Syty do Djumića, ale ten nie zdecydował się na strzał.
    4:4 (59:20, 6/5) - Sawicki zza bramki i Lundgren doprowadza do wyrównania!
    ... parkanem broni Krasanovsky. Pasy wciąż w grze!
  • 59'
    Do krążka podjeżdża Djumić i...
  • 59'
    Kalinowski po kontrze nieprawidłowo powstrzymany przez naszych defensorów i będzie rzut karny dla rywali...
  • 59'
    O czas poprosił trener Cracovii Rudolf Rohaćek.
  • 59'
    Dwie minuty do końca. Pasy ofiarnie walczą o odrobienie strat!
  • 58'
    Jaakola pod bramkę z bulika, ale nikt nie przejął gumy. Po chwili uderzał Younan i Ekholm Rosen w pięknym stylu broni uderzenie obrońcy Pasów.
  • 58'
    Sawicki wycofał do Berlinga, ten uderza bez przyjęcia. Krążek trafia wprost w bramkarza.
  • 57'
    Kogut z najbliższej odległości obija poprzeczkę bramki Pasów!
  • 56'
    Żurek do Jeżka, ten wrzuca krążek pod bramkę, ale nikt nie był w stanie skierować gumy do siatki.
  • 55'
    Vildumetz objechał bramkę i wysunął krążek Bezwińskiemu, ale ten z najbliższej odległości trafia w bramkarza.
  • 55'
    Rywale już w komplecie.
  • 55'
    Dwie wyśmienite okazje Pasów i dwie wspaniałe interwencje toruńskiego bramkarza.
  • 53'
    Kasperlik na buliku celował w okienko, ale krążek nie trafia w światło bramki.
  • 53'
    Dwie karne minuty dla Paulinego za atak kolanem i szansa na wyrównanie!
  • 53'
    Sygnalizowana kara dla torunian.
  • 51'
    4:3 (50:42, 5/4) - Po serii podań z bulika w samo okienko trafia Djumić.
  • 50'
    Za zahaczanie dwie karne minuty otrzymuje Berling.
  • 50'
    Latal i Ekholm Rosen odbija krążek. Po chwili kontra torunian i dobrą interwencję notuje Krasanovsky.
  • 49'
    Krenżelok ze slotu po lodzie, ale zbyt lekko, by pokonać bramkarza rywali.
  • 48'
    Larionovs bekhendem i parkanem broni Krasanovsky!
  • 48'
    Latal zakręcił zawodnikami Torunia i oddał strzał ze slotu. Krążek jednak został zatrzymany przez bramkarza.
  • 47'
    Dogranie pod bramkę do Djumića. Napastnik rywali nie przejął jednak krążka.
  • 45'
    Żurek wraca już na lód i gramy w komplecie!
  • 44'
    Larionovs z bulika i krążek po kiju Krenżeloka opuszcza taflę.
  • 44'
    Skutecznie bronimy się w tym osłabieniu.
  • 43'
    Za atak łokciem do boksu kar trafia Żurek.
  • 42'
    Podanie do Larionovsa, ten nie czysto trafia w krążek. Po chwili zawodnik Torunia ponownie uderza na bramkę i tym razem skuteczną interwencją popisuje się krakowski golkiper.
  • 41'
    Younan do Lundgrena, ten huknął ze slotu, ale trafia wprost w bramkarza.
  • 41'
    Latal wzdłuż bramki, ale nikt nie dobił krążka.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla torunian.
  • 40'
    Sporo dzieje się w Toruniu i po dwóch tercjach mamy remis 3:3. Przed nami ostatnie dwadzieścia minut meczu!
  • 39'
    Pauliny z ostrego kąta wrzucił krążek na przedpole i przed strzałem z bliska uchronił nas Kunst.
  • 39'
    Żurek z niebieskiej obija słupek toruńskiej bramki!
  • 38'
    Kalinowski z bliska i Krasanovsky w zamieszaniu broni to uderzenie.
