Comarch Cracovia Comarch Cracovia
  • Koniec meczu
  • 60'
    Goal
    3:0 (59:11, do pustej) - Po dobitce do pustej bramki trafia Jeziorski i pieczętuje wygraną swojego zespołu.
  • 59'
    Rywale już w komplecie.
  • 59'
    Pusta bramka Pasów!
  • 58'
    Krenżelok z okolic bulika wprost w bramkarza.
  • 57'
    Penalty 2
    Dwie karne minuty dla tyszan za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Łyszczarczyk.
  • 57'
    Zablokowane uderzenie Krenżeloka na buliku.
  • 56'
    Szukamy szans w kontrach i walczymy jeszcze o odwrócenie losów meczu.
  • 54'
    O czas poprosił trener Rudolf Rohacek.
  • 52'
    Dobra próba Brynkusa, ale bez gola.
  • 51'
    Mocne uderzenie Krenżeloka z bulika, ale znów górą Fucik.
  • 50'
    Younan z niebieskiej, ale uderzył zbyt lekko i Fucik nie miał problemów z obroną.
  • 49'
    Z ostrego kąta Latal nad poprzeczką, a po chwili podobnie uderzał Turkin.
  • 47'
    Komorski przejął krążek na środku tafli i po indywidualnej akcji strzałem po lodzie próbował zaskoczyć Krasanovskyego.
  • 47'
    Z bulika uderzał Vildumetz, ale krążek trafia wprost w bramkarza.
  • 46'
  • 45'
    Zamykamy rywali w zamku i w końcu z niebieskiej uderza Żurek. Bez powodzenia.
  • 44'
    Penalty 2
    Do boksu kar za spowodowanie upadku zjeżdża Pociecha i po raz pierwszy w tym meczu zagramy w przewadze.
  • 43'
    Sygnalizowana kara dla tyszan.
  • 43'
    Uderzał Bezwiński, ale broni Fucik.
  • 42'
    Korenczuk do Mroczkowskiego, ale ten uderza niecelnie.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla rywali.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Jeziorski z bliska przenosi krążek nad poprzeczką.
  • 40'
    Ubowski i kaskiem broni Krasanovsky.
  • 38'
    Bezwiński z niebieskiej, ale krążek leci nad poprzeczką.
  • 36'
    Uderzenie Younana i w sporym zamieszaniu krążek nie znalazł drogi do bramki.
  • 35'
    Uderzał Latal i Fucik łapie gumę do raka.
  • 33'
    Kasperlik niecelnie, a po chwili kontra tyszan i Łyszczarczyk uderza prosto w naszego bramkarza.
  • 33'
    Najpierw bekhendem uderzał Łyszczarczyk, ale parkanem broni Krasanovsky. Następnie nieudane próby dobitki zaliczają Pociecha i Komorski.
  • 31'
    Trwa oblężenie bramki Pasów...
  • 29'
    Z bliska próbował Mroczkowski, ale skuteczną interwencję zalicza Krasanovsky.
  • 28'
    Uderzenie Komorskiego i niewiele brakowało, by rywale podwyższyli prowadzenie.
  • 28'
    Younan z bulika obija parkany tyskiego golkipera.
  • 27'
    Goal
    2:0 (26:27) - Uderzenie Padakina, krążek po rykoszecie zatańczył na linii i wtoczył się do bramki, mimo interwencji naszego zawodnika. Rywale podwyższają więc prowadzenie.
  • 26'
    Próbował Rac, ale bez powodzenia.
  • 26'
    Groźne uderzenie Mroczkowskiego.
  • 25'
    Jeziorski i przedramieniem odbija krążek Krasanovsky.
  • 24'
    Indywidualnie Pociecha, ale arbitrzy odgwizdują spalonego.
  • 23'
    Jeżek z dystansu i broni Fucik.
  • 23'
    Sawicki z bliska i broni Fucik. Całkiem nieźle rozpoczęliśmy tę odsłonę.
  • 22'
    Nieudany strzał Krenżeloka spod bandy.
  • 21'
    Lundgren wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy tę odsłonę. Po przerwie powalczymy o odrobienie jednobramkowej straty!
  • 19'
    Younan blokuje uderzenie Padakina.
  • 19'
    Penalty 2
    Dwie karne minuty dla Lundgrena za uderzanie.
  • 18'
    Latal objechał bramkę i uderzył sprzed bulika. Zrobił to jednak zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza GKS-u.
  • 17'
    Jaśkiewicz z niebieskiej i z problemami broni Krasanovsky.
  • 15'
    Kasperlik sam na sam i niestety górą w tym starciu Fucik.
  • 14'
    Goal
    1:0 (13:53) - Komorski z ostrego kąta zdołał zmieścić krążek w bramce i rywale obejmują prowadzenie.
  • 14'
    Nilsson sprzed niebieskiej nad poprzeczką.
  • 13'
    Berling po lodzie z bulika i parkanami broni tyski golkiper.
  • 12'
    Jeżek z ostrego kąta i znów pewna obrona Fucika.
  • 12'
    Dogranie do Mroczkowskiego, ale ten z najbliższej odległości fatalnie spudłował.
  • 11'
    Mroczkowski uderza nad poprzeczką po kontrze.
  • 10'
    Lundgren spod bandy do Krenżeloka, ten uderza spomiędzy bulików i pewnie broni Fucik.
  • 9'
    Latal bekhendem z ostrego kąta, ale krążek nie znalazł drogi do siatki.
  • 8'
    Dobre podanie do Vildumetza, ale sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 7'
    Uderzenie tyszan broni Krasanovsky, a po chwili krążek po strzale Lundgrena pewnie do raka łapie Fucik.
  • 7'
    Raska z bliska, ale nieskutecznie.
  • 6'
    Z bulika po lodzie Kasperlik i kijem odbija krążek Fucik.
  • 6'
    Póki co optyczną przewagę mają tyszanie.
  • 5'
    Jeziorski do Komorskiego, ale ten trafia w parkany naszego bramkarza.
  • 4'
    Niecelnie uderzał Jeziorski.
  • 3'
    Z bliska uderzał Turkin i pierwszą skuteczną interwencję notuje Krasanovsky.
  • 2'
    Póki co spokojna gra z obu stron bez strzałów na bramkę.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 16:59
    Drużyny wyjeżdżają na taflę i za moment zaczynamy!
  • Początek meczu
  • 16:48
    GKS Tychy wystąpi w następującym zestawieniu:Fučík (Lewartowski n/g) – Jaśkiewicz, Kaskinen, Jeziorski, Komorski, Łyszczarczyk – Jaroměřský, Nilsson, Mroczkowski, Rác, Korenczuk – Pociecha, Ciura, Gościński, Turkin, Padakin – Bizacki, Ubowski, Krzyżek, Galant, Marzec.
  • 16:48

Poznaliśmy skład Pasów:

• 16:36
    Tyski Stadion Zimowy, a to oznacza starcie z aktualnym zdobywcą Superpucharu Polski i spore emocje. Na trybunach mecz przyjaźni, ale na lodzie nikt nie będzie się oszczędzał. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej. Początek już o godz. 17!