Villach SV Villach SV
Mecz zakończony Wynik meczu : 6 : 2
2:1 0:0 4:1, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Dziękujemy za uwagę. Tym razem lepsza drużyna z Villach. Zapraszamy na następny mecz Pasów na Lodowisku przy Siedleckiego 7 w Krakowie już 16 września o godz. 18:30 z Tauronem Podhale Nowy Targ!
  • 60'
    6:2 (59:56) - Szóste trafienie dla Villach. Gola zdobywa Collins.
  • 59'
    5:2 (18:24, do pustej) - Do pustej bramki z daleka trafia Lindner i pozbawia Pasy marzeń o korzystnym wyniku.
  • 59'
    Pusta bramka Pasów. Stojanović w boksie. Gula zatrzymuje uderzenie na pustą bramkę.
  • 59'
    O regulaminowy czas poprosił trener Rudolf Rohaćek.
  • 59'
    Sawicki zbija krążek pod bramką, ale golkiper pewnie łapie gumę.
  • 58'
    Nasi zawodnicy mają dziś sporo uwag do pracy sędziów, którzy - powiedzmy szczerze - nie są dziś w najlepszej formie.
  • 58'
    Arrak dwukrotnie, ale bramkarz VSV znów górą.
  • 57'
    Gula z niebieskiej, ale parkanem broni golkiper Villach.
  • 57'
    Polak wraca na lód i zagramy w pełnym zestawieniu.
  • 57'
    Dogranie pod bramkę do Rauchenwalda, ten z najbliższej odległości uderza jednak obok słupka.
  • 56'
    Trwa ostrzał naszej bramki. Stojanović po raz kolejny zalicza kilka świetnych interwencji.
  • 55'
    Za zahaczanie do boksu kar odesłany został Polak. Pasy w trudnej sytuacji.
  • 54'
    Rauchenwald z bulika trafia w boczną siatkę.
  • 52'
    Gospodarze uspokoili grę i szanują krążek.
  • 50'
    Stojanović ratuje nasz zespół po uderzeniu Rauchenwalda.
  • 49'
    4:2 (48:32) - Vilalch ruszyło za ciosem i Desjardins podwyższa prowadzenie.
  • 49'
    3:2 (48:28) - Wallenta znalazł się sam pod bramką i wymanewrował Stojanovića. Villach znów na prowadzeniu.
  • 45'
    2:2 (45:45) - Drugi gol Polaka stał się faktem. Mamy remis!
  • 46'
    Krążek w bramce Villach! W zamieszaniu trafia po raz drugi Polak. Sędziowie jednak decydują się jednak na analizę wideo!
  • 44'
    Kara dla Wallenty. Zagramy w przewadze.
  • 44'
    Brynkus z ostrego kąta, bramkarz wyszedł z bramki podając naszemu napastnikowi krążek, jednak nasz napastnik nie potrafił skorzystać z prezentu.
  • 43'
    Collins z bliska i broni kijem Stojanović.
  • 42'
    Tomażević niepilnowany uderza z bulika i krążek klatką piersiową zatrzymuje Stojanović. Po chwili z ławki kar wychodzi Polak i gramy już w komplecie.
  • 41'
    Trzecią odsłonę rozpoczniemy w liczebnym osłabieniu. Jeszcze przez blisko minutę karę z końcówki poprzedniej odsłony odsiadywał będzie Polak.
  • 40'
    Za wysoki kij dwie karne minuty otrzymuje Polak.
  • 40'
    Jeżek do Kinnunena, ten uderza, ale broni bramkarz Villach.
  • 38'
    W zamieszaniu dwukrotnie przed stratą bramki ratuje nas Stojanović.
  • 38'
    Z kontrą ruszył Arrak, ale sędziowie przerywają grę, argumentując podanie ręką. To był jednak błąd sędziego, ponieważ kijem dogrywał Csamango.
  • 37'
    Polak z bulika, rękawicą odbija bramkarz i dobitki próbował Sointu, jednak znów górą golkiper Villach.
  • 36'
    Arrak pociągnął z nadgarstka z bulika, ale krążek leci wysoko ponad poprzeczką. Wydaje się, że nasz napastnik mógł dogrywać do lepiej ustawionych partnerów w ataku.
  • 35'
    Brynkus popędził lewą stroną, ale zostaje powstrzymany przy bandzie przez dwóch zawodników rywali.
  • 34'
    Power break
  • 33'
    Kolejna świetna interwencja Stojanovića i po chwili miejscowi grają już w pełnym zestawieniu.
  • 32'
    W zamieszaniu Wronka pociągnął z nadgarstka,, ale górą znów bramkarz rywali.
  • 31'
    Za uderzanie kijem dwie karne minuty otrzymuje Payr. To druga kara Villach w tym meczu.
  • 31'
    Kasperlik sam popędził pod bramkę, ale jego uderzenie broni parkanem bramkarz gospodarzy.
  • 30'
    Arrak pognał prawą stroną, ale nie zdecydował się na dogranie.
