Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 2
0:1 0:0 2:1, 1:0, ___ ___ ___
KH Energa Toruń KH Energa Toruń
  • 63'
    3:2 (62:27, 3/3) - Mamy zwycięskiego gola! Latal z ostrego kąta tuż pod bramką uderzył w dość niecodzienny sposób i krążek wpadł do siatki obok zaskoczonego bramkarza!
  • 62'
    Zieliński po lodzie, ale zbyt lekko, by sprawić problemy naszemu bramkarzowi.
  • 61'
    Z okolic lewego bulika uderzał Sozanski, ale dobrze broni to Krasanovsky.
  • 61'
    Zaczynamy dodatkowy czas gry. Drużyny zagrają po trzech graczy z pola.
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    2:2 (54:56, 6/4) - GOL dla Pasów na 6 sekund przed końcem! Strzelał Raska!
  • 60'
    Koniec kary Pasów.
  • 60'
    Vildumetz po kiju i Pohjankosa nie ma problemów ze złapaniem krążka.
  • 60'
    Pusta bramka Pasów!
  • 59'
    Czas dla drużyny Cracovii.
  • 59'
    Udana interwencja Krasanovskyego po uderzeniu z bliska.
  • 59'
    Za uderzanie kijem karę otrzymuje Tiainen.
  • 58'
    Dwie karne minuty dla Kasperlika.
  • 58'
    1:2 (57:01) - Michał Kalinowski dopadł do krążka w przestrzeni międzybulikowej i zdobywa drugiego gola dla swojej drużyny.
  • 57'
    Krenżelok sprzed niebieskiej i uniesionym kijem odbija krążek golkiper rywali.
  • 57'
    Pasy zaciekle walczą o drugiego gola!
  • 56'
    Kasperlik z okolic prawego bulika i dobrą interwencję zalicza Pohjanoksa.
  • 54'
    1:1 (53:31, 5/4) - Gol dla Pasów! Mocarski strzałem sprzed niebieskiej doprowadza do wyrównania!
  • 54'
    Za poruszenie bramki karę otrzymuje Pohjanoksa. Odsiedzi ją Kamil Kalinowski.
  • 53'
    Zakotłowało się pod bramką gości - strzał i dobitka, ale krążek jak zaczarowany nie chce znaleźć się w siatce.
  • 52'
    Kapica z okolic bulika i znów pewnie łapie krążek Pohjankosa.
  • 51'
    Lundgren ze slotu na szybkości, ale guma ląduje w raku bramkarza torunian.
  • 50'
    Gramy w pełnym zestawieniu.
  • 48'
    Niestety niezbyt długo cieszyliśmy się grą w komplecie. Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża teraz Kunst.
  • 48'
    Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 48'
    Ponownie uderzał Djumić. Zawodnik rywali strzelił ze slotu, ale krążek leci wysoko nad poprzeczką.
  • 47'
    Djumić z okolic bulika i dobrą interwencję notuje Krasanovsky.
  • 47'
    Dwójkowa kontra Pasów, ale krążek zatrzymany przez bramkarza.
  • 46'
    Za poruszenie bramki dwie karne minuty otrzymuje Krasanovsky. Odsiedzi ją Sterbenz.
  • 43'
    Kunst z okolic bulika, ale pewnie do raka łapie krążek Pohjankosa.
  • 42'
    Z dystansu uderzał Jaworski, ale guma ląduje na odbijaczce Krasanovskyego.
  • 41'
    Latal obija słupek bramki Torunia!
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Pasów.
  • 40'
    Wciąż nie znaleźliśmy sposobu na pokonanie toruńskiego bramkarza i do szatni schodzimy z bagażem jednego gola.
  • 39'
    Sozanski z dystansu, ale krążek nie znajduje drogi do siatki.
  • 38'
    Mimo naporu graczy Cracovii, krążek nie wpadł do bramki i goście grają już w komplecie.
  • 36'
    Sawicki z bliska, ale Pohjankosa odbija krążek.
  • 36'
    Za zagranie kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Jaworski.
  • 35'
    Dwie groźne sytuacje Pasów. Sygnalizowana kara dla gości.
