4:7 (58:36, do pustej) - Siódme trafienie do pustej bramki zalicza Vildumetz.
    Pusta bramka Podhala.
  • 57'
    Raska do Vildumetza, ten uderza po lodzie, ale krążek trafia w parkany Bizuba.
  • 55'
    4:6 (54:37, 5/4) - Gol zostaje uznany. W sytuacji, gdy Bizub leżał na lodzie Krenżelok zdołał umieścić gumę w siatce. Brawo Pasy!
  • 20:10
    Wciąż czekamy na decyzję sędziów...
  • 20:09
    Spora konsternacja na trybunach. Ogłoszono alarm ewakuacyjny, by... po chwili go odwołać...
  • 55'
    Krążek w bramce Podhala, ale będzie analiza wideo.
  • 55'
    Kara techniczna za nadmierną liczbę graczy na lodzie dla Podhala. Odsiedzi ją Wielkiewicz.
  • 54'
    Sporo niedokładności po jednej i drugiej stronie.
  • 53'
    Bezwiński z bulika po kiju obrońcy i krążek leci nad poprzeczką.
  • 52'
    Akcja przenosi się raz w jedną, a raz w drugą stronę, ale brakuje dokładności.
  • 52'
    Kudin z pierwszego krążka z najbliższej odległości obija parkany krakowskiego bramkarza.
  • 51'
    Gospodarze już w komplecie.
  • 50'
    Raska ze slotu. Krążek ląduje jednak w rękawicy Bizuba.
  • 49'
    Dwie karne minuty dla Bizuba za grę poza wyznaczoną strefą. Wykluczenie odsiedzi Wielkiewicz.
  • 47'
    Kudin z bulika, górą Krasanovsky.
  • 45'
    Lundgren na buliku z nadgarstka, ale Bizub po raz kolejny nie dał się zaskoczyć.
  • 45'
    Cichy odgrywał do Themara, ale na przeszkodzie stanął defensor Pasów.
  • 44'
    Tomasik na lewo do Mrugały, ten mierzonym strzałem z bulika próbował zaskoczyć Krasanovskyego, ale nasz bramkarz wyczuł intencję strzelającego.
  • 43'
    Po dograniu z prawej Sawicki w zamieszaniu uderzył z bliska obok prawego słupka.
  • 42'
    Dodajmy jeszcze, że trzy wznowienia zostały wygrane przez zawodników Cracovii.
  • 42'
    I po raz trzeci w krótkim czasie Bizub zmuszony do interwencji.
  • 42'
    Po wznowieniu uderzał Sawicki, ale znów górą golkiper Podhala.
  • 42'
    Vildumetz zza bramki do Żurka, ten uderza z bulika, ale Bizub łapie gumę do raka.
  • 41'
    Podhale już w komplecie.
  • 41'
    Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut. Podhale jeszcze przez 23 sekundy zagra w liczebnym osłabieniu.
  • 40'
    4:5 (39:11, 4/4) - Po kontrze kontaktowego gola dla Podhala zdobywa Wronka.
  • 39'
    Podhale nie cieszyło się długo grą w przewadze. Dwuminutową karę za rzucenie na bandę otrzymuje Załamaj.
  • 39'
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Żurek.
  • 38'
    3:5 (37:36) - Uderzenie Sterbenza dobijał Mocarski, który wykorzystał niefrasobliwość w bramce Bizuba.
  • 37'
    Po lodzie z bulika uderzał Brynkus.
  • 37'
    Kilka prób Pasów i po uderzeniu Lundgrena z prawego bulika krążek opuszcza taflę.
  • 36'
    Ze środka tercji strzelał Bieniek i znów nowotarski bramkarz musiał włożyć sporo pracy w obronę tego uderzenia.
  • 35'
    Wycofanie do Kunsta na niebieską, ten pociągnął z nadgarstka, ale znów Bizub nie dał się zaskoczyć.
  • 34'
    Pilnowany przez dwóch defensorów Pasów z zaskoczenia z bulika uderzył Cichy, ale Krasanovsky nie miał problemów z wyłapaniem krążka.
  • 34'
    Z bulika Lundgren, ale wprost w Bizuba.
  • 32'
    Po lodzie z niebieskiej Jaracz, ale Bizub nie miał problemów z obroną.
  • 31'
    3:4 (30:36) - Ze slotu uderzał Cichy, Krasanovsky nie opanował krążka i w zamieszaniu do bramki skierował go Themar.
  • 31'
    Z bulika Wielkiewicz i broni Krasanovsky. Podhale zamyka nas w zamku.
  • 29'
    Przewracany Lorraine i do boksu kar za atak kolanem zjeżdża Motloch.
  • 29'
    Pasy grają w pełnym zestawieniu.
