5:2 (59:53, do pustej) - Lundgren strzałem do pustej bramki pieczętuje wygraną!
    Wznowienie na buliku w tercji Pasów. Pusta bramka Zagłębia!
    O regulaminowy czas poprosił trener gości Piotr Sarnik.
    Nahunko sprzed bulika trafia w Krasanovskyego. W sporym zamieszaniu udaje się opanować krążek.
    Pierwsze wykluczenie w meczu dla Pasów. Do boksu kar zjeżdża Krenżelok.
  • 56'
    Kontra Zagłębia i krążek ląduje w raku Krasanovskyego.
  • 56'
    Spod niebieskiej wprost w bramkarza uderzał Żurek i w międzyczasie zakończyła się podwójna kara gości.
  • 55'
    Znów Sawicki, który uderzał z ostrego kąta, ale krążek musnął tylko spojenie bramki gości.
  • 55'
    Z bliska próbował Sawicki i w zamieszaniu Spesny zatrzymuje krążek.
  • 54'
    I za spowodowanie upadku w boksie kar zasiada również Lindgren.
  • 54'
    Tomasz Kozłowski łapie pierwsze wykluczenie.
  • 53'
    Będzie podwójne wykluczenie!
  • 53'
    Sygnalizowana kara dla Zagłębia.
  • 50'
    Indywidualnie Krężołek wzdłuż bramki z bekhendu, ale bez powodzenia.
  • 49'
    Uderzenie Szturca sprawiło sporo problemów Krasanovskyemu.
  • 47'
    Z lewej strony próbował Krenżelok, ale Spesny czuwa na posterunku.
  • 46'
    Spod niebieskiej uderzał Kunst, ale krążek odbija Spesny.
  • 45'
    Valtola uderza nad poprzeczką i wynik nie ulega zmianie!
  • 45'
    Rzut karny dla Zagłębia!
  • 45'
    2:4 (44:19) - Obrodziła w gole ta tercja. Teraz sposób na Krasanovskyego znalazł Krężołek.
  • 43'
    4:1 (42:34) - Raska przepięknym uderzeniem z bliska w samo okienko zdobywa czwarte trafienie dla Pasów!
  • 43'
    Niestety Latal nie wykorzystuje najazdu. Gramy dalej!
  • 42'
    Rzut karny po faulu na Sterbenzie.
  • 41'
    3:1 (40:40) - Precyzyjnym strzałem ze slotu popisał się Bieniek i już na początku tej odsłony podwyższamy prowadzenie!
  • 41'
    Pierwsze wznowienie dla gości.
  • 38'
    Na prawym buliku z obrotu uderzał Kunst, ale Speśny nie dał się zaskoczyć.
  • 38'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 37'
    Krążek obija słupek bramki Sosnowca!
  • 36'
    Za natarcie dwie karne minuty otrzymuje Sikora. To pierwsze wykluczenie w meczu!
  • 36'
    2:1 (35:14) - Kolejny gol dla Pasów! Z bliska krążek w siatce umieszcza Krenzelok!
  • 35'
    1:0 (34:43) - Latal zdobywa pierwsze trafienie dla Pasów! Nasz zawodnik wstrzelił krążek pod bramkę i ten po serii rykoszetów wpadł do siatki. Brawo!
  • 34'
    Dwukrotnie po wznowieniach uderzał Raska, ale nie przyniosło to efektu w postaci gola.
  • 33'
    Z lewego bulika, ale krążek zatrzymuje Spesny.
  • 31'
    Latal z lewej strony najeżdżał na bramkę i oddał strzał, ale krążek nie znalazł drogi do siatki.
  • 31'
    Szukamy wyrównującego trafienia...
  • 29'
    Sawicki pod bramkę do Bezwińskiego, ale szybszy w tej sytuacji był golkiper Zagłębia.
  • 28'
    Lindgren w sytuacji sam na sam trafia wprost w bramkarza.
  • 26'
    Z niebieskiej uderzał Krenżelok, ale dobrze spisał się Spesny.
  • 25'
    0:1 (24:57) - Pierwsze trafienie dla Zagłębia. Z okolic lewego bulika celnym strzałem popisuje się Lindgren.
  • 24'
    Dobre podanie do Raski, ale ten przegrywa pojedynek z bramkarzem.
  • 22'
    Trwa ostrzał bramki Zagłębia.
  • 22'
    Younan spod niebieskiej i krążek odbija Spesny.
  • 21'
    Krążek dla Pasów.
  • 19'
    Kapica na lewo pod bramkę do Kunsta, ale szybszy był bramkarz Zagłębia.
  • 18'
    Zurek z niebieskiej obok słupka.
  • 17'
    Z pierwszego krążka na buliku uderzał osamotniony Lundgren, ale Spesny nie dał się pokonać.
  • 15'
    Krężołek z niebieskiej wprost do raka Krasanovskyego.
  • 13'
    Dogranie zza bramki i z pierwszego krążka uderzał Sawicki. Guma jednak mija światło bramki.
  • 13'
    Dwie groźne sytuacje Pasów.
  • 12'
    Szukamy dogodnych okazji, ale brakuje wykończenia akcji.
  • 11'
    Brynkus z okolic bulika i pewnie do raka łapie gumę golkiper przyjezdnych.
  • 11'
    Kolejne zamieszanie podbramkowe i krążek prześlizgnął się wzdłuż linii bramkowej.
  • 10'
    Latal z bulika i krążek odbija bramkarz Zagłębia. Zrobił to jednak niezbyt pewnie i wydawało się, że guma wpadnie do bramki.
  • 9'
    Spore zamieszanie pod bramką gości. Sytuację wyjaśnia Spesny, który mrozi krążek.
  • 8'
    Dogranie do Bezwińskiego pod bramkę, ale ten minął się z krążkiem.
  • 7'
    Sawicki mocno z niebieskiej, ale gumę odbija Spesny.
  • 7'
    Pasy w natarciu.
  • 6'
    Naróg sprzed niebieskiej, ale guma leci wysoko nad poprzeczką.
  • 5'
    Krenżelok z bulika i znów pewną interwencją popisuje się Spesny.
  • 4'
    Berling ze slotu, ale guma obija poprzeczkę bramki Zagłębia.
  • 4'
    Żurek pod bramkę, próba zbicia krążka, ale ostatecznie ta akcja nie przyniosła powodzenia.
  • 2'
    Uderzenie Bezwińskiego i krążek do raka łapie Spesny.
  • 2'
    Spokojne pierwsze 60 sekund meczu.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Cracovii!
  • 1'
    Pasy wyjątkowo wystąpią dziś w czarnych wyjazdowych strojach. Zagłębie zagra na czerwono.
  • 18:23
    Spotkanie poprowadzą sędziowie: Patryk Pyrskała i Mateusz Krzywda, a na liniach pomagać im będą: Michał Gerne i Igor Dzięciołowski.
  • 18:20
    Poznaliśmy również zestawienie drużyny gości:Spěšný (Szczepkowski n/g) – Charvát, Šaur, Szturc, Bucenko, Krężołek – Stadel, Kotlorz, Salo, Valtola, Lindgren – Krawczyk, Naróg, Nahunko, Tyczyński, Bernacki – Andrejkiw, Sikora, Kozłowski, Karasiński.
  • 18:20

Drużyna Pasów wystąpi dziś w składzie:

• 18:15
    Przed nami spotkanie 11. kolejki Tauron Hokej Ligi z Zagłębiem Sosnowiec. Zapraszamy już od godz. 18:30 do śledzenia naszej relacji tekstowej!