Mecz zakończony Wynik meczu : 2 : 3
1:0, 1:2, 0:1, ___ ___
GKS Tychy GKS Tychy
  • 60'
    Syrena kończy pierwsze ćwierćfinałowe starcie, które wygrywają rywale. Już jutro o godz. 18:30 powalczymy o wyrównanie stanu rywalizacji!
  • 60'
    Ogromne zamieszanie pod tyską bramką. Fucik ofiarnie rzuca się na krążek, próbując go zamrozić.
  • 60'
    Do boksu również za ostrość trafia też Jeżek.
  • 60'
    Dwie karne minuty dla Galanta za ostrość
  • 59'
    Nemec i w zamieszaniu mrozi krążek Fucik. Przepychanki pod tyską bramką oraz pojedynek pięściarski Jeżka z Galantem!
  • 59'
    Kara dla tyszan! Do boksu zjeżdża za zahaczanie Marzec.
  • 59'
    Gula z niebieskiej nad poprzeczką!
  • 59'
    Pieriewozczikow zjeżdża do boksu. Pusta bramka Pasów!
  • 59'
    Worobjow z bulika, ale krążek odbija się od kija zawodnika rywali.
  • 58'
    O regulaminowy czas poprosił trener Pasów Rudolf Rohaćek.
  • 57'
    GKS gra już w pełnym zestawieniu.
  • 57'
    Gula z niebieskiej, ale nie udało się zbić krążka pod bramką rywali.
  • 56'
    Bodrow sprzed bulika i rękawicą odbija krążek Fucik.
  • 55'
    Za zagranie wysokim kijem do boksu kar odesłany został Siergiuszkin.
  • 55'
    Z bulika wprost w bramkarza uderzył Jacenko.
  • 53'
    Feofanow sprzed niebieskiej uderzył nad poprzeczką.
  • 52'
    Po jednym ze starć długo z lodu nie podnosił się Saur. Po chwili jednak nasz defensor opuszcza jednak taflę o własnych siłach.
  • 51'
    Nagranie do Shirley'a, ten jednak uderza obok słupka. Po chwili na lód wraca już Seed i rywale grają w komplecie.
  • 50'
    Dobre podanie do Jeżka, ten przyłożył kij w odsłoniętą cześć bramki, ale krążek odbił się tak niefortunnie, że minął słupek. Po chwili rywale wybijają gumę.
  • 49'
    Za grę bez kasku dwie karne minuty otrzymuje Seed.
  • 47'
    Z bliska Sołowjow, ale krążek trafił tylko w bramkarza.
  • 46'
    Witecki z ostrego kąta obok słupka.
  • 46'
    Uderzał Popiticz, krążek jednak jak zaczarowany nie chce wpaść do siatki.
  • 45'
    Zaatakowaliśmy, ale rywale ofiarnie się bronią.
  • 44'
    Walczymy o wyrównanie. Brakuje jednak celnego uderzenia.
  • 43'
    2:3 (42:37) - Sędziowie uznają gola po uderzeniu z bliska Mroczkowskiego.
  • 43'
    Krążek w bramce Pasów. Będzie jednak analiza wideo.
  • 43'
    Uderzał Kotlorz, krążek odbił się jeszcze od łyżwy Cichego, ale Pieriewozczikow mrozi gumę.
  • 43'
    Po wznowieniu uderzał Gula, ale Fucik pewnie łapie krążek do raka.
  • 42'
    Na trybunach rozlega się głośny doping dla naszej drużyny!
  • 42'
    Pasy od początku tej odsłony okupują rywali w ich tercji.
  • 41'
    Ismagiłow z bliska bekhendem trafia wprost w Fucika.
  • 20:03
    Strzały po II tercji: 23 - 21
  • 40'
    Bizacki spod bandy, ale krążek leci nad poprzeczką.
  • 39'
    Po szybkiej akcji strzał oddaje Csamango.
  • 38'
    Smirnow ze slotu nad poprzeczką. Wcześniej po uderzeniu Jeziorskiego Pieriewozczikow mrozi krążek.
  • 36'
    2:2 (35:04, 5/4) - Cichy uderzeniem pod poprzeczkę w nieosłoniętą część bramki daje wyrównanie.
  • 35'
    Za atak kijem trzymanym oburącz do boksu kar trafia Shirley.
  • 34'
    Pasy już w komplecie!
  • 33'
    Trwa kanonada strzelecka na bramkę Pasów. Strzały Cichego, Szczechury i Galanta broni jednak Pieriewozczikow!
  • 32'
    Żełdakow uderzył z niebieskiej, ale szczęście po stronie Pasów!
  • 32'
    Za wybicie krążka poza taflę na dwie minuty do boksu kar odesłany został Dudas.