  • 29'
    Krakowianie walczą o przejęcie krążka w tercji Villach. Gospodarze póki co zdają się jednak kontrolować wydarzenia na lodzie.
  • 28'
    Kinnunen stracił krążek we własnej tercji, jednak miejscowi nie potrafili zrobić z tego użytku.
  • 27'
    Power break
  • 27'
    Wronka już na lodzie. Gramy w komplecie.
  • 27'
  • 26'
    Sabotić huknął z bulika i krążek znalazł się w siatce. Sędziowie po analizie wideo nie uznają jednak gola, ponieważ był spalony w polu bramkowym i atak na bramkarza.
  • 26'
    Villach w natarciu i rozpaczliwie się bronimy.
  • 25'
    Za przeszkadzanie w poprzedniej akcji dwie karne minuty otrzymuje Wronka.
  • 24'
    Dwójkowa akcja Sointu i Polaka, ale zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera rywali. Po chwili ze slotu dobijał jeszcze Polak i znów bez rezultatu,
  • 23'
    Próba Lanzingera z prawej strony, następnie w odpowiedzi Husak.
  • 22'
    Racuk pod bramkę do Nemeca, ale szybsi defensorzy Villach.
  • 21'
    Pasy grają już w pełnym zestawieniu.
  • 21'
    Drużyny są już na tafli i zaczynamy drugie dwadzieścia minut. Wznowienie ze środka wygrywają gracze Villach.
  • 20'
    Golllllllllllllllllllll..... a nie ma niestety. Sędzia rozkłada ręce i zawodnicy zjeżdżają do szatni. Zapraszamy ponownie za 18 minut, bo tyle trwa przerwa w CHL.
  • 20'
    Wciąż czekamy na decyzję sędziów...
  • 19'
    Za uderzanie do boksu kar zjeżdża również Kasperlik i zagramy w podwójnym osłabieniu.
  • 20'
    Roman Rac sam na sam i równi z syreną umieszcza krążek w siatce. Będzie analiza wideo!
  • 18'
    Rac sam na sam, ale górą bramkarz Villach.
  • 18'
    Podczas walki pod bandą Brynkus zgubił kask i zostaje ukarany dwoma minutami. Wydaje się jednak, że był faulowany i nie mógł wejść do boksu.
  • 16'
    2:1 (15:44) - Kinnunen podał do Polaka, ten podjeżdża pod bramkę i z ostrego kąta umieszcza krążek w siatce. Brawo!
  • 15'
    Rac do Kasperlika, ten uderza bekhendem, ale parkanami broni golkiper Villach.
  • 14'
    Sawicki pod bramkę do Kasperlika, ten uderza bez przyjęcia, ale zostaje poruszona bramka Villach. Wydaje się, że bramkarz zrobił to celowo, ale sędziowie nie nakładają wykluczenia.
  • 14'
    Gospodarze już w komplecie.
  • 13'
    Osamotniony Rauchenwald uderza z bliska i instynktownie końcówką parkana broni Stojanović.
  • 12'
    Kara dla Joslina za trzymanie.
  • 11'
    2:0 (10:55) - Tracimy drugiego gola. Na bramkę uderzał Collins, jego intencje wyczuł Stojanović, ale przy dobitce był już bezradny.
  • 10'
    Power break
  • 9'
    Kasperlik minął kilku rywali i wysunął krążek pod bramkę Sawickiemu, ale ten nie trafił w gumę.
  • 9'
    1:0 (8:07) - Latzinger dostawia łopatkę kija i myli Stojanovića.
  • 7'
    Stojanović instynktownie broni uderzenie z najbliższej odległości!
  • 7'
    Arrak ze slotu uderza tyłem, ale zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza.
  • 6'
    Sabolić z bliska obija słupek naszej bramki!
  • 6'
    Racuk do Michalskeigo, ale ten uderza bekhendem obok prawego słupka.
  • 5'
    Teraz to Cracovia zamyka rywali w ich tercji.
  • 4'
    Sawicki i Doetzel w dobrych sytuacjach, ale nie potrafili skierować krążka w światło bramki.
  • 3'
    Na Stadhalle słychać naszych Kibiców, którzy zjawili się w sporej liczbie.
  • 2'
    Zadrżały serca naszych Kibiców, ale na nasze szczęście krążek po zbiciu kijem trafia w boczną siatkę bramki Stojanovića.
  • 1'
    Pierwsze sekundy dla Austriaków, jednak dobrze spisuje się nasza obrona, która nie dopuszcza do oddania strzału.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gospodarzy!
  • 1'
    Zaczynamy! Dziś Pasy również wystąpią w białych bluzach.
  • 17:49
    Zestawienia obu drużyn dostępne są w zakładce "SKŁADY"
  • 17:44
    Witamy z Villach, austriackiego miasteczka słynącego głównie z kompleksu skoczni narciarskiej. Dziś jednak skupiamy się wyłącznie na hokeju i walczymy o drugie zwycięstwo w obecnej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów. Zapraszamy już o godz. 18!