1:3 2:0 1:2, ___ ___ ___ ___
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie. Wywozimy trzy punkty z Oświęcimia! Dziękujemy za uwagę!
  • 60'
    4:5 (59:12) - Kapica idealnie obsłużył Nemeca, a ten precyzyjnym strzałem daje nam prowadzenie.
  • 58'
    Rywale już w komplecie.
  • 58'
    Dogranie zza bramki do Taylora, ale ten uderza nad poprzeczką.
  • 57'
    Penalty 57
    Zaledwie sekundę (!) zawodnicy gospodarzy cieszyli się pełnym zestawieniem, bowiem karę dwóch minut za zahaczanie otrzymał Raitanen.
  • 56'
    Re-Plast Unia już w pełnym zestawieniu.
  • 54'
    Penalty 54
    Sherbatov starł się z naszymi defensorami za bramką Petraśka i w efekcie sędziowie nałożyli na niego dwuminutowe wykluczenie za natarcie.
  • 53'
    4:4 (52:53, 5/4) - W zamieszaniu podbramkowym Sherbatov dograł do Trandina, a ten z bliska umieścił krążek w bramce i mamy wyrównanie.
  • 51'
    Penalty 51
    Za trzymanie przeciwnika do boksu kar na dwie minuty odesłany Gula. To czwarte wykluczenie Pasów w tym meczu.
  • 51'
    Kalan z bulika nad bramką.
  • 49'
    3:4 (48:30) - Nejezchleb uderza w krótki róg i znów obejmujemy prowadzenie!
  • 49'
    Doherty również już na tafli i w efekcie gramy w komplecie.
  • 48'
    Pierwsze osłabienie wybronione - Franek melduje się już na lodzie.
  • 47'
    Penalty 47
    Niestety drugie wykluczenie dla naszej drużyny i w efekcie będziemy musieli radzić sobie w podwójnym osłabieniu. Doherty próbować ratować nas przed stratą gola i wybił krążek poza taflę, co automatycznie równa się karze za opóźnianie gry.
  • 46'
    Penalty 46
    Drugie wykluczenie dla Pasów. Za spowodowanie upadku dwie karne minuty otrzymuje Franek.
  • 45'
    Shots on goal
    Nemeć sprzed bulika, Kapica dobrze pracował na bramkarzu, ale ostatecznie nasz napastnik przestrzelił.
  • 44'
    Tempo spotkania wyraźnie spadło. Drużyny przede wszystkim nie chcą stracić gola.
  • 43'
    Gramy już w pełnym zestawieniu. Rywale nie zagrozili nam zbytnio i wciąż na tablicy świetlnej widnieje remis 3:3.
  • 42'
    Dobrze się bronimy i wybijamy krążek na uwolnienie. Gra oczywiście nie zostanie przerwana.
  • 41'
    Penalty 41
    Pierwsze wykluczenie w meczu otrzymuje Saur za przeszkadzanie. Zagramy w osłabieniu.
  • 41'
    Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut. Zakotłowało się już przy pierwszym wznowieniu, ale ostatecznie krążek pada łupem gospodarzy.
  • 40'
    Nemec już po końcowej syrenie podjeżdża do krążka, zbliża się pod bramkę i... Saunders wyczuł intencje naszego napastnika i zablokował uderzenie końcówką parkana. Oznacza to, że po dwóch tercjach remisujemy z Re-Plast Unią Oświęcim 3:3.
  • 40'
    Penalty kicks
    Zatko sfaulował Nemeca pod bramką i w efekcie mamy drugi rzut karny!
  • 38'
    Rywale zamknęli nas w naszej tercji, ale dobra postawa Petraśka w bramce pozwoliła nam uchronić się od straty czwartego gola.
  • 37'
    Trandin ze slotu, ale trafia w bramkarza. Gra toczy się dalej.
  • 36'
    Jeżek z niebieskiej, ale krążek odbija się od łydki defensora Unii.
  • 34'
    Sherbatov szukał możliwości strzału pod naszą bramką, ale dobry pressing powstrzymał zapędy oświęcimskiego napastnika.
  • 34'
    Heleniu mimo asysty obrońcy zdołał oddać kąśliwe uderzenie, ale końcówką parkanu broni Petraśek.
  • 32'
    3:3 (31:46) - W zamieszaniu podbramkowym wyrównanie zdobywa Patryk Noworyta.
  • 31'
    2:3 (30:13) - Koblar idealnie obsłużył Heleniusa, który z okolic lewego bulika umieścił krążek między słupkami bramki Pasów. Nasza przewaga stopniała do jednego gola.
  • 30'
    Najpierw Widmar do Brynkusa, ten dograł mu krążek pod bramkę, ale Amerykanin nie trafił czysto w gumę i dobra sytuacja została zmarnowana.
  • 29'
    Uderzenie z bliska Oriechina zatrzymuje Petraśek.
  • 28'
    Wznowiona gra pod naszą bramką. Raitanen spod niebieskiej i krążek próbował zbijać Garszyn, ale wybijamy na uwolnienie.
  • 28'
    Trener gospodarzy poprosił o regulaminowe trzydzieści sekund czasu.
  • 27'
    Kapica popędził pod bramkę Unii i w sytuacji sam na sam z bramkarzem niepotrzebnie zwolnił akcję. Golkiper biało-niebieskich zdołał odczytać intencję naszego napastnika i w efekcie zatrzymał krążek parkanami. Należy jednak dodać, że w akcję wmieszał się również jeden z defensorów Re-Plast Unii.
