GKS Tychy GKS Tychy
Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 2
1:1, 1:1, 0:0, 1:0, ___
  • 62'
    3:2 (61:34) - Mroczkowski celnym uderzeniem pokonuje Pieriewozczikowa. Kończymy więc sezon 2021/22!
  • 61'
    Kotlorz po kiju Lescovsa i krążek opuszcza taflę.
  • 61'
    Zablokowany Nemec na buliku, następnie uderzenie Galanta blokuje Gula.
  • 61'
    Pierwsze wznowienie w dodatkowym czasie gry dla Pasów!
  • 61'
    Zaczynamy dogrywkę. W przypadku gola dla jednej z drużyn spotkanie zostanie zakończone!
  • Początek dogrywki
  • Koniec III tercji
  • 60'
    Syrena oznacza koniec regulaminowego czasu gry. O wyniku zadecyduje więc dwudziestominutowa dogrywka do pierwszej bramki. Zawodnicy zagrają w systemie 4 na 4.
  • 59'
    Mroczkowski powstrzymany przez Kinnunena. Następnie uderzał Szczechura i broni Pieriewozczikow!
  • 58'
    Z bliska niecelnie Bodrow.
  • 57'
    Teraz z okolic słupka uderzał Siergiuszkin, a następnie niecelne uderzenie zalicza Fieofanow. Obie drużyny próbują rozstrzygnąć to spotkanie w regulaminowym czasie. Spore emocje na tyskim lodowisku!
  • 56'
    Kotlorz z bulika obok słupka. Po chwili uderzenie Csamango broni Fucik.
  • 55'
    Dupuy do Marca i znów skutecznie interweniuje Pieriewozczikow.
  • 54'
    Wrzutka Żełdakowa i broni krakowski golkiper.
  • 54'
    Z bliska próbował zaskoczyć Pieriewozczikowa Szczechura, ale ten skutecznie interweniuje.
  • 53'
    Trwa napór Pasów na bramkę rywali.
  • 52'
    Uderzenia Dudasa spod niebieskiej broni Fucik.
  • 51'
    Pasy napierają na rywali i szukają trzeciego trafienia.
  • 50'
    Próbował Popiticz, ale nasz napastnik został zablokowany przez Biro.
  • 48'
    Z prawego bulika niecelnie strzelał Csamango.
  • 47'
    Z bekhendu uderzał Bodrow, ale dobrą interwencją popisuje się Fucik.
  • 46'
    Marzec wrzucił krążek pod bramkę do Dupuya, ale ten nie trafił w gumę.
  • 45'
    Miszczenko z ostrego kąta, ale krążek trafia wprost w Kotlorza.
  • 44'
    Rywale zamykają nas w tercji.
  • 43'
    Błąd Fucika za własną bramką, ale Pasy nie potrafią tego wykorzystać.
  • 42'
    Kontra Jeziorskiego powstrzymana przez krakowskich defensorów.
  • 42'
    Tyszanie już w pełnym zestawieniu.
  • 41'
    Zakładamy zamek, ale nie potrafimy znaleźć sposobu na rywali.
  • 40'
    Na nieco ponad pół minuty przed końcem tej odsłony wykluczenie otrzymuje Marzec.
  • 39'
    Błąd naszej defensywy i bliski pokonania Pieriewozczikowa był Mroczkowski.
  • 38'
    Uderzenie Jeziorskiego broni Pieriewozczikow.
  • 38'
    Teraz to tyszanie mają optyczną przewagę.
  • 37'
    Fieofanow przed bramkę i nadjeżdżający Siergiuszkin nie trafia w krążek.
  • 36'
    Niecelnie z bliska uderzał Ismagiłow.
  • 36'
    W doskonałej sytuacji krążek gubi Popiticz.
  • 35'
    2:2 (24:04) - Fieofanow celnym uderzeniem z ostrego kąta doprowadza do wyrównania.
  • 34'
    Uderzał Dupuy i na raty broni Pieriewozczikow. Sędziowie odgwizdują jednak spalonego w polu bramkowym.
  • 34'
    Na akcję tyszan próbował odpowiedzieć Ismagiłow, dobrze jednak spisała się defensywa miejscowych.
  • 33'
    Mroczkowski po kontrze wycofał krążek do Cichego, ale ten trafia prosto w Pieriewozczikowa.
  • 32'
    Mocne uderzenie Jeżka powstrzymane przez bramkarza rywali.
  • 31'
    Z lewego bulika huknął Csamango, dobrze jednak w tyskiej bramce spisał się Fucik.
  • 30'
    Marzec, Pieriewozczikow odbija i przy dobitce krążek mija słupek krakowskiej bramki.