  • 29'
    Z bliska próbował Cichy, ale na jego drodze stanął Krasanovsky i krążek opuszcza taflę.
  • 28'
    Szczechura znalazł się w doskonałej sytuacji, ale zamiast uderzać zdecydował się na odegranie do partnera z ataku.
  • 28'
    Podhale gra w komplecie.
  • 27'
    Zakończyła się pierwsza z kar dla Pasów.
  • 27'
    Sypią się wykluczenia. Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża Żurek i gramy 4 na 3.
  • 26'
    Za wysoki kij w boksie kar znalazł się również Themar.
  • 25'
    Za przeszkadzanie arbitrzy odsyłają Krenżeloka na dwuminutowe wykluczenie.
  • 24'
    2:4 (23:33) - Latal w sytuacji sam na sam precyzyjnym uderzeniem z bekhendu podwyższa prowadzenie!
  • 23'
    Szansa na dwójkową kontrę, ale Kasperlik minimalnie spalił akcję.
  • 22'
    Sędzia rozkłada ręce, co oznacza, że nie ma gola. Wznawiamy grę na buliku przy bramce Pasów.
  • 18:51
    Czekamy na decyzję sędziego!
  • 22'
    Sędziowie zdecydowali się na weryfikację wideo!
  • 22'
    Faulowany Cichy przy próbie strzału. Trwają rozmowy kapitanów z sędziami.
  • 22'
    Gra nadal nie została przerwana.
  • 21'
    Krążek dwa razy zatańczył na linii bramkowej Podhala. Gracze Pasów protestują. Czy będzie weryfikacja wideo?
  • 21'
    Gospodarze grają już w komplecie.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Pasów!
  • 18:46
    Strzały po I tercji: 10 - 17
  • 20'
    Ogromne zamieszanie w polu bramkowym, ale krążek nie chce wpaść do siatki.
  • 20'
    Kasperlik po lodzie z bulika i parkanem broni Bizub.
  • 19'
    Dwie nieudane próby Pasów.
  • 19'
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwuminutowe wykluczenie otrzymuje Joki.
  • 16'
    2:3 (15:41) - Bezwiński dogrywa do Sterbenza, a ten pakuje krążek do bramki z bulika!
  • 16'
    Zamykamy rywali w ich tercji.
  • 15'
    "Od zakrystii" próbował Vildumetz.
  • 14'
    Pasy już w komplecie.
  • 13'
    2:2 (12:21, 5/3) Precyzyjnym uderzeniem z bulika do wyrównania doprowadza Załamaj.
  • 13'
    Kolejna kara dla Pasów. Za rzucenie na bandę dwie karne minuty otrzymuje Latal i przez blisko dwie minuty zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 12'
    Z bliska Younan, ale Bizub broni i mrozi krążek!
  • 10'
    Penalty 4
    Podwójna kara mniejsza dla Brynkusa za wysoki kij.
  • 9'
    1:2 (8:34, 4/4) - W sytuacji 4/4 gola zdobywa Krenżelok!
  • 9'
    Krenżelok z bulika, ale Bizub nie miał problemów z wyłapaniem krążka.
  • 8'
    Siły na lodzie równoważą się. Za atak łokciem dwie karne minuty otrzymuje Neupauer.
  • 7'
    Za zagranie wysokim kijem dwie karne minuty otrzymuje Vildumetz.
  • 6'
    1:1 (6:00) - W ogromnym zamieszaniu sprytnym uderzeniem zza bramki gola dla Pasów zdobywa Wróbel!
  • 6'
    Bieniek niecelnie sprzed niebieskiej.
  • 5'
    Brynkus sam na sam i dalekie wyjście Bizuba ratuje gospodarzy przed utratą gola.
  • 5'
    Naciskany przez Younana Kamiński uderzył po lodzie, ale Krasanovsky nie dał się zaskoczyć.
  • 4'
    1:0 (3:08) - Wycofanie zza bramki przez Themara i precyzyjnym uderzeniem spomiędzy bulików zdobywa Szczechura.
  • 2'
    Póki co nieznaczną przewagę ma Podhale.
  • 2'
    Neupauer próbował "od zakrystii" zaskoczyć bramkarza Pasów, ale ten był dobrze ustawiony.
  • 1'
    Kontra i Krasanovsky łapie do raka uderzenie Neupauera z bulika.
  • 1'
    I od razu Bizub zmuszony do interwencji parkanem po uderzeniu Raski.
  • 1'
  • 1'
    Zaczynamy! W bramce Pasów zagra dziś tradycyjnie Filip Krasanovsky!
  • 17:50
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów meczu znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 17:50
  • 17:17

Miejska Hala Lodowa w Nowym Targu będzie areną dzisiejszych zmagań. Spotkanie określane Derbami Małopolski, w których obie drużyny powalczą dziś o pierwsze zwycięstwo. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!