HK Spisska Nowa Wieś HK Spisska Nowa Wieś
Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 2
1:1 1:0 0:1 1:0, ___ ___ ___ ___
  • 63'
    3:2 (62:43, 4/3) - Szybko rozegrana przewaga i rywale za sprawą Nellisa zdobywają zwycięskiego gola.
  • 62'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar odesłany został Latal.
  • 61'
    Nellis sam na sam i powstrzymuje go Krasanovsky.
  • Początek dogrywki
  • 20:09
    Drużyny rozegrają pięciominutową dogrywkę po trzech graczy z pola.
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Trwa ostrzał słowackiej bramki!
  • 59'
    Kara dla Archambulta. Na niespełna dwie minuty do końca trzeciej tercji zagramy w przewadze!
  • 56'
    Nowe siły wstąpiły w naszych hokeistów, którzy teraz ofiarnie walczą o trzeciego gola!
  • 54'
    2:2 (53:22) - Gol dla Pasów! Krążek w siatce rywali umieszcza Raska!
  • 52'
    Kasperlik po kiju z okolic bulika. Krążek mija jednak słupek bramki gospodarzy.
  • 51'
    Kasperlik wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 50'
    Mocne uderzenie Mereżki broni krakowski golkiper!
  • 49'
    Do boksu kar odesłany został Kasperlik za niebezpieczną grę wysokim kijem.
  • 48'
    Novak mocno, ale na nasze szczęście krążek leci obok słupka bramki Pasów.
  • 47'
    Latal z bulika nad poprzeczką.
  • 46'
    Groch z nadgarstka trafia w Krasanovskyego.
  • 45'
    Rywale w komplecie.
  • 45'
    Raska z bulika, ale znów na posterunku czuwa golkiper miejscowych.
  • 44'
    Z niebieskiej Younan, ale Surak zatrzymuje krążek.
  • 43'
    Do boksu kar odesłany Novak za uderzanie.
  • 43'
    Sygnalizowana kara dla gospodarzy.
  • 42'
    Krenżelok mierzył z bulika w okienko, ale w efekcie przeniósł krążek nad bramką.
  • 41'
    Gospodarze wygrywają pierwsze wznowienie.
  • 40'
    Dalekie podanie Suraka do napastników, ale w porę zdążyli wrócić nasi defensorzy i Krasanovsky nie był zmuszony do interwencji.
  • 39'
    Kolejna przewaga bez powodzenia. Rywale w pełnym zestawieniu.
  • 37'
    Dwie karne minuty dla zawodnika rywali Maliny za zahaczanie.
  • 36'
    Kasperlik sam na sam z Surakiem, ale górą golkiper słowackiej drużyny.
  • 35'
    Dwukrotnej dobitki przy lewym słupku próbował Sawicki, ale Surak zdołał dostawić parkan.
  • 33'
    Kilka groźnych uderzeń Pasów, ale Surak nie dał się pokonać.
  • 32'
    2:1 (31/09, 5/3) - Rywale wykorzystują podwójną przewagę i do bramki trafia Giľák.
  • 29'
    Podwójne wykluczenie dla Pasów.
  • 28'
    Gospodarze grają już w pełnym zestawieniu.
  • 28'
    Kontra rywali. Broni uderzenie Krasanovsky, ale krążek wyślizguje mu się z parkanów i tylko ogromnemu szczęściu zawdzięczamy to, że nie wpadł do bramki.
  • 27'
    Znów mamy problem z założeniem zamka.
  • 26'
    Za uderzanie dwie karne minuty otrzymuje Majdan. Pasy w przewadze.
  • 26'
    Vildumetz uderzał od zakrystii, dobitki próbował Raska, ale bez powodzenia.
  • 26'
    Zamieszanie w szeregach obronnych gospodarzy, ale nie wykorzystał tego Wróbel, który uderzył obok bramki.
  • 25'
    Krasanovsky mrozi krążek po uderzeniu bekhendem po lodzie.
  • 24'
    Kąśliwe uderzenie Jaracza broni Surak.
  • 23'
    Uderzał Vartovnik, ale pewnie do raka łapie gumę Krasanovsky.
  • 23'
    Rywale już w komplecie.
  • 22'
    Pasy mają problem z założeniem zamka.
  • 21'
    Kara dla drużyny Nowej Wsi Spiskiej.
  • 21'
    Wznowienie ze środka dla rywali.
  • 19'
    Krasanovsky po uderzeniu z daleka "wypluwa" krążek przed siebie, ale broni dobitkę z bliska i wynik nie ulega zmianie.
  • 17'
    Vandas po indywidualnej akcji trafia w słupek krakowskiej bramki.
  • 16'
    Najpierw Archambault, później Nellis i znów górą krakowski bramkarz, który w tej chwili jest najjaśniejszą postacią w drużynie Pasów!
  • 16'
    Krasanovsky wygrywa pojedynek z Nellisem.
  • 15'
    Kara dla gospodarzy!
  • 14'
    Dodajmy jeszcze, że idealnym podaniem popisał się wychowanek Pasów Michał Jaracz!
  • 14'
    1:1 (13:29) - Raska w sytuacji sam na sam umieszcza krążek pod poprzeczką bramki rywali. Mamy remis!
  • 13'
    Nowa Wieś Spiska cały czas w optycznej przewadze. Mamy problem z wyprowadzeniem krążka z naszej tercji.
  • 10'
    1:0 (09:48, 5/4) - Tracimy pierwszego gola po sporym zamieszaniu pod bramką.
  • 9'
    Świetna obrona Krasanovskyego, który zdążył przemieścić się na prawy słupek i zablokować uderzenie z najbliższej odległości!
  • 8'
    Kara dla Brynkusa. Zagramy w osłabieniu.
  • 7'
    Kranasovsky wyczuł intencję rywala i zablokował lewy słupek.
  • 6'
    Uderzał Raska i do raka łapie gumę Surak.
  • 5'
    Brynkus pod bramkę do Mocarskiego, ale ten nie przejął krążka.
  • 4'
    Kontra gospodarzy i dobrą interwencją popisuje się Krasanovsky.
  • 3'
    Latal z bliska i rękawicą odbija bramkarz miejscowych.
  • 1'
    Vildumetz z bliska, ale krążek odbija się od łopatki kija obrońcy i opuszcza taflę.
  • 1'
    Zaczynamy! Wznowienie ze środka dla gospodarzy.
  • 17:30
    Znamy już też zestawienie gospodarzy:Surák – Merežko, Ališauskas, Groch, Beaudry, Malina, Valach – Archambault, Nellis, Giľák – Majdan, Vartovník, Vandas – Džugan, Hadušovský, I. Novák.
  • 17:29
    Poznaliśmy skład Pasów: Krasanovský (Hebda) – Jaracz, Žůrek, Látal, Raška, Vildumetz – Younan, Krenželok, Lundgren, Mocarski, Sawicki – Motloch, Kapa, Kasperlik, Bezwiński, Brynkus – Kunst, Sterbenz, Wróbel, Kapica.
  • 17:29
    HK Nowa Wieś Spiska to brązowy medalista słowackiej ekstraligi, który sprawdzi dziś formę 12-krotnych mistrzów Polski. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej. Początek już o godz. 18!