Mecz zakończony Wynik meczu : 4 : 2
1:2, 1:0, 2:0, ___ ___
GKS Tychy GKS Tychy
  • 60'
    Syrena kończy spotkanie! Pokonujemy GKS Tychy i wyrównujemy stan rywalizacji! Kibice na stojąco oklaskami żegnają naszą drużynę!
  • 60'
    Penalty 4
    Podwójną karę mniejszą za ostrość i atak kijem trzymanym oburącz otrzymuje Dudaś.
  • 60'
    Za uderzanie do boksu kar został odesłany Jeziorski.
  • 59'
    Przepychanki za bramką Pasów.
  • 58'
    O czas poprosił trener Rohacek. Pusta bramka Tychów!
  • 58'
    Dwuminutowe wykluczenie za atak kijem trzymanym oburącz otrzymuje też Csamango.
  • 58'
    Za natarcie do boksu kar odesłany został Żełdakow.
  • 58'
    Z bliska próbował Pociecha, ale górą Pieriewozczikow!
  • 57'
    4:2 (56:04) - Czwartego gola dla Pasów po objechaniu bramki sprytnym strzałem zdobywa Ismagiłow!
  • 56'
    Nemec z bulika i krążek odbija się od jednego z defensorów w polu bramkowym.
  • 55'
    Cichy tyłem uderzył z najbliższej odległości, znów sporym refleksem popisuje się krakowski bramkarz!
  • 55'
    Wróbel z bulika i zasłonięty Pieriewozczikow instynktownie odbija krążek.
  • 54'
    Fieofanow po kiju Dudasa i Pieriewozczikow łapie gumę.
  • 53'
    Gula do Mullera, ten uderza z niebieskiej, ale krążek blokuje jeden z tyskich defensorów.
  • 52'
    3:2 (51:37) - W ogromnym zamieszaniu krążek do bramki pakuje Sołowjow. Sędziowie sprawdzili jeszcze zapis wideo i uznają gola! Obejmujemy prowadzenie!
  • 52'
    Zza niebieskiej Gula nad poprzeczką, po chwili z bliska doskonałą sytuację zmarnował Ismagiłow.
  • 51'
    Cichy i kapitalnie łapie krążek Pieriewozczikow!
  • 50'
    Ismagiłow zagrał wzdłuż bramki do Bodrowa, ten miał doskonałą okazję, ponieważ Fucik nie zdążył wrócić. Nasz napastnik jednak nie był w stanie oddać strzału.
  • 49'
    Jeziorski wrzucił krążek pod bramkę i pewnie do raka łapie go Pieriewozczikow.
  • 48'
    Po kontrze uderzał Galant, ale guma odbija się od łopatki kija Jacenki i opuszcza taflę.
  • 47'
    Jeżek do Guli, ten uderza sprzed bulika, ale znów górą tyski bramkarz.
  • 46'
    Przy słupku uderzał Muller, ale dobrze ustawiony Fucik odbija krążek parkanem.
  • 46'
    Rywale już w komplecie.
  • 45'
    Póki co nie potrafimy zrobić użytku z przewagi.
  • 44'
    Za spowodowanie upadku do boksu kar trafia Jacenko.
  • 43'
    Zza niebieskiej Jacenko, Fucik łapie i od razu wznawia grę, jednak popełnia błąd i niewiele brakowało, by nasz napastnik przejął krążek.
  • 42'
    Brakuje celnych uderzeń z obu stron.
  • 41'
    Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 20:04
    Strzały po II tercji: 22 - 18
  • 39'
    Kinnunen po lodzie sprzed niebieskiej i bliski celnej dobitki był Shirley.
  • 38'
    Po wznowieniu Jeżek z niebieskiej obok bramki.
  • 38'
    Gula sprzed bulika, ale pewnie broni Fucik.
  • 37'
    Pociecha gubi krążek, przejmuje go Żłobin, ale nasz napastnik marnuje znakomitą okazję.
  • 36'
    W indywidualnej akcji pogubił się Wróbel.
  • 35'
    Bodrow zza bramki idealnie dograł do Ismagiłowa, ale ten nie trafił w krążek.
  • 34'
    Gościński do Żełdakowa, ten uderza z niebieskiej, ale guma odbija się od Dudasa i opuszcza taflę.
  • 33'
    Brynkus z prawego bulika, ale krążek pewnie do raka łapie Fucik.
  • 32'
    Uderzenie Biro z niebieskiej broni Pieriewozczikow.
  • 32'
    Dobre podanie do Szczechury, ale ten z najbliższej odległości pudłuje.
