1:0 2:1 4:0, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie. Superpuchar Polski po raz pierwszy w historii zdobywa GKS Katowice.
  • 59'
    7:1 (58:08) - Olsson po podaniu Monto zdobywa siódmego gola dla Katowic i notuje hatricka.
  • 58'
    6:1 (57:30) - Blomqvist odgrywa do Pulkkinena i rywale podwyższają prowadzenie.
  • 55'
    Sawicki próbował wjechać z krążkiem w tercję Katowic. Rywale jednak powstrzymali naszego zawodnika.
  • 55'
    Gospodarze kontrolują wydarzenia na lodzie. Szukamy jeszcze okazji w kontrach.
  • 54'
    Pasiut w sytuacji sam na sam uderza bekhendem, ale dobrze broni Zabolotny.
  • 52'
    Cracovia już w pełnym zestawieniu.
  • 51'
    Próbowali Magee i Fraszkzo, ale górą Zabolotny.
  • 50'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Sawicki.
  • 49'
    Próbujemy, ale katowiczanie kontrolują tempo gry.
  • 47'
    Uderzenie Wronki broni Murray.
  • 47'
    Dwukrotnie parkanami broni Murray.
  • 45'
    5:1 (45:00) - W zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się Blomqvist i po raz drugi w tym meczu pokonuje Zabolotnego.
  • 42'
    4:1 (41:53) - Czwartą bramkę dla rywali zdobywa Blomqvist, który otrzymał dobre podanie z prawej strony od Krężołka.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 41'
    Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Pasy jesteśmy z Wami!
  • 21:25
    Strzały po II tercji: 22 - 30
  • 38'
    Arrak do Brynkusa, ale ten trafia wprost w bramkarza.
  • 38'
    Po wznowieniu uderzał Arrak, ale krążek odbija się od łopatki kija rywala i opuszcza taflę.
  • 37'
    Po kontrze uderzał Kapica, próbował jeszcze najeżdżać Wronka, ale szybszy był Murray, który mrozi krążek.
  • 37'
    Sawicki do Raca, ale ten niezbyt czysto trafia w krążek.
  • 36'
    Uderzał Michalski, ale pewnie łapie krążek Murray.
  • 34'
    Dziurdzia zza bulika obok słupka.
  • 33'
    Pogubili się katowiczanie, ale zdołali utrzymać się przy krążku.
  • 33'
    Walczymy, brakuje jednak dogrania pod bramkę i strzału.
  • 32'
    Murray zatrzymuje uderzenie z daleka.
  • 31'
    Dogranie do Wronki, ten przykłada kij, ale guma leci nad poprzeczką.
  • 30'
    3:1 (29:18) - Trzecią bramkę dla "GieKsy" zdobywa Kruczek, który nadjechał z prawej strony i umieścił krążek między parkanami..
  • 30'
    Z okolic bulika uderzał Wajda.
  • 29'
    Dogranie zza bramki i Gula trafia w boczną siatkę. Cały czas jednak zamykamy rywali w obrębie pola bramkowego!
  • 27'
    2:1 (26:14) - Mamy pierwsze trafienie. Sprzed bulika krążek pod poprzeczką umieszcza Gula!
  • 25'
    Racuk zza bramki do Csamango, ale ten uderza nad poprzeczką.
  • 25'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 24'
    Trwa napór Pasów, ale Murray nie daje się zaskoczyć.
  • 23'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar odesłany został Smal.
  • 23'
    Dogranie do Krężołka, ale ten bekhendem uderza nad poprzeczką.
  • 22'
    Csamango z bulika po kiju obrońcy i krążek opuszcza taflę.
  • 21'
    2:0 (20:27, 5/4) - Dobrze rozegrana przewaga i po raz drugi naszego bramkarza pokonuje Olsson.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę. Jeszcze przez 87 sekund zagramy w osłabieniu.
  • 20:40
    Strzały po I tercji: 16 - 12
  • 20'
    Zakotłowało się pod naszą bramką. Ofiarnie walczy jednak Zabolotny.
  • 20'
    Za wysoki kij karę otrzymuje Wronka.
  • 18'
    Za to samo wykluczenie dwie minuty w boksie kar spędzi również Racuk. Drużyny zagrają 4 na 4.
  • 18'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu odesłany został Pasiut.
  • 17'
    Walczymy o pierwsze trafienie. Brakuje jednak ostatniego podania.
  • 16'
    Mocno Jeżek z bulika, ale krążek trafia w parkany Murray'a.
  • 15'
    Zablokowane uderzenie Sawickiego z okolic bulika.
  • 15'
    Dogranie do Kasperlika, ale ten spomiędzy bulików trafia wprost w bramkarza.
  • 13'
    Teraz próbował Smal, ale pewnie łapie krążek do raka Zabolotny.
  • 12'
    Dobre podanie na prawą stronę do Michalskiego, ale ten uderza wprost w bramkarza rywali.
  • 11'
    Nemec po lodzie z bulika, ale krążek w znacznej odległości mija bramkę Katowic.
  • 9'
    Wronka pognał na bramkę rywali. minął prawie wszystkich zawodników, ale z jego uderzeniem poradził sobie Murray.
  • 7'
    1:0 (6:53) - Po wznowieniu z ostrego kąta Hitosato wyłożył krążek Olssonowi, ten strzela do pustej bramki i GKS obejmuje prowadzenie.
  • 7'
    Z bulika uderzał Magee, ale znów pewnie Zabolotny.
  • 6'
    Gula ostro potraktował za naszą bramką Smala. Wszystko odbyło się jednak w zgodzie z przepisami.
  • 5'
    Przetrwaliśmy nawałnicę gospodarzy i próbujemy rozegrać atak.
  • 4'
    Mikkola po wznowieniu i znów pewna interwencja naszego bramkarza.
  • 4'
    Kolejna dobra interwencja Zabolotnego, który mrozi krążek. Będzie wznowienie pod bramką Pasów.
  • 3'
    Pasiut ze slotu i końcówką kija broni Zabolotny. Po chwili nasz bramkarz sparuje uderzenie z niebieskiej.
  • 2'
    Kasperlik sam na sam, ale krążek po jego uderzeniu leci nad poprzeczką.
  • 2'
    Uderzał Wronka i broni Murray.
  • 1'
    Kolusz próbował zmieścić gumę bekhendem przy lewym słupku. Dobrze ustawiony był jednak Zabolotny.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie ze środka dla Katowic.
  • 19:59
    Drużyny są już na tafli i za moment zaczynamy!
  • 19:25

W bramce Pasów zagra dziś David Zabolotny. Życzymy czystego konta!

• 19:24
    Transmisję z meczu o Superpuchar Polski przeprowadzi stacja TVP SPORT.
  • 19:22
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów dzisiejszego spotkania znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 19:16
    Witamy z Lodowiska "Satelita", gdzie już o godz. 20. zmierzymy się z mistrzem Polski o pierwsze trofeum w tym sezonie czyli Superpuchar. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!