Syrena kończy to spotkanie. Mimo walki do końca trzy punkty wędrują na konto drużyny z Jastrzębia. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje. Już w piątek 20 listopada hokeiści Comarch Cracovii zmierzą się na wyjeździe z GKS Katowice.
    Ostatnia minuta! Walczyć Pasy!
  • 59'
    Czas dla drużyny z Jastrzębia.
  • 58'
    2:3 (57:58, 6/5) - W ogromnym zamieszaniu kontaktowe trafienie zdobywa Michal Gutwald!
  • 58'
    A jednak! Na dwie minuty do końca wprowadzamy do gry szóstego zawodnika z pola!
  • 58'
    Wznawiamy grę, Petraśek nie opuszcza bramki.
  • 58'
    Trener Pasów Rudolf Rohaćek poprosił o regulaminowy czas.
  • 58'
    Z bulika huknął Doherty, ale krążek odbił się jeszcze od łydki defensora JKH. Wcześniej usłyszeliśmy też gwizdek sędziego, który zasygnalizował spalonego w polu bramkkowym.
  • 57'
    Walczymy o zmianę niekorzystnego rezultatu, ale Jastrzębie jest dziś dobrze zorganizowane w defensywie.
  • 55'
    Gula z daleka, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Nechvatala.
  • 54'
    Kostek już na lodzie, JKH gra w pełnym zestawieniu.
  • 53'
    Doherty dograł do Dudaśa, a ten huknął sprzed niebieskiej. Krążek trafił jednak wprost w bramkarza przyjezdnych.
  • 52'
    Arkadiusz Kostek otrzymuje dwie karne minuty za trzymanie.
  • 51'
    Gula zza niebieskiej, ale naszemu obrońcy całkowicie nie wyszło to uderzenie, ponieważ krążek opuścił taflę.
  • 50'
    Penalty 10
    Franek mocno protestował przeciwko decyzji sędziego i w efekcie otrzymuje 10 karnych minut za niesportowe zachowanie.
  • 50'
    W ogromnym zamieszaniu pod bramką Jastrzębia sędzia przerywa grę argumentując to zamrożeniem krążka przez Nechvatala. Wydaje się jednak, że arbiter nieco pospieszył się z tą decyzją.
  • 49'
    Klimićek z okolic bulika, ale mocno niecelnie.
  • 48'
    Kamiński z bliska, ale dobrze ustawiony był Nechvatal. Nasz napastnik utrzymał się przy krążku i ponownie próbował uderzać sprzed pola karnego, ale krążek trafił na kij jednego z defensorów JKH.
  • 47'
    Jass z okolic bulika, ale kijem zablokował uderzenie Franek,
  • 46'
    Tempo spotkania ewidentnie spadło. Okres chaotycznej gry bez dogodnych sytuacji z obu stron.
  • 45'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 43'
    Urbanowicz trafia w boczną siatkę.
  • 43'
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Taavi Tiala.
  • 41'
    Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut tego meczu. JKH prowadzi z Comarch Cracovią 3:1.
  • 40'

W drugiej odsłonie bramki zdobywali tylko zawodnicy gości. Liczymy na lepszą grę Pasów w ostatniej tercji.

