• Koniec meczu.
  • 60'
    Syrena kończy mecz. Punkty zostają w Straubing.
  • 59'
    Faul na zawodniku Cracovii. Sędziowie po analizie wideo nie nakładają jednak kary.
  • 56'
    3:2 (55:21) - Kasperlik przejął krążek pod bramką rywali i z najbliższej odległości uderzył po lodzie tuż przy słupku.
  • 55'
    Gospodarze cały czas dążą do zdobycia czwartego trafienia. Stojanović cały czas jednak dobrze radzi sobie w naszej bramce.
  • 53'
    Zakotłowało się pod bramką Straubing, ale rywali wyszli z tego obronną ręką.
  • 51'
    Samanski przy lewym słupku i Stojanović mrozi krążek.
  • 49'
    Csamango znalazł się tuż przed bramkarzem. Ten jednak położył się na lodzie i zablokował uderzenie.
  • 47'
    3:1 (46:15) - Leier uderza tuż przy lewym słupku i zaskakuje Stojanovića. Przegrywamy już dwoma golami.
  • 45'
    Na trybunach słychać doping Kibiców Pasów. Dziękujemy!
  • 44'
    Obie drużyny już w pełnych zestaieniach.
  • 44'
    Przepychanki za bramką Pasów.
  • 42'
    Z kolei w drużynie Tigers za rzut na bandę dwiema karnymi minutami zostaje ukarany Lampl.
  • 42'
    Na ławkę kar za ostrość udaje się Nemec.
  • 42'
    Nemec przejął krążek przy podaniu, pojechał na bramkę i oddał strzał, ale jego intencje wyczuł Miska.
  • 41'
    Spokojna gra na początku trzeciej odsłony.
  • 40'
    W nieco lepszych nastrojach kończymy drugą odsłonę. Do remisu brakuje nam już tylko jednego trafienia!
  • 39'
    2:1 (38:17) - Jeżek z niebieskiej i tor lotu krążka zmienia Sointu!
  • 37'
    Scheid z bulika w okienko i kapitalna interwencja Stojanovića! Nasz bramkarz wyłapał strzał z gatunku tych nie do obrony!
  • 36'
    Rywale zbył łatwo przedostają się pod naszą bramkę.
  • 35'
    Pasy już w komplecie.
  • 33'
    Za uderzanie dwie minuty wykluczenia otrzymuje Kinnunen.
  • 32'
    Akcja Pasów 3 na 1, jednak zabrakło ostatniego podania.
  • 30'
    Łapiemy pierwszą karę w meczu. Do boksu kar za wysoki kij trafia Arrak.
  • 28'
    Błąd Polaka i w sytuacji sam na sam znalazł się Brunnbuer. Znów jednak dobrze spisał się Stojanović!
  • 27'
    Trzecia kara dla Straubing z rzędu! Za zahaczanie do boksu zjeżdża Turnbull.
  • 27'
    Gospodarze już w komplecie.
  • 26'
    Adam bliski pokonania naszego bramkarza w osłabieniu.
  • 25'
    Do boksu za zahaczanie na dwie minuty kary zjeżdża Tuomie. Kolejna szansa dla Pasów!
  • 24'
    "Tygrysy" grają już w pełnym zestawieniu.
  • 24'
    Teraz znów sprzed niebieskiej uderzył Gula. Czujność zachował jednak Miska.
  • 23'
    Zakładamy zamek. Brakuje jednak uderzenia.
  • 22'
    Z niebieskiej Gula, ale pewnie broni Miska.
  • 22'
    Za rzut na bandę dwie karne minuty otrzymuje Leier.
  • 21'
    Wznowienie dla Pasów.
  • 20'
    Pierwszą tercję kończymy z bagażem dwóch goli. Liczymy na przełamanie tuż po przerwie!
  • 20'
    Na siedem sekund przed końcem wybijamy krążek z linii bramkowej!
  • 18'
    Nie potrafimy stworzyć dogodnej sytuacji.
  • 16'
    Celny strzał Doetzela. Musimy oddawać więcej uderzeń w światło bramki!
  • 14'
    Cały czas trwa napór Straubing. Stojanović jest w tej chwili najbardziej zapracowanym człowiekiem w miejscowej hali!
  • 12'
    Trzy próby miejscowych i trzy obrony Stojanovića!
  • 12'
    Trwa napór gospodarzy.
  • 11'
    Kontra Pasów i w bramkarza trafia Csamango.
  • 9'
    2:0 (8:58) - W zamieszaniu krążek z bliska umieszcza w bramce Lipon.
  • 9'
    Kontra Kasperlika i niewiele brakowało, by nasz napastnik bekhendem umieścił krążek po lodzie w bramce.
  • 8'
    Celny strzał Manninga i Stojanović po raz kolejny interweniuje.
  • 8'
    Scheid po wznowieniu i mimo, że Stojanović był zasłonięty zdołał wyłapać krążek.
  • 7'
    Dobra interwencja Kinnunena, który zbił krążek przy próbie strzału gospodarzy.
  • 6'
    Dziś najbardziej aktywny atak to ten z Racem, Kasperlikiem i Sawickim.
  • 5'
    1:0 (4:55) - Po dobitce tuż przy lewym słupku krążek w naszej bramce umieszcza Tuomie.
  • 5'
    Sześciu graczy na lodzie z Straubing, ale sędziowie nie reagują...
  • 4'
    Akeson objechał bramkę i uderzeniem tuż przy słupku próbował zaskoczyć naszego bramkarza.
  • 3'
    Z bliska próbował Tuomie i Stojanović zmuszony do zamrożenia krążka.
  • 2'
    Pasy jeszcze bez celnego uderzenia.
  • 1'
    Pierwsze sekundy pod dyktando Straubing. Pasy muszą uspokoić grę.
  • 1'
    Adam próbował zaskoczyć Stojanovića strzałem z okolic bulika.
  • 1'
    Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 1'
    Zaczynamy! Do boju Pasy!
  • 19:28
    Pasy zagrają dziś na biało, z kolei Straubing Tigers na granatowo.
  • 19:27
    Wysłuchaliśmy Hymnów: CHL, Polski oraz Niemiec.
  • 18:48

Pasy zagrają dziś w następującym zestawieniu:

• 18:20
    Witamy z Lodowiska w Straubing. Przed nami mecz 3. kolejki Hokejowej Ligi Mistrzów, w którym zmierzymy się z miejscowymi "Tygrysami". Początek o godz. 19:30.