KH Energa Toruń KH Energa Toruń
Mecz zakończony Wynik meczu : 4 : 5
1:2 1:1 1:1 0:1, ___ ___ ___ ___
  • 63'
    4:5 (62: 54) - Brynkus do Kasperlika, a ten ze slotu ładuje krążek pod poprzeczkę. Wygrywamy spotkanie!
  • 62'
    Fjodorovs powstrzymany przez defensorów Cracovii.
  • 61'
    Raska w boczną siatkę!
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    4:4 (59:52, 6/5) - Torunianie dopięli swego i na osiem sekund przed końcem tercji zdobywa Fjodorovs.
  • 60'
    Larionovs i broni Krasanovsky!
  • 59'
    Pusta bramka rywali!
  • 58'
    Baszyrow z ostrego kąta i trącony krążek przez jednego z napastników Torunia. Tym razem jednak szczęście po stronie Pasów!
  • 57'
    Torunianie walczą o wyrównanie i szukają dogodnych okazji strzeleckich.
  • 56'
    O czas poprosił trener gospodarzy.
  • 56'
    Nagranie pod bramkę do Tianena, ale Krasanovsky zdołał musnąć krążek kijem.
  • 55'
    Berling spod bandy, ale zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza rywali.
  • 53'
    Djumić z bulika, ale Krasanovsky nie miał problemów z wyłapaniem krążka.
  • 52'
    Behm zza bulika, ale krążek mija słupek naszej bramki.
  • 51'
    Raska popędził do krążka w sytuacji sam na sam, ale ostatecznie został powstrzymany przez obrońców.
  • 50'
    Zablokowane uderzenie Baszyrowa ze slotu.
  • 49'
    Bezwiński obija słupek toruńskiej bramki!
  • 47'
    Djumić do Baszyrowa, ten piekielnie mocno uderza z bulika, krążek odbija się od pleksy i wraca do gry. Nasi defensorzy jednak zachowali czujność!
  • 46'
    Raska objechał bramkę i położył bramkarza na lodzie, ale w efekcie nie oddał strzału.
  • 45'
    Vildumetz z bliska nad poprzeczką.
  • 44'
    Bomba Vildumetza i parkanem broni toruński golkiper.
  • 43'
    3:4 (42:01) - Błyskawiczne wyrównanie Pasów! Wróbel pięknym uderzeniem w okienko wyprowadza nas ponownie na prowadzenie!
  • 42'
    3:3 (41:35) - Larionovs po indywidualnej akcji umieszcza krążek między parkanami naszego bramkarza i mamy remis.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie w tej odsłonie dla gospodarzy.
  • 39'
    2:3 (38:36) - Spore zamieszanie, Krasanovsky robił co mógł, by opanować krążek, ale ostatecznie lukę w bramce znalazł Baszyrow i torunianie zdobywają kontaktowe trafienie.
  • 38'
    Djumic sam na sam, poprawka Sytego, ale dwie świetne interwencje zalicza krakowski golkiper!
  • 38'
    Larionovs z ostrego kąta, ale nieskutecznie.
  • 36'
    Syty powstrzymany przez Krasanovskyego.
  • 36'
    Younan objechał bramkę i oddał celny strzał, ale tym razem Ekholm Rosen nie dał się zaskoczyć.
  • 35'
    Krasanovsky gubi kij, ale po chwili jeden z defensorów daje mu swój. Ostatecznie bramkarz Cracovii mrozi gumę.
  • 35'
    Fiodorovs i broni Krasanovsky! Rywale wciąż zamykają nas w tercji!
  • 33'
    Zamieszanie pod bramką Torunia i niecelnie uderzał Berling.
  • 32'
    Okres optycznej przewagi drużyny gospodarzy.
  • 31'
    Strzał Larionovsa i poprawka z niebieskiej, ale bez skutku. Pasy wciąż prowadzą 3:1!
  • 30'
    M. Kalinowski z nadgarstka i pewnie do raka łapie krążek Krasanovsky!
  • 29'
    Zablokowane uderzenie Vildumetza przez Gimińskiego.
  • 28'
    Berling pod bramkę i uderzał Sawicki, ale parkanem broni golkiper Torunia.
  • 27'
    Larionovs urwał się obrońcą, ale ostatecznie zostaje powstrzymany czystym bodikiem przez Żurka.
  • 26'
    Uderzał Wróbel i po chwili wywiązała się krótka bójka na lodzie.
