JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie
  • 60'
    Syrena kończy mecz. Wygrywamy ostatnie domowe spotkanie w 2023 roku!
  • 58'
    5:1 (57:59) - Honorowe trafienie dla Jastrzębia. Po wznowieniu krążek w bramce Cracovii umieszcza Rajamaki!
  • 57'
    Kolejna dobra interwencja naszego bramkarza, który powstrzymał uderzenie Pelaczyka.
  • 56'
    Z dystansu uderzył Kostek, ale czujność w bramce zachował Krasanovsky.
  • 56'
    Wybroniliśmy przewagę i gramy już w pełnym zestawieniu!
  • 55'
    JKH już w komplecie i teraz to Cracovia gra w liczebnym osłabieniu.
  • 54'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża Lundgren.
  • 54'
    Sygnalizowana kara dla Pasów.
  • 53'
    Nadmierna liczba graczy na lodzie w drużynie gości. Karę odsiedzi Kiełbicki.
  • 51'
    Z prawego bulika uderzał Vildumetz, jednak nieskutecznie.
  • 49'
    Niefortunne wybicie zawodnika rywali zza bramki. Krążek trafia do Brynkusa, który jednak z najbliższej odległości trafia w bramkarza.
  • 49'
    Gol nie zostaje uznany. Będzie wznowienie na buliku przy bramce Cracovii.
  • 49'
    Będzie analiza wideo.
  • 49'
    Krążek wpada do bramki Pasów, ale wcześniej rozległ się gwizdek sędziego.
  • 48'
    Żurek sprzed niebieskiej, ale nasz defensor uderzał zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza gości.
  • 46'
    Pasy już w komplecie!
  • 46'
    Z prawego bulika uderzał Górny i pewnie do raka łapie krążek Krasanovsky.
  • 45'
    Uderzenie z okolic lewego bulika pewnie broni Lackovic.
  • 44'
    Dwie karne minuty dla Żurka za opóźnianie gry.
  • 42'
    Penalty 25
    I ostatnią z kar meczu otrzymuje Motloch.
  • 42'
    Penalty 25
    Karą meczu za niesportowe zachowanie zostaje ukarany też Kamieniew.
  • 42'
    To jednak nie wszystkie wykluczenia...
  • 42'
    Penalty 25
    Mecz zakończył się również dla Younana.
  • 42'
    Penalty 25
    Za niesportowe zachowanie karą meczu ukarany został Bernhards.
  • 42'
    Będzie obustronne wykluczenie.
  • 42'
    Wciąż czekamy na decyzje arbitrów...
  • 42'
    Trwa rozmowa kapitanów z sędziami.
  • 42'
    Mamy przepychankę na lodzie i w ruch poszły pięści. Z pewnością posypią się wykluczenia!
  • 41'
    5:0 (40:23. 5/4) - Szybko rozegrana przewaga i w 23. sekundzie trzeciej tercji do bramki trafia Jeżek!
  • 41'
    Pierwsze wznowienie w tej odsłonie dla Pasów!
  • 41'
    Zaczynamy! Pasy jeszcze przez 84 sekundy zagrają w liczebnej przewadze.
  • 40'
    Dwie karne minuty dla Urbanowicza za atak kijem trzymanym oburącz.
  • 39'
    W sytuacji sam na sam znalazł się Berling, ale Lacković wyjeżdża z bramki i kijem wybija krążek.
  • 38'
    Spod bandy uderzał Górny, ale Krasanovsky zbija krążek do boku.
  • 37'
    4:0 (36:50) - W sporym zamieszaniu krążek do siatki skierował Vildumetz!
  • 37'
    Vildumetz z okolic bulika trafia w parkany Lackovica.
  • 36'
    Sprzed niebieskiej niecelnie uderzał Motloch.
  • 35'
    Gra nieco się uspokoiła.
  • 33'
    Spod bandy uderzał Berhards, ale Krasanovsky zbija krążek.
  • 31'
    Spomiędzy bulików uderzał Berling, ale Lackovic tym razem nie daje się pokonać.
  • 31'
    Niewiele brakowało, a w sporym zamieszaniu po raz czwarty skierowalibyśmy krążek do bramki Jastrzębia!
