Koniec! Odnosimy ważne zwycięstwo, które przybliża nas do upragnionego trofeum!
    Dwie minuty do końca. Szutow zjeżdża do boksu!
  • 57'
    Dugin i dwukrotnie dobijał Ismagiłow!
  • 55'
    Cały czas atakujemy i oddajemy strzały na bramkę rywali! Od historycznego zwycięstwa dzieli nas już tylko pięć minut! Cracovio jesteśmy z Wami!
  • 54'
    Ismagiłow idealnie wyłożył krążek pod bramkę. Niewiele brakowało, a zdobylibyśmy trzecie trafienie.
  • 53'
    Indywidualnie Ismagiłow i pewna obrona Szutowa!
  • 52'
    Kapica próbował uderzać ze slotu, ale jego strzał został zablokowany.
  • 51'
    Popiticz sprzed niebieskiej, ale broni Szutow.
  • 50'
    Dwukrotnie z bulika uderzał Gołodniuk, ale na posterunku czuwa Pieriewozczikow.
  • 48'
    Teraz to my prowadzimy grę, a rywale szukają szans w kontrach. Tempo meczu jednak nieco spadło.
  • 47'
    Po indywidualnej akcji Dugin zostaje powstrzymany przez kazachskiego defensora.
  • 45'
    Zatrzymana kontra Bezrukowa.
  • 44'
    Jeżek ze slotu nad bramką.
  • 43'
    Kazachowie z determinacją dążą do odwrócenia losów meczu.
  • 42'
    Biełajew przed bramkę, ale nie było tam nikogo kto przejąłby krążek.
  • 41'
    Już na początku tej odsłony Pieriewozczikow zmuszony do interwencji po uderzeniu z ostrego kąta.
  • 40'
    Najpierw Fiedorof, następnie dobitka z bliska i świetna obrona Pieriewozczikowa!
  • 39'
    W końcówce rywale próbują jeszcze doprowadzić do wyrównania.
  • 38'
    W dobrej sytuacji znalazł się Popiticz, ale krążek po jego uderzeniu nieznacznie minął bramkę rywali.
  • 37'
    Biełąjew uderzał z ostrego kąta, ale górą Pieriewozczikow!
  • 37'
    Drużyny grają już w komplecie.
  • 35'
    2:1 (34:45 4/4) - W dwójkowej akcji Miszczenko idealnie dograł do Guli, a ten precyzyjnym uderzeniem daje nam prowadzenie!
  • 35'
    Po wznowieniu uderzał Sołowjew i dobitki próbował Popiticz.
  • 35'
    Dwuminutowe wykluczenie otrzymuje też Khoroszew i drużyny zagrają po czterech zawodników z pola!
  • 35'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar trafia Nemec.
  • 34'
    Wspaniała obrona Pieriewozczikowa po uderzeniu z ostrego kąta!
  • 33'
    Gołodniuk niecelnie z bulika.
  • 32'
    Dwójkowa akcja Pasów, krążek wycofany do Miszczenki, ale ten uderza obok słupka.
  • 31'
    Kapica samotnie spomiędzy bulików, ale jego kij został zablokowany, przez co napastnik nie był już w stanie oddać precyzyjnego uderzenia.
  • 30'
    Popiticz uderzał sprzed bulika, ale bez powodzenia.
  • 20:06

Pierwsze zdjęcia z meczu:

• 29'
    Osamotniony Sołowjow uderzył z lewego bulika, ale nie był w stanie pokonać bramkarza drużyny z Kazachstanu.
  • 28'
    1:1 (27:10, 4/5) - GOOOL w osłabieniu! Kontra Sołowjowa i wspaniałe dogranie do Popiticza, który umieszcza krążek w bramce Saryarki. Mamy wyrównanie!
  • 26'
    Za wysoki kij dwie karne minuty otrzymuje Shirley.
  • 26'
    Dwójkowa akcja Pasów, ale na indywidaualny strzał zdecydował się Miszczenko i krążek mija bramkę.
  • 25'
    Bomba Gołodniuka i fenomenalna obrona Pieriewozczikowa!
  • 24'
    Mocno uderzył Kapica, ale jego strzał broni Szutow.
  • 23'
    Danyar bez przyjęcia, ale nie był w stanie pokonać Pieriewozczikowa.
  • 23'
    Gula wyjechał z kontrą, ale został powstrzymany przez rywali.
  • 23'
    Z bliska próbował Żłobin, ale dobrze spisała się defensywa Saryarki.
  • 22'
    Z ostrego kąta uderzał Anakhovskii, ale dobrze ustawiony był Pieriewozczikow.
  • 21'
    Bez przyjęcia z okolic bulika uderzył Grymzin i Pieriewozczikow z trudem odbija krążek łopatką kija.
  • 21'
    Druga tercja przed nami. Wznowienie ze środka wygrywają przeciwnicy.
  • 20'
    Kapica bez przyjęcia z okolic bulika i do interwencji zmuszony został Szutow.
  • 19'
    Kinnunen wrzucił krążek na bramkę, a sprytnie ustawiony za bramkarzem był Miszczenko. Górą jednak w tym starciu okazał się być golkiper rywali.
  • 17'
    Kazamanow uderzał z niebieskiej, ale dobrze parkanem interweniuje Szutow.
  • 17'
    Wrzutka pod bramkę Brynkusa, ale szybszy golkiper rywali.
  • 16'
    Rywale grają już w pełnym zestawieniu.
  • 16'
    Z ostrego kąta próbował Nemec, ale bez powodzenia.
  • 15'
    Próbujemy rozmontować obronę przeciwnika.
  • 14'
    Pierwszą karę w meczu otrzymuje Kuliew za spowodowanie upadku.
  • 14'
    Popiticz popędził środkiem tafli, ale nie przedarł się przez obronę rywali.
  • 13'
    Grymzin tyłem po lodzie, ale krążek zatrzymuje rękawicą Pieriewozczikow i będziemy mieli wznowienie pod naszą bramką.
  • 12'
    Strzał spod niebieskiej rywali, ale przez złamany kij nie udało się oddać celnego uderzenia.
  • 11'
    Zablokowane uderzenie pod naszą bramką przez ofiarną interwencję Ismagiłowa.
  • 11'
    Wrzutka pod bramkę Popiticza, ale nie było tam nikogo, kto zmieniłby tor lotu krążka.
  • 10'
    Kapica ładnie pojechał pod bramką na lewą stronę, ale przy próbie strzału golkiper rywali skrócił kąt. To jednak z najlepszych akcji w tym meczu.
  • 9'
    Niecelnie z niebieskiej Lescovs.
  • 8'
    Na samotną kontrę zdecydował się Gołodniu, ale nasza defensywa szybko go powstrzymała.
  • 7'
    Z lewego bulika niecelnie uderzał Kulijew.
  • 6'
    Przedzierał się Ismagiłow, ale rywale zdołali go w porę powstrzymać.
  • 5'
    Przez kilkanaście sekund rywale mieli problem z wyjściem z własnej tercji.
  • 4'
    0:1 (3:50) - Idealne podanie do Rachmanowa, a ten w sytuacji sam na sam uderza w okienko bramki Pasów.
  • 4'
    Podanie na wolne pole do Jakowlewa, ale w porę zdążyła zareagować nasza defensywa.
  • 3'
    Zza niebieskiej uderzał Worobjow, ale niecelnie
  • 2'
    Na trybunach słychać głośny doping kilkunastoosobowej grupki Kibiców Pasów. Dziękujemy, że jesteście z nami w Aalborgu!
  • 1'
    Pierwsza interwencja Pieriewozczikowa. Uderzał z bliska Borisewicz.
  • 1'
    Pasy występują dziś w swoich domowych strojach.
  • 1'
    Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 1'
    Rozpoczynamy walkę o finał!
  • 18:53
    Zestawienia obu drużyn możecie zobaczyć w zakładce "SKŁADY"
  • 18:52

Drużyna Pasów jest już po rozgrzewce. Za moment zaczynamy!

• 18:50

Mecze odbędą się w okazałym kompleksie Gigantium, gdzie oprócz lodowiska głównego i hali treningowej mieści się m.in basen, hala do piłki ręcznej i małe centrum handlowe. Arena hokejowa może pomieścić 4500 osób i na co dzień jest domem "Piratów" z Aalborga, z którymi zmierzymy się już jutro.

• 18:48
    Witamy z duńskiego Aalborga, gdzie już za kilkanaście minut zmierzymy się z Saryarką Karaganda w 1. meczu Finału Pucharu Kontynentalnego!