Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 1
d.
1:0, 0:1, 0:0, 1:0, ___
  • 62'
    2:1 (61:01) - W drugiej minucie dogrywki uderzenie Petterssona dobija Bepierszcz i Podhale zwycięża w doliczonym czasie gry.
  • 61'
    Uderzenie Łyszczarczyka zatrzymuje Petraśek.
  • 61'
    W dogrywce drużyny wystąpią po trzech zawodników z pola.
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Za nami sześćdziesiąt minut i wciąż bez rozstrzygnięcia. Czeka nas więc dogrywka.
  • 58'
    Doherty wrzucił krążek do nadjeżdżającego w pole bramkowe Widmara, szybszy jednak Odrobny, który łapie gumę do raka.
  • 58'
    Nemec z okolic bulika, ale krążek opuszcza taflę.
  • 57'
    Shots on goal
    Kapica sam na sam i trafia wprost w bramkarza. To najlepsza sytuacja w tym meczu!
  • 56'
    Nejezchleb wzdłuż bramki do Jeżka, ten z ostrego kąta trafia wprost w bramkarza.
  • 55'
    Rywale już w pełnym zestawieniu. W momencie, gdy Neupauer wychodził na lód z bliska pokonać Odrobnego próbował jeszcze Śaur. Górą jednak nowotarski golkiper.
  • 54'
    Doherty po lodzie do Nejezchleba, ten jednak niecelnie i "Szarotki" wybijają krążek.
  • 53'
    Tiala huknął sprzed bulika. Odrobny broni, ale bramka Podhala została poruszona i w efekcie gra zostaje zatrzymana.
  • 53'
    Gospodarze nie cieszyli się zbyt długo grą w komplecie. Teraz do boksu kar za przeszkadzanie odesłany został Neupauer.
  • 53'
    Podhale już w komplecie. Wynik nie uległ zmianie.
  • 53'
    Bomba Doherty'ego sprzed niebieskiej, ale Odrobny pewnie łapie gumę.
  • 52'
    Gula po lodzie z niebieskiej. Tiala zasłaniał pole widzenia bramkarzowi, ale ten zdołał odbić krążek kijem.
  • 51'
    Za wybicie krążka poza taflę i w efekcie opóźnianie gry dwie karne minuty otrzymuje Chaloupka.
  • 50'
    Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Wynik wciąż nierozstrzygnięty.
  • 49'
    Gula z niebieskiej, próbował jeszcze zbijać krążek Tiala.
  • 48'
    Jaśkiewicz z niebieskiej nad poprzeczką. Gdyby obrońca Podhala uderzył celnie nasz bramkarz miałby spore problemy z obroną, ponieważ był zasłaniany.
  • 47'
    Wygrywamy wznowienie i Śaur posyła bombę wprost na bramkę "Wiedźmina". Ten jednak pewnie zatrzymał uderzenie naszego obrońcy.
  • 47'
    Widmar wycofał do Gutwalda, a ten huknął z klepy, ale wprost w parkany bramkarza Podhala.
  • 46'
    Nejezchleb opuszcza ławkę kar. Gramy w pełnym zestawieniu.
  • 45'
    Kapica popędził z krążkiem do tercji rywali, ale przy próbie oddawania strzałów został powstrzymany bodikiem przez Petterssona.
  • 44'
    Nejezchleb za trzymanie wędruje do boksu kar na dwie minuty.
  • 43'
    Drzewiecki wjechał w tercję Podhala i próbował pokonać Odrobnego strzałem z okolic bulika. Jego uderzenie było jednak niecelne.
  • 42'
    Niecelnie z bliska bekhendem uderzył Bezwiński.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla gospodarzy.
  • 41'
    Ostatnie dwadzieścia minut meczu przed nami!
  • Rozpoczęcie III tercji
  • 19:23
    Strzały po II tercji: 14 - 35
  • 40'
    Drugą tercję kończymy już w lepszych humorach. Po golu Damiana Kapicy wynik wciąż jest sprawą otwartą, ale liczymy, że w trzeciej tercji Pasy rozstrzygną ten mecz na swoją korzyść. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 39'
    Po wygraniu wznowienia z przestrzeni międzybulikowej uderzył Śvec, ale nasz bramkarz zachował czujność i obronił strzał byłego napastnika Pasów.
  • 37'
    Najpierw Gutwald z bulika i broni Odrobny, dobijał jeszcze bekhendem Tiala, ale tym razem guma opuściła taflę.
  • 36'
    Neupauer huknął z pierwszego krążka tuż przed bulikiem, ale dobrze spisał się Petraśek.
  • 34'
    Okres bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 33'
    Pettersson próbował obsłużyć podaniem po lodzie nadjeżdżającego Jaśkiewicza, ale dobra interwencja Dudaśa pod naszą bramką zapobiegła oddaniu strzału.
  • 32'
    Naciskany Brynkus uderzył ze slotu i Odrobny z trudem odbił krążek.
  • 30'
    Po wygraniu wznowienia nad poprzeczką z niebieskiej uderzył Gula.
  • 30'
    Spore zamieszanie pod nowotarską bramką. Widmar próbował bekhendem zmieścić krążek między słupkami, ale trafił tylko w boczną siatkę.
  • 29'
    Pettersson sprzed niebieskiej, ale zbyt lekko i nasz bramkarz bez problemu odbija gumę kijem.
  • 28'
    Bartłomiej Wsół z bliska trafił wprost w parkany Petraśka.
  • 27'
    Neupauer nad poprzeczką.
  • 26'
    1:1 (25:54) - Gula idealnie obsłużył Kapicę, a ten dopełnił formalności i celnym uderzeniem sprzed bramki pokonał Odrobnego. Wracamy do gry!
  • 26'
    Tiala spod bandy i końcówką parkanu broni nowtarski bramkarz.
  • 26'
    Franek sprzed bulika prosto w Odrobnego.
  • 25'
    Sporo się dzieje od pierwszych minut drugiej tercji. Spotkanie prowadzone w szybkim tempie z mnóstwem sytuacji podbramkowych.
  • 24'
    Tiala dogrywał po lodzie do nadjeżdżającego Nemeca, ale ten nie trafił w krążek.
  • 23'
    Bepierszcz z bliska obił parkany naszego golkipera.
  • 23'
    Widmar przejechał prawie całą taflę i uderzył z bliska, ale krążek trafił w łydkę Sulki. Drzewiecki próbował jeszcze dobitki, ale szybszy był Odrobny, który zamroził gumę.
  • 22'
    Poi wygraniu wznowienia Łyszczarczyk momentalnie uderzył na naszą bramkę, ale Petraśek przytomnie sparował krążek.
  • 22'
    Mrugała z niebieskiej i pewnie do raka łapie Petraśek.
  • 21'
    Pierwszy krążek w tej tercji dla Pasów.
  • 21'