  • 29'
    Cichy do Kotlorza, ten uderza bez przyjęcia, ale krążek zatrzymuje Pieriewozczikow.
  • 29'
    Nemec z bulika, ale po raz kolejny pewną interwencję zalicza tyski golkiper.
  • 29'
    Pasy są w tej tercji zdecydowanie lepszym zespołem.
  • 29'
    Uderzenie Pasów, ale gra zostaje przerwana ponieważ krążek trafił w kask tyskiego bramkarza.
  • 28'
    Witecki objechał krakowską bramkę i oddał strzał tuż przy słupku, ale dobrze ustawiony był Pieriewozczikow.
  • 27'
    Niecelnie z okolic bulika uderzał Popiticz.
  • 26'
    Uderzenie Pasów zablokowane przez Mroczkowskiego.
  • 25'
    1:2 (24:13, 4/5) - Idealne podanie do Jacenki i ten sprzed bulika pewnie umieszcza krążek w bramce!
  • 24'
    Mroczkowski pod bramkę i bliski przejęcia krążka był Dupuy.
  • 24'
    Za faul na Witeckim przez dwie minuty w boksie kar odpoczywać będzie Csamango.
  • 23'
    Sygnalizowana kara dla Pasów. Do boksu zjeżdża Fucik.
  • 23'
    Przycisnęliśmy rywali w tej tercji.
  • 22'
    Szczechura próbował dogrywać do Cichego, ale ten nie sięgnął krążka.
  • 21'
    Dwukrotnie uderzamy z ostrego kąta, ale dobrze broni Fucik.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej tercji dla Pasów!
  • 19'
    Brynkus wjechał pod bramkę GKS-u, ale został powstrzymany przez Kotlorza.
  • 18'
    Gula wrzucił krążek pod bramkę do nadjeżdżającego Kapicy, ale szybszy w tej sytuacji był Fucik.
  • 16'
    Okres gry bez klarownych sytuacji z obu stron.
  • 15'
    Siergiuszkin z okolic bulika, ale krążek do boku zbija Pieriewozczikow.
  • 15'
    Lepszy okres gry tyskiego zespołu.
  • 14'
    Szczechura niecelnie ze slotu.
  • 13'
    GKS gra już w komplecie.
  • 13'
    Ofiarnie w naszej tercji walczy Jeziorski, kradnąc czas dla swojej drużyny.
  • 12'
    Bliski zdobycia gola w osłabieniu był Marzec.
  • 12'
    Lescovs do Bodrowa, ale ten uderza niecelnie sprzed koła bulikowego.
  • 11'
    Pociecha fauluje naszego zawodnika pod tyską bramką i po raz pierwszy w tym meczu zagramy w przewadze.
  • 10'
    Ruszyliśmy do ataku, tyszanie jednak dobrze radzą sobie w obronie.
  • 10'
    Jeziorski indywidualnie wprowadził krążek do naszej tercji. Dobrze jednak spisała się krakowska defensywa.
  • 9'
    Szczechura minął kilku naszych zawodników i celnie uderzył ze slotu. Dobrze jednak ustawiony był Pieriewozczikow.
  • 8'
    Fieofanow odgrywał do Siergiuszkina, ale ten nie trafia czysto w krążek.
  • 8'
    Woroszyło na lodzie i gramy już w komplecie.
  • 7'
    1:1 (6:07, 4/5) - Bodrow otrzymał idealne podanie i uderzeniem z bekhendu pokonuje Fucika. Mamy remis!
  • 6'
    Za rzucenie na bandę Mroczkowskiego dwie karne minuty otrzymuje Woroszyło.
  • 5'
    Dupuy próbował odgrywać do niepilnowanego Marca, ale dobra interwencja Jeżka zapobiegła groźnej sytuacji.
  • 3'
    1:0 (2:57, 5/4) - Pociecha wykorzystuje przewagę i celnym strzałem sprzed bulika otwiera wynik.
  • 3'
    Woroszyło ofiarnie z bulika, ale znów górą Fucik.
  • 3'
    Faulowany pod bandą Seed i dwie karne minuty otrzymuje Kapica.
  • 3'
    Kolejna interwencja Fucika w zamieszaniu podbramkowym.
  • 2'
    Wrzutka pod bramkę Guli, ale znów dobrze spisał się tyski golkiper.
  • 1'
    Cichy do Mroczkowskiego i po raz pierwszy zmuszony do wysiłku Pieriewozczikow!
  • 1'
    Uderzał Bodrow i pierwszą interwencję zalicza Fucik.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwszy krążek dla Cracovii.
  • 16:25
    Witamy ze Stadionu Zimowego w Tychach, gdzie już o godz. 17 nasi hokeiści powalczą o wyrównanie stanu ćwierćfinałowej rywalizacji. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!