Mecz zakończony Wynik meczu : 4 : 3
1:2 2:0 1:1, ___ ___ ___ ___
Färjestad Karlstad Färjestad Karlstad
  • 60'
    Pokonujemy mistrza Szwecji i odnosimy drugie zwycięstwo w Hokejowej Lidze Mistrzów!!! Gratulacje Pasy!
  • 60'
    Pasy w pełnym zestawieniu!
  • 58'
    Gramy 6 na 4. Zabolotny skraca kąt i zatrzymuje uderzenie rywali z bulika.
  • 58'
    Trener Rudolf Rohaćek poprosił o regulaminowy czas.
  • 58'
    Dwie karne minuty dla Husaka za opóźnianie.
  • 58'
    W ogromnym zamieszaniu Zabolotny ratuje nasz zespół przed utratą gola. Będzie jednak kara dla jednego z zawodników Pasów.
  • 56'
    Pusta bramka szwedzkiej drużyny!
  • 55'
    4:3 (54:57, 5/4) - Dobrze rozegrana przewaga i precyzyjnym uderzeniem z bulika popisuje się Nystrom i zdobywa kontaktowe trafienie dla swojej drużyny.
  • 55'
    Regulaminowy czas dla drużyny gości.
  • 55'
    Co za obrona Zabolotnego! Krążek tuż przed bramkę dostał Lawner i uderzył tuż przy lewym słupku bez przyjęcia. Nasz bramkarz dostawił jednak parkan i zatrzymał uderzenie.
  • 54'
    Skutecznie się bronimy i wybijamy krążek!
  • 54'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar zostaje odesłany Wronka. Ciężkie dwie minuty przed nami.
  • 54'
    Przerwa na czyszczenie lodu.
  • 53'
    Ejdsell z bulika i przedramieniem odbija krążek Zabolotny.
  • 52'
    Szwedzi znów naciskają, ale skutecznie się bronimy.
  • 51'
    Rywale już w komplecie.
  • 49'
    Z bulika obok słupka huknął Gula.
  • 49'
    Sześciu na lodzie i rywale otrzymują karę techniczną! Odsiedzi ją Johnsen.
  • 48'
    4:2 (47:30) - Husak precyzyjnym uderzeniem między parkanami podwyższa prowadzenie Pasów!
  • 47'
    Polak po kiju obrońcy nad poprzeczką.
  • 47'
  • 46'
    Rac minął jednego z rywali i próbował dogrywać na lewo, ale niestety zderzył się z łupkiem. Pasy walczą o zwycięstwo, a do końca meczu pozostało 14 minut czystej gry!
  • 45'
    Nemec z bulika, krążek próbował zbijać jeszcze Polak. Po chwili kontra gości i Zabolotny zatrzymuje uderzenie Westfalta.
  • 44'
    Po lodzie Wronka, ale krążek trafia w bramkarza.
  • 44'
    Po raz kolejny dobrze spisał się Zabolotny, który zatrzymuje krążek po groźnym uderzeniu z dystansu.
  • 43'
    Szwedzi napierają, ale ruszona bramka pozwala złapać oddech naszej drużynie.
  • 42'
    Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 41'
    Berqvist i krążek odbija się od Zabolotnego. Po dobitce nasz bramkarz mrozi gumę.
  • 41'
    Nystrom po lodzie z bulika i parkanem broni Zabolotny.
  • 41'
    Wznowienie ze środka wygrywają rywale.
  • 41'
    Pasy jesteśmy z Wami!
  • 41'
    Zaczynamy ostatnią odsłonę. Przez 1 minutę i 40 sekund zagramy w osłabieniu po karze Kasperlika w końcówce II tercji.
  • 19:40
    Strzały po II tercji: 19 - 20
  • 40'
    Syrena kończy drugą tercję. Pasy prowadzą z mistrzem Szwecji!
  • 40'
    Za wysoki kij do boksu kar na 20 sekund przed końcem tercji trafia Kasperlik.
  • 38'
    Wronka do Polaka, a ten bez przyjęcia uderza na bramkę rywali, ale krążek trafia w szwedzkiego golkipera.
  • 37'
    3:2 (36:55) - Racuk minął bramkarza i wpakował krążek do bramki! Brawo!
  • 36'
    Z bliska próbował Brynkus, ale został zablokowany przez zawodnika rywali.
  • 36'
    Ostatnim ukaranym zawodnikiem jest Johnsen.
  • 36'
    W boksie kar znalazł się również Stahlberg.
  • 35'
    Również za ostrość w boksie kar ląduje Polak.