  • 34'
    Przepychanki pod bramką Torunia. W ruch poszły pięści i sędziowie zmuszeni są rozdzielać krewkich zawodników.
  • 34'
    Lundgren wraca na lód, przejmuje krążek i w sytuacji sam na sam. Wcześniej jednak rozlega się gwizdek sędziego, który przy gwizdach publiczności, argumentuje swą decyzję spalonym.
  • 33'
    Kamil Kalinowski huknął z bulika, ale Krasanovsky, mimo problemów, odbija krążek.
  • 33'
    Sprzed niebieskiej Behm wrzucał krążek pod bramkę, ale szybszy był Krasanovsky.
  • 33'
    Zakończyła się pierwsza z kar dla Cracovii.
  • 32'
    Kolejna kara dla Pasów. Za zahaczanie dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Lundgren i przez 53 sekundy zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 31'
    Za bezpośrednie wybicie krążka poza taflę w boksie kar przez dwie minuty odpocznie Motloch.
  • 29'
    Baszyrow huknął po wznowieniu, ale Krasanovsky nie dał się zaskoczyć.
  • 28'
    Kapica ze slotu uderzał bekhendem, ale bez powodzenia.
  • 27'
    Bezwiński uderzał z okolic prawego bulika, ale krążek nie trafia w światło bramki.
  • 26'
    Latal dogrywał ze skrzydła, ale podanie nie dotarło do partnera z ataku.
  • 25'
    Kapica wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 25'
    Z bulika uderzał Kamil Kalinowski i dobrą interwencję zalicza Krasanovsky.
  • 24'
    Sawicki urwał się obronie i uderzył z bulika, ale Pohjankosa odbija krążek rakiem.
  • 23'
    Za przeszkadzanie do boksu kar zjeżdża Kapica.
  • 23'
    Krenżelok spod niebieskiej, ale krążek odbity od obrońcy.
  • 22'
    W dobrej sytuacji Gimiński, ale w porę zareagowała nasza obrona.
  • 21'
    Dobra interwencja Krasanovskyego po strzale sprzed bulików.
  • 20'
    Fjodorovs pod bramką zostaje zablokowany.
  • 18'
    Rywale grają już w komplecie.
  • 18'
    Z niebieskiej Younan i golkiper gości odbija krążek.
  • 17'
    Z prawego bulika uderzał Latal, ale krążek zatrzymuje Pohjankosa.
  • 17'
    Za spowodowanie upadku przeciwnika w boksie kar ląduje Michał Kalinowski.
  • 15'
    Groźnie pod bramką Krasanovskyego, ale nasz bramkarz zalicza dobrą interwencję.
  • 14'
    Pasy już w komplecie. Wynik nie uległ zmianie.
  • 12'
    Dwie karne minuty dla Raski za grę wysokim kijem.
  • 11'
    0:1 (10:04) - Prokurat z najbliższej odległości otwiera wynik spotkania.
  • 10'
    Groźnie Kalinowski, ale zażegnujemy niebezpieczeństwo.
  • 8'
    Z bliska próbował Syty, ale Krasanovsky przy wsparciu obrońców wychodzi cało z opresji.
  • 7'
    Z niebieskiej uderzał Jaracz i "na raty" broni Pohjanoksa.
  • 6'
    Z dystansu uderzał Kurnicki i znów dobrą interwencję zalicza Krasanovsky.
  • 6'
    Jaworski z niebieskiej i odbijaczką broni Krasanovsky.
  • 5'
    Dobra okazja dla Pasów - dogranie zza bramki, uderzenie, ale znów dobrze spisał się toruński golkiper.
  • 4'
    Uderzenie Bieńka z z okolic lewego bulika, ale jego intencje wyczuł Pohjanoksa.
  • 3'
    Kogut niecelnie.
  • 2'
    Z bulika uderzał Wróbel, ale golkiper torunian na posterunku.
  • 1'
    Sozanski z niebieskiej i parkanem broni Krasanovsky.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 18:19
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów meczu znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 18:18
    Już za niespełna 15 minut rozpoczniemy trzecią rundę rozgrywek! Przed nami spotkanie z bezpośrednim sąsiadem w tabeli czyli KH Energą Toruń. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!