  • 31'
    Bizacki huknął z dystansu, ale krążek nie trafił w światło bramki.
  • 30'
    Szczechura obija poprzeczkę krakowskiej bramki!
  • 29'
    Witecki ze slotu i rękojeścią kija odbija krążek Pieriewozczikow.
  • 27'
    Teraz niecelnie z bliska strzelał Oksanen.
  • 27'
    Sołowjow ze slotu, ale niezbyt celnie.
  • 26'
    2:2 (25:37) - Popiticz po kapitalnym trafieniu daje nam wyrównanie!
  • 25'
    Żłobin po lodzie z bulika, ale krążek trafia prosto na łopatkę kija defensora GKS-u.
  • 24'
    Popiticz do Ismagiłowa, ten huknął z bulika i krążek minimalnie minął słupek.
  • 23'
    Bizacki z niebieskiej i krążek odbija Pieriewozczikow.
  • 22'
    Brynkus z okolic bulika i znów górą bramkarz GKS-u.
  • 22'
    Jacenko próbował zmieścić gumę tuż przy lewym słupku, ale Fucik broni i mrozi krążek.
  • 21'
    Od początku tej odsłony Pasy naciskają na rywali w ich tercji.
  • 21'
    Dudaś do Popiticza pod bramkę, ale ten minimalnie się pomylił.
  • 19:14
    Strzały po I tercji: 10 - 11
  • 19'
    Walczymy jeszcze w końcówce o wyrównującego gola.
  • 18'
    GKS już w pełnym zestawieniu.
  • 17'
    1:2 (16:40, 4/5) - Jacenko stracił krążek w tercji rywala, na bramkę Pasów popędził Marzec i oddał celny strzał, który odbił Pieriewozczikow. Przy dobitce Fieofanowa nasz bramkarz był już jednak bezradny. Tyszanie obejmują prowadzenie, grając w osłabieniu.
  • 17'
    Kinnunen z niebieskiej, Woroszyło zbijał gumę, ale krążek minął bramkę tyszan.
  • 16'
    Za wysoki kij do boksu kar odesłany został Biro.
  • 16'
    Worobjow z niebieskiej i z trudem odbija krążek rękawicą Fucik.
  • 15'
    Gościński z bulika i pewnie łapie do raka krążek Pieriewozczikow.
  • 13'
    Zakotłowało się pod bramką Fucika.
  • 12'
    1:1 (11:10) - Szybkie wyrównanie GKS-u. Krążek umieszcza w bramce Szczechura.
  • 10'
    1:0 (9:04, 5/4) - Szybko wykorzystana przewaga. Sprzed niebieskiej przymierzył Gulal i obejmujemy prowadzenie!
  • 9'
    Za zahaczanie do boksu kar trafia Wróbel.
  • 8'
    Biro wrzucił krążek pod bramkę, ale bez problemu łapie go Pieriewozczikow.
  • 7'
    Uderzał z bliska Szczechura, Pieriewozczikow odbija gumę przed siebie i następnie ją mrozi. W tym samym czasie zakończyły się wykluczenia Marca i Jacenki.
  • 6'
    Mroczkowski wraca już na lód. Tyszanie grają w komplecie.
  • 6'
    Dogranie do Oksanena, ale ten pod bramką niezbyt czysto trafił w krążek i okazja na objęcie prowadzenia przepadła.
  • 5'
    Dwuminutowe wykluczenie za ostrość otrzymuje też Jacenko.
  • 5'
    Za ostrość w grze do boksu kar trafia Marzec.
  • 4'
    Za atak wysokim kijem dwie minuty w boksie kar odpocznie Mroczkowski.
  • 3'
    Shirley mimo naporu obrońcy rywali zdołał oddać strzał z bekhendu, jednak krążek poleciał obok słupka.
  • 2'
    Siergiuszkin z bliska i pewnie do raka łapie gumę Peiriewozczikow.
  • 1'
    Mroczkowski wyłuskał krążek, urwał się obronie, ale krążek po jego uderzeniu mija słupek krakowskiej bramki.
  • 1'
    Zaczynamy drugi ćwierćfinał. Dziś zabraknie kontuzjowanego Jakuba Saura, a w jego miejsce zagra Władisław Kazamanow. W pierwszej piątce z kolei wystąpi Jakub Muller.
  • 18:15
    Przed nami drugi ćwierćfinał na Lodowisku przy Siedleckiego 7 w Krakowie. Wczoraj hokeiści Pasów musieli uznać wyższość GKS Tychy, przegrywając 2:3. Dziś to już jednak historia i walczymy o wyrównanie stanu rywalizacji! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej. Początek o godz. 18:30!