Za ostrość dwie karne minuty otrzymuje Themar.
    Dwie minuty dla Kasperlika za trzymanie.
    Krasanovsky zatrzymuje krążek parkanami po strzale Kissa.
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Niecelnie bekhendem uderzał Lundgren.
  • 59'
    Bezwiński minął kilku zawodników Podhala, ale w finalnym momencie akcji trafia wprost w bramkarza.
  • 58'
    Spod bandy uderzał Kasperlik i niewiele brakowało, by w zamieszaniu krążek znalazł drogę do bramki.
  • 56'
    Po wznowieniu wprost w bramkarza uderzał Krenżelok.
  • 54'
    Po raz kolejny próbował szczęścia Wronka i znów wydaje się, że zawodnik Podhala nieco przekombinował.
  • 52'
    Latal ze slotu, ale guma zatrzymana przez Lindskouga.
  • 51'
    Kiss z bulika i krążek opuszcza taflę.
  • 50'
    Latal do Kasperlika i ten uderzeniem z nadgarstka na buliku trafia wprost w bramkarza miejscowych. W międzyczasie zakończyła się ostatnia z kar dla Podhala.
  • 49'
    Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 48'
    Zakończyła się pierwsza z kar dla Podhala.
  • 48'
    Słowakiewicz zjeżdża do boksu za trzymanie i gramy w sytuacji 4 na 3.
  • 48'
    Kasperlik popędził do krążka i w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza!
  • 48'
    Wielkiewicz zza bulika i skuteczną interwencją popisuje się Krasanovsky.
  • 47'
    Za zamrożenie krążka w rękawicy dwie karne minuty otrzymuje Latal.
  • 46'
    2:2 (45:29, 5/4) - Sawicki dobija uderzenie Krenżeloka i mamy wyrównanie!
  • 44'
    Po długim rajdzie bliski zaskoczenia naszego bramkarza był Wronka.
  • 44'
    Penalty 4
    Podwójna kara dla Kamińskiego za nadmierną ostrość w grze!
  • 44'
    Vratislav Kunst po zderzeniu z zawodnikiem Podhala długo nie podnosi się z lodu i ostatecznie zostaje zniesiony na noszach przez służby medyczne. Będziemy informować o stanie zdrowia naszego zawodnika. Vratislav, jesteśmy z Tobą!
  • 44'
    Lundgren wyłuskał krążek pod bramką, ale z obrotu trafia wprost w bramkarza.
  • 43'
    Ze slotu w bramkarza trafia Krenżelok.
  • 43'
    Po wznowieniu uderzał Younan i znów pewnie zatrzymuje gumę Lindskoug.
  • 43'
    Brynkus do Jeżka, ten uderza spod bandy, ale pewną interwencją popisuje się nowotarski golkiper.
  • 42'
    Pasy już w komplecie.
  • 41'
    Lorraine z bliska, broni Krasanovsky i po dobitce Wronki z ostrego kąta krążek prześlizgnął się wzdłuż linii bramkowej!
  • 41'
    Zakończyła się pierwsza z kar dla Pasów.
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut w podwójnym osłabieniu.
  • 40'
    Ze slotu w naszego bramkarza uderza Themar i w tym momencie syrena kończy drugą odsłonę meczu.
  • 40'
    Kolejne wykluczenie dla Pasów. Do noksu kar zjeżdża Krenżelok za atak kijem trzymanym oburącz i przez 42 sekundy zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 39'
    Za atak łokciem Żurek otrzymuje dwie karne minuty i już do końca tej odsłony zagramy w liczebnym osłabieniu.
  • 39'
    W końcu zawodnik Podhala opuszcza taflę o własnych siłach.
  • 39'
    Faulowany Worwa przy bandzie nie podnosi się z lodu. Trwają przepychanki na lodzie, ale sędziowie szybko uspokajają zawodników.
  • 38'
    Bezwiński z obrotu obok bramki.
  • 37'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 36'
    Nie ma gola dla Pasów.
  • 36'
    Ogromne zamieszanie pod bramką Podhala i sędziowie zdecydowali się na analizę wideo.
  • 36'
    Raska do Latala, ale ten z prawego bulika uderza nad bramką.
  • 35'
    Za opóźnianie gry do boksu kar zjeżdża Kamiński.
  • 34'
    2:1 (33:03, 5/4) - Z ostrego kąta krążek do bramki skierował Wronka i Podhale obejmuje prowadzenie.
  • 34'
    Za atak ciałem dwie karne minuty otrzymuje Bieniek.
  • 33'
    Kapica sprzed bulika obok słupka.
  • 32'
    Z ostrego kąta pod bramkę wrzucał gumę Vildumetz. Dobrze jednak ustawiony był Lindskoug.
  • 31'
    Saroka z bulika, ale dobrze skrócił kąt krakowski golkiper.
