Mecz zakończony Wynik meczu : 4 : 2
1:2, 1:0, 2:0, ___ ___
KH Energa Toruń KH Energa Toruń
  • 60'
    Koniec! A więc trzy punkty zostają w Krakowie i rewanżujemy się torunianom za porażkę w pierwszym meczu!
  • 59'
    Replace
    Mamy zmianę w bramce rywali. Svenssona zastąpi Studziński.
  • 58'
    Nie mają dziś szczęścia golkiperzy obu drużyn. Na uraz narzeka teraz bramkarz rywali.
  • 58'
    Kontrolujemy wydarzenia na lodzie. Zwycięstwo zbliża się wielkimi krokami!
  • 56'
    4:2 (55:53, 4/5) - Gola strzałem pod poprzeczkę zdobywa Brynkus! Brawo!
  • 55'
    Gula niefortunnie wybił krążek poza taflę i musi teraz odpokutować to przez dwie minuty w boksie kar.
  • 54'
    Doherty chcąc wybić torunian z uderzenia posyła krążek na uwolnienie. Gra będzie wznowiona pod bramką Pasów.
  • 54'
    Drużyna Cracovii już w pełnym zestawieniu.
  • 53'
    Ze slotu groźnie Saloranta. Bramkarz i defensorzy Pasów mają teraz mnóstwo pracy.
  • 53'
    Zakończyła się pierwsza z kar dla Cracovii.
  • 53'
    Jaworski po lodzie, ale czujnie w bramce Kowalówka.
  • 52'
    Trener Rudolf Rohaćek poprosił o regulaminowe 30 sekund czasu. Nasz szkoleniowiec przekazuje drużynie uwagi odnośnie gry w podwójnym osłabieniu. To może być kluczowy moment meczu!
  • 52'
    Druga kara dla Pasów i przez 53 sekundy zagramy w podwójnym osłabieniu. Za atak łokciem karę mniejszą otrzymuje Musioł.
  • 52'
    Niewiele brakło, a Jaakola przejąłby krążek i miałby przed sobą pustą bramkę. Na nasze szczęście Fin nie trafił w gumę.
  • 51'
    Za zahaczanie do boksu kar powędrował Doherty.
  • 48'
    3:2 (47:18) - Gola w debiucie zdobywa Ferrara, który dobijał uderzenie Wcześniej sędziowie sprawdzili jeszcze zapis wideo. Brawa dla naszego nowego zawodnika!
  • 47'
    Rywale zakładają zamek i musimy ratować się wybiciem krążka na uwolnienie.
  • 45'
    Goście mieli dobrą okazję do zdobycia gola. Najpierw Podsiadło próbował dobijać do pustej bramki, a następnie próbował z dystansu Fieofanow.
  • 45'
    Tiala w dobrej sytuacji trafia wprost w bramkarza.
  • 44'
    Świetna obrona Kowalówki, który z najbliższej odległości złapał gumę do raka!
  • 43'
    Ze slotu huknął Czwanczikow i Kowalówka z najwyższym trudem broni parkanem.
  • 42'
    Z impetem rozpoczęliśmy tę odsłonę i praktycznie nie opuszczamy tercji gości.
  • 41'
    Kapica sprzed bulika trafia w Svenssona.
  • 41'
    Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu przy stanie 2:2.
  • 40'
    Po czterdziestu minutach wynik wciąż nierozstrzygnięty. Czekamy na ostatnią tercję i zwycięskiego gola dla Pasów! Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 40'
    Nejezchleb we wspaniałym stylu minął obrońcę, objechał bramkę i próbował umieścić krążek od zakrystii, ale wydaje się, że nasz napastnik nieco przekombinował.
  • 39'
    Kapica ze slotu po lodzie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera przyjezdnych.
  • 38'
    Csamangó z bliska próbował bekhendem zmieścić gumę między parkanami Svenssona. Druga bramka sprawiła, że nasza gra nabrała dynamiki i zwietrzyliśmy szansę na trzeciego gola!
  • 37'
    Brynkus urwał się obronie i w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza. Dobry okres gry młodego napastnika Pasów!
  • 36'
    Widmar po podaniu Brynkusa uderza wprost w parkany Svenssona.
  • 35'
    Po wygraniu wznowienia wprost w bramkarza huknął Jeżek.
  • 34'
    2:2 (33:13) - GOL dla Pasów! Widmar zza bramki idealnie nagrał gumę Musiołowi, a ten doprowadza do remisu! Wracamy do gry!
  • 33'
    Tiala z bulika, ale mocno niecelnie i krążek opuszcza taflę. Będzie wznowienie pod toruńską bramką.
  • 32'
    Sporo niedokładności z obu stron i mało celnych uderzeń.
  • 31'
    Kowalówka końcówką parkanu odbija uderzenie Smirnowa spod niebieskiej.
  • 30'
    Połowa regulaminowego czasu gry już za nami. Wynik ustalony jeszcze w pierwszej odsłonie.
  • 30'
    Kapica walczył pod bramką Torunia, ale ostatecznie nie był w stanie oddać strzału.
  • 28'
    Szkodenko spod niebieskiej i zbijać gumę próbował jeszcze Kamil Kalinowski.
  • 28'
    Sporo chaosu teraz na lodzie. Guma opuszcza taflę i zaczniemy z tercji neutralnej.