  • 38'
    Latal w dobrej sytuacji, ale zamiast strzelać podał do Raski. Ten uderzał w dolną część bramki i Ekholm Rosen ofiarnie zatrzymuje krążek.
  • 37'
    Kunst z daleka wprost w bramkarza.
  • 35'
    3:3 (34:27) - Kontra Pasów i krążek w bramce umieszcza Raska! Kolejna błyskawiczna odpowiedź!
  • 35'
    Uderzał Jaakola, ale Krasanovsky odbija krążek.
  • 34'
    3:2 (33:32) - Niestety chwilę po zakończeniu kary Younana rywale po strzale Sytego ponownie wychodzą na prowadzenie.
  • 34'
    Younan wraca na lód i gramy w komplecie.
  • 33'
    Spore zamieszanie i ostatecznie wyjaśnia to Krasanovsky, który łapie krążek.
  • 33'
    Z bliska nad poprzeczką uderzał Larionovs.
  • 32'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar na dwie minuty zjeżdża Younan.
  • 32'
    Sygnalizacja kary dla Pasów.
  • 31'
    Mocarski do Wróbla, ale ten przegrywa pojedynek z bramkarzem.
  • 31'
    Pauliny po lodzie, ale krążek zostaje zablokowany przez Żurka.
  • 31'
    Brynkus z bulika i broni Ekholm Rosen.
  • 31'
    Bezwiński po kiju niecelnie.
  • 30'
    Dalekie podanie do Fjodorovsa, ale ten zostaje zablokowany przez Kunsta i krążek mija światło naszej bramki.
  • 29'
    Ponownie Latal i tym razem krążek leci obok słupka. Po chwili bekhendem uderzał Sawicki i dobrze interweniuje golkiper rywali.
  • 28'
    Latal po akcji prawym skrzydłem uderza bekhendem i krążek leci nad poprzeczką. Wydawało się jednak, że guma odbiła się jeszcze od łopatki kija toruńskiego obrońcy.
  • 28'
    Uderzał Zieliński i pewnie łapie krążek Krasanovsky.
  • 27'
    2:2 (26:29) - Po wznowieniu Vildumetz pokonuje toruńskiego bramkarza i mamy wyrównanie!
  • 27'
    Kunst bekhendem z bulika i toruński golkiper odbija krążek. Nie było tam jednak nikogo do dobitki.
  • 26'
    Latal objechał bramkę i ze slotu oddał celne uderzenie. Ekholm Rosen odbił krążek przed siebie, ale w zamieszaniu nikt nie skierował go do siatki.
  • 25'
    Indywidualnie Djumić, ale krążek ostatecznie nie trafia w światło bramki.
  • 24'
    Jeżek pod bramkę, Wróbel dostawia kij, ale krążek leci nad poprzeczką. Po chwili nasz napastnik próbował szczęścia od zakrystii, ale bramkarz rywali dostawił parkan do słupka.
  • 22'
    Krenżelok niecelnie spod bandy.
  • 22'
    Żurek przedarł się w tercję gospodarzy i bekhendem uderzał na bramkę, ale czujność zachował Ekholm Rosen.
  • 22'
    Lundgren do Berlinga na bulik, ten huknął z nadgarstka, ale dobrze ustawiony był golkiper torunian.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej tercji dla gospodarzy i od razu uderzenie na bramkę, po którym nastąpiło spore zamieszanie. Krasanovsky jednak mrozi gumę.
  • 21'
    Drużyny są już na lodzie i za moment powalczymy o odrobienie jednobramkowej straty.
  • 20'
    W tej tercji już nic się nie wydarzy i syrena kończy pierwsze dwadzieścia minut.
  • 19'
    Vildumetz dograł krążek pod bramkę i w zamieszaniu Brynkus próbował skierować go do siatki. Gumę mrozi jednak Ekholm Rosen.
