1:1 1:1 2:0, ___ ___ ___ ___
Villach SV Villach SV
  • Koniec meczu
  • 60'
    Koniec! A więc odnosimy pierwsze historyczne zwycięstwo w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów! Brawo drużyno!
  • 59'
    Goal
    4:2 (58:54, do pustej) - Gola do pustej bramki zdobywa Michalski!
  • 59'
    Pusta bramka rywali!
  • 57'
    Kasperlik zablokowany pod bramką.
  • 57'
    Rywale walczą jeszcze o doprowadzenie do remisu.
  • 56'
    Pasy również już w komplecie.
  • 55'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 54'
    Penalty 2
    Za zahaczanie do boksu kar zostaje odesłany Sointu.
  • 53'
    Penalty 2
    Za spowodowanie upadku na ławkę kar odesłany zostaje Kulda.
  • 51'
    Kontra Wallenty, ale strzal z bulika broni Stojanović.
  • 51'
    Strzał Sointu odbija bramkarz rywali.
  • 51'
    Villach już w komplecie.
  • 51'
    Sawicki z bulika, ale Schmidt zdołał wyłapać krążek.
  • 49'
    Goal
    3:2 (48:34, 4/4) - Roman Rac strzałem z bliska daje nam ponownie prowadzenie!
  • 49'
    Penalty 2
    Moderer za atak kijem trzymanym oburącz otrzymuje dwie minuty kary i obie drużyny zagrają bez jednego zawodnika.
  • 48'
    Penalty 2
    Sointu wybija krążek poza taflę i zostaje ukarany dwoma minutami.
  • 47'
    Kasperlik podał sobie krążek ręką i popędził na bramkę, ale jego strzał był niecelny.
  • 46'
    Lepsza gra Pasów. Nasi zawodnicy okupują rywali w ich tercji.
  • 45'
    Arrak spod niebieskiej, zbicie krążka i ... nie ma gola! Guma mija słupek.
  • 45'
    Nemec ze slotu i po rykoszecie krążek mija bramkę Villach.
  • 43'
    Kasperlik sam na sam, ale trafia wprost w bramkarza. Hat-trick wisiał w powietrzu!
  • 42'
    Obie drużyny już w komplecie.
  • 42'
    Sabolić sam na sam, ale parkanami zatrzymuje krążek Stojanović.
  • 41'
    Trener Rudolf Rohaćek zachęca swoich graczy w boksie do jeszcze lepszej gry!
  • 41'
    Ostatnie dwadzieścia minut obie drużyny rozpoczną w liczebnym osłabieniu.
  • Początek III tercji
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Druga tercja również kończy się remisem. Wracamy za 18 minut!
  • 40'
    Penalty 2
    Niestety dwie karne minuty za podcięcie otrzymuje tez Doetzel i siły na lodzie wyrównują się.
  • 2'
    Penalty 39
    Za ostrość dwie karne minuty otrzymuje Joslin.
  • 38'
    Zablokowane uderzenie Jeżka na czystej pozycji.
  • 37'
    Pasy już w pełnym zestawieniu.
  • 36'
    Goal
    2:2 (35:52, 5/4) - Idealne rozegranie krążka i Mattinen soczystym strzałem z bulika nie daje szans Stojanovićovi.
  • 35'
    Czas dla drużyny gości.
  • 35'
    Penalty 2
    Za rzucenie na bandę dwie karne minuty otrzymuje Doetzel i zagramy w podwójnym osłabieniu!
  • 35'
    Penalty 2
    Za niebezpieczną grę wysokim kijem do boksu kar na dwie minuty trafia Nemec.
  • 33'
    Goal
    2:1 (32:02) - Bramkę uderzeniem tuż przy słupku w sytuacji sam na sam! Ponownie obejmujemy prowadzenie!
  • 31'
    Penalty 2
    To samo wykluczenie otrzymuje Desjardins.
  • 31'
    Penalty 2
    Nadmierna ostrość w grze.
  • 31'
    Uderzenie i dobitka Mattinena, jednak Stojanović zachowuje czujność. Po chwili Jeżek starł się z Desjardinsem i będziemy mieć podwójne wykluczenie.
  • 30'
    Penalty 2
    Arrak wystrzelił krążek poza taflę i w efekcie otrzymuje dwie karne minuty za opóźnianie gry.
  • 29'
    Strzał z nadgarstka Csamango i Schmidt bliski kapitulacji.
  • 29'
    Cracovia już w komplecie.
  • 27'
    Penalty 2
    Nadmierna liczba graczy na lodzie. Karę odsiedzi Brynkus.
