GKS Tychy GKS Tychy
Mecz zakończony Wynik meczu : 3 : 1
1:0, 2:0, 0:1, ___ ___
  • 60'
    Kończymy spotkanie. Rywale odnoszą drugie zwycięstwo i obejmują prowadzenie w rywalizacji. O wyrównanie powalczymy już jutro o godz. 19!
  • 60'
    Ofiarnie walczymy w końcówce o odwrócenie losów meczu.
  • 59'
    Bomba Jeżka z okolic bulika, ale krążek leci nad poprzeczką.
  • 59'
    Zagranie pod bramkę i próbował uderzać Shirley, ale Fucik mrozi krążek.
  • 59'
    Pusta bramka Pasów. Pieriewozczikow zjeżdża do boksu!
  • 58'
    Dudas po wznowieniu i ofiarnie broni Fucik.
  • 58'
    Regulaminowy czas dla Comarch Cracovii.
  • 57'
    Gula wraca na lód i gramy już w pełnym zestawieniu.
  • 57'
    Woroszyło holował krążek i powstrzymywany przez rywala wpadł na bramkę tyszan.
  • 56'
    Mocne uderzenie Cichego z bulika zatrzymuje Pieriewozczikow.
  • 55'
    Faul Guli. Pasy w dwuminutowym osłabieniu.
  • 55'
    Próba kontry Brynkusa, ale napastnik Pasów zostaje wrzucony do boksu drużyny gospodarzy, którzy nie zdążyli zamknąć drzwiczek.
  • 54'
    Popiticz przymierzył w długi róg, ale bez powodzenia.
  • 53'
    Wrzutka pod bramkę i próbował strzelać tuż przy słupku Bodrow.
  • 52'
    Podanie do Żłobina, ale akcja napastnika zostaje przerwana sygnalizacją spalonego.
  • 51'
    Żełdakow z okolic bulika i pewnie broni Pieriewozczikow.
  • 50'
    Mroczkowski z niebieskiej obija słupek krakowskiej bramki.
  • 49'
    Bizacki w defensywie zatrzymuje kontrę Pasów.
  • 49'
    Dudas potężnie z dystansu i krążek utknął w zamieszaniu podbramkowym.
  • 48'
    Popiticz walczy pod bandą z Wróblem i wygrywa ten pojedynek o krążek.
  • 47'
    Nemec do Sołowjowa, ale uderzenie Rosjanina ze slotu zostaje zablokowane.
  • 46'
    Sporo przerw w grze na tafli Stadionu Zimowego w Tychach.
  • 45'
    Po zdobytej bramce ewidentnie złapaliśmy wiatr w żagle.
  • 44'
    3:1 (43:42, 5/4) - Kinnunen ze slotu i z bliska krążek w bramce umieszcza Ismagiłow!
  • 43'
    Dwuminutowe wykluczenie dla Bizackiego za opóźnianie gry.
  • 43'
    Bezwiński ze slotu i broni Fucik.
  • 42'
    Jeżek rollingiem do Brynkusa, ale krążek przejmują rywale.
  • 41'
    Minimalny spalony GKS-u Tychy.
  • 40'
    Strzał Mroczkiewskiego i syrena kończy drugą odsłonę. Rywale prowadzą 3:0.
  • 39'
    Mroczkowski zza bramki, ale nikt nie zamknął tego strzałem.
  • 38'
    Tyszanie już w komplecie.
  • 38'
    Mocne uderzenie Guli sprzed niebieskiej i znów górą tyski bramkarz.
  • 37'
    Ismagiłow wjechał pod bramkę, ale dobrze ustawiony był Fucik.
  • 37'
    Wyłożony krążek do Guli, ale ten zbyt lekko uderza ze slotu i Fucik mrozi gumę.
  • 36'
    Faul Biro i teraz w przewadze zagrają Pasy.
  • 35'
    3:0 (34:21, 5/4)- Kolejna wykorzystana przewaga tyszan. Krążek między parkanami Pieriewozczikowa umieszcza Jeziorski.
  • 34'
    Cichy z bulika i pewnie interweniuje Pieriewozczikow!
  • 33'
    Podcięty Witecki i dwie karne minuty otrzymuje Jacenko.
  • 32'
    Nemec w indywidualnej akcji, ale został powstrzymany przez tyskiego defensora.
  • 32'
    Cichy pod bramkę i bliski zaskoczenia Pieriewozczikowa był Dupuy.
  • 31'
    2:0 (30:24, 5/4) - Fieofanow wykorzystuje przewagę i strzałem w okienko zdobywa drugiego gola dla swojego zespołu.
  • 31'
    Błąd Dudasa, Siergiuszkin wykłada krążek partnerowi z ataku, ale ten nie trafia w niego kijem. Spore zamieszanie pod pasiastą bramką.
  • 30'
    Z okolic bulika huknął Dupuy i znów pewnie do raka łapie gumę krakowski golkiper.
  • 29'
    Kara techniczna dla Pasów za sześciu graczy na lodzie. Odsiedzi ją Bewiński.
  • 29'
    Csamango z nadgarstka i dobrze interweniuje Fucik.
  • 28'
    Po wznowieniu broni Pieriewozczikow i dobitki próbował Gościński.
  • 27'
    Sttrzał GKS-u z ostrego kąta, ale wcześniej poruszona została bramka Pasów.
  • 26'
    Starzyński ze slotu i pewnie łapie krążek Pieriewozczikow.
  • 26'
    Zamieszanie pod tyską bramką, ale Fucik prawą ręką zagarnia krążek i zatrzymuje grę.
