Horawski nie dał się pokonać.
  • 12'
    Dwie nieudane próby Pasów, a po chwili z kontrą ruszył Kamiński. Krasanovsky jednak zatrzymał krążek po uderzeniu zawodnika miejscowych.
  • 12'
    Jalaasvara wraca na lód i od razu próbował zaskoczyć bramkarza rywali.
  • 11'
    Dogranie z lewej do Wronki, ale ten myli się z najbliższej odległości.
  • 11'
    Żurek już na lodzie. Gramy 4/5.
  • 11'
    Z prawego skrzydła uderzał Lorraine i broni Krasanovsky.
  • 10'
    Za spowodowanie upadku w boksie kar znalazł się Jalasvaara.
  • 9'
    Niestety sędziowie sygnalizują kolejną karę dla Pasów.
  • 8'
    Załamaj uderza mocno niecelnie.
  • 8'
    Kąśliwe uderzenie Wronki, ale na posterunku czuwa Krasanovsky.
  • 8'
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwuminutowym wykluczeniem zostaje ukarany Żurek.
  • 8'
    Paranica dograł wzdłuż bramki do Szczechury, ale ten nie przejął krążka.
  • 7'
    Od zakrystii próbował zaskoczyć rywala Lundgren.
  • 7'
    Saroka uderzał spomiędzy obrońców, ale krążek pada łupem naszego bramkarza.
  • 7'
    Latal wraca na lód i gramy w komplecie.
  • 7'
    Uderzał Sawicki, ale bez powodzenia/
  • 7'
    Załamaj do Wronki, ale skutecznie powstrzymujemy zawodnika rywali.
  • 6'
  • 5'
    Mamy pierwsze wykluczenie. Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża Latal.
  • 4'
    Okres bez strzałów i klarownych sytuacji.
  • 3'
    Słowakiewicz sprzed niebieskiej, ale Krasanovsky mrozi krążek.
  • 2'
    0:1 (0:14) - Szybkie otwarcie wyniku. Lundgren najpierw uderzył na bramkę, a następnie skutecznie dobił i obejmujemy prowadzenie!
  • 1'
    Budujemy atak w tercji rywala, ale brakuje uderzenia na bramkę.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 17:54
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 17:54
    Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo. Początek meczu już o godz. 18!
  • 17:54
    Witamy z Nowego Targu. Przed nami spotkanie 30. kolejki Tauron Hokej Ligi z miejscowym PZU Podhalem.