2:0 (48:18) - Pięknym uderzeniem Vildumetz podwyższa wynik spotkania!
  • 47'
    Niecelnie bekhendem uderzał Sterbenz.
  • 44'
    Vildumetz wycofał do Latata, ten uderza po lodzie i krążek o milimetry mija słupek toruńskiej bramki!
  • 42'
    Sawicki z bulika, ale krążek musnął tylko parkany bramkarza rywali.
  • 41'
    Dwie ofiarne interwencje Krasanovskyego zapobiegają utracie pierwszego gola.
  • 41'
    Żurek po rykoszecie trafia w słupek.
  • 40'
    Bezwiński wraca na lód. Gramy w komplecie.
  • 39'
    Tiainen z bulika trafia w boczną siatkę.
  • 38'
    Nie cieszyliśmy się zbyt długo grą w komplecie. Do boksu kar zjeżdża teraz Bezwiński.
  • 38'
    Krakowianie w pełnym zestawieniu.
  • 37'
    Subotić z bulika, ale jego intencje wyczuł Krasanovsky.
  • 36'
    Na karę udaje się również Kapica.
  • 34'
    Latal starł się z Zielińskim i mamy podwójne wykluczenie.
  • 34'
    Subotić z ostrego kąta i końcówką parkanu broni to krakowski bramkarz.
  • 34'
    Pasy już w komplecie.
  • 32'
    Raska urwał się obronie, ale jego uderzenie bekhendem przy słupku blokuje Studziński.
  • 32'
    Dwie karne minuty dla Kasperlika.
  • 32'
    Wróbel z ostrego kąta i broni to Studziński.
  • 31'
    Wydaje się, że już wszystko w porządku i Krasanovsky może kontynuować grę.
  • 31'
    Uraz naszego bramkarza po obronie uderzenia z bulika. Potrzebna jest interwencja fizjoterapeuty.
  • 30'
    Goście już w pełnym zestawieniu.
  • 29'
    Krasanovsky wygrywa pojedynek sam na sam z Djumicem.
  • 28'
    Dwie karne minuty otrzymuje Bajwenko.
  • 27'
    Z bliska Wróbel i ofiarnie broni to toruński golkiper.
  • 26'
    Na buliku z nadgarstka pociągnął Lundgren, ale zdążył w bramce przemieścić się Studziński.
  • 23'
    Jaworski sam na sam i daleki wyjazd naszego bramkarza zapobiega utracie gola.
  • 23'
    Lundgren w zamieszaniu kieruje krążek do bramki. Gol jednak nie zostanie uznany, ponieważ nasz zawodnik skierował łyżwą krążek do bramki.
  • 22'
    Tiainen z okolic bulika i krążek odbija Krasanovsky.
  • 21'
    Tuż przy lewym słupku uderzał Latal, ale krążek nie wpadł do siatki.
  • 21'
    Wznowienie dla gości.
  • 17:27
    1:0 (18:57) - Kasperlik z bliska i obejmujemy prowadzenie!
  • 19'
    Krenzelok zza bulika i broni toruński bramkarz.
  • 19'
    Sterbenz tuż przy słupku, ale bez powodzenia.
  • 18'
    Nagranie pod bramkę do Vildumetza, uderzenie z klepy i parkanami broni Studziński.
  • 18'
  • 16'
    Sterbenz osłabia zespół i otrzymuje dwie karne minuty.
  • 15'
    Djumic z bulika i broni Krasanovsky.
  • 14'
    Schafer z niebieskiej i w pięknym stylu do raka łapie krążek Krasanovsky.
  • 11'
    Bezwiński ze slotu wprost w bramkarza.
  • 10'
    Berling z bliska nad poprzeczką.
  • 9'
    Żurek sprzed niebieskiej i broni Studziński.
  • 7'
    Sporo gry w środku pola.
  • 5'
    Vildumetz sprzed niebieskiej niecelnie.
  • 3'
    Kasperlik sam na sam i broni Studziński.
  • 3'
    Toruń w natarciu.
  • 2'
    Schafer z bliska i broni Krasanovsky.
  • 1'
    Wznowienie ze środka dla Pasów.
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie. Pasy wystąpią dziś w czarnych wyjazdowych strojach.
  • 16:52
    Poznaliśmy też zestawienie rywali: Studziński (Ekholm-Rossen) – Behm, Schafer, Larionovs, Fjodorovs, Tianen – Kurnicki, Johansson, Djumic, Syty, Baszyrow – Jaworski, Zieliński, Jaakola, Maćkowski, Kogut – Bajwenko, Gimiński, Wenker, Subotic, Napiórkowski