Syrena kończy spotkanie i trzy punkty jadą do Krakowa! Brawo drużyna!
  • 60'
    Czas dla drużyny GKS Katowice.
  • 58'
    Dobra sytuacja Brynkusa, niewiele brakowało a młody napastnik podwyższyłby nasze prowadzenie.
  • 57'
    Rywale walczą o wyrównującą bramkę, ale teraz to my kontrolujemy to spotkanie.
  • 54'
    3:4 (53:24) - GOOL! Nemec wyprowadza nas na prowadzenie!
  • 52'
    3:3 (51:24) - Błyskawiczne wyrównanie naszej drużyny! Gola z bliska zdobył wychowanek Mateusz Bezwiński! Brawo Bezwin!
  • 50'
    3:2 (49:55, 5/4) - Szybko wykorzystana przewaga GKS-u i strzałem z daleka krążek w bramce Pasów umieszcza Krężołek.
  • 50'
    Kara techniczna za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
  • 47'
    2:2 (47:55) - Nejezchleb w sytuacji sam na sam doprowadza do wyrównania. A więc wszystko zaczyna się od początku. Tylko jedna bramka może dać nam zwycięstwo. Walczyć Pasy!
  • 47'
    Zarysowuje się przewaga GKS-u Katowice. Mamy coraz większy problem z przedostaniem się pod bramkę rywali.
  • 46'
    Tiala do Bezwińskiego, ale ten w dobrej sytuacji nie potrafi celnie uderzyć i krążek leci nad poprzeczką bramki Śimbocha.
  • 44'
    Kruczek sprzed bulika i kijem broni Petraśek.
  • 43'
    Śaur huknął sprzed bulików, ale krążek w bezpiecznej odległości minął słupek.
  • 42'
    Próbował Andersons, ale na nasze szczęście zawodnik Katowic nieznacznie się pomylił.
  • 41'
    Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Wznowienie na środku tafli wygrywają gospodarze.
  • 40'
    Dźwięk syreny oznacza koniec tej odsłony. Wciąż przegrywamy jednym golem, ale za to udało się pokonać katowickiego bramkarza. Wracamy za kwadrans.
  • 39'
    Michalski w dobrej sytuacji przed bramką Petraśka, ale nasi defensorzy w porę zapobiegli utracie trzeciego gola.
  • 37'
    1:2 (36:36) - Mamy pierwsze trafienie! Drzewiecki od zakrystii obił parkany Śimbocha, ale skuteczną dobitką popisał się Widmar. Brawo!
  • 36'
    Nemec pod niebieską do Guli, a ten uderzył w taki sposób, że krążek opuścił taflę.
  • 35'
    Po błędzie naszej defensywy krążek przejął Fraszko i z najbliższej odległości trafia w parkany golkipera Pasów.
  • 34'
    Jeżek na alibi zza niebieskiej i Śimboch bez problemu łapie gumę.
  • 33'
    Zakotłowało się w polu bramkowym rywali i parkany Śimbocha obił Nemec.
  • 33'
    Mamy problemy z oddaniem celnego strzału.
  • 32'
    Michalski po lodzie do nadjeżdżającego pod naszą bramkę Wajdy, ale ten minął się z krążkiem.
  • 30'
    Gramy już w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie.
  • 30'
    Świetna obrona Petraśka, który łapie krążek do raka po mocnej bombie Michalskiego z okolic bulika!
  • 29'
    Zakotłowało się pod naszą bramką i sędziowie musieli rozdzielać krewkich zawodników.
  • 29'
    Franssila z niebieskiej i Starzyński próbował zbić krążek pod bramką.
  • 28'
    Za atak kijem dwoma minutami ukarany został Drzewiecki. Musimy uważać na wykluczenia, bo już jedno z nich rywale zdołali wykorzystać i zdobyć gola.
  • 28'
    Po wygraniu wznowienia niecelnie sprzed niebieskiej uderzył Doherty.
  • 26'
    Tiala przejął krążek pod bramką Śimbocha, ale nie był w stanie oddać strzału.
  • 25'
    Świetna obrona Petraśka po uderzeniu Fraszki sprzed bulika. Nasi obrońcy zdecydowanie zaspali i pozwolili napastnikowi GKS-u znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