  • 18'
    2:1 (17:27) - Szybka odpowiedź Pasów. Skuteczną dobitką po uderzeniu Krenżeloka popisał się Sawicki i mamy kontaktowe trafienie!
  • 17'
    2:0 (17:00) - Sozanski dopadł do bezpańskiego krążka i umieszcza go w bramce. Rywale prowadzą dwoma golami.
  • 16'
    Djumić blokuje uderzenie Mocarskiego.
  • 15'
    Podanie zza bramki do Jeżka, ten uderza z nadgarstka, ale krążek trafia wprost w bramkarza.
  • 15'
    Najpierw z daleka Jeżek, potem poprawka Vildumetza, ale górą toruński bramkarz. Chwilę wcześniej bekhendem próbował pokonać bramkarza rywali Żurek.
  • 14'
    Pauliny do Fjodorovsa i rywale stanęli przed szansą na podwyższenie wyniku.
  • 13'
    Raska dogrywał do Latala tuż pod bramkę, ale zrobił to mocno niecelnie i tracimy krążek.
  • 11'
    Tiainen powstrzymany przez obrońcę w samotnym ataku pod bramką i krążek pada łupem Krasanovskyego.
  • 11'
    Younan źle przyjął krążek i nie udało się uderzyć z niebieskiej. W międzyczasie zakończyła się kara dla Torunia.
  • 10'
    Teraz uderzał Latal i broni golkiper Torunia.
  • 10'
    Kilka podań i Żurek z najbliższej odległości uderza obok z bramki.
  • 9'
    Dwie karne minuty za spowodowanie upadku otrzymuje Fjodorovs.
  • 9'
    Sygnalizowana kara dla miejscowych!
  • 8'
    Tiainen z bliska i broni Krasanovsky!
  • 7'
    Dalekie podanie Krenżeloka po lodzie i w efekcie krążek przejmuje Ekholm Rosen.
  • 6'
    1:0 (5:29) - Uderzał Syty, Krasanovsky odbija krążek i skuteczną dobitką popisuje się Zieliński. Rywale obejmują prowadzenie.
  • 5'
    Berling wrzucił krążek pod bramkę, Bieniek trącił krążek rękojeścią kija, ale ostatecznie guma mija słupek toruńskiej bramki.
  • 4'
    Zablokowane uderzenie Raski na buliku.
  • 3'
    Pasy już w pełnym zestawieniu!
  • 2'
    Pauliny po lodzie z bulika i parkanami broni krakowski golkiper. Po chwili Krasanovsky zalicza kolejną interwencję, zatrzymując z bliska strzał Sytego.
  • 2'
    Behm z niebieskiej i pewną interwencję zalicza Krasanovsky!
  • 1'
    Niestety już w pierwszej minucie łapiemy karę. Za spowodowanie upadku wykluczenie otrzymuje Raska.
  • 1'
    Żurek z niebieskiej i przedramieniem odbija krążek toruński golkiper.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla gospodarzy, którzy od razu wybijają na uwolnienie.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie. Pasy wystąpią dziś w czarnych wyjazdowych strojach. Do boju!
  • 18:23
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Wojciech Wrycza i Patryk Kasprzyk, a na liniach pomagać im będą Wojciech Moszczyński oraz Igor Dzięciołowski.
  • 18:21
    Transmisję wideo w systemie PPV przeprowadzi portal polskihokej.tv - kliknij [TUTAJ]
  • 18:17
    Znamy również zestawienie drużyny KH Energa Toruń: Ekholm Rosen (Studziński n/g) – Sozanski, Gimiński, Djumić, Syty, Baszyrow – Behm, Zieliński, Larionovs, Fjodorovs, Tiainen – Jaworski, Kurnicki, Jaakola, Maćkowski, M. Kalinowski – Bajwenko, Schafer, Pauliny, Prokurat, Kogut.
  • 18:16

Poznaliśmy skład Pasów:

• 18:09
    Przed nami mecz rozgrywany awansem z 28. kolejki. Witamy z Lodowiska Tor-Tor i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!