1:0, 1:2, 1:0, ___ ___
Comarch Cracovia Comarch Cracovia
  • Koniec meczu
  • 60'
    Kończymy spotkanie i rywale prowadzą już 3:1 w serii. Kolejne spotkanie już 11 marca w Krakowie. Dziękujemy za uwagę!
  • 59'
    Rozpędzony Gościński i dobrze broni Pieriewozczikow.
  • 57'
    Pieriewozczikow wciąż w bramce Pasów.
  • 56'
    Ostro Jeziorski za bramką, w sukurs przychodzi mu Galant i rywale zamykają nas w zamku.
  • 56'
    Emocjonujące ostatnie minuty regulaminowego czasu gry.
  • 55'
    Popiticz do Ismagiłowa, ale sytuację wyjaśnia Kotlorz.
  • 55'
    Nie udało się wykorzystać przewagi i tyszanie grają już w komplecie.
  • 53'
    Penalty 2
    Kara dla Marca za atak kijem trzymanym oburącz.
  • 53'
    Biro powstrzymuje Dugina, który próbował przedrzeć się środkiem.
  • 53'
    Z ostrego kąta próbował Dugin.
  • 51'
    Kapica sam na sam, ale górą w tej akcji Fucik.
  • 50'
    Pod porzeczkę celował Dugin, ale Fucik broni.
  • 49'
    Siły na lodzie równoważą się.. W międzyczasie z nadgarstka ze slotu uderzał Feofanow i sporym refleksem popisuje się Pieriewozczikow.
  • 49'
    Uderzał Jeżek i niecelnie dobijał Nemec.
  • 48'
    Penalty 2
    Kara dla Starzyńskiego i teraz to Pasy zagrają w podwójnej przewadze.
  • 47'
    Penalty 2
    Tyszanie nie nacieszyli się długo grą w przewadze. Do boksu kar na dwie minuty trafia teraz Mroczkowski.
  • 47'
    Sygnalizowana kara dla tyszan.
  • 47'
    Penalty 4
    Za uderzanie kijem oraz niesportowe zachowanie podwójną karę mniejszą otrzymuje Shirley.
  • 44'
    Popiticz w okienko i broni Fucik.
  • 42'
    Witecki z daleka, ale broni Pieriewozczikow. Po chwili celny strzał oddał Żełdakow.
  • 42'
    Goal
    3:2 (41:00, 5/4) - Mroczkowski w okienko i tyszanie ponownie obejmują prowadzenie.
  • 41'
    Mroczkowski do Cichego, ale krążek podskoczył na łopatce kija przy próbie strzału.
  • 41'
    Trzecią tercję rozpoczniemy w podwójnym osłabieniu.
  • Początek III tercji
  • 20:38
    Strzały po II tercji: 20 - 25
  • Koniec II tercji
  • 40'
    Żełdakow trafia w słupek i po chwili syrena kończy drugą odsłonę.
  • 40'
    Penalty 2
    Do boksu kar trafia też Sołowjow.
  • 39'
    Penalty 2
    Za trzymanie do boksu kar trafia Kazamanow.
  • 37'
    Próba Siergiuszkina i dobra obrona krakowskiego bramkarza.
  • 36'
    Po wznowieniu oddajemy strzał z niebieskiej, ale na posterunku czuwa Fucik.
  • 35'
    Ismagiłow z bliska trafia w słupek!
  • 35'
    Nemec z półobrotu i znów górą tyski golkiper.
  • 34'
    Worobjow z bulika, ale pewnie łapie Fucik.
  • 34'
    Bezwiński z ostrego, ale niecelnie.
  • 33'
    Jeżek po dograniu zza linii końcowej i poruszona bramka gospodarzy. Dziś to już nie pierwsza taka sytuacja na Stadionie Zimowym w Tychach.
  • 32'
    Uderzenie Galanta ze slotu i pewna interwencja Pieriewozczikowa ratuje nasz zespół przed stratą gola.
  • 31'
    Fieofanow obija słupek bramki Cracovii.
  • 30'
    Z nadgarstka uderzał Kazamanow, ale lewym parkanem odbija krążek Fucik.
  • 29'
    Popiticz popędził środkiem uruchamiając kontrę.
  • 28'
    Dośrodkowanie Cichego do Dupuy, ale w porę zorientowali się defensorzy Pasów.
  • 28'
    Wrzutka pod bramkę, ale szybszy Fucik.
  • 27'
    Goal
    2:2 (27:04) - Witecki po dobitce z najbliższej odległości doprowadza do wyrównania.