  • 26'
    Sędziowie z pewnością muszą zachować większą koncentrację. Przez ponad 20 sekund gra toczyła się, gdy poruszona została bramka Unii.
  • 25'
    Nejezchleb próbował dogrywać bekhendem na prawo do Franka, ale nasz napastnik nie przejął krążka.
  • 23'
    Mocne uderzenie Sherbatova i jeszcze lepsza obrona Petraśka!
  • 23'
    Nemeć wjechał w tercję rywali i próbował uderzać bekhendem, ale jego strzał został zablokowany przez jednego z defensorów.
  • 22'
    Mocno uderzenie Garszyna z okolic bulika i pewna obrona Petraśka.
  • 22'
    Nejezchleb z ostrego kąta trafia w boczną siatkę. Wcześniej gwizdek sędziego, ponieważ została poruszona bramka Saundersa.
  • 22'
    Wanacki wrzucił gumę pod naszą bramkę, a Garszyn próbował przekierować ją do siatki. Na nasze szczęście krążek minął słupek.
  • 21'
    Ładnie w tercję Unii wjechał Kapica, który przejął krążek, ale jego uderzenie minęło słupek bramki rywali.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej tercji dla gospodarzy.
  • 20'
    Syrena oznajmia koniec pierwszej tercji, w której dominowaliśmy na lodzie, a wynik jest tego najlepszym potwierdzeniem. Prowadzimy 3:1 i liczymy na kolejne gole. Zapraszamy ponownie po przerwie.
  • 19'
    Sherbatov z bliska, dobijał Da Costa. Dobrze jednak spisał się Petraśek, który zaliczył dwie dobre interwencje.
  • 17'
    Po dłuższej naradzie i analizie nagrania wideo sędziowie ostatecznie stwierdzają, że gola nie było. Wciąż prowadzimy 3:1.
  • 17'
    Zawodnik uderzył w słupek, a następnie krążek znalazł się między parkanami Saundersa. Będzie analiza wideo.
  • 17'
    Penalty 17
    Z bliska uderzał Franek, jednak wcześniej nasz zawodnik był faulowany przez Lużę i sędziowie odgwizdali najazd.
  • 15'
    1:3 (14:03) - Błyskawiczna odpowiedź Pasów! Nie minęło raptem 15 sekund, a mamy trzeciego gola! Po uderzeniu Saura z niebieskiej, krążek do bramki skierował Tiala! Brawo Pasy!
  • 14'
    1:2 (13:48) - Kalan z Koblarem rozegrali gumę za bramką. Dobre podanie otrzymał Helenius, który uderzył w krótki róg i pokonał naszego bramkarza.
  • 12'
    Nasza drużyna wyraźnie przeważa na lodzie. Nasze akcje są bardziej składne i sieją większe zagrożenie pod bramką rywali.
  • 11'
    2:0 (10:53) - Wpierw Kapica trafił w słupek, a następnie krążek do siatki skierował Němec. Prowadzimy już dwoma golami!
  • 10'
    1:0 (9:13): Krążek w zamieszaniu podbramkowym do bramki skierował Kapica!
  • 7'
    Krzemień dograł do Kowalówki i dobrze broni krakowski bramkarz.
  • 6'
    Jak do tej pory czyste spotkanie bez fauli i wykluczeń z obu stron. Obie drużyny przede wszystkim starają się zabezpieczyć tyły i nie dopuścić rywali do własnej bramki.
  • 5'
    Minimalnie z bliska pomylił się Nejezchleb. Póki co w Oświęcimiu obie drużyny tworzą dobre widowisko, pełne sytuacji podbramkowych z obu stron.
  • 4'
    Gutwald spod niebieskiej, ale mocno niecelnie.
  • 2'
    Glenn wjechał w naszą tercję i pociągnął z nadgarstka, ale minimalnie niecelnie.
  • 2'
    Już od pierwszych sekund mocno naciskamy rywali, którzy mają problemy z opuszczeniem własnej tercji.
  • 1'
    Koblar bez przyjęcia i pierwsza dobra interwencja naszego bramkarza!
  • 1'
    Pierwszy krążek dla Pasów!
  • 1'
    Obie drużyny już na tafli. Zaczynamy kolejne Derby Małopolski!
  • Początek meczu
  • 17:58

Poznaliśmy składy obu zespołów. Dziś w składzie Pasów zadebiutuje kanadyjski defensor Taylor Doherty. Życzymy powodzenia!

• 17:20

Obie drużyny są już na lodzie. Trwa przedmeczowy rozjazd.

• 16:40
    W oczekiwaniu na zestawienie obu drużyn zachęcamy również do oglądania transmisji wideo w systemie PPV, która dostępna jest na kanale: https://oswiecim.polskihokej.tv/Pamiętajcie, że wykupując dostęp wspieracie drużynę, ponieważ część środków trafi na konto naszego Klubu!
  • 16:30

Jesteśmy już w Hali Lodowej MOSiR przy ul. Chemików 4 w Oświęcimiu. Puste trybuny i wszechogarniająca cisza to smutny znak dzisiejszych czasów. Mamy jednak nadzieję, że dziś nasza drużyna przysporzy nam sporo radości i z Oświęcimia wywieziemy trzy punkty!

• 16:10
    Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie Patryk Pyrskała i Mariusz Smura, a na liniach pomagać im będą Mateusz Kucharewicz i Dariusz Pobożniak.