  • 23'
    2:0 (22:36) - Uderzeniem sprzed bulika drugiego gola dla drużyny z Katowic zdobywa Andersons.
  • 22'
    Niecelnie Wajda z niebieskiej.
  • 21'
    Nejezchleb popędził prawą stroną, ale rywale zdołali odebrać mu krążek.
  • 21'
    I już chwilę po rozpoczęciu Pasiut melduje się na lodzie.
  • 21'
    Rozpoczynamy drugą odsłonę. Jeszcze przez sekundę zagramy w przewadze.
  • 20'
    Pierwszą tercję kończymy z bagażem jednego gola. Przed nami jednak jeszcze 40 minut i liczymy na gole w kolejnych odsłonach.
  • 19'
    Przycisnęliśmy, ale rywale wybijają krążek na uwolnienie.
  • 19'
    Kapitan GKS-u za przeszkadzanie otrzymuje dwie karne minuty.
  • 19'
    Shots on goal
    Po kontrze z bliska uderzał Pasiut, ale dobrze spisał się Petraśek.
  • 17'
    Walczymy o wyrównanie, ale brakuje strzałów.
  • 15'
    1:0 (14:07, 5/4) - Uderzeniem z daleka krążek w siatce umieścił Rohtla po dograniu Starzyńskiego.
  • 15'
    Stoklasa z niebieskiej i broni Petraśek.
  • 14'
    Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Tiala.
  • 13'
    Franssila z niebieskiej, ale mocno niecelnie. po chwili defensor miejscowych zostaje przewrócony i sędziowie sygnalizują karę.
  • 12'
    Kontra Pasów i gospodarze wybijają na uwolnienie.
  • 10'
    Śaur z niebieskiej, ale mocno niecelnie.
  • 10'
    Podanie górą do Franka, ale szybsi defensorzy GieKsy.
  • 9'
    Nejezchleb do Doherty'ego, a ten uderza z okolic bulika. Śimboch jednak złapał gumę.
  • 8'
    Gramy w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie.
  • 6'
    Za spowodowanie upadku w boksie kar odpocznie Doherty.
  • 6'
    Śimboch łapie krążek po uderzeniu Dudaśa.
  • 6'
    Oglądamy mecz walki. Obie drużyny skupiają się przede wszystkim na zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki.
  • 5'
    Kruczek z niebieskiej i broni Petraśek.
  • 4'
    Dobra gra Pasów w destrukcji zapobiega oddaniu strzału przez rywali.
  • 3'
    W zamieszaniu podbramkowym Śimboch mrozi krążek.
  • 2'
    Nejezchleb próbował obsłużyć będącego w dobrej pozycji pod bramką Franka, ale zrobił to na tyle niefortunnie, że rywale przejęli krążek.
  • 2'
    Pierwsze uderzenie gospodarzy. Z niebieskiej próbował Wajda, ale Petraśek odbił gumę przed siebie.
  • 1'
    Minuta za nami. Póki co bez strzałów.
  • 1'
    Minęło raptem 12 sekund, a już mieliśmy dwie przerwy w grze.
  • 1'
    Zaczęliśmy. Pierwszy krążek dla Pasów!
  • Rozpoczęcie spotkania
  • 18:28
    Przed meczem odbędzie się jeszcze krótka uroczystość, podczas której honorowymi koszulkami zostaną nagrodzeni: Grzegorz Pasiut, Filip Starzyński oraz Mikołaj Łopuski, a więc zawodnicy, którzy rozegrali 100 spotkań w barwach drużyny GKS Katowice.
  • 18:10

Dzisiejsze spotkanie sędziują Przemysław Gabryszak i Daniel Lipiński, a na liniach pomagają im Michał Gerne i Artur Hyliński.

• 18:05
    Przypominamy, że transmisję z dzisiejszego meczu przeprowadzi portal polskihokej.tv. Koszt jednorazowego dostępu to 16 zł. Część środków trafi na konto naszego klubu i wspomoże drużynę Pasów!
  • 18:00

Trwa przedmeczowy rozjazd. Za pół godziny zaczynamy!

• 17:30

Poznaliśmy skład Pasów na mecz z GKS Katowice. Dziś będziemy musieli radzić sobie bez Damiana Kapicy.

• 17:00

Witamy z Lodowiska "Satelita", gdzie już o 18:30 hokeiści Pasów zmierzą się z GKS Katowice w ramach 18. kolejki Polskiej Hokej ligi.