3:6 (59:43) - Bezwiński zdobywa trzeciego gola dla Pasów!
    2:6 (58:27)- Szóste trafienie dla Popradu.
    Pasy już w komplecie.
  • 53'
    2:5 (52:58, 5/3) - Tracimy gola w podwójnym osłabieniu.
  • 53'
    W boksie kar zameldował się już Sawicki i przez 48 sekund zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 53'
    Sygnalizowana druga kara dla Cracovii.
  • 52'
    Drgoń mocno z bulika, ale pewnie do raka łapie krążek Krasanovsky.
  • 52'
    Żurek odesłany na ławkę kar.
  • 50'
    Niezbyt mocne uderzenie Suchego i Krasanovsky nie miał problemów z obroną.
  • 48'
    Krenżelok z niebieskiej nad poprzeczką.
  • 47'
    Krakowianie szukają swoich szans w kontrach.
  • 44'
    Kontra Pasów, ale Latal spalił przy wjeździe w tercję gości.
  • 42'
    Kasperlik z bulika, ale krążek musnął tylko boczną siatkę.
  • 41'
    Pierwszy krążek w tej tercji dla gości.
  • 19:02
    Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 39'
    Cracovia już w komplecie.
  • 37'
    Dwie karne minuty dla Lundgrena.
  • 37'
    2:4 (36:14) - Po świetnie rozegranej akcji Raska mocnym uderzeniem z bulika zdobywa drugiego gola dla Pasów!
  • 36'
    Bezwiński bekhendem trafia wprost w bramkarza, a po chwili golkiper z Popradu powstrzymuje akcję Żurka.
  • 35'
    Suchy trafia w boczną siatkę naszej bramki.
  • 35'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 33'
    Dwie karne minuty dla Younana.
  • 33'
    Lundgren z bulika, ale dobrze ustawiony był bramkarz Popradu.
  • 32'
    1:4 (31:09) - W zamieszaniu rywale zdobywają czwarte trafienie.
  • 31'
    Krasanovsky wyjechał za bramkę, by odebrać krążek Coultierowi i w efekcie upada na lód i gubi kask. Gra zostaje przerwana.
  • 30'
    Brejćak z bliska po kiju i znów broni krakowski golkiper.
  • 29'
    Sporo gry w środku pola.
  • 28'
    Krasanovsky w dobrym stylu powstrzymuje rywala i mrozi krążek.
  • 26'
    Younan wspaniałym zwodem minął zawodnika Popradu, ale krążek po jego strzale odbija się od łopatki kija rywala i opuszcza taflę.
  • 24'
    Betker spod niebieskiej i Krasanovsky łapie krążek.
  • 22'
    Rywale zamykają nas w tercji. Udaje się jednak wybić krążek i przerwać grę.
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 19'
    Kapica po kiju wprost w bramkarza.
  • 18'
    Dwójkowa akcja gości powstrzymana przez Krasanovskyego.
  • 17'
    Sterbenz spomiędzy bulików, ale dobrze ustawiony był golkiper rywali.
  • 15'
    1:3 (14:16) - Rywale podwyższają prowadzenie.
  • 14'
    Na pięści z Zahorskym starł się Jeżek i obaj gracze zostali odesłani na ławkę kar.
  • 13'
    Dwmowski ze slotu i końcówką parkanu odbija krążek golkiper Pasów.
  • 12'
    1:2 (11:19) - Coultier strzałem pod poprzeczkę daje prowadzenie drużynie z Popradu.
  • 11'
    W zamieszaniu pod krakowską bramką Krasanovsky mrozi gumę.
  • 11'
    Jendek z bulika i Krasanovsky odbija gumę.
  • 10'
    Kasperlik sam na sam, ale powstrzymują go obrońcy i w efekcie nie był w stanie oddać strzału.
  • 8'
    1:1 (7:29) - Błąd bramkarza wykorzystuje Kapica i strzałem po lodzie umieszcza krążek w bramce!
  • 8'
    Suchy z bliska i Krasanovsky odbija krążek rękawicą.
  • 5'
    0:1 (4:53) - W okienko idealnie przymierzył Sotek i goście obejmują prowadzenie.
  • 4'
    Kotvan z niebieskiej obok słupka.
  • 4'
    Poprad już w komplecie.
  • 3'
    Z bulika Kasperlik i parkanem broni golkiper rywali.
  • 2'
    Dwie karne minuty dla drużyny Popradu.
  • 1'
    Pierwsza akcja pod bramką Pasów i broni Krasanovsky.
  • 1'
    Drużyny są już na tafli, a więc zaczynamy!
  • Rozpoczęcie meczu
  • 17:11
    Cracovia zagra dziś w czarnych wyjazdowych strojach, a w między słupkami wystąpi Filip Krasanovský.
  • 17:03
    Drużyna Popradu zagra w następującym składzie: Rabcan (Valus) – McFadden, Drgoń, Zahorsky, Coultier, Gerlach – Kotvan, Betker, Dmowski, Mlynarović, Svitana – Brejćak, Turan, Jendek, Urbanek, Kundrik oraz Kukuća, Suchy, Śotek
  • 16:59
    Poznaliśmy skład drużyny Pasów: Krasanovsky (Hebda) - Jezek, Krenzelok, Latal, Raska, Vildumetz - Younan, Zurek, Lundgren, Mocarski, Sawicki - Motloch, Kunst, Kasperlik, Bezwiński, Brynkus - Kapa, Tynka, Sterbenz, Wróbel, Kapica oraz Jaracz i Dziurdzia
  • 16:57
    Spotkanie rozpocznie się 20 minut później z powodu opóźnionego przyjazdu drużyny przeciwnej.