  • 27'
    Goście też już w komplecie. Wynik nie uległ zmianie i wciąż to rywale prowadzą 2:1.
  • 26'
    Gutwald już na tafli. Teraz przez blisko 30 sekund zagramy w przewadze.
  • 26'
    Z bulika huknął Jaworski, ale tym razem Kowalówka spisał się bez zarzutu.
  • 25'
    Sporo dziś tych wykluczeń. Do boksu kar odesłany Szkodenko za spowodowanie upadku.
  • 24'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty dla Gutwalda.
  • 23'
    KH Energa już w pełnym zestawieniu.
  • 21'
    W pierwszej tercji na bramkę torunian oddaliśmy 9 celnych strzałów przy 6 próbach rywali.
  • 21'
    Pierwsza kara rywali zakończona.
  • 21'
    Drugą tercję rozpoczynamy w podwójnej przewadze.
  • 20'
    Syrena kończy I tercję. Niestety sporo uwag możemy mieć do poziomu sędziowania. Miejmy nadzieję, że po przerwie będzie zdecydowanie lepiej.
  • 20'
    Na siedem sekund przed końcem karę dwóch minut otrzymał jeszcze Kozłow za opóźnianie gry poprzez bezpośrednie wybicie krążka poza taflę
  • 20'
    Na 13 sekund przed końcem tej tercji dwie karne minuty za ostrość otrzymuje Smirnow.
  • 20'
    Kapica ze slotu, ale broni Svensson.
  • 20'
    Za zahaczanie karę mniejszą dwóch minut otrzymuje Rożkow.
  • 19'
    Po uderzeniu Gusevasa guma obija słupek! Wcześniej jednak sędziowie zasygnalizowali spalonego w polu bramkowym.
  • 18'
    "Stalowe Pierniki" już w komplecie.
  • 18'
    Jeżek przez długi czas pod bandą szukał podania, w koncu odegrał do Franka, a ten wycofał do Guli. Czeski defensor huknął bez przyjęcia, ale mimo sporego zamieszania pod bramką, toruński golkiper zdołał złapać krążek.
  • 17'
    Z ostrego kąta próbował Śaur, ale krążek nie trafił w światło bramki.
  • 16'
    Za uderzanie dwie karne minuty dla Szabanowa. Pierwsza przewaga Pasów w meczu!
  • 16'
    Gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 14'
    1:2 (13:53, 5/3) - Czwanczikow odegrał na środek do Jaworskiego, a ten mierzonym uderzeniem daje swojej drużynie prowadzenie.
  • 14'
    Za cross-checking ukarany zostaje Doherty, który spędzi w boksie kar najbliższe dwie minuty. Przez ponad 60 sekund zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 14'
    Svensson zjeżdża do boksu. Sygnalizowana jest kolejna kara dla Pasów...
  • 14'
    Kamil Kalinowski mocno niecelnie zza bulika.
  • 13'
    Fieofanow pod niebieską do Podsiadły, ten uderzył z klepy, ale krążek minął słupek bramki Kowalówki.
  • 11'
    Penalty 4
    Za spowodowanie upadku oraz trzymanie Musioł otrzymuje podwójna karę mniejszą 2+2.
  • 11'
    Franek mimo asysty obrońców oddał kąśliwe uderzenie po lodzie z bulika i toruński bramkarz miał spore problemy z obroną.
  • 9'
    1:1 (8:32) - Niestety nierozgrzany Kowalówka momentalnie puszcza gola po celnym uderzeniu Czwanczikowa. Robert jesteśmy z Tobą!
  • 9'
    Replace
    Będzie zmiana. W miejsce Petraśka wchodzi Kowalówka. Życzymy udanego meczu naszemu bramkarzowi!
  • 8'
    Przy pomocy kolegów nasz golkiper opuszcza taflę.
  • 8'
    Nasz bramkarz wciąż nie podnosi się z lodu. Jest już przy nim masażysta Krzysztof Kozdronkiewicz.
  • 8'
    Dobra obrona Petraśka, ale nasz bramkarz nie podnosi się z lodu. Sędziowie przerywają grę. Będzie potrzebna pomoc medyczna, oby nie było to nic groźnego!
  • 7'
    Csamangó, mimo asysty dwóch defensorów, zdołał z bulika oddać strzał, ale guma obiła tylko bramkarza.
  • 6'
    Kuźniecow z bliska, ale parkanem odbija Petraśek. Było to jednak zbyt lekkie uderzenie, by zagrozić naszemu bramkarzowi.
  • 5'
    Mamy ochotę na więcej! Teraz w dobrej sytuacji znalazł się Nejezchleb, ale czeski napastnik trafił w Svenssona.
  • 5'
    1:0 (4:40) - Tiala odegrał bekhendem do Kapicy, a ten umieszcza gumę tuż przy prawym słupku. Prowadzimy 1:0!
  • 5'
    Póki co bramkarze bezrobotni.
  • 4'
    Gramy już w komplecie.
  • 3'
    Dobrze się bronimy i nie pozwalamy rywalom na oddanie strzału.
  • 2'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Widmar.
  • 1'
    W narożniku tafli walczył Franek, ale rywale przejęli krążek. Nie potrafimy oddać strzału.