  • 25'
    Marzec po wznowieniu i krążek opuszcza taflę.
  • 24'
    Sporo chaosu na lodzie w ostatnich kilkunastu minutach.
  • 24'
    Wrzutka z niebieskiej i Nemec próbował zmienić tor lotu krążka. Sędziowie odgwizdali jednak spalonego w polu bramkowym.
  • 23'
    Na raty próbował Marzec, ale niecelnie. Po chwili Biro huknął z niebieskiej i pewnie interweniuje Pieriewozczikow.
  • 22'
    Bodrow do Ismagiłowa, ale ten z bliska uderza obok słupka.
  • 21'
    Pierwsze wznowienie w tej tercji dla Pasów.
  • 20'
    Popiticz pod bramkę, ale krążek odbija się od łopatki kija przeciwnika i ląduje na siatce nad pleksą.
  • 19'
    Obie drużyny już w pełnym zestawieniu.
  • 18'
    Mroczkowski w sytuacji sam na sam próbował przymierzyć okienko. Napastnik rywali uderzył jednak niecelnie.
  • 17'
    Uderzenie Seeda i niewiele brakowało, by rywale cieszyli się z drugiego gola. Na przeszkodzie rywalowi stanął jednak Pieriewozczikow.
  • 17'
    Tylko siedem sekund cieszyliśmy się grą w przewadze. Do boksu kar na dwie minuty sędziowie odesłali teraz Żłobina.
  • 17'
    Za uderzanie do boksu kar odesłany został Żełdakow.
  • 17'
    Gula ze slotu i będzie wykluczenie dla zawodnika tyszan.
  • 16'
    Dobra okazja Pasów, ale krążek ląduje tylko na bocznej siatce tyskiej bramki.
  • 16'
    Strzał z bulika i bliski dobitki był Gościński.
  • 15'
    Wrzutka pod bramkę i bliski przejęcia krążka był Shirley.
  • 15'
    Popiticz wycofał krążek do obrońcy, ale przy próbie strzału rywale wybijają gumę na uwolnienie.
  • 14'
    Uderzenie tyszan po wznowieniu z niebieskiej i pewnie broni krakowski bramkarz. Po chwili znów Pieriewozczikow popisuje się dobrą interwencją po uderzeniu Smirnowa.
  • 14'
    Starzyński pod bramkę i parkanami zakrywa krążek Pieriewozczikow.
  • 14'
    Woroszyło pod bramkę do Worobjowa, ale w ostatniej chwili rywale przecięli podanie.
  • 13'
    Podanie przed bramkę do Mroczkowskiego, ale ten nie sięgnął krążka.
  • 13'
    Nieudana próba strzału bekhendem Fieofanowa.
  • 12'
    Dalekie podanie spod bramki do Ismagiłowa, ale nasz napastnik nie przejął krążka.
  • 11'
    Uderzenie Csamango i pewnie łapie krążek Fucik.
  • 10'
    Okres gry w środku pola.
  • 9'
    Jacenko wraca na lód i gramy już w komplecie.
  • 9'
    Żełdakow obok słupka, wcześniej jednak poruszona bramka Pasów.
  • 8'
    Skutecznie bronimy się w osłabieniu.
  • 7'
    Za zahaczanie do boksu kar zostanie odesłany Jacenko. Tyszanie długo utrzymują się jednak przy krążku.
  • 7'
    Z bulika uderzał Sołowjow, ale krążek nie trafił w bramkę.
  • 6'
    Shirley z bliska, dobijał Oksanen, ale krążek mija słupek bramki GKS-u.
  • 6'
    Dwie karne minuty za ostrość otrzymuje też Dudas.
  • 6'
    Za ostrość w grze do boksu kar odesłany został Marzec.
  • 6'
    Spore zamieszanie pod bramką Pasów, które kończy się przepychanką.
  • 5'
    1:0 (4:08, 5/4)-Z prawego bulika uderzył Siergiuszkin i gospodarze obejmują prowadzenie.
  • 4'
    Fieofanow do Żełdakowa na niebieską, ten uderza z klepy i krążek utknął w zamieszaniu pod bramką.
  • 4'
    Mroczkowski wyjechał zza bramki i próbował zaskoczyć krakowskiego bramkarza. Trwa ostrzał bramki Pasów.
  • 3'
    Faul Woroszyło i przez dwie minuty będziemy musieli radzić sobie w liczebnym osłabieniu.
  • 3'
    Niecelne uderzenie z niebieskiej Worobjowa.
  • 2'
    Z bulika huknął Dupuy i pierwsza dobra interwencja Pieriewozczikowa. Po chwili uderzał Cichy, ale bez powodzenia.
  • 1'
    Z dystansu uderzał Kotlorz, ale krążek po kiju obrońcy opuszcza taflę.
  • 1'
    Zaczynamy trzeci ćwierćfinał! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
  • 18:54
    Zestawienia obu drużyn znajdziecie w zakładce "SKŁADY". Kibicujcie Pasom w walce o 13-ty tytuł mistrza Polski!
  • 18:54
    Transmisję z tego spotkania możecie śledzić bezpłatnie na antenie TVP3 Kraków!
  • 18:53
    Przed nami trzecie ćwierćfinałowe starcie z GKS Tychy. Po dwóch spotkaniach w Krakowie stan rywalizacja wynosi 1:1 i dziś obie drużyny zechcą postawić kolejny krok w stronę półfinału. Początek meczu już o godz. 19.