Zaczynamy drugą odsłonę przy stanie 1:0 dla Tauronu Podhala.

• 18:43
    Statystyka celnych uderzeń po pierwszej tercji: 7 - 17
  • 20'
    Pierwszą tercję kończymy z bagażem jednego gola. Z pewnością musimy poprawić grę w przewagach, by w Nowym Targu myśleć o korzystnym wyniku.
  • 19'
    Franek, mimo asysty dwóch obrońców, uderzył ze slotu po lodzie, ale golkiper wybił gumę kijem.
  • 17'
    Podhale po raz kolejny przetrzymało osłabienie i już gra w komplecie.
  • 16'
    Odrobny zatrzymuje parkanami uderzenie Dudaśa z bulika.
  • 16'
    Z impetem ruszyliśmy do ataku.
  • 15'
    Za uderzenie Łyszczarczyk otrzymuje dwie karne minuty.
  • 15'
    Jeżek zza niebieskiej i Odrobny zatrzymuje krążek. Po chwili gra zostaje przerwana ponieważ Jeżek starł się z Łyszczarczykiem. Będzie wykluczenie dla nowotarskiego napastnika.
  • 14'
    Mocne uderzenie Neupauera zablokowane przez Doherty'ego.
  • 14'
    Doherty sprzed bulika i na raty broni Odrobny, naciskany jeszcze przy prawym słupku przez Drzewieckiego.
  • 13'
    Defensywa Podhala mimo okrojonego składu sprawia nam dziś sporo trudności pod bramką "Wiedźmina".
  • 12'
    Pasy grają na trzy piątki. Damian Kapica występuje dziś w pierwszej formacji.
  • 11'
    Podhale już w komplecie. Niestety nie znaleźliśmy sposobu na wykorzystanie liczebnej przewagi.
  • 10'
    Zakończyła się pierwsza kara dla nowotarżan.
  • 10'
    Gula sprzed niebieskiej i broni nowotarski bramkarz.
  • 9'
    Za wysoki kij do boksu kar powędrował Worwa. Przez ponad minutę zagramy w podwójnej przewadze!
  • 9'
    Jeżek po dograniu Nejezchleba uderzył sprzed bulika, ale Odrobny odbija krążek kijem.
  • 8'
    Penalty 12
    Mrugała za atak od tyłu otrzymuje dwie karne minuty oraz automatycznie 10 minut za niesportowe zachowanie!
  • 7'
    Widmar po rajdzie prawą stroną trafia w obrońcę gospodarzy.
  • 6'
    Brakuje uderzeń na bramkę Odrobnego.
  • 5'
    Sprzed bulika huknął Doherty, ale krążek odbił się od łydki jednego z defensorów Podhala.
  • 4'
    1:0 (3:33, 5/4) - W sporym zamieszaniu przytomnie odnalazł się Łyszczarczyk i precyzyjnym uderzeniem otwiera wynik spotkania.
  • 3'
    Petraśek broni uderzenie po sporym zamieszaniu podbramkowym.
  • 2'
    Już w 2. minucie za przeszkadzanie karą dwóch minut ukarany Doherty.
  • 1'
    Mnóstwo przerw w grze na początku spotkania.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwszy krążek dla "Szarotek".
  • 17:46
    Zanim rozpoczniemy zmagania na lodowej tafli, przypominamy o trwającym naborze do CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii! Może za jakiś czas to wasze pociechy będą reprezentować Pasy w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju? Wszelkie informacje znajdziecie na naszej oficjalnej stronie!

• 17:43

• 17:39
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Tomasz Radzik i Mariusz Smura, a na liniach pomagać im będą Rafał Noworyta i Jacek Szutta.