  • 30'
    3:0 (29:05) - Trzecie trafienie dla Pasów pada łupem Bezwińskiego! Wychowanek Pasów pokonał golkipera rywali po indywidualnej akcji!
  • 28'
    2:0 (27:08) - Sawicki po raz drugi! Napastnik Pasów bekhendem dobija uderzenie Latala!
  • 27'
    Ze slotu uderzał Spirko, ale świetną interwencję zalicza Krasanovsky!
  • 27'
    Z okolic prawego bulika uderzał Pelaczyk, ale krążek po odbiciu przez Krasanovskyego i trafieniu w słupek wylądował za bramką 12-krotnych mistrzów Polski.
  • 26'
    Po ładnej solowej akcji na bramkę gości uderzał Berling, ale jego intencje wyczuł Lackovic.
  • 25'
    Kamieniew w dobrej sytuacji przed bramką Pasów, ale obrońca rywali nie był w stanie pokonać naszego bramkarza.
  • 24'
    Spacek w sytuacji sam na sam zostaje powstrzymany przez bramkarza gości.
  • 23'
    Żurek wraca na lód i Pasy grają już w pełnym zestawieniu!
  • 22'
    Po nagraniu zza bramki bez przyjęcia uderzył Starzyński. Krasanovsky był jednak dobrze ustawiony i zatrzymał krążek.
  • 21'
    Za rzucenie na bandę dwie karne minuty otrzymuje Żurek. To pierwsze wykluczenie w meczu.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 19'
    Dwa razy próbował uderzać Kostek, ale zawodnik JKH został skutecznie zablokowany przez naszych defensorów.
  • 18'
    Z okolic prawego bulika uderzał Krenżelok, ale czujność zachowuje Lackovic.
  • 18'
    Zablokowane uderzenie Younana ze slotu.
  • 16'
    Spod bandy uderzał Krenżelok, ale pewnie do raka łapie gumę Lacković.
  • 15'
    Górny z dystansu i broni uderzenie rywala Krasanovsky.
  • 14'
    1:0 (13:12) - Sawicki sprytnym uderzeniem tuż przy lewym słupku umieszcza krążek w bramce!
  • 12'
    Żurek bekhendem próbował zmieścić krążek w okienku bramki Jastrzębia. Niestety guma poleciała wysoko nad poprzeczką.
  • 10'
    Niecelnie z niebieskiej uderzał Krenżelok.
  • 9'
    Spod bandy uderzał Rajamaki, ale Krasanovsky zalicza udaną interwencję.
  • 8'
    Po wznowieniu z ostrego kąta uderzał Vildumetz, ale guma trafia tylko w zewnętrzną część słupka.
  • 7'
    Krasanovsky broni uderzenie rywali po kontrze.
  • 7'
    W zamieszaniu z okolic bulika uderzał Latal, ale parkanem wybronił to Lackovic.
  • 5'
    Kiełbicki zmylił jednego z naszych defensorów i uderzył z bliska, ale nie był w stanie pokonać naszego bramkarza.
  • 4'
    Latal przejechał niemal całe lodowisko, ale nie był w stanie wykończyć indywidualnej akcji.
  • 2'
    Dogranie do Krenżeloka, ten uderza bez przyjęcia, ale krążek musnął tylko boczną siatkę.
  • 1'
    Spacek z bulika trafia wprost w parkany Lackovica.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla gości.
  • 18:21
    Transmisję wideo w systemie PPV przygotował portal polskihokej.tv - kliknij [TUTAJ].
  • 18:18
    Dziś do drużyny Pasów wraca Gustaf Berling, który zagra w pierwszym ataku. Zabraknie natomiast. leczącego uraz. Adama Raski oraz Fabiana Kapicy. Między słupkami wystąpi z kolei Filip Krasanovsky.
  • 18:17
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów meczu znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:17
    Pasy po nieudanym spotkaniu w Oświęcimiu chcą zrehabilitować się przed własną publicznością i godnie pożegnać 2023 rok. Bądźcie z nami i śledźcie naszą relację tekstową!
  • 18:16
    Witamy z Lodowiska im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie. Przed nami historyczne spotkanie, ponieważ będzie to ostatni domowy mecz w pierwszym stuleciu sekcji hokeja oraz pożegnanie ze starymi bandami!