4:1 (58:20) - Ben Sokay pieczętuje wygraną Katowic.
    I za to samo przewinienie dwie karne minuty otrzymuje również Krenżelok.
    Będziemy mieć podwójne wykluczenie.
  • 52'
    Dwie karne minuty dla Olssona.
  • 52'
    3:1 (51:45) - Rozwiązał się worek z bramkami dla rywali. Trzeciego gola zdobywa Pasiut.
  • 51'
    2:1 (50:46, 5/4) - Varttinen precyzyjnym uderzeniem z niebieskiej wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
  • 51'
    W sporym zamieszaniu Krasanovsky mrozi krążek.
  • 51'
    Niestety łapiemy kolejną karę. W boksie kar znalazł się już Krenżelok.
  • 51'
    Cracovia już w pełnym zestawieniu.
  • 50'
    Kasperlik urwał się obronie i popędził na bramkę gości. Krążek po jego strzale minął jednak słupek.
  • 49'
    Kunst łapie dwuminutowe wykluczenie.
  • 48'
    Sokay z bulika, ale trafia wprost w krakowskiego bramkarza.
  • 46'
    Pasy już w komplecie.
  • 45'
    Ze slotu uderzał Varttinen, ale Krasanovsky zatrzymuje krążek.
  • 44'
    Pierwsze wykluczenie dla Pasów. Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Jaracz.
  • 43'
    1:1 (42:32) - Niestety nie cieszyliśmy się zbyt długo prowadzeniem. Sposób na naszego bramkarza znalazł Smal.
  • 42'
    1:0 (41:59) - Raska precyzyjnym uderzeniem otwiera wynik!
  • 41'
    GKS Katowice już w pełnym zestawieniu.
  • 41'
    Krążek dla gospodarzy.
  • 18:28
    Kończy się powoli przerwa. Pasy w trzeciej tercji jeszcze przez 47 sekund zagrają z przewagą jednego zawodnika.
  • 40'
    Wciąż nie doczekaliśmy się goli w Katowicach. Przed nami piętnaście minut przerwy.
  • 39'
    Na ławce kar Monto i znów Pasy w przewadze!
  • 39'
    Monto do Pasiuta, ale kapitan miejscowych trafia wprost w naszego bramkarza.
  • 38'
    Rywale w komplecie, co oznacza czwartą niewykorzystaną przewagę...
  • 38'
    Katowicki golkiper broni jak w transie, zatrzymując kąśliwe uderzenia m.in. Vildumetza i Latala.
  • 37'
    Krenżelok z bulika, ale Murray mrozi gumę.
  • 36'
    Czwarta kara dla Katowic w tym meczu. Tym razem w boksie kar za przeszkadzanie znalazł się Cook.
  • 35'
    Spod niebieskiej próbował Varttinen.
  • 34'
    Krótka przerwa na mocowanie bramki i wracamy do gry.
  • 34'
    Ponownie Olsson i krążek trafia w słupek. Szczęście po stronie Pasów!
  • 34'
    Na krótki słupek uderzał Olsson, ale wcześniej została poruszona bramka Cracovii.
  • 33'
    Bezwiński zza bramki wycofał do Kunsta, ten uderza sprzed niebieskiej, ale krążek odbija Murray.
  • 31'
    Raska zza bramki, krążek odbija się od Murray'a, dobitka Latala i znów górą katowicki bramkarz.
  • 30'
    Za nami połowa regulaminowego czasu gry. Wciąż bez goli.
  • 30'
    Brynkus ostro potraktowany przy bandzie przez Pasiuta, ale sędziowie nie przerywają gry.
  • 29'
    Katowiczanie już w komplecie.
  • 29'
    Dogranie do Krenżeloka, ten bez przyjęcia uderzył z bulika i barkiem broni Murray.
  • 28'
    Ponownie z tego samego miejsca Vildumetz i po rykoszecie krążek opuszcza taflę.
  • 28'
    Vildumetz z bulika, ale trafia tylko w łopatkę kija rywala.
