Syrena kończy spotkanie. Do Krakowa wracamy bez punktów, a już w piątek kolejne spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec na wyjeździe. Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    Gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 58'
    Penalty 2
    Kolejna kara techniczna za nadmierną liczbę zawodników na tafli. Z pewnością musimy popracować nad tym elementem.
  • 56'
    Z klepy huknął Ferrara, ale Studziński pewnie łapie gumę do raka.
  • 56'
    Strata torunian, Jeżek odgrywa na lewo do Ferrrary, a ten z okolic bulika uderza wprost w bramkarza.
  • 55'
    Nemec z okolic bulika, ale obok bramki.
  • 54'
    Dobre podanie Kapicy do Tiali, ale ten nie opanował krążka.
  • 53'
    Nejezchleb w indywidualnej akcji przejechał ponad pół tafli, ale jego uderzenie ze slotu zostało zablokowane przez obrońcę rywali.
  • 53'
    Studziński łapie krążek po uderzeniu Jeżka.
  • 53'
    Nemec zablokował uderzenie Kamila Kalinowskiego i krążek opuszcza taflę.
  • 52'
    Kowalówka odbija strzał Siergiuszkina.
  • 52'
    Osipow sam na sam, ale toruński napastnik uderzył nad poprzeczką.
  • 50'
    Tiala wycofał do Guli, a ten huknął z niebieskiej nad poprzeczką.
  • 49'
    Goal
    3:5 (48:23) - Fieofanow uderzył z niebieskiej, a Osipow zmienił tor lotu krążka i rywale podwyższają prowadzenie.
  • 48'
    Gospodarze już w pełnym zestawieniu.
  • 47'
    Zamykamy rywali w zamku, ale brakuje celnego uderzenia.
  • 46'
    Penalty 2
    Czwanczikow za cross-checking otrzymuje dwie karne minuty. To pierwsze wykluczenie dla zawodnika gospodarzy w meczu.
  • 45'
    Goal
    4:3 (44:09) - Drugi mecz i drugi gol Luke'a Ferrary, który z bliska pokonuje bramkarza! Energii.
  • 43'
    Najpierw Kapica, a następnie Tiala, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką.
  • 42'
    Studziński mrozi gumę po uderzeniu Jeżka.
  • 41'
    Najpierw Nemec z bliska, później Kapica z ostrego kąta trafił w Studzińskiego.
  • 41'
    Rozpoczęliśmy trzecią tercję przy wyniku 4:2 dla KH Energii Toruń.
  • Początek III tercji
  • 20:02
    Strzały po II tercji: 22 - 30
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Kończymy drugą tercję. Z pewnością w przerwie trener Rohaćek będzie miał sporo uwag do swoich podopiecznych. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 40'
    Goal
    2:4 (39:54) - Na sześć sekund przed końcem po dobitce krążek między słupkami umieszcza Bondaruk.
  • 39'
    Jaworski i świetnie Kowalówka. Po chwili Studziński odbija krążek po mocnym uderzeniu Ćsamangi.
  • 38'
    Sporo sytuacji pod jedną i drugą bramką. Z pewnością w tym meczu czekają nas jeszcze gole. Liczymy na to, że ich autorami będą tylko hokeiści Pasów.
  • 38'
    Pasy już w komplecie. Franek zameldował się na lodzie.
  • 38'
    Uderzał Osipow, ale fantastyczna interwencja Kowalówki ratuje nas przed stratą gola.
  • 37'
    Siergiuszkin z bulika w odsłoniętą część bramki, ale napastnik gospodarzy, ale napastnik torunian nie potrafi celnie uderzyć.
  • 37'
    Szkodienko z bliska i broni krakowski bramkarz.
  • 36'
    Penalty 2
    Popełniamy błąd przy zmianie i w efekcie na lodzie pojawia się sześciu zawodników. Otrzymujemy dwuminutową karę techniczną, którą odsiedzi Franek. To pierwsze wykluczenie w meczu!
  • 36'
    Gusievas ze slotu i kolejna interwencja "Kowala"
  • 35'
    Studziński odbija krążek po uderzeniu Nejezchleba. Dobijać z dwóch metrów próbował Franek, ale uderzył mocno niecelnie.
  • 34'
    Strata Śaura i Rożkow sam na sam. Kowalówka popisuje się wspaniałą interwencją i w powietrzu końcówką parkanu wybija krążek. Ogromne brawa dla naszego bramkarza!
  • 32'
    Brynkus z bliska, ale mocno niecelnie.
  • 30'
    Goal
    3:2 (29:38) - Ćsmanango wykorzystał błąd torunian i w sytuacji sam na sam pewnie umieścił krążek w bramce, dzięki czemu przewaga rywali stopniała do jednego gola!
  • 29'
    Goal
    3:1 (28:46) - Sędziowie uznają gola. Krążek po uderzeniu Kamila Kalinowskiego z zerowego kąta odbił się jeszcze od kasku Kowalówki i całym obwodem przekroczył linię bramkową.
  • 29'
    Wydaje się, że po uderzeniu Kalinowskiego krążek wpadł do bramki. Trwa analiza wideo.
  • 28'