  • 31'
    Bomba Horzelskiego sprzed niebieskiej, ale dobrze ustawiony był Krasanovsky!
  • 31'
    Tomasik sprzed bulika trafia w łydkę Sterbenza.
  • 30'
    Uderzał Raska, Lindskoug odbija krążek i Latal nie trafia z bliska w odsłoniętą część bramki!
  • 30'
    Załamaj wrzucił krążek z niebieskiej, ale guma odbija się od jednego z defensorów i opuszcza plac gry.
  • 29'
    Wronka z bulika i pewnie zatrzymuje gumę Krasanovsky.
  • 29'
    Vildumetz pod bramkę do partnerów, ale w zamieszaniu nie udało się skierować krążka do siatki.
  • 28'
    Horzelski spod niebieskiej i krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 27'
    Pasy już w komplecie!
  • 27'
    Kasperlik z bulika, ale krążek nie znalazł drogi do siatki.
  • 27'
    Worwa niecelnie spod bandy.
  • 26'
    Osamotniony Lundgren pognał pod bramkę przeciwnika, ale naciskany przez obrońcę uderzył po lodzie mocno niecelnie.
  • 25'
    Za przeszkadzanie Krenżelok odesłany do boksu kar na dwie minuty.
  • 23'
    Załamaj pod bramkę i Themar mija się z krążkiem. Niewiele brakowało, by Podhale objęło prowadzenie.
  • 22'
    Wronka ze slotu i po rykoszecie krążek leci wysoko nad bramką.
  • 21'
    Latal z bulika i niepewnie broni Lindskoug. Gra toczy się dalej.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Podhala.
  • 21'
    Rozpoczynamy drugą odsłonę przy stanie 1:1
  • 20'
    Kasperlik spod niebieskiej i Lindskoug odbija gumę przed siebie. Nie udało się jednak dobić tego uderzenia.
  • 19'
    Jaracz pognał przez całe lodowiska, ale tuż pod bramką defensorzy odbierają mu krążek.
  • 17'
    1:1 (16:46, 5/4) - Krasanovsky odbija uderzenie Kamińskiego, ale przy dobitce Worwy był już bezradny. Podhale w przewadze doprowadza do wyrównania.
  • 16'
    Skutecznie bronimy się w osłabieniu.
  • 15'
    Za przeszkadzanie do boksu kar zostaje odesłany Bezwiński.
  • 15'
    Jułdaszew sprzed niebieskiej, ale krążek trafia w naszego bramkarza.
  • 13'
    Podhale ruszyło do ataku, chcąc odrobić straty. Brakuje jednak dokładności.
  • 13'
    Krążek po strzale Jułdaszewa zatrzymany przez jednego z naszych defensorów.
  • 12'
    Younan niecelnie po lodzie z bulika.
  • 11'
    Wronka do Themara i niepewnie broni Krasanovsky.
  • 10'
    Kamiński po lodzie z okolic bulika. Dobrze jednak ustawiony był Krasanovsky.
  • 9'
    0:1 (8:06, 5/4) - Jeżek uderzeniem z niebieskiej otwiera wynik spotkania!
  • 8'
    Dwa niecelne uderzenia Pasów.
  • 8'
    Do boksu kar zjeżdża Jułdaszew za podcięcie.
  • 8'
    Faulowany Kunst przez dłuższą chwilę nie podnosił się z lodu. Będzie wykluczenie dla gospodarzy.
  • 7'
    Jarczyk bekhendem po wznowieniu, ale czujność zachował golkiper Pasów.
  • 6'
    Spore zamieszanie pod bramką Podhala, ale krążek ostatecznie nie znalazł drogi do siatki.
  • 6'
    Uderzenie z nadgarstka Lundgrena odbija rękawicą Lindskoug, a następnie mrozi krążek.
  • 5'
    Raska odzyskał krążek w tercji rywali, ale jego uderzenie z bulika było mocno niecelne.
  • 4'
    Póki co oglądamy hokejowe szachy.
  • 3'
    Z niebieskiej Jeżek i Lindskoug mrozi krążek.
  • 2'
    Pierwsza próba Vildumetza z daleka.
  • 2'
    Bez strzałów w pierwszej minucie.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 17:44
    Transmisję wideo w systemie PPV przeprowadzi portal polskihokej.tv - kliknij [TUTAJ]
  • 17:42
    Arbitrami głównymi dzisiejszego spotkania będą Michał Baca i Paweł Pomorzewski, a na liniach pomagać im będą Andrzej Nenko oraz Sebastian Iwaniak.
  • 17:41
    Poznaliśmy również zestawienie drużyny gospodarzy:Lindskoug (Bizub n/g) – Kiss, Horzelski, Wielkiewicz, Lorraine, Wronka – Załamaj, Słowakiewicz, Bochnak, Cichy, Themar – Tomasik, Pangiełow-Jułdaszew, Paranica, Worwa, Kamiński oraz Saroka i Jarczyk.