Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim
  • 59'
    GOL! 2:2 (58:25) - Sołtys zza obrońcy i rywale doprowadzają do remisu.
  • 56'
    Csamango umieszcza krążek w bramce, ale sędziowie nie uznali gola, argumentując to spalonym w polu bramkowym.
  • 55'
    Rywale już w komplecie. Noworyta zameldował się na tafli.
  • 55'
    Jeżek z niebieskiej, ale krążek zatrzymuje Lundin. W dobrej formie są bramkarze obu drużyn.
  • 54'
    Da Costa sam na sam i pewnie z opresji ratuje nasz zespół Stojanović!
  • 53'
    Za spowodowanie upadku przeciwnika do boksu kar powędrował Patryk Noworyta.
  • 52'
    Michalski sam na sam, ale górą Lundin.
  • 50'
    GOL 2:1 (49:25) - Rac po podaniu Michalskiego umieszcza krążek w bramce Unii. Pasy ponownie obejmują prowadzenie!
  • 49'
    Po wznowieniu na buliku obok bramki huknął Gula.
  • 49'
    Pasy już w komplecie.
  • 48'
    Instynktownie rękawicą broni Stojanović.
  • 47'
    Za zahaczanie dwie karne minuty otrzymuje Racuk.
  • 45'
    Błąd Lundina, który o mało co nie umieścił krążka we własnej bramce.
  • 44'
    Podanie pod bramką do Padakina, ale ten uderza zbyt lekko i Stojanović zdołał się przemieścić.
  • 43'
    Gula z bulika po lodzie, ale parkanami broni golkiper rywali.
  • 42'
    GOL! 1:1 (41:09) - Do wyrównania strzałem z bliska doprowadza Dziubiński.
  • 42'
    Rac z bulika, ale Lundin zbija krążek.
  • 41'
    Już w pierwszych sekundach tej tercji bekhendem próbował umieścić krążek w bramce Michalski.
  • 41'
    Wznowienie ze środka dla Pasów.
  • 40'
    W drugiej tercji nie oglądaliśmy goli. Pasy wciąż na jednobramkowym prowadzeniu!
  • 39'
    Kolejna dobra okazja Pasów i znów w pierwszoplanowej roli oświęcimski golkiper.
  • 38'
    Świetne podanie pod bramkę do Sawickiego, ten uderza bekhendem, ale kapitalnie broni Lundin.
  • 35'
    Zakotłowało się pod bramką Unii, ale krążek nie chce wpaść do siatki.
  • 33'
    Podanie pod bramkę do Raca, ale ten niezbyt czysto trafia w krążek.
  • 32'
    Z ostrego kąta w bramkarza trafia Rac.
  • 31'
    Patryk Noworyta z niebieskiej i pewnie zatrzymuje gumę Stojanović.
  • 30'
    Paszek obił słupek naszej bramki.
  • 29'
    Spod niebieskiej próbował Michalski. Sawicki z kolei czaił się pod bramką, by zbić krążek.
  • 27'
    Dwukrotnie próbował Dziurdzia, ale znów na posterunku czuwał golkiper rywali.
  • 26'
    Michalski z najbliższej odległości trafia w parkany oświęcimskiego bramkarza.
  • 25'
    Nemec z bliska nad poprzeczką.
  • 24'
    Arrak z bulika, ale pewnie parkanem broni Lundin.
  • 22'
    Optyczna przewaga Pasów na początku drugiej odsłony.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w drugiej tercji dla Unii.
  • 20'
    Po pierwszej tercji prowadzimy jednym golem autorstwa Mateusza Bezwińskiego.
  • 18'
    Zakotłowało się pod bramką Unii, ale goście wyszli z tego obronną ręką.
  • 17'
    Błąd obrony i niewiele brakowało, by Da Costa oddał strzał w czystej sytuacji. W międzyczasie Noworyta powrócił na taflę.
  • 16'
    Kasperlik pod bramkę, ale Rać nie przeciął podania.
  • 15'
    Do boksu kar za opóźnianie gry poprzez bezpośrednie wybicie krążka powędruje Patryk Noworyta.
  • 13'
    Uderzenie tuż przy prawym słupku zatrzymuje oświęcimski bramkarz.
  • 13'
    Walker z bulika, ale rękawicą krążek odbija Lundin.
  • 12'
    Krzemień z bliska i pewnie broni Stojanović.
  • 12'
    Rac ze slotu obok słupka.
  • 11'
    Racuk do Nemeca, ten tuż przy lewym słupku uderza niecelnie.
  • 10'
    Pasy z niebieskiej, ale krążek tylko musnął poprzeczkę bramki Unii.
  • 9'
    Sołtys z bulika po lodzie i kijem broni Stojanović.
  • 8'
    Csamango sam na sam, ale zdecydował się na podanie do Racuka, który przestrzelił.
  • 7'
    Goście cały czas w natarciu, ale skutecznie się bronimy.
  • 7'
    Jerofejev z bulika, ale krążek minął poprzeczkę naszej bramki.
  • 6'
    Nadmierna liczba graczy po stronie Pasów i otrzymujemy dwuminutową karę techniczną.
  • 5'
    Walker szarżował lewą stroną, ale został powstrzymany przez defensywę Unii.
  • 4'
    Za rzucenie na bandę dwie karne minuty otrzymuje Da Costa.
  • 4'
    Ze slotu mocno uderzył Csamango, ale pewnie wyłapał krążek Lundin.
  • 3'
    GOOL! 1:0 (2:25) Krążek w bramce umieszcza Bezwiński po podaniu Walkera i Guli!
  • 3'
    Zarysowuje się przewaga Pasów.
  • 2'
    Uderzenie z bliska Kasperlika i krążek mrozi Lundin.
  • 1'
    Ruszona bramka Pasów i będzie wznowienie na buliku.
  • 1'
    Pierwsza próba Unii i krążek poza taflą.
  • 1'
    Rozpoczynamy spotkanie. Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 16:41
    Drużyna gości zagra w następującym zestawieniu: Lundin (Kowalówka R.) - Jerofejevs, Pangelov, Padakin, Cichy, Szczechura - Bezuska, Paszek, Dziubiński, Ahopelto, Da Costa - Noworyta P., Noworyta M., Kowalówka, Krzemień, Sołtys - Spankovic, Kot, Prusak, Wanat, Pankrat.
  • 16:38
    Pasy wystąpią dziś w następującym zestawieniu: Stojanovic (Zabolotny) - Gula, Śaur, Michalski, Nemec, Racuk - Jeżek, Kinnunen, Kasperlik, Rac, Sawicki - Dziurkacz, Motloch, Brynkus, Arrak, Csamango - Tynka, Mętel, Dziurdzia, Bezwiński, Walker