  • 35'
    Za ostrość w grze do boksu odesłany został Saur.
  • 35'
    Szarpanina za bramką Pasów. Z pewnością posypią się kary.
  • 35'
    Kasperlik bekhendem z najbliższej odległości i niewiele brakło, by objąć prowadzenie!
  • 34'
    Koniec kary szwedzkiego zawodnika.
  • 33'
    Cracovia w komplecie i przez minutę zagramy w przewadze.
  • 32'
    Siły na lodzie wyrównują się. Za trzymanie dwuminutowym wykluczeniem został ukarany Bjorklund.
  • 32'
    Dobrze radzi sobie w osłabieniu Zabolotny.
  • 31'
    Za trzymanie kija dwie karne minuty otrzymuje Saur.
  • 31'
  • 30'
    2:2 (29:24) - Kasperlik ładnym zwodem oszukal obrońcę i w sytuacji sam na sam pokonuje szwedzkiego golkipera. Brawo!
  • 28'
    Brynkus wraca na lód i Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 27'
    Dwa mocne uderzenia rywali z niebieskiej, ale górą Zabolotny.
  • 26'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Brynkus.
  • 25'
    Dobrze bronimy się i blokujemy rywali przed wjazdem do naszej tercji.
  • 24'
    Uderzenie z dystansu i dobitka, ale górą szwedzki golkiper.
  • 24'
    Kinnunen z niebieskiej obok słupka.
  • 22'
    Polak minimalnie urwał się rywalom, ale nie zdecydował się na strzał z okolic bulika.
  • 21'
    Wracamy na Lodowisko przy Siedleckiego 7. Walczyć Pasy!
  • 18:47
    Strzały po I tercji: 12 - 9
  • 20'
    Po pierwszej tercji minimalnie lepsi rywale. Zapraszamy ponownie za kwadrans.
  • 19'
    Z okolic bulika niecelnie próbował Gula.
  • 18'
    Sawicki popędził prawą stroną i z ostrego kąta minimalnie przestrzelił.
  • 17'
    Uderzenie rywali z lewego bulika i krążek minimalnie mija bramkę Zabolotnego.
  • 15'
    Mocno przy bandzie powalczył Michalski.
  • 15'
    Rywale powoli zaczynają kontrolować wydarzenia na lodzie.
  • 13'
    Uderzenie z bulika pewnie broni Zabolotny.
  • 12'
    Trójkowa kontra Pasów, ale górą szwedzki bramkarz.
  • 10'
    Sawicki do Kasperlika, ten uderza z przestrzeni międzybulikowej i Hildeby odbija krążek.
  • 9'
    1:2 (8:59) - Drugą bramkę po dobitce z bliska dla gości zdobywa Ejsdell.
  • 9'
    Racuk ze slotu trafia w bramkarza. Pasy w niczym nie ustępują póki co rywalom!
  • 8'
    Przerwa na czyszczenie lodu
  • 8'
    Wronka z bulika trafia w słupek!
  • 8'
    1:1 (7:37) - Mamy wyrównanie! Gola w przewadze zdobywa Kinnunen!
  • 7'
    Rac do Jeżka, ale ten z najbliższej odległości pudłuje. Po chwili znów niecelne uderzenie Pasów. Szukamy swych szans na wyrównanie.
  • 6'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Lindroth.
  • 6'
    Jeżek starł się na pięści z jednym z zawodników rywali, ale sędziowie szybko uspokoili sytuację.
  • 5'
    Kasperlik minął kilku rywali, ale jego uderzenie z bulika okazało się niecelne.
  • 4'
    0:1 (3:19) - Podanie Nilssona na bramkę zamienia Berglund. Rywale obejmują prowadzenie.
  • 3'
    Spod niebieskiej minimalnie niecelnie uderzał Gula.
  • 2'
    Spokojny początek meczu.
  • 1'
    Ze środka wznowienie wygrywają goście.
  • 1'
    Zaczynamy! Do boju Pasy!
  • 17:58
    Wysłuchaliśmy Hymnów obu państw i za moment zaczynamy!
  • 17:50
    Zestawienia obu drużyn oraz sędziów meczu znajdziecie w zakładce "SKŁADY".
  • 17:37

Wejściówki wciąż są dostępne! Można je nabywać za pośrednictwem naszego systemu biletowego, który znajdziecie W TYM MIEJSCU

• 17:35
    Witamy z Lodowiska przy Siedleckiego 7 w Krakowie! Wielkie święto na zakończenie przygody z obecną edycją Hokejowej Ligi Mistrzów przed nami! Zapraszamy już o godz. 18!