  • 27'
    Za atak kijem trzymanym oburącz znalazł się Hitosato.
  • 26'
    Pasiut i Krasanovsky mrozi gumę.
  • 25'
    Sporo gry w środkowej strefie.
  • 24'
    Brakuje strzałów po obu stronach.
  • 22'
    Mocarski i Murray łapie krążek do raka.
  • 21'
    Kontra rywali i w podobny sposób próbował zaskoczyć naszego bramkarza Fraszko.
  • 21'
    Latal bekhendem z bulika.
  • 21'
    Wznowienie dla Pasów!
  • 20'
    Syrena oznajmia koniec pierwszej odsłony. Po dwudziestu minutach w Katowicach bez goli.
  • 20'
    Z bulika Kruczek, ale dobrze ustawiony przy lewym słupku był Krasanovsky.
  • 19'
    Z nadgarstka uderzał Monto, ale krążek mija światło bramki.
  • 17'
    Nie wykorzystaliśmy już drugiej liczebnej przewagi. Katowice w komplecie.
  • 17'
    Brak pomysłu na tę przewagę.
  • 16'
    Świetna interwencja Younana na buliku zapobiega oddaniu strzału po kontrze.
  • 15'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany zostaje Wanacki.
  • 14'
    Po starciu z jednym z rywali Younan gubi kask i czym prędzej musi opuścić taflę.
  • 13'
    Zbyt dużo podań, a mało strzałów w tercji gospodarzy.
  • 12'
    Podanie do Michalskiego, ale szybszy Krasanovsky, który łapie krążek.
  • 11'
    Uderzał Kunst, ale bez powodzenia.
  • 10'
    Z bliska niecelnie uderzał Lundgren.
  • 10'
    Zbyt wiele podań i w końcu Murray mrozi krążek.
  • 10'
    Mocarski wyprowadza krążek, ale dobrze zapowiadającą się akcję przerywa gwizdek sędziego oznajmiający spalonego.
  • 9'
    Kasperlik z okolic bulika i parkanami broni Murray.
  • 8'
    Spore zamieszanie pod pasiastą bramką. Sędziowie przerywają grę, a po chwili ukarany zawodnik powraca na lód. Rywale grają więc już w pełnym zestawieniu.
  • 8'
    Znów kontra, ale tym razem Michalski z bulika uderza nad poprzeczką.
  • 7'
    Po kontrze Fraszko odegrał do Pasiuta, ten uderzył bez przyjęcia, ale Krasanovsky zdołał przemieścić się w bramce i odbić krążek.
  • 6'
    Za zahaczanie do boksu kar zostaje odesłany Marklund i pierwsza szansa przed Pasami na objęcie prowadzenia w przewadze!
  • 6'
    W zamieszaniu uderzał Hitosato, ale dobrze ustawiony był krakowski golkiper.
  • 5'
    Próbował Bepierszcz, ale krążek odbija się od jednego z naszych defensorów. Następnie z niebieskiej uderzał Delmas i dobrą interwencję zalicza Krasanovsky.
  • 4'
    Z bulika uderzał Pasiut, ale w porę zainterweniował Krenżelok.
  • 3'
    Sterbenz niecenie z niebieskiej.
  • 2'
    Po wznowieniu na buliku uderzał Marklund i Krasanovsky odbija rękawicą krążek.
  • 1'
    Dużo przerw w pierwszych sekundach.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 16:58
    Drużyny są już na tafli i za moment nastąpi pierwsze rzucenie krążka. Pasy jesteśmy z wami!
  • 16:33
    Transmisję w systemie PPV możecie oglądać za pośrednictwem portalu polskihokej.tv - kliknij [TUTAJ]
  • 16:32
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów spotkania znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 15:51

Witamy z Lodowiska "Satelita" w Katowicach, gdzie już o godz. 17. Comarch Cracovia skrzyżuje kije z aktualnym mistrzem Polski. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!