    Dwukrotnie Saaloranta i nasz bramkarz po dobitce mrozi krążek.
  • 26'
    Podanie Nejezchleba do Kamińskiego, ale ten nie trafia w światło bramki.
  • 25'
    Zza bulika po lodzie próbował Gusevas, ale takie uderzenie nie mogło sprawić problemów Kowalówce.
  • 24'
    Goal
    2:1 (24) - Fieofanow na raty, ale pokonuje z bliska Kowalówkę. KH Energa uzyskuje po raz pierwszy prowadzenie w tym meczu.
  • 24'
    Lepiej w tej tercji prezentują się gospodarze, którzy już kilkukrotnie zagrozili naszej bramce.
  • 23'
    Jaakola uderzał tuż przy słupku. Znów dobrze spisał się nasz bramkarz, któremu w sukurs przyszedł też Śaur. Czeski defensor podbił kij Finowi czym znacznie utrudnił mu oddanie strzału.
  • 22'
    Kąśliwy strzał z bulika Smirnowa i zasłonięty Kowalówka odbija krążek parkanem.
  • 21'
    Uderzenie Siergiuszkina z nadgarstka broni Kowalówka.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę meczu przy stanie 1:1. Pierwszy krążek dla Pasów.
  • Początek II tercji
  • 19:11
    Nastąpiła korekta strzelca bramki dla torunian: Gola oficjalnie zdobył Michaił Szabanow.
  • 19:09
    Strzały po I tercji: 14 - 12
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą odsłonę - wynik: 1:1.
  • 19'
    Końcówka tej tercji należy do Torunia. Pasy próbują teraz grać z kontry.
  • 18'
    Smirnow, ale parkanami zatrzymuje krążek golkiper Pasów.
  • 18'
    Kozłow z bulika, ale wprost w naszego bramkarza.
  • 16'
    Z niebieskiej huknął Feofanow, ale na posterunku czuwał Kowalówka.
  • 16'
    Z bliska próbował Brynkus, ale Studziński mrozi gumę. Wcześniej rozległ się jednak gwizdek arbitra, który zasygnalizował spalonego w polu bramkowym.
  • 15'
    Goal
    1:1 (14:39) - Michał Kalinowski wykorzystuje dobre podanie i doprowadza do wyrównania.
  • 13'
    Nejezchleb dwukrotnie próbował pokonać golkipera gospodarzy.
  • 12'
    Dobre podanie do Jeofanowa, ale ten trafia w Kowalówkę.
  • 10'
    Przewaga Cracovii nie podlega dyskusji.
  • 8'
    Jaakola z nadgarstka, ale dobrą interwencją popisał się Kowalówka.
  • 7'
    Torunianie dążą do wyrównania. W dobrej sytuacji znalazł się Szabanow, ale uderzył niecelnie.
  • 7'
    Saloranta nad poprzeczką.
  • 6'
    Gutwald próbował zmieścić krążek tuż przy lewym słupku, ale nie trafił czystko kijem. Dobre i szybkie spotkanie z obu stron.
  • 6'
    Saloranta po kontrze i parkanem broni Kowalówka.
  • 5'
    Błąd defensywy Torunia i Csamangó ze slotu huknął obok bramki. Zabrakło nieco precyzji, ale dobra decyzja czeskiego napastnika, który uderzył bez przyjęcia.
  • 4'
    Uderzenie Gutwalda spod niebieskiej pewnie łapie Studziński.
  • 4'
    Nemec do Tiali, a ten bekhendem trafia w bramkarza. Rewelacyjne rozpoczęcie Pasów. Zdobyliśmy gola już w pierwszej minucie i mamy apetyt na więcej!
  • 3'
    Zza bulika Gula uderza w parkany Studzińskiego.
  • 2'
    Bondaruk próbował zamknąć akcję swego zespołu, ale nie trafił kijem w krążek.
  • 1'
    Goal
    0:1 (0:46) - GOOL! Richard Nejezchleb w zamieszaniu podbramkowym wpakował bekhendem gumę do bramki i już w 46. sekundzie obejmujemy prowadzenie!
  • 1'
    Kapica już w pierwszych sekundach sprawdził czujność Studzińskiego.
  • 1'
    Na lodzie pierwsza formacja i wygrywamy wznowienie ze środka.
  • 1'
    Zaczynamy zaległe spotkanie 12. kolejki. Do boju Pasy!
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:16
    Spotkanie poprowadzą sędziowie: Patryk Kasprzyk i Wojciech Wrycza, a na liniach pomagać im będą Maciej Byczkowski oraz Grzegorz Cytawa.
  • 18:13

Drużyna gospodarzy wystąpi w następującym zestawieniu:

Studziński (Guranowski) – Skólmowski, Szkodienko, Dołęga, K. Kalinowski, M. Kalinowski – Jaworski, Gusevas; Osipow, Fieofanow, Sierguszkin - Smirnow, Kuzniecow; Bondaruk, Czwanczikow, Szabanow – Podsiadło, Kozłow; Saloranta, Rożkow, Jaakola, Trener: Juryj Czuch

• 18:12

Trwa przedmeczowy rozjazd

• 17:54

Poznalismy skład Pasów. Dziś w bramce wystąpi robert Kowalówka.

• 17:39
    Dobry wieczór z Lodowiska Tor-Tor w Toruniu. Już o godz. 18:30 nasi zawodnicy zmierzą się z miejscową KH Energą w zaległym meczu 12. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Dziś liczymy na powtórkę z niedzieli i trzy punkty dla Pasów!