  • 25'
    Kinnunen pod bramkę do Kapicy, ale ten nie trafia czystko w krążek. Nasz napastnik po powrocie wykazuje dziś sporą ochotę do gry i mocno daje się we znaki gospodarzom.
  • 23'
    Goal
    1:2 (22:41, 5/4) - Zdobywamy drugą bramkę i obejmujemy prowadzenie! Idealne podanie wykorzystuje Bodrow i z bliska umieszcza krążek w siatce!
  • 23'
    Goal
    1:1 (22:59) - Kapica idealnie zagrał wzdłuż bramki i Sołowjowi pozostało jedynie przyłożyć łopatkę kija. Doprowadzamy do wyrównania!
  • 22'
    Penalty 2
    Za podcięcie karę otrzymuje też Żełdakow i przez blisko minutę i 30 sekund zagramy w podwójnej przewadze!
  • 21'
    Penalty 2
    Już na początku drugiej odsłony za zahaczanie do boksu kar odesłany został Galant.
  • Początek II tercji
  • 19:43
    Strzały po I tercji: 10 - 12
  • Koniec I tercji
  • 19'
    Faulowany Kapica, ale sędziowie nie odgwizdują kary.
  • 18'
    Wrzutka Kinnunena pod bramkę, ale pewnie do raka łapie gumę Fucik.
  • 17'
    Fucik popełnia błąd za bramką, ale w sukurs przyszli mu tyscy defensorzy.
  • 17'
    Tyszanie nie pozwalają nam rozwinąć skrzydeł.
  • 16'
    Goal
    1:0 (15:08, 5/4) - Dupuy z bulika i tyszanie obejmują prowadzenie.
  • 14'
    Penalty 2
    Jeżek za trzymanie kija otrzymuje dwuminutowe wykluczenie.
  • 13'
    Żłobin na środek do Miszczenki, ten bez przyjęcia huknął w bramkarza.
  • 13'
    Rywale już w pełnym zestawieniu.
  • 12'
    Worobjow z niebieskiej, ale krążek odbija się od zawodników walczących w polu bramkowym. Po chwili defensor również oddaje strzał, ale krążek mija tyską bramką.
  • 12'
    Gula pod bramkę, krążek przejął Nemec, ale uderzył wprost w Fucika.
  • 11'
    Penalty 2
    Pierwsze wykluczenie w meczu za wysoki kij otrzymuje Gościński.
  • 10'
    Zza niebieskiej uderzył Siergiuszkin, po chwili w zamieszaniu podbramkowym bliski zdobycia gola był Witecki.
  • 9'
    Po wznowieniu nad poprzeczką huknął Mroczkowski.
  • 8'
    Dupuy z półobrotu sprzed niebieskiej i niewiele brakło, by zmusić Pieriewozczikowa do interwencji.
  • 7'
    Dobrze w tercji gości radzą sobie Shirley z Bezwińskim.
  • 6'
    Mroczkowski z bliska i niewiele brakowało, aby napastnik tyszan otworzył wynik.
  • 5'
    Długie podanie Jeżka do Bezwińskiego i wyprowadzamy kontrę. Rywale jednak wybijają krążek na uwolnienie.
  • 5'
    Sędziowie nakładają karę dla tyszan za bezpośrednie wybicie krążka poza taflę. Po naradzie zdecydowali jednak na anulowanie wykluczenia.
  • 5'
    Cichy ze slotu, ale dobrze ustawiony był Pieriewozczikow.
  • 4'
    Od pierwszych minut oglądamy szybkie spotkanie.
  • 3'
    Kapica wycofał do Jeżka, ten uderza sprzed niebieskiej i ofiarnie blokuje gumę ciałem Gościński.
  • 2'
    Z bliska Siergiuszkin i dobrą interwencją popisał się Pieriewozczikow.
  • 2'
    Wrzucony krążek pod bramkę przez Popiticza i w zamieszaniu próbował uderzać Bodrow.
  • 1'
    Rywale od początku ruszyli do ataku.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwszy krążek dla gospodarzy.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:53
    Transmisję z tego spotkania możecie obejrzeć na kanale TVP3 Kraków.
  • 18:52
    Zestawienia obu drużyn znajdziecie w zakładce "SKŁADY". W porównaniu do wczorajszego spotkania w ekipie Pasów zaszło kilka zmian. Z pewnością Kibiców 12-krotnych mistrzów ucieszy fakt, że do gry po dłuższej przerwie wraca Damian Kapica!
  • 18:51
    Przed nami czwarte ćwierćfinałowe starcie. Po wczorajszej porażce prowadzenie w serii objęli zawodnicy GKS Tychy i dziś powalczymy o wyrównanie stanu rywalizacji. Początek meczu już o godz. 19!