Za spowodowanie upadku do boksu kar zostaje odesłany Bdzoch.
  • 58'
    Sygnalizowana kara dla Pasów.
  • 57'
    Wronka wprowadza krążek do tercji rywali, ale w efekcie zostaje powstrzymany przy bandzie.
  • 57'
    Rac z prawego bulika, dobrze jednak broni Lindskoug.
  • 56'
    Graborenko spomiędzy bulików, ale niecelnie.
  • 55'
    Saur do Tomiego na bulik, ale jego uderzenie zostaje zablokowane.
  • 53'
    Kasperlik dopadł do krążka tuż przed niebieską, ale jego strzał okazał się niecelny.
  • 52'
    Husak ze slotu trafia w parkany Lindskouga, ale wcześniej rozległ się gwizdek sędziego, sygnalizujący pozycję spaloną.
  • 51'
    Przewrócony na bandę Padakin i sędziowie przerywają grę.
  • 50'
    Błąd rywali w ich tercji, krążek przejął Kapica, ale defensorzy Unii szybko naprawili swoją pomyłkę i nie dopuścili naszego zawodnika do oddania strzału.
  • 49'
    Padakin nadjeżdżał z prawej strony, ale nie sięgnął krążka i nie zakończył akcji swojego zespołu strzałem na bramkę.
  • 49'
    Sporo rwanej gry. Żadna z drużyn nie może dłużej utrzymać się przy krążku.
  • 48'
    Dogranie do Racuka pod bramkę, ale ten został powstrzymany przez oświęcimskiego defensora.
  • 46'
    Rywale grają w pełnym zestawieniu.
  • 45'
    Oświęcimianie już w czwórkę na lodzie.
  • 45'
    Interwencja kaskiem bramkarza Unii i mamy przerwę w grze.
  • 44'
    Sawicki zmienia tor lotu krążka, ale guma ląduje między parkanami Lindskouga.
  • 44'
    Dogranie do Kinnunena na bulik, ale ten po uderzeniu po lodzie nieznacznie się pomylił.
  • 43'
    Dwie karne minuty dla Denyskyna za zahaczanie. Pasy zagrają w podwójnej przewadze przez blisko minutę!
  • 42'
    Uderzał Wronka, ale krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 41'
    Pasy już w komplecie.
  • 21:57
    Strzały po II tercji: 20 - 14
  • 40'
    4:1 (39:31 4/4) - Padakin dopadł do bezpańskiego krążka i umieścił go w bramce Pasów.
  • 39'
    Penalty 25
    Kara meczu dla Prusaka! Zawodnik Unii uderzył głową Jeżka i zostaje odesłany do szatni!
  • 39'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został odesłany na ławkę kar.
  • 39'
    Kapica z bliska, ale krążek minimalnie poleciał nad poprzeczką.
  • 38'
  • 38'
    Cichy z najbliższej odległości nieznacznie się pomylił.
  • 38'
    Pangelov sprzed niebieskiej, ale Stojanović zatrzymuje gumę.
  • 37'
    Lindskoug mrozi gumę po uderzeniu Jeżka.
  • 37'
    Padakin niecelnie zza bulika.
  • 36'
    Chwilę później jednak Arrak fauluje rywala i za rzut na bandę odpocznie w boksie kar przez najbliższe dwie minuty.
  • 36'
    Osamotniony Arrak próbował przedrzeć się przez obronę w tercji rywali.
  • 35'
  • 34'
    Dobrze się bronimy i nie pozwalamy rywalom na dojście do czystej sytuacji strzeleckiej.
  • 33'
    Kara techniczna dla Pasów za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Dziurdzia.
  • 32'
    Dogranie zza bramki przez gracza Pasów, ale w porę zorientował się golkiper Unii.
  • 30'
    Dobre dogranie Ahopelto do Dziubińskiego, który urwał się obronie i popędził na naszą bramkę. Kapitan rywali trafił jednak w dobrze ustawionego Stojanovića.
  • 29'
    Uderzał Nemec, ale Lindskoug zachował czujność i mrozi gumę.
  • 28'
    Kilka dobrych sytuacji strzeleckich rywali. Krążek jednak nie znalazł drogi do bramki Pasów.
  • 26'
    3:1 (25:04) - Husak po dograniu Racuka zdobywa pierwsze trafienie dla Pasów!
  • 25'
    Sołtys sam na sam, ale zawodnik Unii trafia w parkany Stojanovića!
  • 24'
    3:0 (23:22, 5/4) - Przewagę na gola zamienia Pangelov, który uderzył po lodzie.
  • 23'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar zjeżdża Gula. Zagramy w osłabieniu.
  • 22'
    Mocno Sawicki po wygranym buliku.
  • 21'
    Drużyny są już na tafli i następuje wznowienie ze środka.
  • 21:09
    Strzały po I tercji: 11 - 5
  • 20'
    Po pierwszej tercji bliżsi finału są oświęcimianie.
  • 19'
    2:0 (19:00) - Równo w 19. minucie krążek do naszej bramki po indywidualnym rajdzie posyła Deniskyn.
  • 17'
    Dziubiński z obrotu, ale krążek mija naszą bramkę.
  • 15'
    Prusak pognał prawą stroną i uderzył po lodzie. Znów jednak dobrze broni Stojanović.
  • 14'
    Uderzał S. Kowalówka i znów dobrą interwencją parkanami popisuje się Stojanović.
  • 14'
    Rywale od dłuższego czasu okupują nas w naszej tercji.
  • 12'
    Dwukrotnie Dudkiewicz, ale dobrze Stojanović, który zatrzymuje krążek parkanami.
  • 11'
    Zarysowuje się lekka przewaga Unii.
  • 10'
    Tomi w doskonałej sytuacji, ale nasz napastnik nie trafia w krążek.
  • 10'
    Dziubiński po lodzie z okolic bulika, ale krążek tylko musnął słupek naszej bramki.
  • 10'
    Kontra Pasów 3 na 2 i potężne uderzenie Racuka spomiędzy bulików odbija Lindskoug.
  • 9'
    Wronka ze slotu po lodzie, ale zbyt lekko by zaskoczyć Lindskouga.
  • 8'
    1:0 (7:07) - Rywale po celnym uderzeniu Padakina obejmują prowadzenie.
  • 7'
  • 6'
    Z bulika huknął bez przyjęcia Da Costa, ale piękną interwencją do raka popisuje się krakowski bramkarz!
  • 5'
    Za natarcie dwie karne minuty otrzymuje Racuk.
  • 5'
    Jerofejevs wrzucił gumę z niebieskiej, dobitki próbował Ahopelto, ale dobrze spisał się Stojanović.
  • 3'
    Sporo niedokładności po obu stronach.
  • 3'
    Kasperlik z bulika i na raty broni oświęcimski golkiper.
  • 1'
    Sawicki pognał prawą stroną i dogrywał bekhendem pod bramkę, ale gumę przejęli rywale.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla gospodarzy.
  • 20:27
    W bramce Pasów wystąpi dziś Rok Stojanović!
  • 20:24
    Transmisję w swoich kanałach przeprowadzi stacja TVP SPORT.
  • 20:14
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 20:14
    Witamy z Lodowiska przy ul. Chemików 4 w Oświęcimiu, gdzie już o 20:30 Comarch Cracovia skrzyżuje kije z miejscową Tauron Re-Plast Unią i powalczy o awans do finału Pucharu Polski i pierwszy krok w kierunku obrony trofeum. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!