W końcu udaje się zjechać do boksu. Pusta bramka Unii!
    Lundin cały czas w bramce.
  • 59'
    O czas poprosił trener Unii Nik Zupancic.
  • 59'
    2:4 (58:10) - Rywale nie zamierzają się poddawać i drugiego gola zdobywa Ackered.
  • 56'
    1:4 (55:52) - Prawym skrzydłem pognał Latal i precyzyjnym strzałem tuż przy słupku pokonuje Lundina!
  • 55'
    Z niebieskiej mocno uderzał Bezuska, ale Krasanovsky zatrzymuje krążek.
  • 54'
    Dwójkowa kontra Pasów, ale nie udało się wykończyć akcji.
  • 53'
    Unia walczy o odrobienie strat.
  • 51'
    Latal wraca już na lód i gramy w komplecie!
  • 50'
    Skutecznie się bronimy.
  • 49'
    Za zahaczanie Latal odesłany do boksu kar na dwie minuty.
  • 49'
    Sadłocha zagrał bekhendem przed bramkę i Trkulja trafia w naszego bramkarza.
  • 48'
    Trzeszczą bandy w Oświęcimiu.
  • 47'
    Szczęście po stronie Pasów. W zamieszaniu krążek prześlizgnął się wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z rywali nie skierował go do siatki.
  • 46'
    Uimonen po wznowieniu i Krasanovsky mrozi krążek.
  • 45'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 44'
    Jeżek z dystansu. Gospodarze rzucają się pod krążek, który ostatecznie opuszcza taflę.
  • 43'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża również Dudkiewicz i Pasy zagrają w podwójnej przewadze!
  • 43'
    Za zahaczanie do boksu odesłany został Prusak.
  • 42'
    1:3 (41:22)- Z niebieskiej po lodzie uderzał Heikkinen i Unia zdobywa pierwszego gola w meczu.
  • 41'
    S. Kowalówka na dalszy słupek, ale górą Krasanovsky.
  • Rozpoczęcie III tercji
  • 39'
    0:3 (38:47) - Raska urwał się obronie i mierzonym strzałem umieszcza krążek w bramce! Brawo Pasy!
  • 38'
    Wycofanie do Jeżka na niebieską, ten huknął bez przyjęcia, ale pewnie łapie krążek bramkarz Unii.
  • 36'
    W zamieszaniu podbramkowym Lundin mrozi krążek.
  • 35'
    Niecelnie Latal z bulika.
  • 34'
    0:2 (33:02) - W zamieszaniu do krążka dopadł Brynkus i bekhendem skierował go do bramki!
  • 33'
    Sołtys z bulika po lodzie obok prawego słupka.
  • 32'
    Mocno niecelnie Kasperlik z okolic bulika.
  • 32'
    Unia gra już w komplecie.
  • 32'
    Latal wjechał w tercje gospodarzy i pociągnął z nadgarstka, ale krążek trafia wprost w bramkarza.
  • 31'
    Z bliska Sawicki, Lundin odbija krążek, ale w sukurs przyszli mu partnerzy z drużyny.
  • 31'
    Mocne uderzenie Younana ze slotu z trudem broni Lundin.
  • 30'
    Noworyta otrzymuje dwie karne minuty za trzymanie.
  • 28'
    0:1 (27:32) - Zamieszanie pod bramką i do krążka dopadł Lundgren, który strzałem w długi róg otwiera wynik spotkania!
  • 27'
    Po wznowieniu niecelnie uderzał Denyskin.
  • 27'
    Rozbijamy ataki biało-niebieskich.
  • 26'
    Dalekie wyjście naszego golkipera dwukrotnie ratuje nas przed utratą gola, choć gospodarze starali się umieścić krążek w pustej bramce.
  • 25'
    Younan z okolic bulika trafia w bramkarza.
  • 25'
    Latal wycofał na niebieską do Żurka, ten uderza bez przyjęcia i w pięknym stylu łapie krążek do raka Lundin.
  • 24'
    Lundgren długo holował krążek pod bramkę i w efekcie zdołał zamrozić go bramkarz Unii.
  • 23'
    Vildumetz z bulika trafia w parkany Lundina.
  • 22'
    Dobra interwencja Krenżeloka pod bramką zapobiega oddaniu strzału.
  • 21'
    Latal bekhendem wprost w bramkarza.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę. Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję przy bezbramkowym remisie.
  • 20'
    Kontra Pasów i strzał Latala zatrzymuje Lundin.
  • 20'
    Trkulja do Kaleinikovasa i parkanem broni Krasanovsky.
  • 20'
    Vildumetz zostawia krążek Kunstowi, ten jednak uderza obok bramki.
  • 19'
    Cracovia już w pełnym zestawieniu.
  • 18'
    Kasperlik dopadł do bezpańskiego krążka i zdołał oddać strzał, ale zrobił to zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza miejscowych.
  • 17'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Wróbel.
  • 17'
    Z dystansu uderzał Uimonen i krążek leci nad poprzeczką.
  • 16'
    Karjalainen samotnie przed bramkarzem i górą Krasanovsky.
  • 15'
    Sprzed bulika Younan, ale Lundin dziś jest bardzo pewny w swojej bramce.
  • 14'
    Pasy już w komplecie.
  • 14'
    Dogranie pod bramkę do Ahopelto, ale ten źle trafia w krążek.
  • 13'
    Wrzucenie krążka pod bramkę i najeżdżający Heikkinen bliski zmylenia naszego bramkarza.
  • 13'
    Denyskin niecelnie z najbliższej odległości.
  • 12'
    Za uderzanie do boksu kar odesłany został Bieniek.
  • 12'
    Niepewna interwencja Krasanovskyego i S. Kowalówka bliski skutecznej dobitki.
  • 11'
    Sawicki spod bandy, ale znów pewnie zatrzymuje krążek Lundin.
  • 10'
    Valtola zza bulika i krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 9'
    Lundgren wysunął krążek Younanowi, a ten bez przyjęcia sprzed bulików trafia w parkany bramkarza.
  • 8'
    Ponownie Latal, który starał się zaskoczyć Lundina z niebieskiej, ale ten łapie krążek.
  • 7'
    Latal wyłuskał krążek urwał się obronie i z lewego bulika oddał strzał tuż przy słupku. Dobrze jednak ustawiony był Lundin.
  • 6'
    Z bliska Krzemień, ale dobrze spisał się Krasanovsky.
  • 5'
    Lundgren ze slotu i znów dobrą interwencją popisuje się Lundin.
  • 4'
    Z lewej strony Latal i do raka łapie gumę oświęcimski bramkarz.
  • 3'
    Kunst z dystansu i Lundin parkanami zatrzymuje krążek.
  • 3'
    Dobry początek w wykonaniu Pasów.
  • 3'
    Od zakrystii starał się zmieścić krążek w bramce Vildumetz.
  • 2'
    Spod bandy Krenżelok i dobitki próbował Lundgren.
  • 2'
    Zamykamy rywali w ich tercji.
  • 1'
    Kasperlik z bulika obija parkany Lundina.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 16:58
    Drużyny są już na tafli i za moment zaczynamy!
  • 16:37
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów meczu znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 16:18

Już o godz. 17. Pasy zmierzą się w Oświęcimiu z miejscową Re-Plast Unią. Mecze określane jako Derby Małopolski od lat są gwarancją niesamowitych emocji i wspaniałych widowisk. Dziś nie może być więc inaczej, dlatego zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!