Podwójne wykluczenie - do boksów kar zjeżdżają Jeżek i Kowalówka.
  • 54'
    Pasy już w komplecie.
  • 53'
    Mocne uderzenie Kaleinikovasa z bulika. Krążek jednak mija słupek naszej bramki.
  • 52'
    Krasanovsky instynktownie wyciągnął parkan i zatrzymuje uderzenie po lodzie.
  • 51'
    Kolejna kara dla Pasów i przez nieco ponad pół minuty zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 50'
    Dobre rozegranie przewagi przez gospodarzy i jeszcze lepsza obrona krakowskiego bramkarza, który łapie krążek do raka.
  • 50'
    Dwie karne minuty za uderzanie dla Motlocha. Zagramy w liczebnym osłabieniu.
  • 48'
    Dziubiński ze slotu i parkanami broni Krasanovsky.
  • 45'
    4:2 (44:34) - Do bramki Pasów trafia Sadłocha i rywale prowadzą już dwoma golami.
  • 45'
    Gospodarze już w komplecie.
  • 44'
    Nie potrafimy zagrozić rywalom w tej przewadze.
  • 43'
    Dwie karne minuty otrzymuje Denyskin.
  • 43'
    Sygnalizowana kara dla Unii.
  • 41'
    3:2 (40:45) - Gola po trafieniu spomiędzy bulików zdobywa Valtola.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla gospodarzy.
  • 41'
    Przed nami ostatnie dwadzieścia minut. Do boju Pasy!
  • 40'
    Syrena kończy drugą odsłonę przy remisie 2:2.
  • 39'
    Kilka groźnych sytuacji rywali...
  • 37'
    Dwójkowa kontra Unii, ale zostaje poruszona bramka Pasów.
  • 36'
    Na pięści z Dziubińskim starł się Jeżek i obaj odpoczną w boksie kar przez cztery minuty.
  • 36'
    Ogromne zamieszanie pod bramką Pasów i mamy bójkę na lodzie.
  • 35'
    Bezwiński wyłuskał krążek i z bulika uderzał bekhendem. Dobrze jednak ustawiony był Lundin.
  • 34'
    Krenzelok z niebieskiej obok słupka.
  • 30'
    Rywale już w komplecie!
  • 29'
    2:2 (28:10, 5/3) - Wykorzystujemy podwójną przewagę i do bramki trafia Vildumetz!
  • 28'
    Jezek po uderzeniu z daleka obija słupek!
  • 28'
    Druga kara dla gospodarzy. W boksie kar zasiada Dyukov.
  • 28'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje zawodnik Unii Valtola. Szansa dla Pasów na wyrównanie!
  • 27'
    Vildumetz po kiju i krążek opuszcza taflę.
  • 26'
    Błąd defensywy za bramką, krążek przejmuje Krzemień, ale dobrze ustawiony był Krasanovsky.
  • 25'
    W zamieszaniu Lundin mrozi krążek.
  • 25'
    Ponownie Sawicki, ale znów na przeszkodzie staje mu Lundin.
  • 24'
    Sawicki z bulika, ale trafia wprost w bramkarza.
  • 23'
    2:1 (22:51) - Strzałem z bliska pod poprzeczkę na prowadzenie swój zespół wyprowadza Sadłocha.
  • 22'
    1:1 (21:31, 5/4) - Niestety po indywidualnej akcji i strzale z bulika Karjalainena gospodarze doprowadzają do wyrównania.
  • 21'
    Wracamy do Oświęcimia. Pasy jeszcze przez minutę i 34 sekundy zagrają w osłabieniu po karze Kunsta.
  • 20'
    Syrena oznajmia koniec pierwszych dwudziestu minut. Pasy prowadzą 1:0 po golu Martina Latala!
  • 20'
    Na 25 sekund przed końcem tercji karę za spowodowanie upadku łapie Kunst.
  • 19'
    Nerwowa końcówka tej odsłony i kolejna dobra interwencja krakowskiego bramkarza!
  • 17'
    Tempo gry nieco spadło.
  • 15'
    Vildumetz z bulika po kiju i parkanem broni Lundin.
  • 14'
    Kolejna dobra interwencja naszego bramkarza po uderzeniu z najbliższej odległości!
  • 13'
    Krenżelok z narożnika pod bramkę, ale nie było tam nikogo, by przejąć krążek i oddać strzał.
  • 12'
    Cracovia już w komplecie.
  • 12'
    Skutecznie się bronimy!
  • 11'
    Kaleinikovas bez przyjęcia uderza z bulika, ale Krasanovsky zdołał się przesunąć i końcówką parkanu broni uderzenie!
  • 10'
    Dobra obrona Krasanovskyego.
  • 10'
    Dwie karne minuty za zahaczanie otrzymuje Sterbenz.
  • 8'
    Mocne uderzenie Latala z okolic bulika, ale pewnie broni to Lundin.
  • 7'
    Jeżek próbował oddać strzał ze slotu, ale obrońcy w ostatniej chwili odbierają mu krążek.
  • 6'
    Vildumetz objechał bramkę, ale został podcięty przez Prokopiaka. Zawodnik Unii został odesłany na dwuminutowe wykluczenie.
  • 5'
    Gospodarze walczą o wyrównanie stanu meczu.
  • 3'
    0:1 (2:27) - Pierwsze trafienie dla Cracovii notuje Raska po asyście Latala!
  • 3'
    Z bliska Denyskin i pierwszą dobrą interwencję notuje Krasanovsky, który odbija krążek parkanem.
  • 2'
    Kolejne uderzenie i do raka łapie krążek bramkarz Unii.
  • 1'
    Latal z bulika bekhendem i broni Lundin.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 17:46
    Drużyna Pasów wystąpi dziś w czarnych strojach z poprzedniego sezonu. Numery na koszulkach nie odpowiadają jeszcze tym, które będą nosić w nadchodzących rozgrywkach.
  • 17:43
    W drużynie Pasów wystąpi dziś testowany zawodnik Daniel Krenželok. Jest to 26-letni czeski defensor, który charakteryzuje się dobrymi warunkami fizycznymi - przy wzroście 191 cm, waży 94 kg. Na koncie ma ponad 150 występów w czeskiej ekstraklasie, a w przeszłości był młodzieżowym reprezentantem swojego kraju i występował w ligach juniorskich za oceanem. Życzymy powodzenia!
  • 17:40
    Poznaliśmy również skład gospodarzy:Lundin (Kowalówka) – Ackered, Dyukov, Olsson Trkulja, Kaleinikovas – Valtolla, Uimonen, Ahopelto, Heikkinen, Karjalainen – Bezuśka, Noworyta, Denyskin, Krzemień, Sadłocha – Prokopiak, Prusak, Kowalówka, Wanat, Sołtys
  • 17:33
    Drużyna Pasów zagra dziś w następującym zestawieniu:Krasanovský (Hebda) – Ježek, Žůrek, Látal, Raška, Vildumetz – Younan, Bieniek, Lundgren, Mocarski, Sawicki – Motloch, Kunst, Kapica, Bezwiński, Brynkus – Jaracz, Krenželok, Sterbenz, Dziurdzia, Sapiehin
  • 17:27
    Już za nieco ponad pół godziny drużyna Pasów rozpocznie pierwszy przedsezonowy sparing, w którym skrzyżuje kije z brązowym medalistą poprzednich rozgrywek czyli ekipą Re-Plast Unii Oświęcim. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!