HK Dukla Michalovce HK Dukla Michalovce
Mecz zakończony Wynik meczu : 4 : 0
4:0 0:0 0:0, ___ ___ ___ ___
  • 57'
    Spore zamieszanie pod bramką Pasów i na nasze szczęście krążek nie znalazł drogi do siatki.
  • 55'
    Obie drużyny już w komplecie.
  • 53'
    Podwójne wykluczenie.
  • 52'
    Krasanovsky wygrywa pojedynek w sytuacji sam na sam i mrozi krążek.
  • 50'
    Znów mamy problem z opuszczeniem własnej tercji.
  • 49'
    Bystroń z niebieskiej obok prawego słupka bramki Michalovec.
  • 48'
    Zostawiamy przeciwnikom zbyt dużo swobody pod naszą bramką...
  • 47'
    Kontra 2 na 2 i rywale nie trafiają do pustej bramki!
  • 46'
    Raska próbował zmieścić gumę tuż przy słupku, ale Gajan skraca kąt.
  • 44'
    Kontra Pasów, z bliska próbował Raska, ale znów dobrze ustawiony był golkiper Michalovec.
  • 43'
    Teraz z kolei próbował Latal i parkanami zatrzymuje krążek bramkarz przeciwników. Pasy z animuszem zaczęły trzecią tercję.
  • 42'
    Vildumetz tuż przy słupku i broni Gajan.
  • 41'
    Wznowienie dla miejscowych.
  • 36'
    Rywale już w komplecie.
  • 35'
    Kilka celnych uderzeń Pasów, ale bramkarz Michalovec nie daje się pokonać.
  • 34'
    Wykluczenie dla rywali.
  • 33'
    Mocarski bekhendem obok bramki.
  • 31'
    Uderzenie z bulika i pewnie do raka łapie krążek bramkarz Pasów.
  • 29'
    Próba Raski i będzie wznowienie pod bramką Michalovec.
  • 28'
    Rywale zepchnęli nas do obrony.
  • 26'
    Uderzenie sprzed niebieskiej odbija Krasanovsky.
  • 25'
    Rywale zamykają nas w tercji, po dłuższej chwili udaje się jednak wystrzelić krążek na uwolnienie.
  • 23'
    Uderzenie z bulika parkanami broni Krasanovsky, a następnie mrozi krążek po dobitce.
  • 22'
    Dwie próby Pasów. Górą jednak golkiper słowackiej drużyny.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla rywali.
  • 19'
    Czwarte trafienie dla rywali.
  • 18'
    Rywale zdobywają kolejne trafienie.
  • 18'
    Younan ze slotu, pewnie jednak broni golkiper Dukli.
  • 17'
    2:0 - Celne uderzenie i przegrywamy już dwoma golami.
  • 16'
  • 15'
    Uderzenie z bliska Sawickiego i bramkarz rywali mrozi krążek.
  • 14'
    Pasy w przewadze. Szansa na odwrócenie wyniku.
  • 10'
    1:0 - Uderzenie z bulika parkanem broni Krasanovsky, niestety przy dobitce jest już bezradny i Michalovce obejmują prowadzenie.
  • 9'
    Próba Pasów, ale poruszona bramka gospodarzy.
  • 7'
    Uderzenie spod bandy i pewnie do raka łapie gumę Krasanovsky.
  • 6'
    Pasy już w komplecie.
  • 5'
    Dobry pressing i nie pozwalamy rywalom na oddanie strzału.
  • 4'
    Łapiemy pierwsze wykluczenie.
  • 3'
    Uderzenie rywali przy lewym słupku broni Krasanovsky.
  • 2'
    Nieudana próba Pasów.
  • 1'
    Zaczynamy! Do boju Pasy!
  • 17:20
    W naszej ekipie testowany będzie dziś 19-letni czeski defensor Michal Bystroň. Życzymy powodzenia!
  • 17:18
    Rywale desygnowali do gry następujący skład: Gajan – Cibák, Acolatse, Glazkov, Jasečko, Macejko, Mihalik, Michalčin – Santos, Heard, Valach – Bjalončík, Newton, Pereskokov – Kabáč, Suja, Matušinský – Bodnár, Fedor, A. Varga.
  • 17:18
    Poznaliśmy zestawienie Pasów:Dziś zagramy w składzie:Krasanovský (Hebda) – Jaracz, Žůrek, Látal, Raška, Vildumetz – Younan, Bystroň, Lundgren, Mocarski, Sawicki – Motloch, Tynka, Kasperlik, Bezwiński, Brynkus – Kunst, Dziurdzia, Sterbenz, Wróbel, Kapica.
  • 17:17
    Przed nami kolejny mecz towarzyski, w którym zmierzymy się z czwartą drużyną słowackiej ekstraklasy HK Dukla Michalovce. Początek już o godz. 17:30.