  • 26'
    Po kontrze znów Vildumetz do Bieńka, ten uderzył z nadgarstka, ale Ekholm Rosen odbija gumę przed siebie. Nieskutecznie dobijał jeszcze Bezwiński.
  • 25'
    Vildumetz zatrzymał krążek na niebieskiej i dograł do Bieńka, ale ten z okolic bulika uderza wprost w bramkarza.
  • 25'
    Djumić, ale krążek odbija Krasanovsky i po chwili rywale grają już w komplecie.
  • 24'
    Latal w sytuacji sam na sam, ale golkiper rywali wyczuł jego intencje.
  • 23'
    Za atak kijem trzymanym oburącz w boksie kar znalazł się Zieliński
  • 22'
    1:3 (21:42) - Sawicki z najbliższej odległości pakuje gumę pod poprzeczkę!
  • 22'
    Świetna kontra Pasów, niestety Latal spalił akcję.
  • 22'
    Mocno z niebieskiej Johansson i z trudem odbija krążek Krasanovsky.
  • 22'
    Baszyrow z ostrego kąta, ale bez powodzenia.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę przy stanie 1:2. Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 20'
    Kunst z nadgarstka i golkiper rywali odbija krążek.
  • 18'
    Dobre rozegranie torunian, ale ostatecznie Larionovs zostaje zablokowany.
  • 17'
    Niemal stuprocentowa okazja gospodarzy, ale Baszyrow nie trafia w światło bramki!
  • 16'
    1:2 (15:19, 4/5) - Niestety teraz to Pasy po kontrze i uderzeniu Sytego tracą gola w osłabieniu.
  • 16'
    Zablokowane uderzenie Żurka, a następnie krążek trafia w boczną siatkę.
  • 15'
    Jeżek do Latala, ale ten uderza mocno niecelnie.
  • 14'
    Niewiele brakowało, a teraz to Pasy straciłyby gola w przewadze.
  • 14'
    Za spowodowanie upadku do boku kar zjeżdża Kurnicki. Pasy zagrają w przewadze.
  • 13'
    Póki co całkowicie dominujemy nad rywalami.
  • 12'
    Teraz uderzał Raska i Ekholm Rosen odbija krążek przed siebie.
  • 12'
    Krenżelok po lodzie, bramkarz odbija i dobitki próbował Latal.
  • 11'
    0:2 (10:17) - Z bliska krążek w bramce pakuje Brynkus!
  • 11'
    Dogranie pod bramkę do Berlinga, ten dostawia łopatkę kija, ale tym razem dobrze zachował się szwedzki golkiper KH Energi Toruń.
  • 11'
    Berling i broni toruński golkiper.
  • 10'
    Zablokowane uderzenie Younana. Pasy w natarciu.
  • 10'
    Kasperlik na buliku mocno uderza z nadgarstka, ale krążek odbija bramkarz gospodarzy.
  • 9'
    Pasy grają już w komplecie.
  • 8'
    0:1 (7:36, 4/5) - Younan objechał bramkę i pakuje krążek do siatki. Zdobywamy gola w osłabieniu!
  • 8'
    Raska pod bramkę do Latala, ale ten nie przejął krążka.
  • 7'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar zostaje odesłany Krenzelok.
  • 7'
    Wróbel z pierwszego krążka ze slotu, ale trafia wprost w bramkarza.
  • 7'
    Próbował Kapica, ale nieskutecznie.
  • 6'
    Osamotniony Vildumetz w akcji ofensywnej. W sukurs nadjeżdża Mocarski, ale było to zbyt późno.
  • 5'
    Z ostrego kąta uderzał Lundgren, ale dobrze ustawiony był Ekholm Rosen.
  • 5'
    Kontra Pasów, ale sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 5'
    Kolejna próba torunian i zamieszanie pod bramką Cracovii. Będzie wznowienie na buliku.
  • 5'
    Jaakola z nadgarstka, ale świetnie zablokował to Yonunan i w efekcie krążek wylądował na pleksie za bramką.
  • 4'
    Kapica składał się do strzału spomiędzy bulików, ale defensorzy zabierają mu krążek.
  • 3'
    Z niebieskiej Bieniek i tor lotu krążka zmienia Bezwiński. Guma jednak mija słupek bramki Torunia.
  • 2'
    Uderzał Zieliński z okolic bulika i Krasanovsky zalicza pierwszą interwencję w meczu!