• Koniec meczu
  • 59'
    2:5 (58:22) - Drugą bramkę strzałem spomiędzy bulików zdobywa Krenzelok.
  • 56'
    Teraz z kolei wykluczenie łapią rywale i przez 75 sekund drużyny zagrają po czterech graczy z pola.
  • 55'
    Kara dla Latala
  • 53'
    Sołtys bekhendem po kontrze uderza w bramkarza i po chwili Sterbenz melduje się już na lodzie.
  • 52'
    Dalekie wyjście Krasanovskyego w sytuacji sam na sam.
  • 51'
    Wykluczenie dla rywali.
  • 50'
    1:5 (49:37, 5/4) - Rywale wykorzystują przewagę i zdobywają piąte trafienie autorstwa Heikkinena.
  • 49'
    Dziubiński na kij do Krzemienia, ale ten z bliska przenosi krążek nad poprzeczką.
  • 48'
    Rywale w komplecie, ale wykluczenie łapie Sterbenz.
  • 48'
    Vildumetz minął kilku rywali, wycofał do Latala, ale ten strzela wprost w R. Kowalówkę.
  • 47'
    Raska z bulika wprost w bramkarza.
  • 46'
    Sadłocha osłabia swój zespół i udaje się na ławkę kar.
  • 46'
    Tynka z niebieskiej minimalnie obok słupka.
  • 44'
    Teraz z kolei na bramkę Pasów nadjeżdżał Heikkinen. Znów świetnie poradził sobie golkiper Pasów.
  • 44'
    Krasanovsky wygrywa pojedynek z Dziubińskim.
  • 43'
    Uderzenie Krzemienia ze slotu i krążek odbija krakowski bramkarz.
  • 42'
    Trójkowa akcja oświęcimian zakończona niecelnym strzałem.
  • 41'
    Uderzenie z daleka i R. Kowalówka zmuszony do interwencji.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Pasów.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Kończymy drugą odsłonę. Stan meczu: Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim 1:4(1:2, 0:2, -:-) 1:0 -Kasperlik (01:49), 1:1 - Karjalainen - Ahopelto (02:24), 1:2 - Heikkinen - Ahopelto (08:55), 1:3 - Karjalainen (32:08), 1:4 - Ackered (33:29)
  • 40'
    Sawicki z bulika po kiju niecelnie.
  • 39'
    Żurek sprzed niebieskiej nad poprzeczką.
  • 38'
    Sterbenz z bliska po podaniu Kapicy, ale dobrze ustawiony był golkiper Unii.
  • 34'
    1:4 (33:29) - Mocnym strzałem sprzed niebieskiej krążek w bramce Pasów umieszcza Ackered.
  • 33'
    1:3 (32:8) - Strzałem z bekhendu pod poprzeczkę trzecie trafienie dla rywali zdobywa Karjalainen.
  • 30'
    Lundgren celował w okienko, ale w efekcie przenosi krążek nad poprzeczką.
  • 29'
    Do boksu kar odesłany Raska.
  • 28'
    Zamknęliśmy rywali w tercji, ale bez efektu.
  • 26'
    Cracovia już w komplecie.
  • 25'
    Spore zamieszanie pod naszą bramką. Krasanovsky mrozi gumę.
  • 25'
    Sadłocha z najbliższej odległości, ale dobrze ustawiony był Krasanovsky.
  • 24'
    Dwie karne minuty dla Tynki.
  • 23'
    Bezwiński z bliska wprost w parkany R. Kowalówki.
  • 22'
    Żurek z najbliższej odległości uderza nad poprzeczką.
  • 21'
    Wznowienie dla rywali.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą odsłonę przy stanie:Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim 1:2 1:0 -Kasperlik (01:49), 1:1 - Karjalainen - Ahopelto (02:24), 1:2 - Heikkinen - Ahopelto (08:55)
  • 18'
    Kolejny atak rywali i Krasanovsky zatrzymuje krążek parkanami.
  • 16'
    Mocne uderzenie sprzed niebieskiej broni krakowski golkiper.
  • 14'
    Rywale zamykają nas w tercji, Na posterunku czuwa jednak Krasanovsky.
  • 11'
    Z bliska Raska, ale niecelnie.
  • 9'
    1:2 (8:55) - Heikkinen z bliska umieszcza krążek w naszej bramce. Rywale po raz pierwszy obejmują prowadzenie.
  • 8'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 8'
    Bystron ze slotu i parkanami broni R. Kowalówka.
  • 7'
    Żurek zza bulika huknął obok słupka.
  • 6'
    Dwie karne minuty dla Dudkiewicza za faul na Tynce.
  • 5'
    Brynkus z bliska nieznacznie się pomylił.
  • 17:05
    1:1 (2:23) - Szybka odpowiedź rywali i mamy wyrównanie. Autorem gola był Karjalainen.
  • 3'
    Z bliska Wróbel, poprawka Kapicy i krążek mrozi młodszy z braci Kowalówka.
  • 2'
    1:0 (1:49) - Kasperlik na buliku pociągnął z nadgarstka i obejmujemy prowadzenie!
  • 1'
    Krasanovsky zmuszony już do interwencji, a po chwili jeden z defensorów wybija gumę z pustej bramki!
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla Comarch Cracovii!
  • 1'
    Pasy wystąpią dziś po raz pierwszy w domowych bluzach na sezon 2023/24. Obie drużyny są już na tafli i za dosłownie moment nastąpi pierwsze rzucenie krążka.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 16:43
    Znamy również zestawienie rywali:A. Kowalówka (Lundin) - Ackererd, Dyukov, Sadłocha, Dziubiński, S. Kowalówka - Valtola, Jakobsons, Ahopelto, Heikkinen, Karjalainen - Bezuska, Dudkiewicz, Denyskin, Krzemień, Prusak oraz Sołtys.
  • 16:40
    Pasy wystąpią dziś w następującym składzie:Krasanovsky (Hebda) - Żurek, Jaracz, Latal, Raska, Vildumetz - Younan, Krenżelok, Lundgren, Berling, Sawicki - Motloch, Bystron, Kasperlik, Bezwiński, Brynkus - Kunst, Tynka, Sterbenz, Wróbel, Kapica