  • 26'
    Dobre podanie do Arraka, ale ten zbyt wolno składał się do strzału i jego intencje wyczuł bramkarz rywali.
  • 25'
    Gula spod bandy, ale krążek odbija się od łopatki kija obrońcy i nie trafia w bramkę.
  • 24'
    Penalty 2
    Kara dla Stojanovića za spowodowanie upadku. Odsiedzi ją Sointu.
  • 23'
    Penalty 2
    Szansa dla Pasów. Za zahaczanie dwie karne minuty otrzymuje Moderer.
  • 22'
    Wronka obok słupka.
  • 22'
    Polak do Wronki, ten oddaje strzał, ale górą bramkarz VSV.
  • 21'
    Desjardins z bulika trafia w zewnętrzną część słupka.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów.
  • 21'
    Druga odsłona przed nami. Walczyć Pasy!
  • Początek II tercji
  • Koniec I tercji
  • 20'
    Niestety uderza obok bramki. Po chwili rozlega się dźwięk końcowej syreny, a więc po dwudziestu minutach mamy bramkowy remis!
  • 20'
    Do bezpańskiego krążka dopadł Polak, bramkarz Villach wychodzi daleko z bramki. Nasz napastnik przejmuje gumę i.....
  • 20'
  • 19'
    Kontra Pasów i bliski zdobycia gola był Doetzel, który po podaniu Kasperlika z bliska trafia w bramkarza!
  • 18'
    Penalty 2
    Za atak kijem trzymanym oburącz dwie karne minuty otrzymuje Polak. Pasy grają bez dwóch zawodników.
  • 18'
    Penalty 2
    Na ławkę kar udał się również Rac.
  • 18'
    Penalty 2
    Za nadmierną ostrość w grze dwie karne minuty otrzymuje Rebernig.
  • 17'
    Krążek po uderzeniu z niebieskiej próbował zbijać Sawicki. Po tej akcji mamy przepychankę pod bramką Villach, ale sędziowie szybko uspokajają grę. Posypią się jednak kary.
  • 16'
    Zagranie wysokim kijem i sędziowie przerywają grę.
  • 14'
    Z niebieskiej Joslin, ale znów broni krakowski bramkarz.
  • 13'
    Michalski objechał bramkę i próbował zaskoczyć golkipera rywali strzałem w krótki róg, ale ten zachował czujność.
  • 11'
    Goal
    1:1 (10:41, 5/4) - Po nagraniu Sabolica krążek przecina kijem Tomazevic i doprowadza do wyrównania.
  • 10'
    Bomba Mattinena z niebieskiej i znów pewną interwencję zalicza Stojanović!
  • 9'
    Penalty 2
    Do boksu kar na dwie minuty za przeszkadzanie odesłany został Husak
  • 9'
    Goal
    1:0 (8:10, 5/4) - Szybko wykorzystujemy przewagę i krążek w bramce tuż przy lewym słupku umieszcza Kasperlik!
  • 8'
    Penalty 2
    Pierwszą karę w meczu za atak łokciem otrzymuje Moderer.
  • 8'
    Po lodzie spod bandy uderzał Brynkus, dobijać próbował Csamango.
  • 7'
    Przerwa na czyszczenie lodu.
  • 6'
    Gula sprzed niebieskiej, ale pewnie broni Schmidt.
  • 6'
    Rozpędza się Wronka i wjeżdża w tercję rywali, jednak sędziowie odgwizdują spalonego.
  • 5'
    Austriacy w dobrej sytuacji, ale w porę zareagowała nasza defensywa.
  • 4'
    Desjardins po lodzie i kijem broni Stojanović.
  • 3'
    Rauchenwald ze slotu nad poprzeczką.
  • 2'
    Uderzenie Sawickiego, ale pewnie łapie bramkarz gości.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Villach.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 20:19
    Odgrywane są hymny - Ligi Mistrzów oraz państwowe.
  • 20:18
    Pasy wystąpią dziś w domowych strojach CHL, z kolei goście zagrają na niebiesko.
  • 19:55

Poznaliśmy również nazwiska zawodników, którzy będą pełnić funkcę TOPSCORER w dzisiejszym meczu:

• 19:54

Pasy wystąpią dziś w następującym zestawieniu:

• 19:53
    Przed nami drugi mecz obecnej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów! Przeciwnikiem Pasów będzie austriacki Villach SV. Początek o godz. 20:20.