  • 30'
    2:1 (29:53) - Po kontrze gola zdobywa Ismagiłow. To jego drugie trafienie w tym meczu! Krążek odbił się jeszcze od Biro i wpadł do bramki!
  • 30'
    Pociecha ze slotu i parkanem broni Pieriewozczikow.
  • 28'
    1:1 (27:59, 5/4) - Rywale wykorzystują przewagę i uderzeniem z najbliższej odległości do wyrównania doprowadza Galant.
  • 28'
    Za trzymanie kija dwie karne minuty otrzymuje Popiticz.
  • 28'
    Mroczkowski w akcji ze Szczechurą i po uderzeniu tego pierwszego krążek leci nad poprzeczką.
  • 27'
    Gościński z dystansu i krążek trafia w słupek!
  • 25'
    Fieofanow próbował zmieścić krążek tuż przy słupku. Czujność zachował jednak Pieriewozczikow.
  • 25'
    Cichy po lodzie ze slotu, ale to uderzenie nie sprawiło żadnego problemu naszemu bramkarzowi.
  • 24'
    Nie udało się wykorzystać przewagi i GKS gra już w komplecie.
  • 22'
    Dwie karne minuty dla Cichego za przeszkadzanie.
  • 22'
    Sygnalizowana kara dla rywali. Pusta bramka Pasów.
  • 21'
    I już GKS gra w komplecie.
  • 21'
    Zaczynamy drugą odsłonę! Tyszanie jeszcze przez trzy sekundy zagrają w liczebnym osłabieniu.
  • 19:15
    Strzały po I tercji: 13 - 7
  • 19'
    Za uderzanie do boksu kar odesłany został Galant.
  • 18'
    Sygnalizowana kara dla tyszan. Pieriewozczikow zjeżdża do boksu. Długo utrzymujemy się przy krążku.
  • 16'
    Pociecha z niebieskiej, ale rękojeścią kija broni Pieriewozczikow i krążek opuszcza taflę.
  • 16'
    Biro spod niebieskiej, ale zasłonięty Pieriewozczikow pewnie łapie krążek do raka!
  • 15'
    Gościński z bulika, ale Pieriewozczikow łapie gumę i od razu wznawia grę.
  • 14'
    1:0 (13:26) - Ismagiłow wykorzystuje błąd Starzyńskiego i zdobywa pierwszego gola dla Pasów!
  • 14'
    Ponownie Worobjow spod bandy, ale Fucik zatrzymuje uderzenie i mrozi krążek.
  • 13'
    Worobjow ze slotu obok słupka.
  • 11'
    Trwa zacięta walka przy Siedleckiego 7. Dużo sytuacji podbramkowych z obu stron.
  • 10'
    Z niebieskiej huknął Seed i znów dobrze interweniuje krakowski bramkarz. Po chwili Dudas wraca na lód i gramy w komplecie.
  • 10'
    Trwa napór rywali, ale skutecznie się bronimy.
  • 10'
    Do bezpańskiego krążka na buliku dopadł Cichy, ale guma po rykoszecie opuszcza taflę.
  • 9'
    Z bulika przymierzył Szczechura, ale pewnie do raka łapie krążek Pieriewozczikow!
  • 8'
    Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Dudas.
  • 7'
    Uderzał Cichy, ale krążek minimalnie minął słupek naszej bramki.
  • 7'
    Galant z bulika minimalnie nad poprzeczką.
  • 7'
    Szczechura wraca już na lód i rywale grają w komplecie.
  • 6'
    Kinnunen do Bodrowa, ale ten nieczysto trafia w krążek na buliku.
  • 6'
    Spore zamieszanie, ale Fucik ofiarnie rzuca się na krążek i zapobiega utracie gola.
  • 5'
    Pierwsze wykluczenie w meczu za uderzanie kijem otrzymuje Szczechura.
  • 5'
    Ze slotu uderzył Brynkus, ale Fucik zatrzymuje krążek.
  • 4'
    Csamango wysunął krążek Bodrowowi, a ten obija słupek tyskiej bramki! Sporo dzieje się na krakowskim lodowisku. Takie play-offy chcemy oglądać!
  • 3'
    Z ostrego kąta po lodzie uderzał Woroszyło. Dobrze jednak ustawiony był Fucik.
  • 2'
    Uderzenie sprzed bulika Siergiuszkina, ale sędziowie odgwizdują spalonego w polu bramkowym.
  • 1'
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Pasów!
  • 1'
    Tyszanie ruszyli do ataku, ale na posterunku czuwa Pieriewozczikow!
  • 18:21
  • 18:20
    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego w Krakowie to arena pierwszego ćwierćfinałowego starcia z GKS Tychy! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z wydarzeń na lodzie. Początek już o godz. 18:30!