HK Poprad HK Poprad
Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 1
0:1 0:0 3:0, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    3:1 - Beaudin na kilka sekund przed końcem strzałem do pustej bramki pieczętuje wygraną swojego zespołu.
  • 59'
    O czas poprosił trener Rudolf Rohacek.
  • 55'
    Dwie karne minuty dla bramkarza Popradu za niedozwolone poruszenie bramki.
  • 55'
    Younan sprzed niebieskiej. Górą jednak Vay.
  • 54'
    Z bliska Raska, ale Vay nie dał się zaskoczyć.
  • 51'
    Walczymy o odwrócenie losów spotkania.
  • 49'
    Wykluczenie dla Mlynarovića za zahaczanie.
  • 49'
    2:1 (48:17) - Gerlach z bulika i Zaborsky dostawia kij. Krążek w bramce Cracovii.
  • 47'
    Uderzenie z bulika i w pięknym stylu do raka łapie krążek Krasanovsky.
  • 44'
    Pasy już w komplecie.
  • 42'
    Dwie karne minuty dla Motlocha.
  • 41'
    1:1 (40:33) - Strzałem z ostrego kąta do wyrównania doprowadza Beaudoin.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Pasów.
  • 37'
    Okres przewagi optycznej gospodarzy. Sporo pracy ma Krasanovsky.
  • 35'
    Rywale zamykają nas w tercji.
  • 34'
    W zamieszaniu podbramkowym Krasanovsky ofiarnie rzuca się na krążek.
  • 32'
    Uderzenie z bliska i po raz kolejny świetnie broni golkiper Cracovii, który instynktownie przemieścił się w bramce.
  • 30'
    Ze slotu Kasperlik, ale trafia wprost w bramkarza.
  • 28'
    Krasanovsky wygrywa pojedynek sam na sam z napastnikiem Popradu.
  • 25'
    Błąd bramkarza Popradu przy wyprowadzaniu krążka i niewiele brakowało, by Latal po raz drugi w meczu skierował gumę do siatki.
  • 24'
    Zarysowuje się przewaga Popradu.
  • 23'
    Uderzenie z niebieskiej i krążek odbija krakowski bramkarz.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla Popradu.
  • 18'
    Kolejna próba po wygranym buliku, ale znów górą węgierski bramkarz w drużynie Popradu.
  • 17'
    Younan zza bulika, ale pewnie broni Vay.
  • 15'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 14'
    Zamykamy rywali w zamku i z bliska próbował Sawicki.
  • 13'
    Teraz to zawodnik gospodarzy Drgoń udaje się na ławkę kar za niedozwolone zagranie krążka ręką.
  • 10'
    1:0 (9:46) - Kontra Pasów i w sytuacji sam na sam Latal umieszcza krążek w bramce!
  • 10'
    Zakotłowało się pod bramką Pasów i Krasanovsky mrozi krążek.
  • 9'
    Wykluczenie dla Motlocja za uderzanie.
  • 7'
    Gramy już w komplecie. Wynik nie uległ zmianie.
  • 5'
    Łapiemy karę za nadmierną liczbę zawodników na lodzie.
  • 5'
    Krasanovsky interweniuje kijem po próbie strzału "od zakrystii".
  • 4'
    Niewiele dzieje się póki co na Stadionie Zimowym w Popradzie.
  • 2'
    Nieudana próba Raski.
  • 1'
    Rozpoczynamy spotkanie. Do boju Pasy!
  • 17:43
    Gospodarze zagrają w następującym zestawieniu:Vay – McFadden, Betker, D. Brejčák, Drgoň, Kotvan, Brincko – Záborský, Coulter, Kukuča – D. Jendek, Beaudoin, Gerlach – Kundrik, Mlynarovič, P. Svitana – Šotek, M. Suchý, J. Urbánek.
  • 17:42
    Poznaliśmy skład Pasów:Hebda – Kunst, Žůrek, Younan, Krenželok, Motloch, Ježek, Jaracz, Bieniek – Látal, Raška, Wildumetz – Lundgren, Berling, Sawicki – Kasperlík, Bezwinski, Brynkus – Sterbenz, Wróbel, Mocarski.
  • 17:41
    Przed nami ostatni sparing 12-krotnych mistrzów Polski przed startującym w piątek nowym sezonem!