• 40'
    Goście już w komplecie.
  • 38'
    Za trzymanie kijem dwuminutowe wykluczenie otrzymał zawodnik gości Jakub Gimiński.
  • 37'
    Pasy już w komplecie.
  • 36'
    Z bliska huknął Hovorka, ale guma obiła tylko parkany Petraśka.
  • 35'
    Za spóźniony atak ciałem dwie karne minuty otrzymuje Franek.
  • 34'
    Gutwald sprzed bulika, ale mocno niecelnie.
  • 33'
    Po wygraniu wznowienia spod niebieskiej uderzył Kostek, ale krążek po lodzie minął prawy słupek naszej bramki.
  • 32'
    Ze slotu wprost w bramkarza uderzył Wróbel.
  • 31'
    Shots on goal
    Franek z bliska, ale wprost w bramkarza.
  • 31'
    Z ostrego kąta próbował Kapica, ale dobrze ustawiony był Nechvatal.
  • 29'
    1:3 (28:09, 5/4) - Jastrzębie wykorzystuje przewagę i do bramki Pasów z bliska trafia Phillips.
  • 28'
    Za crosschecking do boksu kar odesłany Gula.
  • 27'
    Ladna wymiana krążka przez gości pod naszą bramką. Phillips odegrał do Wróbla, a ten uderzył wprost w naszego golkipera.
  • 26'
    Kasperlik w pojedynku szybkościowym z defensorami Pasów dojechał do krążka, ale Petraśek w porę wyszedł z bramki i zapobiegł oddaniu strzału przez napastnika JKH.
  • 24'
    Jesteśmy już w komplecie. Udało się przetrwać osłabienie.
  • 23'
    Rac z bliska bekhendem, ale dobrze ustawiony był krakowski bramkarz.
  • 22'
    Nemec za zahaczanie spędzi najbliższe dwie minuty w boksie kar.
  • 22'
    1:2 (21:13) - Hovorka odegrał na prawo do Klimicka, a ten na raty pokonuje Petraśka. Jastrzębie prowadzi 2:1.
  • 22'
    Nechvatal mrozi krążek po uderzeniu Franka.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej tercji dla gości.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę przy stanie 1:1. Walczyć Pasy!
  • 20'
    Syrena kończy pierwszą tercję. Na tafli przy Siedleckiego 7 mamy remis 1:1. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 20'
    1:1 (19:02, 5/4) - Szybko wykorzystana przewaga! Doherty popisał się dobrym podaniem do Nejezchleba, który celnie przymierzył w narożnik bramki. Mamy remis!
  • 19'
    Za spowodowanie upadku swój zespół osłabił Sawicki.
  • 18'
    Nemec już na tafli. Gramy w pełnym zestawieniu.
  • 17'
    Trwa kanonada strzelecka na naszą bramkę.
  • 16'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Nemec. Ciężki okres dla naszej drużyny.
  • 16'
    0:1 (15:32) - Nalewajka uderzył w poprzeczkę, ale skuteczną dobitką popisał się Urbanowicz i goście obejmują prowadzenie.
  • 15'
    Dobre podanie pod bramkę do Pasia, ale ten fatalnie spudłował.
  • 14'
    Dudaś pod bramkę do Kamińskiego, a ten bekhendem próbował wepchnąć gumę do siatki.
  • 13'
    Z bliska groźnie uderzył Phillips, ale na nasze szczęście krążek minął słupek bramki Petraśka.
  • 11'
    JKH już w pełnym zestawieniu. Druga niewykorzystana przewaga Pasów...
  • 10'
    Trwa ostrzał bramki JKH. Z niebieskiej próbował zaskoczyć bramkarza Gula.
  • 9'
    Za wysoki kij w boksie kar odpocznie Rac. To już drugie wykluczenie gości w przeciągu kilku minut.
  • 8'
    Zakotłowało się pod naszą bramką i Petraśek przez moment nie wiedział gdzie jest krążek.
  • 7'
    Nemec nad poprzeczką i już Jass melduje się na tafli. Wynik wciąż bezbramkowy.
  • 6'
    Póki co nie potrafimy zrobić użytku z liczebnej przewagi.
  • 5'
    Za spowodowanie upadku przeciwnika przez dwie minuty w boksie kar odpocznie Maris Jass.
  • 5'
    Po wznowieniu z bliska uderzył Tiala, ale Nechvatal zamroził gumę.
  • 5'
    Dwukrotnie Kasperlik. Najpierw uderzenie napastnika gości obronił Petraśek, a następnie krążek w znacznej odległości minął bramkę Pasów.
  • 4'
    Dobry forecheck w destrukcji naszej drużyny uniemożliwia oddanie strzału gościom.
  • 3'
    W sporym zamieszaniu podbramkowym Petraśek mrozi gumę. Będzie wznowienie na buliku pod naszą bramką.
  • 2'
    Kapica sprzed bulików i parkanami odbija Nechvatal. Szybka agresywna gra z obu stron od pierwszych sekund spotkania.
  • 2'
    Dudaś z niebieskiej i Kamiński próbował strącić krążek kijem.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla Pasów.
  • 1'
    W głośnikach wybrzmiał Hymn Cracovii autorstwa Macieja Maleńczuka, obie drużyny już na tafli, a więc zaczynamy!
  • 18:00

Trwa przedmeczowy rozjazd

• 17:50

Poznaliśmy skład drużyny Pasów:

• 17:45
    Transmisja z meczu przeciwko JKH GKS Jastrzębie dostępna jest w systemie PPV w portalu polskihokej.tv pod linkiem: https://krakow.polskihokej.tv/
  • 17:40

Najskuteczniejszy zawodnik Pasów Erik Němec (7 goli i 11 asyst) powiedział przed meczem:

- W wyjazdowym starciu z Jastrzębiem mieliśmy dobrą pierwszą tercję, a później wszystko posypało się tak naprawdę w pięć minut i w efekcie przegraliśmy 1:6. Teraz musimy po prostu zagrać z pełnym zaangażowaniem i koncentracją przez całe spotkanie, a wtedy sądzę, że jesteśmy w stanie pokonać przeciwnika i zrewanżować się za tamtą porażkę.

• 17:35

Dziś na polskich taflach rozegrane zostaną także inne spotkania. Zobaczcie jak prezentuje się zestaw par 17. kolejki Polskiej Hokej Ligi:

• 17:30

Tafla już gotowa i za kilka minut drużyny przeprowadzą przedmeczowy rozjazd.

• 17:10
    Dzisiejszy mecz poprowadzą sędziowie Robert Długi i Krzysztof Kozłowski, a na liniach pomagać im będą Piotr Matlakiewicz oraz Marcin Młynarski.